Opinie o M-Line Sp. z o.o. w Smolec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie M-Line Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w M-Line Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M-Line Sp. z o.o. w Smolec

bas

Dobry kontakt, polecam i daje 5 gwiazdek

klient

Współpracuję z MLine już jakiś czas, ani razu się nie zawiodłem

Olga

Szybka realizacja zamówienia

Lidka

Dzięki za bony do rossmanna :)

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie M-Line Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.

polecam, świetna współpraca

irma79

hmmm, nie za bardzo wiem co myśleć ponieważ w dniu dzisiejszym (2 lipca 2020r) otrzymałam bony wartościowe do Tesco o łącznej wart. 500,- za udział w konkursie zorganizowanym (w formie testu/czy wyrażania opinii) właśnie przez firmę m-line z siedzibą w Smolcu ... (usunięte przez administratora)

Mki
@irma79

Po jakim czasie dostała Pani bon?

Mszy
@irma79

Ile Pani czekała na nagrodę ?

Kamil_

Pełen profesjonalizm, firma spełniła moje oczekiwania.

Izka

Współpracuję z tą firmą od niedawna, ale już wiem, że z niej nie zrezygnuję :)

Beata
@Izka

Super, bardzo się cieszę, że miło Ci się pracuję w M-Line i nie widzisz powodu dla, którego miałabyś się zwolnić. Czy możesz w takim razie wymienić jakieś plusy z pracy w firmie? Na pewno będzie to pomocne dla innych i zachęci ich do składania swojego CV do firmy.

lutek

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wykonanej usługi, jestem zadowolony

Robert

W miarę szybka realizacja usługi, dobry kontakt, polecam

Natalia

Idealne doradztwo w zakresie baz danych, jestem zadowolona ze współpracy z M-line

Moovie

W jaki sposób można od Was zażądać usunięcia wszystkich moich danych osobowych u Was i wszystkich którym te dane udostępnniacie?

@Moovie

https://www.mline-online.pl/pl/iod tutaj można się wypisać

Mleko
@Moovie

Chciało się tego darmowego iPhona co nie?

Wyłudzacze danych!

https://www.mline-online.pl/pl/iod tutaj można się wypisać

Patrycja

Znalazłam na stronie formularz, poprzez który można się wypisać z ich bazy: https://www.mline-online.pl/pl/iod , wszystkim niezadowolonym i piszącym nie na temat polecam się z nim zapoznać :)

K

Profesjonalne podejście do klienta, usługa na czas, polecam.

Zz

Wyłudzenie danych. Fałszywe posty. Cóż Warszawka.

Sprawdziłem
@Zz

Raczej wieś po Wrocławiem - Smolec, Główna 17F - tam jest zarejestrowana spółka Mline sp. z o.o.

Jaka jest kultura pracy w M-Line Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

pan

nie polecam prawcowałem firma leci na łatwom kase sprzedaje od prawie roku jak nie 3 2 lat dane osobowe lub kujuję sam nwm jakpś dp dzisiaj czekasz na odpowiedz ja też

Pan niezadowolony

(usunięte przez administratora) danych i tyle. No ale cóż... nie każdy ma godność i szansę uczciwego zarobku. Pismo po konsultacji z prawnikiem skierowałem do sądu ale przez kwarantannę wszystko działa wolniej. Nie pozdrawiam

Theo

M-LINE Sp. z o.o. z siedzibą w Smolcu przy ulicy Głównej 17F tel. kom. 322135982 powodzenia w walce z tą firemką!

Grzegorz zmyślony

Spamerzy, naciągacze na dane osobowe. Takie firmy winny skończyć działalność jak najszybciej

Zostaw merytoryczną opinię o M-Line Sp. z o.o. - Smolec

• Jak się pracuje w M-Line Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy M-Line Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M-Line Sp. z o.o.?

M-Line Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Główna 17F
    55-080 Smolec