Opinie o RB Omega Security Spółka z Ogranicznością Odpowiedzialnością w Tuszyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie RB Omega Security Spółka z Ogranicznością Odpowiedzialnością. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w RB Omega Security Spółka z Ogranicznością Odpowiedzialnością na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RB Omega Security Spółka z Ogranicznością Odpowiedzialnością w Tuszyn

YYYYY Nowy wpis

z opisu oferty wynikało, że instalator systemów alarmowych może zarobić średnio do 7 tys. możecie mi napisać na ile to teraz będzie osiągalne? Czy trzeba zrobić dużo zleceń + jakieś nadgodziny? wole się upewnić nim w ogóle się zgłoszę, bo nie na stawiam się na prace ponad wymiar

Pracownik Nowy wpis

Czy ma ktoś aktualny numer tego (usunięte przez administratora)Rafała

Monitoring Nowy wpis

Zadzwoń do stacji monitorowania MM i z nim pogadasz jak będzie miał zmianę.

Witam wszystkich pan Bednarczyk wisi jeszcze pieniądze mechanikowi z Kruszowa i do tej pory oddać nie potrafi brak słów i szkoda gadac

Śmieszek

Pisze na tej stronie z szacunkiem do twojego obecnego pracodawcy by nie zaśmiecać strony firmy która ciągniesz w dół przez Twój profffffesjonalizm Rafalku ;) Samozwańczy dyrektor co wyrabia sobie pieczątkę bez pozwolenia osób uprawnionych o wizytówkach już nie wspomnę haha. Teraz bez autka bo uprawnienia zabrali haha ;)i tak długo udawało się bez.) Co teraz biedaczku z Tobą będzie co ? Może pomoc w noszeniu wiertarki osoba technicznym ;)Już to robisz wiem. Większość już się poznała na Tobie że jesteś statystą. Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. To tylko przenośnia bo nigdy nie byłeś wilkiem. Pamiętaj karma wraca. Pamiętaj aby zabrać wszystkie rzeczy z pokoju na który nigdy nie zasługiwałes hahaha

Misiek
@Śmieszek

To już nie dyrektor do spraw roznych? Napisz wiecej xD

Firma RB Omega Security Spółka z Ogranicznością Odpowiedzialnością szukała nowego pracownika na stanowisko Dyspozytor/ dyspozytorka transportu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie RB Omega Security Spółka z Ogranicznością Odpowiedzialnością?

Godziny

Przecież ta firma nie ma grosza ,a zaraz wspólnika pozbawia renty za długi RB

Lol

Widzieliście ,że siedzibę firmy ochroniarskiej RB chroni mm service ? Żenada

Klient
@Lol

Skoro go stać to w czym problem :)

Przemek
@Lol

Nie o to chodzi że go stać, sam właściciel Pan Rafał B. tak dobrze prowadził biznes że zatrudnił się w firmie MM. Z tego co słyszałem obecnie pracuje w MM na stacji monitorowania i czasami dorabia na grupie interwencyjnej. Jego obiekty są monitorowane przez MM jak i przyjazdy grup są realizowane przez MM. Spora część obiektów podobno wróciła do firmy z której Pan Rafał je przejął.

@Klient

Stać ? Jakby go było stać to by długi poddawał ,a nie żył za kogoś pieniądze

Ten z KONKURENCJI

(usunięte przez administratora) Wstydzi się przedstawić. Telefony na facebooku RB są wyłączone albo info że już nie ma takiego nr. Reszta do waszej oceny ja mu dam rekomendację za prowadzenie biznesu. Najpierw wieszał .... na firmie MM a teraz sam w niej pracuje.

Haha
@Ten z KONKURENCJI

Taaaa wszędzie się chwalił ,że gardzi MM ,a teraz skacze jak pajac i robi pompki u nich na filmach lol Jak mu nie wstyd patrzeć rano w lustro . (usunięte przez administratora). Szkoda tylko rodziny

Pmb

Witam, mam pytanie do osób, które pracowały lub pracują dla firmy Omega jako pracownik ochrony na umowę zlecenie, pierwsze pytanie czy są wypłacalni? A drugie kiedy dostali umowę spowrotem podpisaną.

Szary
@Pmb

Przykre nie ten czas i okres jak dobrze się rozumiemy za friii ?(usunięte przez administratora)

Pmb
@Szary

Proszę po polsku.

Pelek
@Pmb

Wypalaty w RB są jak yeti ;)

ta firma to jedno wielkie kłamstwo i (usunięte przez administratora)

Aleksandra

Ktoś wie czy RB szuka teraz ludzi na ochronę i czy wymaga licencji? Będę wdzięczna za odp.

Hell On Wells

Siema Hostel trzeba Rafalskiemu pomóc mam na wiosce dwa Golfy 21 letnie po dziadku pasjonacie VW Diesla jeden odpala ale się dławi a drugi coś ma ze świeczkami i nie odpala. Odstąpie po 300 setki za sztukę. W ramach dobrego dila mogę trzasnąć wałeczkiem kolor paski znajdzie się pędzel, kawałek kartonu na szablon to i nawet świetne logo bedzie .... ERBE MEGA - KORPO AJENCJA OCHRANIACZY. Na Bazar jak znalazł razem z obecnym to już 3 furki a jaka reklama. Jest sposób pracownicy statyści za darmoszkę zamiast do noclegowni do golfa zawsze w golfie cieplej z dobrej niemiaszkowej wełny. Ciągnika nie proponuję bo sąsiad odkupuje i nie przystoi aczkolwiek pewnie by się przydał z lemieszem do śniegu Golfy wydziergane z laćkami letnimi to wiadomo, co prawda nie zwróciłem uwagi na czym obecnie ERBA się porusza. Może to tłumaczy taki czas interwencji może prewencji po 20 minutach to już traktować jako prewencję po czasie.

@Hell On Wells

Teraz pieszo do roboty albo rowerek.

Hostel Gorbaczewski

ERBA Mega pokój u rodziców nazywa biurem buuuuhhahahahaahahaa :P

@Hostel Gorbaczewski

Hostel on chciał wynająć lepsze ale klient nie chciał mu wynająć z obawy o płynność finansową hahahahaha

R. P.

Jak mi was żal biedni debile z konkurencji :D A nie.... Nie żal mi was ani troszkę. Pan (usunięte przez administratora)zaczyna od Omegi za dwa tysie, pokoju u rodziców i wynajentej kanciapy na bazarach ale powolutku małymi kroczkami rozwija biznes a Wy dalej bedziecie (usunięte przez administratora) za 11 złotych za godzinę do usranej emerytury albo renty. A nie.... połowa z was już na rencie... P. S. Panie (usunięte przez administratora)dalszego rozwoju firmy i owocnej współpracy. A konkurencją, w szczególności tą, z belką ROBOTY DROGOWE na dachu niech się Pan nie przejmuje. Każdy kiedyś zaczynał od zera...

Szampański 2
@R. P.

R. P to nie tak bo jedyne co mu się udaje to nic nic innego jak powiększanie swojego zadłużenia. I wcale niemałymi kroczkami a wielkimi krokami. Nikt z tym człowiekiem nie chce pracować - a czemu ..... odp. jest prosta nie płaci i nie jest wstanie zapłacić to żadna tajemnica sprawa prosta. Jeśli się znajdzie (usunięte przez administratora) odbębni kilka "służb" może na zasadzie wsparcia i dołącza do rosnącej ilości wierzycieli. Pieniędzy i tak nie zobaczy. Drugą stroną tego medalu jest kolejny fakt a mianowicie ... szczęśliwi i zadowoleni klienci te słowa są do was skierowane zapamiętajcie raz na zawsze jeśli ten pan złapie gumę lub rozkraczy mu się samochód, stanie cokolwiek ..... co wtedy - wszystkie jego obiekty w niewielkiej ilości może koło 20 szt może 30 szt dokładnej liczby nie znam zostaną do wyjje..... bo nikt na interwencje nie pojedzie. Człowiek który was ochrania 24h/dobę ..... to w miesiącu 720 godzin a jest sam. Myślicie że macie ochronę .... Nic nie macie. Można podejrzewać inny aspekt .... LITOŚĆ. Płacicie z litości ...? I wreszcie ostatni mój wywód ERBE nie najdzie instalatora serwisanta który zgodzi się dla niego podłączyć nadajnik klientowi. Branża dość hermetyczna, środowisko się zna bardzo dokładnie. A na krzywy ryj nikt tego za (usunięte przez administratora) nie robi. Pozdrawiam kolegów z branży.

@R. P.

Zaczynał od Zera i co pozostało ---- mniej niż "0" ooooooooo uhahahahaaa

Rafał Bednarczyk

Dzień dobry Panie ,,SZAMPAŃSKI 2" tak jak pan napisał w swoim poście ta branża jest hermetyczna i wiem że opisał Pan w 100% sytuację w Pańskiej Firmie . co do pracowników to niech się pan zastanowi bo raz Pan pisze że są raz ich niema wypadało by się trzymać jednej wersji . A instalator czeka na pieniążki od Pana za wykonane usługi . Już wiem skąd bierze pan pomysły na wpisy. Panie ,,Romku"trzeba to zgłosić do Urzędu Skarbowego.

@Rafał Bednarczyk

Tak branża hermetyczna uhahhaaaaaaaa teraz w swojej hermetyce wszyscy leją z Ciebie łzy że śmiechu.

Januszowiec

Fajnie dodawać sobie samemu opinie i swoją porażkę tłumaczyć ,że to jedna firma się uwzięła ?:) Wszystkie pozytywne są takie same ,a innymi słowy wziąć odnosząc się do byłego szefa. Niestety porażka,czy sukces zależy tylko od samego przedsiębiorcy i żadne kłody pod nogi nie powinny tego zmienić . Może lepiej iść do pracy niż się bić z całym światem ? :)

Rafał Bednarczyk
@Januszowiec

Moje wypowiedzi nie odnoszą się do byłego pracodawcy ta osoba do której piszę dobrze wie o kogo chodzi.Nie piszę sobie też opinii jak inni piszą anonimowo to już nie moja wina.Jak piszę cokolwiek to podpisuje się z imienia i nazwiska.Ma pan rację co do tych kłód pod nogi nic to nie zmieni ale jak ktoś obrzuca pana błotem to stoi Pan spokojnie.

@Januszowiec

Zdecydował się i poszedł do MM na monitoring hehehehehehe.... Chyba żoneczka dała warunek hahahahahaha

Szampański

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.... PAN "B" Spadnie?

@Szampański

Uhahahahaa już zleciał z wielkim hukiem

Klient

Widać, że konkutencja skrupulatnie pisze komentarze... Czyżby na zlecenie firmy z parkowej? No tak, ubywa klientów to trzeba nasrać innym do gniazda... P. S. Grupę Interwencyjną można podnająć od innych podmiotów... A co do auta - każdy kiedyś zaczynał. Zobaczymy za kilka lat jak się firma rozwinie - czego panu Bednarczykowi życzę...

@Klient

Może warto popytać oszukanych klientów jaki to pan Bednarczyk jest cudowny biznesmen ? Ciekawe ile osób oszukał ,a tak go się broni

Obserwator
@Klient

Kazdy moze miec firme lecz nie kazdy umie ją prowadzic. Rozwinac to sie moze ale w dlugi ktore juz rosna ;)

Obserwator
@Klient

Widze ze pan (usunięte przez administratora)sam pisze sobie pochlebne opinie. Tez zycze panu powodzenia. Jednak prowadzenie firmy nie jest takie proste. Z reszta juz to pan wie no I jak widac powyzej nazwy ulic piszemy z duzych liter. Taka mala zyczliwosc by zwracac uwage na takie rzeczy bo przeciez pisze pan jakies pisma firmowe I bedzie klapa hihi. Pozdrawiam ;)

Wierzyciele
@Klient

Żadna konkurencja nie pisze komentarzy Panie B. Lansik się kończy ? Paliwko się kończy ? Nie ma za co zalać do zbiornika ? Lanosik jeszcze się turla ? Każdy "kiedyś" zaczynał ..... a czy od gromadzenia długów ? Tik Tak Tik Tak Tik Tak Tik Tak ..... Czekamy na spłatę Panie B. Panie B. czy ma pan rozdzielność majątkową ? Intercyza zalecana.

Artur
@Wierzyciele

Jak pan Rafał jest niewypłacalny i się ukrywa to może trzeba drugiego wspólnika szarpnąć do odpowiedzialności ? :)

@Klient

Panie Klient tak się rozwinął że już nie ma w Tuszynie ani jednego samochodu ERBY. Jest tylko SP. ZOO na papierze hahahahaaaaaaaaaaaaaa.

Haha

Uwaga,uwaga jednoosobowa firma ochroniarska jest poza Tuszynem. Ciekawe jak teraz ochroni swoich klientów ? strach się bać grrr

@Haha

Normalnie. U mnie był patrol z innej firmy i mowili ze mają umowe i zastępstwo.

Na układy nie ma rady
@Haha

Może i jest po za Tuszynem został wessany przez większą firmę. Ktoś zawsze dojedzie a ERBA się już skończyła jako firma. Hehehehe.

@Na układy nie ma rady

Kogoś (usunięte przez administratora) boli, ale firma nie znika a raczej rozwija się...

Lala
@Dominika

Tak się rozwija,że nadal nie ma pracowników hahaha

COTy przetwórstwo

Raczej kanalizacja.

Powiem tak - FIRMA KRZAK!!!
@Lala

A jak mieć jakichkolwiek pracowników, skoro groszem nie śmierdzi. A jak mi dobrze wiadomo od jednego z moich dobrych kumpli, który ma sklep w Tuszynie, to już nawet zwykły, prosty i zwyczajny towar spożywczy + fajeczki wziął już jakiś czas temu na krechę, bo ponoć akurat zapomniał portfela. Dla kumpla większego problemu nie było, gęba znana, tutejsza, to też żaden kłopot. Każdemu może się zdarzyć. Hmm... No, ale żeby niecałe 30 dyszki (tak - 30 zł) oddawać już drugi miesiąc, gdzie obiecywał, że na następny dzień ten dług ureguluje, to żenada, po prostu chore...

Mnie już wisi...
@Powiem tak - FIRMA KRZAK!!!

Mnie już ponad rok wisi 2 tyś. Szansy na zwrot już chyba nie mam.

Qba

Jak masz jakieś dowody na to to idź do sądu a nie robisz gównoburzę w internecie. Nie umiesz przez dwa lata odzyskać dwóch tysi? (usunięte przez administratora)

Heh

Przeglądałam sobie opinię o Tuszyński j firmach ochroniarskich i natrafiłam na te tę stronę z opiniami. W internecie na jednym z portali ogłaszają się jako przedsiębiorca istniejący od 2014,ale chyba się pomyliło coś,bo KRS jest od 2018 :) kłamstwo na kłamstwie i nawet jednego auta tej firmy nie widać w okolicy

@Heh

Od 2014 roku w branży prawdopodobnie. 2018 na własnej działalności gospodarczej jako odrębna firma. Auta nie widać bo mają nowe nieoklejone jeszcze. Zdecydowana większość tych komentarzy to pomówienia konkurencji od której klienci uciekają do firmy Omega więc proszę tego steku (usunięte przez administratora) nie brać na poważnie. Tonący brzytwy chwyta. Nie każdy potrafi grać fair. My jesteśmy zadowoleni z ochrony a mamy i dom i firmę ppd alarmem w Omega.

Janek
@Dominika

Serio ? I tak odwiedzacie stronę z opiniami o firmie RB omega ? :) Ja na przykład robię zakupy w Biedronce i nie wchodzę codziennie na opinie o nich ????

Robert
@Dominika

Mogę tylko współczuć ludziom którzy decydują się na ochronę firmy krzak.

@Robert

Współczuj sobie i swoim kolegom z konkurencji, którzy z nudów wypisujecie te bzdury i kalumnie.... My jesteśmy zadowoleni z tej firmy i póki co nie zaliczyła wpadki a kilka razy zdarzyło się interweniować na alarm...

Firma
@Dominika

Piękna Dominiko firma chyba istnieje już tylko na papierze. Trudno bankrutowi zamknąć SP. Z O. O. za duże koszty. I od kliku miesięcy nie oklejony wózek ???? Moja propozycja jest taka .... Zadzwońcie do konkurencyjnej firmy z Tuszyna - Kruszewa czy jak jej tam i poznacie pana wielbiciela Vektry - pracuje tam na monitoringu. Poznacie po głosie. Zwąchał się z owadami w czekoladzie. Może spłaci długi. A jeśli jesteś Dominisiu zadowolona pozostań sama już niedługo jako jedyny klient, możesz się czuć wyróżniona brakiem obsługi. Ale zawsze jest szansa że to RB VEKTRA przejął większą firmę i jest prezesem operatorów stacji monitorowania hehehee. Doskonałe posunięcie Owada by wyzbyć się swoich obiektów przez konkurencję.

@Firma

Ja też pracuję na etacie i na własnej DG. Prawo w Polsce tego zabrania? Skoro jeździ dla niego Grupa z MM to może sobie siedzieć na monitoringu albo nawet jeździć kombajnem. Widzę, że jesteś bardzo w temacie krecie z konkurencji :)

Dominisiu Słodziutka :-P
@Dominika

Nie trzeba być kretem wystarczy zadzwonić do cukierków. Ale chyba po kilku telefonach od wierzycieli Erba odsunęli od telefonu.... Ze wstydu. I chyba po to by nie blokowali telefonów. Hehehehehe. A teraz moi drodzy odpowiedzcie jak w banalny sposób wyłączyć całą stację monitorującą lub w pełni ją pozbawić łączności ? Czyli najlepszy patent na klientów nie lubianej konkurencji ...... Ogłaszam konkurs na nazwę dla mojego magik sprzętu :-) Dla najciekawszej nagroda - mój osobisty uścisk dłoni i krótka pochwa-łka wzrokowa.

Czy jest możliwość w RB Omega Security Spółka z Ogranicznością Odpowiedzialnością pracy na część etatu?

Na pewno jest taka możliwość ,ale to że Ci nie zapłaci za pracę to pewne.

Zostaw merytoryczną opinię o RB Omega Security Spółka z Ogranicznością Odpowiedzialnością - Tuszyn

• Jak się pracuje w RB Omega Security Spółka z Ogranicznością Odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy RB Omega Security Spółka z Ogranicznością Odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RB Omega Security Spółka z Ogranicznością Odpowiedzialnością?

RB Omega Security Spółka z Ogranicznością Odpowiedzialnością
2.9/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Ks. Ściegiennego 31
    95-080 Tuszyn