Opinie o M-Line Sp. z o.o. w Smolec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie M-Line Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w M-Line Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M-Line Sp. z o.o. w Smolec

Aneta

Nieprawda,poszukujecie dane poprzez fałszywe konkursy. Kontakt na podane dane jest niemożliwy ponieważ serwer odrzuca maile wysłane z gmaila. Skoro ludzie piszą tutaj to widocznie nie ma innej możliwości. Kazda uczciwa firma ma co najmniej kilka adresów e-mail i nr telefonów. Poniewaz nie odpowiadanie na moje wiadomości i dalej moje dane są rozsylane, jednak lamiecie zasady Rodo.wiec radzę wszystkim zgłosić sprawę do głównego inspektora danych osobowych.

Teresa
@Aneta

Zgadzam się w 100 % z Pani wpisem. Handlują danymi osobowymi. Ja zgłaszam sprawę.

meg

firma ( nie wiem skąd ) posiadła moje dane .Obecnie bez mojej zgody -RODO rozsyła je dalej. Jestem wręcz nękana telefonami. Żądam usunięcia moich danych osobowych z waszej bazy firmo M-Line. W innym przypadku spotkamy się w sądzie.

mam to samo
@meg

To prawda, zostałam poinformowana od firmy ubezpieczeniowej, która dzwoniła z ofertą, że od tej firmy dostali moje dane kontaktowe.

Kobieta

Dlaczegi przekazujecie firmom ubezpieczeniowym dane jak imię/nazwiso/telefon i nachodzą ludzi, mnie w ciągu tygodnia 2 x... Łatwy zarobek ?

Dręczona
@Kobieta

Mnie już też gnębią firmy ubezpieczeniowe. Nie udostępniłam firmie M-line danych.

Na necie jest oferta na produkcje i piszą w niej o umowie o pracę na czas nieokreślony. ona jest teraz dawana tak z marszu czy jednak występuje chociażby dzień próbny żeby zobaczyli czy ktoś w ogóle ogarnia?

Wanda Nowy wpis

przyszłam z zeszłorocznego ogłoszenia, bo chciałam sprawdzić zarobki handlowców. po komentarzach widzę ze jakieś problemy z danymi występowały przy czym właśnie nie znalazłam nowszych ofert. mimo to wszyscy stale się zatrudniają? bo jeśli tak to naprawdę ciekawa jestem tych zarobków

meg

rozwiązanie podane na tacy
@meg

https://www.mline-online.pl/pl/iod proszę bardzo link, tutaj można się wypisać

@meg

Wyłudzają dane poprzez fałszywe konkursy.

k.d
@meg

Masakra moje dane tez (usunięte przez administratora) wykradli !

@k.d

Nie wiem w końcu jak z tym ostatecznie wyszło ale sugerujecie przy tym jakieś negatywne działania prowadzone przez firmę. Czy pracownicy na dzień dzisiejszy mogliby mieć z tego tytułu jakieś kłopoty?

mam to samo Nowy wpis
@meg

Ja tu tylko przyszedłem sprawdzić czy tapicer jest jeszcze potrzebny a tu piszecie o jakimś handlu danymi? Nie wiem czy firm nie pomyliłem przypadkiem? Pracodawca o tej samej nazwie kiedyś wystawiał ofertę dla tapicera, nie wiecie coś o tym? kogo teraz poszukują?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie M-Line Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w M-Line Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

kermit

Handlują danymi osobowymi. Prokuratura powinna się tym zainteresować. Sprzedali moje dane do Nationale Nederlanden

Karola

Co tu się dzieje tak ostatecznie z tymi danymi? Widzę kolejny komentarz się do nich odnoszący. Jak przy tym wygląda teraz bezpieczeństwo danych samych pracowników? Kiedyś chciałam tu przyjść na handlowca ale jednak jak na razie zostałam u siebie. tak z ciekawości jakie macie teraz zarobki i co ogólnie w firmie się dzieje?

Gośka

Cześć. Jestem ciekawa pracy pakowacza mebli. Mam chłopaka i dla niego szukam informacji, szczególnie ciekawa jestem, jaką umowę oferuje firma na start. Czy jest to umowa o pracę? W sieci widziałam to ogłoszenie, ale nie znalazłam takich detali. I pierwsza umowa to, na jaki okres jest? Czy jest na czas nieokreślony, czy na ileś miesięcy?

michał

również zgłaszam handel danymi. otrzymałem telefon od ubezpieczalni Nationale-Nederlanden z informacje, ze mają moje dane od firmy M-LINE, adres ul. Główna 17F, Solec.... Nie udzielałem nikomu zgody, przypominam o RODO!!! zgłaszam pilnie sprawę do Urzędu Ochrony Danych Osobowych

tutaj rozmowa rekrutacyjna będzie prowadzona po angielsku? Chce się upewnić, ponieważ moja uwagę także zwróciły te wcześniejsze oferty dla handlowców. Są one jednak cale w innym języku i dlatego się zastanawiam. Czy sporo jest klientów zagranicznych?

Zastanawiające dla mnie stało się to zapytanie odnośnie pozyskiwania danych kontaktowych. Przedstawiciele w jaki sposób w tym przypadku budują swoją bazę klientów? W jakim stopniu obecnie Pracodawca w tym pomaga i jak wygląda późniejsza współpraca już po dłuższym stażu?

Amai

Nie widomo skąd posiadają moje dane kontaktowe i rozsyłają je do różnych innych firm oferujących ubezpieczenia, panele słoneczne, pompy ciepła itp. Wielokrotna próba kontaktu kończyła się niepowodzeniem....

Nękanie przez M- Line

Żądam natychmiastowego usunięcia z bazy danych mojego nazwiska wraz z adresem, informuje Was że przekazywanie i udostępnianie podmiotom trzecim moich danych bez mojej zgody jest karalne co też uczyniliście. Informuje że udostępnienie moich danych których zresztą nikomu nigdy nie przekazywałem w tym celu jest zgodnie z ustawą RODO. Oświadczam też że jestem nękany powiadomieniami przez różnego rodzaju firmy którym udostępniacie bez prawa i mojej zgody moje dane. Przypominam że obowiązuje w Polsce ustawa RODO na którą się powołuje. Z poważaniem Pustuła Marian 32-620 Brzeszcze ul. Liliowa 25.

Trudno mi się przebić przez te wszystkie wpisy, więc nie wiem, czy dobrze widzę, ale chyba na próżno szukać tu czegoś na temat warunków i pracy w firmie? Ktoś z pracowników tu może zagląda, i napisze co i jak? Google mówi, że firma działa w branży dostarczania internetu, a tu pełno informacji o danych osobowych itp. To o co wreszcie chodzi? Idzie tu dostać stanowisko w obsłudze klienta? Płaca adekwatnie do wykonywanej pracy? Umowa o pracę jest? Jak długo czekaliście na odpowiedź po rozmowie rekrutacyjnej? Trochę pytań mi się nazbierało, ale tak jak mówię, ciężko o info tutaj, ze strony pracownika.

Kobieta

AGAF76

TAK WŁASNIE SIE DZIEJE

@AGAF76

Czyli pracownicy robią takie rzeczy z premedytacją tutaj dla kasy? Na to wskazuje Twoja odp więc wolę się upewnić. Chyba, że jest też inna perspektywa na tę sytuację? Opiszesz sposób wynagradzania za to? Na jakich zasadach pracujesz?

PosełZnadMorza
@Kobieta

Tak też zrobili z moimi danymi, przekazuja handluje a zeby usunąc swoje dane z ich bazy to okazuje sie ze jest problem, brak strony i kontaktu. Jak mogą tak duze firmy kupować dane od takich firemek, własnie jedna z ubezpieczalni straciła u mnie kompletnie wiarygodność i szacunek , ING nederlanden

Dręczona
@Kobieta

Czy Pracownik magazynu jest możliwy w firmie M-Line Sp. z o.o.? Ktoś z pracujących się wypowie?

Paulina

Proszę o usunięcie moich danych przez Państwa firmę!!!!! Udostępnianie danych osobowych jest karalne. Proszę o szybką interwencje w tej sprawie. Przed chwilą dzwoniła do mnie Pani i twierdziła że "szanstacie" moimi danymi. Proszę o usunięcie mnie z Państwa danych.

Agnieszka
@Paulina

O co chodzi z tymi danymi tak w ogóle? Kontaktowała się z Panią osoba z obsługi klienta? szukam właśnie pracy na słuchawkę, najlepiej w trybie zdalnym (mam małe dziecko). Czy w tym przypadku taka forma zatrudnienia jest w ogóle możliwa? czy ktoś wie?

Ciekawi mnie pensja jaką firma daje 3950 zł brutto miesięcznie. Czy poza oferowaną pensją, to czy kasa rożnie ze stażem? Jak np. opracuje się tu przez 3, 4 lata i wtedy jest premia stażowa, podwyżka taka? Ja pisze tu o posadzie PAKOWACZ MEBLI. A i ta pensja jest wypacana miesięcznie, czy tygodniowo?

Aneta

Patrycja
@Aneta

https://www.mline-online.pl/pl/iod tutaj można się wypisać

kacper
@Aneta

czy dlatego że Ty nie wygrałaś konkursu, oznacza to, że jest fałszywy? uważasz, że lotto czy inne loterie są nieprawdziwe tylko dlatego, że w nich nie wygrałaś? jeśli np na 10 tysięcy osób biorących udział wygra jedna osoba, to ciężko pogodzić się z tym, że czemu akurat nagroda nie trafiła do Ciebie i ciężko uwierzyć, że ten konkurs nie jest oszukany. Ale ja dostalem bon, jestem zadowolony

Mirek
@Aneta

też nie podoba mi się to,że posiadaja Państwo mój numer telefonu..Firma ma nie wiadomo skąd mój numer i chciałbym aby wykasował go i nie przekazywał tym bardziej innym podmiotom.

Małgorzata
@Aneta

Mój numer telefonu również sprzedają i widzę że firma zamknięta na stałe to działają w podziemiu chyba

@Małgorzata

faktycznie zamknięci? mi po krs pokazuje, że są aktywni, chyba że źle patrzę. to ostatecznie oni jeszcze działają?

Teresa
@Aneta

Czy w M-Line Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Zostaw merytoryczną opinię o M-Line Sp. z o.o. - Smolec

• Jak się pracuje w M-Line Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy M-Line Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M-Line Sp. z o.o.?

M-Line Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Główna 17F
    55-080 Smolec