Opinie o Aspera Sp. z o.o. w Bodzechów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aspera Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aspera Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aspera Sp. z o.o. w Bodzechów

Wiecie, czy Aspera Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Majczelos

No niestety nie ma już szefa Roberta w firmie został usunięty przez Mariusza przez swoje poczynania no nie stety nie będzie człowieka na wyjazdy. Dzięki temu Piotrek został człowiekiem nie zastąpionym w firmie nie ma 2 osoby w dziale technicznym która by tyle funkcji pełniła i tyle robiła w firmie co Piotrek dlatego jako Kierownik powinien zarabiać dużo więcej Piotrka brak i firma do zamknięcia

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy Aspera Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Helena Nowy wpis

Możecie opowiedzieć o posadzie Konstruktor - Kierownik Zakładowej Kontroli Produkcji?? Dziwi mnie oferta, którą widziałam w sieci. No bo to jest jednak kierownik, a podana tam stawka to 3000 - 3500 zł brutto miesięcznie. Nadal kierownik tyle zarabia, czy podnieśli tę kasę? Trochę czasu minęło, więc ciekawa jestem, jak ta stawka teraz wygląda i czy może do pensji są też co miesiąc jakieś premie?

Maciej Nowy wpis
@Helena

w tej chwili proponują 6000zł brutoo pensja stała plus wyjazdy służbowe

Maciej Nowy wpis
@Helena

Stanowisko kierownika zakładowej kontroli produkcji czy kierownika jest bardzo ważne ponieważ bez tego firma nie może wystawić certifikatu na konstrukcje. Obejmując to stanowisko trzeba mieć na myśli że się człowiek podpisuje że konstrukcja jest wykonana zgodnie z wszystkimi normami i w przypadku zawalenia się bierze za to odpowiedzialność i teraz trzeba się zastanowić czy warto za 6000zł brutto brać na siebie takom odpowiedzialność. Według mnie takie stanowisko powinno być opłacane minmum 7000zł do ręki.

Wiecie, czy Aspera Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Marian

firma aspera nie udostępnia laptopa ani telefonu.

@Marian

A jest tu w ogóle opcja pracy zdalnej?

@Justyna

Firma nie posiada stanowiska z praca zdalną

@Robek

Nawet jeśli chodzi o stanowiska biurowe? A w jakich godzinach w ogóle pracuje biuro? Jest dobre zaplecze socjalne, typu kuchnia, toaleta?

@Elżbieta

Firma posiada ekspres do kawy dla szefia i osób biórowych i łazienki oras prysznice dla pracowników. firma nie posiada funduszu socjalnego

@Elżbieta

praca w biurze od godz 8.00 do 16.00, praca na chali od 6.00 do 14.00, praca kierownika zmiany od 6.00 do 14.00 oraz czesami praca w soboty

Justyna

Szkoda, że nie ma możliwości pracy zdalnej. Zastanawiam się jeszcze czy te godziny odnośnie pracy w biurze są sztywne czy istniałaby możliwość, żeby ktoś przychodził godzinę wcześniej?

@Justyna

Jeśli się dogadasz z szefem to pewnie byś mogła wal smiało do najbardziej decyzyjnej osoby w firmie

Elżbieta

jeśli chodzi o atmosferę to jest wszystko w porządku? Bo godziny pracy to jedno, a da się spokojnie pracować?

@Elżbieta

Atmosfera jest na najwyższym poziomie dzieki najlepszemu szefowi Robertowi który jest bardzo wymagającym szefem a zarazem dobrym.

Majczelos

Jaki jest wkład kierownictwa Aspera Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Monter Konstrukcji Stalowych

rozmowa mało rzeczowa osoba rekrutująca jest tylko zainteresowana ile przyszły pracownik chce zarabiać

ile chcę Pan zarabiać, umie się pan posługiwać szlifierką, czy ma Pan problem z alkoholem, czy szuka Pan pracy na dłużej

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Boski

tak otrzymują na najniższą krajową reszta jest wypłacona wedle uznania Prezesa Roberta jako premia

Maciek

Tak umowę na najniższą krajową a reszta jest wypłacana jako premia

Patryk

Tak otrzymują na najniższą krajową a resztę ustala Robert i Piotr dwie najważniejsze osoby w firmie

Kazimierz
@Patryk

Jak ta reszta to premia to ile jej dają? Tęż jest wypłacana na konto? Co miesiąc jest ten dodatek, czy zdarza się że robi się za najniższą krajową?

@Kazimierz

Reszta jest wypłacana do reki. Ile dostaniesz zależy od kierownika i od Roberta oni ustalają ile kto ma dostać zależy jak się starasz w pracy zapytaj tych co pracują w firmie albo byłych pracowników

@Kazimierz

Jeśli przyniesiesz wypowiedzenie lub zostaniesz zwolniony to dwie ostatnie wypłaty są wypłacane według umowy o pracę, takie decyzję podejmuje szef Robert który najlepiej dba o pracowników na wyjazdach i w firmie który dba o swoje hobbi z ludźmi

Krystyna
@Robek

To dowiadujesz się z miesiąca na miesiąc jak będzie wyglądać wypłata? Duże są te różnice między miesiacami? Ma się na to jakiś wpływ?

Czesław
@Krystyna

przychodzisz na rozmowę umawiasz sie na przykład na 4000zł netto i tyle dostajesz ale umowe podpisujesz na najniszszą krajową bo reszta jest wypłacana jako premia jest to takie zabezpieczenie pracodawcy np idziesz na zwolnienie dostajesz najniszą krajową i jak się zwalniasz tak samo.Pełna wypłata jest dla osub pracjących...

Osoba poszukująca pracy

Jaka jest rotacja na stanowiskach kierowniczych w aspera

@Osoba poszukująca pracy

Od 2017r był kierownikiem Grzegorz następnie Lukasz, starszy facet nie pamiętam nazwiska następnie znowu Grzesiek i Emil na końcu

@Krzysztof

A co oni się tam zmieniali co chwilę? Dlaczego?

@Elżbieta

Osoba pełniąca obowiązki kierownika zmiany ma prace do wykonania: wycena zlecenia od klienta to co handlowiec przesle zamawania matrałów stali, farb itp zrobienie rysunków technicznych zrobienie programów na plazmę, waterjet i na ploter przypilnowanie wykonania nagodziny i wyjazdy zagraniczne pensja stała

Paulina

No to faktycznie sporo obowiązków. Dasz znać ile wynosi ta pensja stała? Ile dostaje się za nadgodzinę? Gdzie przeważnie są wyjazdy zagraniczne?

@Paulina

pracownicy wyjazdowi mają płatne nadgodziny +50% do stawki godzinowej a kierownik zmiany czy kierownik spawalni pensja stała niezależnie od godzin półtora roku temu płatne około 3500zł do ręki, wyjazdy gdzie sie trafi Litwa, Niemcy, Szwecja tam gdzie się projekt prowadzi

Kazimierz

Jeśli chodzi o te wyjazdy to są długie? Kwatery i transport zapewnia firma czy dostaje się na to diety i samemu ogrania?

@Kazimierz

Dieta na terenie kraju 30zł na dzień hotel opłaca firma, poza terenem kraju na podstawie rachunków wyjazdy nawet do 2 tygodni

pracownik 2

I dalej tak jest! Prawdę piszesz i potwierdzam na 100%.

@pracownik 2

Wyzysk, szukają jeleni, niekompetentna firma, tak samo jak właściciele którzy ludzi mają za nic

On
@pracownik 2

Płacą na czas i praca przyjemna.

pracownik 10
@On

Praca przyjemna gdzie? w asperze?, chyba żartujesz.Deszcz, śnieg, mróz a ty robisz na dworze po 12 i więcej godzin za grosze. Weź przejrzyj na oczy, sprawdź sobie składki ZUS i inne rzeczy,oszukują na wszystkim,byle powodu szukają do potrąceń,a pensje zależą od humoru prezesa--alkoholika. PIP i US polecam dla tej niby firmy naczelne z właścicielem oszustem i drugim alkoholikiem,który czasem jeździ na wyjazdy tylko po to aby uchlac ryja. Więc jeśli jesteś tanią siła roboczą, zapraszam do aspery.

pracownik 10

Czy usunięcie opinie czy nie o tej firmie, tak czy tak to prawda co ludzie piszą. (usunięte przez administratora)

Bartosz
@pracownik 10

znajomy pracuje w tej firmie i jest zadowolony dobra wypłata oraz dobrze płatne nadgodziny oraz miła atmosfera

@Bartosz

O sami szefowie zaczynają się wybielac na opiniach, no tak wypił trochę za dużo szefu i sumienie ruszyło. Ta firma to jedna wielka porażka.

@pracownik 2

Jak ktoś lubi chlać w pracy i donosić na innych, to polecam Robert wódka się podzieli, ba nawet ci zapłaci jeszcze

Krzysio
@pracownik 10

Pomyliles firmy.... pracuje w Asperze kilka lat firma preznie dzialajaca..... ,,boli???,, i tego typu negatywne wywody tutaj na forum oceniam ....BA nadaje im tytul .mianem ,,sklep nocny, skwer badz budka z tanim alkohholem........ odzwierciedlaja one Twoja pozycje spoleczna a co za tym podąża wydaną opinie.... Może warto rzucic okiem na swoja osobe zanim ocenisz...? Nie wroze Ci sukcesu w zyciu gdyz ten jad w poscie swiadczy o Tobie,,,,Pozdrawiam i zycze powodzenia ...........

zwolniony

ludzie piszą prawdę o tej firmie mniej pracy martwy sezon zwalnianie pracowników zaczyna się sezon to przyjęcia biznes najważniejszy

zwolniony

biuro się wybiela

Krystian
@Krzysio

Widzę że ktoś się wybiela nic to nie da już cała okolica zna tą firmę wiadomo że są problemy często wypłaty w ratach ostatnia wypłata została wypłacona po 10 a reszta nie wiadomo kiedy będzie do tego słabe umowy o pracę na najniższa krajową a reszta regulowana premiom co nie daje żadnego bezpieczeństwa dla pracownika

:))))
@Krystian

Zainwestuj w słownik ortograficzny.... jeśli Twoja efektywność w pracy jest taka jak ortografia to pozostawię to bez komentarza!!!

@Krzysio

Ja osobiście pracowałem kiedyś w Aspera i osobiście nie polecam mogę tylko doradzić nowym osobom aby przed zaczęciem pracy porozmawiali z pracownikami z firmy.

@pracownik 2

Niestety muszę potwierdzić opinie przedmówcy

Fulfel robeczka
@Krzysio

Mylicie się w firmie Aspera pracuje się bardzo dobrze w szczegulnoći jak Robert jedzie na wyjazdu można z nim wy... i to bardzo dużo jest super szefem który daje duże premie na święta i podczas kryzysu w firmie nigdzie tak nie zarobisz jak w firmie Aspera

pracownik13
@Krzysio

Nie tylko sklep nocny ale powiedzieć można klub nocny, gdyż towarzystwo tzw. pan do towarzystwa tez szeroko praktykowane przez tych dwóch wspólnikow

Paw
@Bartosz

aha to chyba ten znajomy co pracuje u brata a brat za robota lata

@Paw

Dostałem ofertę pracy z Aspera jak się pracuje w tej firmie czy cała wypłata jest wypłacana zgodnie z umową, jest jakaś premia, jak płatne są nadgodziny, czy dobrze się pracuje z kierownikiem??

były

Tak jest.

@były

A opowiesz jak aktualnie jest? Bo po 4 latach to raczej zmiany były

Dorian

@PrawdaJestInna Mam wrażenie, że to osobista zemsta i dlatego takie wpisy zostawiasz? Przecież to dobry pracodawca, dobra atmosfera w pracy więc o co chodzi?

Kris

Ha ha dobry pracodawca

Kris
@Dorian

Jasna sprawa. Ciągłą rotacja i odwieczne szukanie obsady na te same stanowiska to na pewno świadczy o tym co piszesz

@Dorian

Witam wypowiadasz się że to dobry pracodawca uzasadnij to.

@Kris

Firma mająca dwóch szefów jednego na poziomie dbającego o firmę i chcącego żeby było lepiej a drugiego zostawię bez komentarza

Hanna
@Kris

Możesz napisać coś więcej o tej rotacji w Asperze? Jakich stanowisk to dotyczy i czym jest spowodowane? Mnie interesują warunki zatrudnienia w firmie... Wyjaśnisz?

@Hanna

Dotyczy to głównie spawaczy w szczególności jak kończy się sezon oraz ekip montażowych przez to firma boryka się z brakiem naboru nowych pracowników dlatego firma podwyższyła stawki

Robert
@Kris

Jeśli komuś nie chce się robić to jest ciągła rotacja

@Robert

Jaka Płaca taka praca tak jak mówi twój funfel

Boski

Solidna firma. Dobra jakość. Zgrany zespół. Dobre zarządzanie oraz Szefostwo

@Boski

Według mnie to w Aspera to wysokość wypłat na warunki Ostrowieckie to są nawet dobre wypłaty a resztę pozostawię bez komentarza.

Julia
@Krzysztof

Krzysztof, możesz powiedzieć o jakie stawki chodzi? Na jakie wynagrodzenie może liczyć nowy pracownik w firmie Aspera Sp. z o.o.? Napisałeś, że "resztę" pozostawisz bez komentarza, czyli wnioskuję, że pewne aspekty pracy w firmie Ci nie odpowiadają. Jestem ciekawa co masz na myśli. Chodzi o atmosferę? Godziny pracy? Mam nadzieję, że wyjaśnisz co miałeś na myśli.

Chyba nie powiem w czym

Mariusz
@Boski

Brak odpowiedzi na pytania kandydatów do pracy świadczy że pracodawca zapewnia dobre warunki pracy i szacunek do pracownika czy tak jest wypowie się ktoś ??

@Julia

Osoba pracująca jako monter konstrukcji stalowych od 2400 do 3500, kierowca i operator HDS 3000zl, pracownicy na produkcji od 1900zl do 2800 spawacz 2800, ale głównie zależy kierownik produkcji ustali z prezesem wypłata nie jest stała tylko jest wyliczana z stawek godzinowych

Xxx
@Boski

Oj zdecydowanie to NIEsolidna firma !!!

Hanna
@Krzysztof

Hej, czy stawki, które podałeś to już jest ostateczna i stała wysokość wynagrodzenia dla pracowników na danych stanowiskach ? Czy może zdarzają się podwyżki w Asperze? Lub doliczana do pensji jest jakaś premia (jaka?)?

BMW
@Boski

Zdecydowanie odradzam, strata czasu i nerwów. Lipna firma

@BMW

Podaj kolego więcej szczegółów każdy chce je znac

Dred
@Boski

Polecam pracę w aspera szczególnie jeśli się jedzie na wyjazd na pomiary do klienta niemieckiego polecam jeździć w takim stanie jak pojechał nasz człowiek z działu handlowego z kierem Grzegorzem idealna była to reklama pogratulować dzięki temu klient dostał super promkę

@Dred

A co się takiego stało u tego klienta? Czemu użyłeś słów "w takim stanie"?

Niech może prezes Robert pochwali się jak okradł syna :). Ta firma to jeden wielki bajzel . Prezes Robert próbuje strugać dyktatora . Płaca małą a wymogi nie z tej ziemi . Nie polecam !

Krystyna
@Anonim

No jakie te wymogi, jakie? Na pewno masz na myśli produkcje, nie biuro. Jak patrzę, czego wymagają od montera, to wydaje mi się, że standard. O brygadzistach nie wiem.

@Anonim

Czy mógłbyś podać więcej szczegółów o Prezesie Robercie???

@Piotr

ja nie będę tu nic mówił , spytaj się osobiście obu stron . ja swoje słyszałem i nie wierze żeby (usunięte przez administratora)mówił prawdę, w szczególności, że kręci jak może, byle było na jego . To jest (usunięte przez administratora) kłamca jakich mało. Nawet (usunięte przez administratora)chciał (usunięte przez administratora) wkręcając go w (usunięte przez administratora)rzeczy firmowych. Pogadaj z jego (usunięte przez administratora)on z pewnością ci opowie więcej.

@Anonim

Właściciel firmy może sobie robić co chce z towarami i materiałami co są w firmie bo to jego własność tak samo wypłaty dla pracowników może płacić ile chce to jego dobra wola tak samo czy kasa firmowa jest jedną czy dwie w firmie to też wybór właścicieli tak jak to jest w tej firmie

@Anonim

Poważne oskarżenia w stronę najlepszego pracodawcy

jako

niska jakość, wysokie ceny

@jako

Proszę o więcej szczegółów

PrawdaJestInna

Prawda jest taka, ze pozytywne opinie wystawia sobie sam właściciel. Z tego co pamietam stawal przed sadem za rozne sprawy, wiec pracuje nad dobrym wizerunekiem przynajmniej w wirtualnej rzeczywistosci.

@PrawdaJestInna

Nie jedno krotnie stawał przed sądem . Ma już trochę karnych między innymi za fałszywe zeznania , wiem z dobrego źródła

@Anonim

Nic Robertowi nie udowodniono więc jest nie winny

TrzecieOko
@PrawdaJestInna

Widzę, że negatywne a przeciez prawdziwe opinie sa usuwane.

@TrzecieOko

Możesz coś więcej powiedzieć o tej firmie i o kierownistwu czy samym szefu.

@TrzecieOko

proszę o żeczowe opinie o firmie żeby każdy przyszły pracownik wiedział z jakiego typu pracodawcą ma doczynienia proszę o zalety i wady pracy w Aspera

PrawdaJestInna

Wlascicielu Boski!!! Bogactwo klamliwych sztuczek. Jakie to uczucie samemu sobie dawac lajki, zeby tylko ukryc prawdziwe oblicze swojej dzialanosci?

Biger men
@PrawdaJestInna

Czy ktoś może się wypowiedzieć jak pracuje się z Robertem Szczepaniak oraz Piotrem Cieślik?? Czy obiecana stawka na rozmowie jest wypłacają? Oraz na jaką kwotę jest umowa o pracę proszę o żetelne opinie

Wiesław
@Biger men

Praca z (usunięte przez administratora)jest lajtowa można z nim (usunięte przez administratora)Na wyjeździe służbowym pracuje się z nim spokojnie a jeśli chodzi o (usunięte przez administratora) brygadzista z wyjazdów bardzo wymagający i wymaga ciężkiej pracy i nie wolno pić podczas pracy

Jak się pracuje z ludźmi z Aspera Sp. z o.o.?

Marian

Z ludźmi super a Robertem jeszcze lepiej wyjazdy z Robertem są super

Przemek

Firma Aspera to jedna z lepszych firm na rynku ma najlepszą z możliwych renomę dzięki właścicielowi Robertowi Szczepaniak który wyrobił opinię firmie dzięki temu każdy chce pracować w firmie Aspera. Na wyjazdy jeździ sam szef Robert który rozwija swoją pasję I dzięki temu każdy jest zadowolony, potrafi też zagospodarować odpad złom stalowy na firmie u szefa nic się nie marnuje a jeśli się nie nadaje do Klienta to się sprzedaje a kasa trafia do biura na produkcji.

Jaka atmosfera jest między działami w Aspera Sp. z o.o.?

Kumpel Robusia

Można powiedzieć że biuro i produkcja to tak jakby dwie różne firmy każdy sobie zepke skrobie oczywiście lepiej pracować w biurze tam gdzie handlowiec i Wojdan siedzi wszystko tam robione jest na spokojnie a na produkcji to już każdy wie jak to jest jeśli chce ktoś wiedzieć jak się pracuje na produkcji to pytać pracowników najlepiej bylych.

Były

Nie polecam tej firmy. Atmosfera jak w latach 90. To nie jest firma z klasą. Wszystko możesz mieć obiecane, a co dostaniesz to inna sprawa. Lepiej porozglądać się dłużej niż się męczyć.

@Były

A czy możesz coś więcej powiedzieć jak są pracownicy traktowani w tej firmie?? Czy wszystko jest wypłacane zgodnie z umową?? Oraz jakie są plusy i minusy pracy w dobrze rozwijającej się firmie Aspera

@Były

Mylisz sie w tej chwili dobrze się rozwija cały czas ogłoszenia o pracę w firmie tyle pracy że nie możemy się obrobić kupę pracy wypłata na razie ta sama ale szew mówi że będzie podnosił że względu że ma dobrych pracowników i przynosimy firmie dobre dochody

Czy zdarzają się nadgodziny w Aspera Sp. z o.o.?

Witam oczywiście jest dużo nadgodzin szczegulnie jeśli się jeździ na wyjazdy kiedys to było tak ze szef za nadgodzinę płacił półtora stawki godzinowej ale wiadomo wszystko to zalerzy od zangazowania w pracę i sytyacji w firmie.

PrawdaJestInna

Czy nowi klienci są świadomi faktu, ze współpraca z firma o tak kiepskiej sławie to duży minus dla ich biznesu

Co jaki okres czasu w Aspera Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Czesiek

Popytaj pracowników obecnych i byłych firmy

kaja

@Boski a często jest ta premia?

Kumpel Robeczka
@kaja

Witam, chcesz wiedzieć jaka jest premia to popytaj obecnych pracowników ja jakich zasadach wypłaca premię firma aspera

Osoba poszukująca pracy

Witam, chciałbym zapoznać sie z opinią osób pracujących jakie są warunki pracy w firmie jakie świadczenia zapenia pracodawca jak są płatne nadgodziny oraz jaka jest atmosfera w birze?? Jestem osobą o wieloletnim doświadczeniu chciałbym się ubiegać o pracę jako konstruktor proszę o żeczową odpowiedz

Zostaw merytoryczną opinię o Aspera Sp. z o.o. - Bodzechów

• Jak się pracuje w Aspera Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aspera Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aspera Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aspera Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aspera Sp. z o.o.