Opinie o Elmech-Ase S.A. w Pruszcz Gdański

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Elmech-Ase S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elmech-Ase S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmech-Ase S.A. w Pruszcz Gdański

Alibaba

Kto pracuje w elmechu ten jest głupi. Zero rozwoju. Omijac to coś z daleka bo zmarnujecie swoje życie a pracy jest duzo no i napewno za wieksza $$$

@Alibaba

Alibabo, trochę szacunku dla ludzi którzy już kilkanaście lat pracują w Elmechu, więc chyba nie jest tak źle jak piszesz.Opinie takie zamieszczają często osoby sfrustrowane ,które przez swoje lenistwo lub inne negatywne podejście do pracy,zostały jej pozbawione.Nazywanie osób GŁUPIMI tylko dlatego że pracują w tej lub innej firmie, stawiają Ciebie Alibabo na zaszczytnym pierwszym miejscu wśród takich właśnie ludzi.Ps.wyraz,,napewno" piszemy oddzielnie,-i kto tu jest GŁUPI!.

Gosia G
@Alibaba

Kto dał Ci prawo mnie oceniać? KIM jesteś, żeby obrażać innych ludzi? Jeśli nie potrafisz wyrazić swojej opinii o firmie bez ubliżania innym to milcz. Swoją drogą Twój wpis świadczy o Twojej inteligencji. Życzę wszystkim pozytywnego myślenia.

Czy Elmech ma ściśle ustalone godziny pracy?

Kawa na ławę

Produkcja pracuje od 7 do 15,biura od 8 do 16,pozdrawiam.

nikt

rozmowa kwalifikacyjna z prezesem do pracy w księgowości ... no ok.Pytania typu "coś o sobie", ogólnie rozmowa nie najgorzej, Pan miły, ale wypadałoby na koniec powiedzieć: "szukamy kogoś innego", bądź "odezwiemy się w sprawie wyników rekrutacji" a tak bez słowa... nie wiem czy czekać czy nie. Oczywiście, że już nie czekam, bo to już dawno temu a oferty nie ma w internecie, ale grzecznościowo wypadałoby powiadomić, że wybrano kogoś innego i podziękować za mój trud przybycia.

Dagmara

Jaka jest sytuacja w firmie na ten moment ? Wydaje mi się ze nie jest zbyt miło?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Elmech? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods

Bardzo przyjemnie się tu pracuje. Zarobki znakomite. Polecam.

Joanna
@pracownik

Możesz powiedzieć coś więcej na temat zalet pracy w Elmech, oczywiście poza wspomnianymi już zarobkami? Jak wygląda kwestia rozwoju? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Bajubaju
@Joanna

Jakiego rozwoju? Po pracy w tej firmie czuję regres. Niedość że niczego mnie tam nie nauczono, nie dano mi zarobić nic poza tym żeby starczyło na wegetację, to mam poczucie straconego czasu i tego że jestem teraz gorszym człowiekem. Zła atmosfera wśród pracowników i robienie sobie po górkę dla zasady, odbiły się na moim zdrowiu psychicznym. Mam nadzieję, że urząd skarbowy albo windykator w końcu zostawi tylko wspomnienie o tej firmie- chwaście, która żeruje na naiwnych klientach, jeszcze naiwniejszych dostawcach i pracownikach, których karmi ochłapami.

Oj, chyba kadra nam się sypie ;)

Elton

Opowiadaj :)

Napisz coś więcej, jakie są powody rotacji w zespole? Liczę że powiesz też coś na temat samej pracy, zastanawiam się czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego, daj znać jeśli wiesz coś na ten temat.

Kawa na ławę

A co to , lub kto to jest kadra? Rdzeń firmy od dwóch dekad!!!!! Jest ten sam!!!! Pokaż mi , gdzie podobna sytuacja ma miejsce .Firma pomimo zawirowań , traktuje swoich pracowników wzorowo..... brak zaległości płacowych, nadgodziny płatne , zarówno 50% Jak i 100%, urlop na czas , wyjście nieplanowane bez problemu, dziecko chore ... ok nie ma problemu.Gdzie to macie ???? Dlatego proszę ,trochę obiektywizmu i mniej negatywnego podejścia do tej FIRMY.

Michu
@Kawa na ławę

Tak to prawda. Elmech zawsze finansowo nie zalegał pracownikom,a sama.praca jest przyjemna i bez zbędnych spięć po obu stronach. Firma goda zaufania.!!!

pytam tylko

to jeszcze istnieje?

J-23

Kto gasi światło ?

POLE
@J-23

Szkoda że przez złe decyzje i dobory nieodpowiednich ludzi przez pana B.B firma tak podupadła nie słuchał ludzi którzy chcieli naprawdę dobra firmy słuchał karierowiczów i cwaniaków a ludzi przyjętych przez K.T uważał za nieudaczników a szkoda dopóki pracowała stara kadra to się kręciło. Nie szanował starych pracowników nie szanują go nowi . Dobro do człowieka wraca a zło z podwójną siłą.

Titanic

A orkiestra która grała, do tej chwili gra...

J-23

A może by tak zatrudnić ich z powrotem ? Ciekawe co robią teraz ? michooouu to że kręciłeś na boku to wszyscy zawsze wiedzieli. Od samego początku. Tylko Bodzio tego nie widział. Były nawet podejrzenia dziwne skojarzenia. Bo inaczej nie można było tego wytłumaczyć.

michooouuu
@J-23

To proste, kilka razy w tygodniu wejście pod biurko i full opcja z tankowaniem Szło tak długo aż się dłużej nie dało płacić za moją ciężką pracę z pustej kasy Elmechu. Tak było ale się skończyło. Potem cała moja ciężka praca spadła na kolegę o bliskowschodniej urodzie, a co on tam mu robił to już nie wiem bo już byłem za burtą.

@J-23

Rozpier...... tę firmę ślepy nieudacznik ,otoczony bandą równie nieudolnych pseudo fachowców !!

@michooouuu

No i pozamiatane.Firma z 32 letnią tradycją i pewną pozycją na rynku , zmierza ku upadkowi.Ku... szkoda!!!!!!

On

A tak było fajnie i miło gdy kierownikami byli Ania Rysia i Mariusz. Wtedy firma prężnie szła do góry.

michooouu
@On

Jak byłem dyrektorem w elmechu to jeździłem do spa na koszt elmechu i bodziu mi wszystko podpisywał jak leci bo mu wkręcałem że do klientów jade interesy robić. Dobre czasy były, przydałby się teraz taki bodziu co by płacił za moje rozrywki. echh, piękne były czasy!

Rysia

Dzisiaj kolejny inwestor? Czyżby ASE się poddało i sprzedaje zgniłe jajo?

@Rysia

Bingo!A miało być tak pięknie!

sok z żuka

Zmarnowany rok! Nowy prezes słucha starego, no i się nic nie zmieniło. Stare pomysły i stara bieda. Dajcie Bogdanowi hamulcowemu wreszcie wolne :D

EX
@sok z żuka

Z tej firmy już nic nie będzie. Ludzie odchodzą, a prezes ma to w d***

Pietrucha
@EX

Prezes się o nas troszczy i staje na głowie żeby firma prężnie szła do przodu.niewiem skąd ludzie macie takie informacje i czarne scenariusze.

@Pietrucha

W stoczni 3,5-4 tys. netto jako monter można wyciągnąć, ale tam trzeba robić, a nie patrzeć w sufit i odliczać czas do 14.

Dc
@Gruby

No tak, ale przy ilu godzinach w miesiącu?????

@sok z żuka

Prawda !Przez okres dwóch lat WIELCE znaczących zmian na dobre nie ma żadnych.Przyjmowani są za duże pieniądze kolejni "kolesie"nie wznoszący NIC konkretnego do działalności firmy.Pytanie po co oni tu są?Z jakiego nadania lub przez jakie koneksje!!!!Pozwala się na odejście z szeregów firmy fachowcom z długoletnim stażem na rzecz żółtodziobom nie potrafiącym zrobić najprostszych rzeczy !!!!Co to ma na celu?Tylko szkoda renomy 30-letniej firmy.

@Dc

@dc Za podstawowy etat też jest więcej.

Ford
@Kawa na ławę

Ważne że co miesiąc na "górze" się zgadza $$$. Reszta się nie liczy niestety.

Gulf
@Ford

Było się uczyć.

AK
@Gulf

O! Widać że uczony się odezwał :) Zobaczymy jak będziesz gadał jak będziesz musiał szukać nowej roboty

Gulf
@AK

Tym się różnimy - ja robotę znajdę, a Ty dalej będziesz narzekającym nieudacznikiem.

Jacek

Żeby dobrze zarabiać trzeba pokazać , że się potrafi na to zarobić!!

@Jacek

Zarób dla mnie 10k to dam ci z tego 1k. Nie dasz rady? Nie nadajesz się jesteś za słaby. Wypad z Elmechu, na twoje miejsce jest....yyyy......nie ma chętnych.

@Jacek

Jak jesteś w stanie zarobić 10k, a dostajesz 1k to jesteś (usunięte przez administratora) Idź na swoje i nie narzekaj.

Ela

Elmech!? Elmech powiadasz ... byłem Ci ja tam Horacy! Wśród bezkresnych stepów pustych stołów montażowych, zlewów bez mydła i toalet bez papieru. Nostalgią napawają mnie czasy, gdy wszystko trzeba było "załatwiać" i nawijać wszystko na własną rękę. Gdzie te czasy gdy szaleństwo kierownictwa przeplatało się z geniuszem technicznym, a nadzieja na rozwój z płaczem kobiet w części biurowej. Gdzie teraz dostaniesz Horacy premię wypłaconą w miedzianych ścinkach, zapakowaną w wymiętolony karton!? No gdzie!? Te czasu już minęły! Teraz okryty ciepłym kocem ASE, lecz obdarty dobrego wujka z ameryki, ruszam prosto w otwarte ramiona człowieka z wymiętym polo. Hen ku nowym wyzwaniom! Czasem tylko, gdzieś w głębi duszy, coś ściśnie, tak mocno, że aż łezka w oku wypłynie. Że szkoda tych ludzi. Szkoda ich potencjału prezesie Horacy, po prostu, po ludzku, szkoda.

EksWorker

No i wreszcie odkryta została cała obłuda tej pożal się "firmy".

Jesteś słaby i teraz wypisujesz gorzkie żale.

Qsc

To była koszulka polo. Rano ją prasowałem

Gibaq

Za najniższą stawkę praca dla elektronika. Śmiech na sali.

RYSIA

Firma dno

Pedro

Dziwne, ale ja słyszałem, ze to dobra firma!!

EksWorker
@Pedro

Słyszałeś? Od kogo? Coś mi się wydaje, że dyrekcja zaczyna chwalić siebie:)))))))

Julita

@kownas, czy swoim komentarzem chciałeś powiedzieć, że firma zalega z wypłatą jakichś wynagrodzeń? Może warto po prostu się do nich odezwać? @Doradca, a czy Ty pracujesz w Elmech? Jak oceniasz atrakcyjność tej firmy dla pracowników? Czy ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć na temat pracy w tym miejscu? Wasze opinie na pewno będą bardzo atrakcyjne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Felek
@Julita

Niezalegaja z wynagrodzeniem, to akurat zawsze jest na czas ale co do reszty opinii popieram w całej rozciągłości omijajcie szerokim łukiem!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Elmech-Ase S.A. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Elmech-Ase S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Elmech-Ase S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elmech-Ase S.A.?

Elmech-Ase S.A.
2.1/5 Na podstawie 90 ocen.
  • Podmiejska 5C
    83-000 Pruszcz Gdański