Aspera Sp. z o.o.

Bodzechów

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Aspera Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aspera Sp. z o.o.

lucek

od marca niestety się pozmieniało,wyzysk,marna płaca w stosunku do przepracowanej ilości godzin,zarządzanie glęboko w tyle, kto wcześniej wstanie ten rządzi,ludzie się zwalniają,szukaja jeleni

Boski

Solidna firma. Dobra jakość. Zgrany zespół. Dobre zarządzanie oraz Szefostwo

hgf

no ja uwazam ze takie stanowiska powinno sie rozdzielac i powinny byc na nich rozne ososby wtedy bedzie łatwiej

pracownik

Pracowałem parę miesięcy to problemy z kasą na 10 standard, Pan M.W 10 każdego miesiąca zawszę zdziwiony to już?! Panowie jakie wypłaty, czekam na przelewy, to było zawszę najśmieszniejsze z tego co pamiętam, przelewy szły po 10 czasami 20 dni:)a między czasię inwestycję szefa we własną nieruchomość, samochód, robole to robole byle robili i się o kasę nie upominali. Organizacji brak, szybko, szybko byle jak aby było. A potem dziwota na montażach nigdy nic nie pasuję i trzeba świecić oczami przed klientem. Najgorsze są wyjazdy i montaże, praca od świtu do zmierzchu deszcz nie deszcz, śnieg i trzeba jechać i znowu byle szybko żeby kasa dla szefunia na nową brykę była albo następny dom, 250-300 godz w miesiącu to standard na wyjazdach za psie pieniądze. Donosiciele na każdym kroku, nieraz nie zdążyło się z trasy wrócić a już szef wszystko wiedział ze szczegółami. Na hali zimą jak w psiarni, szkoda na ogrzewanie ważne żeby w biurze było ciepło. Firma której nie polecam chyba że ktoś lubi % to szefunio też chętnie się załapie:) Slyszałem że firma zatrudniła nowego kierownika pseudonim firmowy już ma "palacz" chłopaki się śmieją na potęgę ponoć taki gamoń że w historii jeszcze takiego nie było ale cuż jaka firma tacy zarządcy.

klient

Firma Aspera zainstalowała na jednej z moich stacji paliw słup cenowy. Od ponad dwóch lat ponad połowę czasu nie działają na niej elektroniczne wypełnienia cenowe LED. Psują się częściej niż są w stanie naprawiać, aż w końcu stwierdzili że nie są w stanie tego utrzymać w działaniu. Blachę dogieli OK, ale za elektronikę nie powinni się brać.

Zostaw opinię o Aspera Sp. z o.o. - Bodzechów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aspera Sp. z o.o.