Opinie o METROCARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie METROCARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie METROCARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o METROCARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Rybnik

Mirek Nowy wpis

Nie polecam nikomu!! Kilometry na licznikach jakoś znikają i nie podają w ogłoszeniach prawidłowych nr VIN o na prośbę o przesłanie prawdziwego nikt nie odpisuje. Dobrze zorganizowane (usunięte przez administratora)

No cześć, nie widzę by ktoś pytał o stanowisko asystentki ds. biurowych a mignęła mi taka oferta w postaci postu na Facebooku. Nie mam doświadczenia ale wtedy nie było ono wymagane. dziś jak z tym jest?

Jacek Nowy wpis

Polecam salon w całej okazałości. Po roku użytkowania ocena na 5 +. Klasa.

Czy METROCARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA zatrudnia studentów?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w METROCARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Auto wystawione jako bezkolizyjne okazało się brać udział w dwóch poważnych szkodach. Nie polecam tego komisu.

Mona/ Recepcja

Wie ktoś, jakie szczególne wymagania są brane pod uwagę w przypadku zatrudnienia na recepcji? Widziałam ogłoszenie, słyszałam wiele dobrych informacji w mieście o samej firmie, ale wciąż zastanawiam sie na tą ofertą.

@Mona/ Recepcja

Odpowiedź nie padła ale ciekawa jestem czy mimo tego aplikacja poszła? Do tego była mowa o zasłyszanych dobrych opiniach na mieście, jak brzmiały? Ciekawa jestem co mówią ludzie, którzy nie są związani z tym miejscem pracy

Polecam, kupiłem samochód 8 miesięcy temu i jestem zadowlony i to bardzo. Musieliśmy trochę poczekać na obsłguę ponieważ w tym dniu ruch byl bardzo duży, ale to mniej istotne. Ważne, że auto jest w pełni zgodne.

Marx

Polecam tego pracodawcę.

Jolanta
@Marx

Marx, powiesz coś więcej o warunkach zatrudnienia? Jaki rodzaj umowy firma proponuje na początek? Zaproponowali ci jakieś benefity (karta multisport, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne)? Daj znać cokolwiek...

M
@Jolanta

Umowa o pracę, pełny etat, dobre wynagrodzenie. Generalnie ciężko się doczepić do czegokolwiek, bo człowiek tu stawiany jest na pierwszym miejcu. Wiadomo, wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma, więc trzeba docenić to co oferuje pracodawca.

Natalia
@M

to brzmi naprawdę super, wiesz może jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i ogólnie rekrutacja? mąż szuka pracy w okolicach Rybnika i chcielibyśmy się więcej dowiedzieć

Sławek
@Marx

Auto nie zgodne z opisem po wyłapaniu teru braków co do wyposażenia Audi A6 2017r. 2,0 TDI samochód miał urwaną z jednej strony osłonę silnika dół i tak sobie wisiała, końcówka drążka prawa stukot, po umyciu nie wytarty do sucha by nie było widać zadrapań, pasta polerska w szczelinach nie będę się rozpisywał bo szkoda zachodu. Moim zdaniem komis jak inne i trzeba się dobrze zastanowić nad zakupem. Samochody pięknie wyglądają bo są picowane. Na tym egzemplarzu wychwyciłem chyba 5 niezgodności co do opisu. Dzwoniłem kilkakrotnie o te auto i po przyjechaniu prawie 400 km w jedną stronę dosłownie rozczarowanie. Panie Zientarski szkoda nazwiska by reklamować taką firmę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marek K

Auto Ford S-Max 2017 rok zakupione w listopadzie tego roku uległo awarii w grudniu. Zakupiona gwarancja nie działa. Auto zostało sprzedane z zaniżonym przebiegiem od faktycznego, z przeglądem zrobionym na szybko w dniu zakupu (różnica 4500km). Olbrzymie koszty, kłopoty ze sprzedawcą, okłamują,nie oddzwaniają, nastawieni na oszukiwanie klientów i szybki zysk. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

Mariusz

nazwa adekwatna do całości, przyjechałem po auto 300 km i się nie zawiodłem wszystko w punkt , super współpraca z p. Arkiem pozdrawiam

Dario

Samochody niezgodne z opisem.Pezejechałem 400 km żeby zobaczyć zagniecione drzwi ,auto w ogłoszeniu było igła.Sprzedawca do mnie można to przecież zrobić.Nie polecam.

@Dario

A to ile zdjęć w tym ogłoszeniu było, że tego nie zauważyłeś? Bo chyba bez wizualizacji to nie jechałeś tyle, co nie?

Ślosar

Polecam. Pozdrawiam byłą załogę.

@Ślosar

Hej, widzę że klientem jesteś, a przynajmniej tak oznaczyłeś. Co od nich brałeś dokładnie, że tak polecasz? ;)

Auta wypucowane przebiegi kosmos 3 lata Auto 200 tys km wszystko ładnie wygląda ale lepiej omijać bo to auta firmowe wysłużone przygotowane żeby ludzi (usunięte przez administratora)

W.Pax

Polecam tego pracodawcę. Rozmowa rekrutacyjna bardzo profesjonalna, firma gołym okiem widać, że ułożona. Teraz tylko czekam na jej wynik.

Wiesław

od dłuższego czasu obserwowałem ogłoszenia . w zeszłym tygodniu po umówieniu spotkania dokonałem zakupu. Jestem zadowolony , wszystko przygotowane.Nigdy wcześniej nie kupiłem auta tak szubko Polecam z czystym sumieniem. Wiesław

Wojtek Wrocław

Dwa lata temu trafiłem z OtoMoto do MetroCars Rybnik. Po porównaniu innych ofert, negocjacjach i głębokiej analizie innych firm - kupiłem tam Audi A4. Co prawda z autostradowym przebiegiem ale tak jak pisało w ogłoszeniu w stanie idealnym, bezwypadkowe i bezkolizyjne. A 4 zrobiłem kilkadziesiąt tyś km bez najmniejszych problemów. Po dwóch latach, mając dobre doświadczenia wróciłem do MetroCars, tym razem po Q5. Z zadowoleniem stwierdziłem że wielu pracowników w tym sprzedawca (Pan Michał)z którym negocjowałem poprzednie auto nadal tam pracuje i nadal jest uśmiechnięty :) . Po dość długich negocjacjach (w tym z samym właścicielem ) i dokładnych analizach znowu wyjechałem zadowolony używanym ale bardzo dobrym autem w stanie idealnym. Musze zastrzec że jestem strasznie upierdliwym klientem który sprawdza i weryfikuje wszystko co możliwe a nawet nie możliwe i mimo to zakończyliśmy negocjacje powodzeniem. Wszystkie formalności zarówno z leasingiem, ubezpieczeniem i rejestracją także przebiegły nadzwyczaj sprawnie. Auto sprawdzałem też w ASO i znowu wszystko czego dowiedziałem się z ogłoszenia oraz od sprzedawcy i właściciela okazało się prawdą a szukałem bardzo dokładnie. Mogę z czystym sumieniem polecić MetroCars Rybnik. Ja się nie zawiodłem i wszystko wskazuje na to że następne auto tez będzie z tej firmy. Wojtek Wroclaw

Sabina

@Joanna.P opowiesz coś więcej o niej? O co pytali? Czy były takie stereotypowe pytania czy raczej normalna rozmowa o umiejętnościach i oczekiwaniach?

Joanna.P

Rozmowa rekrutacyjna przebiegła poprawnie. Widoczny profesjonalizm.

Bardzo profesjonalne podejscie do klienta,dobry kontakt i wyrozumiałość.Nawet ,gdy był problem,pokazali ze komis ma klasę.Jestem bardzo zadowolony i moge polecić METROCARS.

Operator

Ogólnie komis na 5 gwiazdek :D mają duży wybór samochodów i w dobrym stanie. Nie ma takich sytuacji ze jest coś kręcone albo ukrywane bo mają za dużą renome w tym regionie a poza tym samochody posiadaja ksiazki serwisowe gdzie dokladnie widac co przy jakim przebiegu było robione. Właściciel nie ma problemu z tym zeby auto sprawdzic na stacji kontroli czy tez przyjść z miernikiem lakieru i sprawdzić auto. A co do Pani "zawiedzionej" to chciałbym powiedzieć ze każde ogłoszenie ma kilkanascie zrobionych zdjec, wiec chyba widac czy jest automat czy manual to samo tyczy sie nawigacji.A jak nie to można poprosic o numer Vin i sprawdzic sobie dokladnie jakie auto ma "bajery" Pozdrawiam właściciel Seata Leona :)

Zostaw merytoryczną opinię o METROCARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Rybnik

• Jak się pracuje w METROCARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy METROCARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

METROCARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • Mikołowska 70A