Gór-stal

Gorlice

Opinie o Gór-stal

kamyk

firma solidna, bardzo szybki i sprawny załadunek. Jedyny minus to obie Panie z magazynu bardzo niemiłe i wiecznie obrażone. Może czas na zmiany? Daliby młode miłe uśmiechnięte ... przynajmniej czas by szybciej lecial :)

ktoś

Całe szczęście że nikt nikogo na siłę nie trzyma w pracy, czy są płacone dodatki to proponuję sprawdzić na wypłacie żeby nie opowiadać głupot, praca 4 brygadowa ma to do siebie że się pracuje w trybie ciągłym, ale widzę że pracownik z aspiracjami nie przyznaje się że później ma nieraz tydzień wolnego. Jednym słowem chyba dobrze że ta firma już nie ma do czynienia z tym Panem bo chyba ten pracownik z "aspiracjami" wyznaję zasadę - czy się stoi czy się leży to ileś tam się należy - oby nowy pracodawca sprostał tym "aspiracjom".

Zostaw opinię o Gór-stal - Gorlice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gór-stal