Opinie o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. w Słubice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. w Słubice

Pismo do Sądu pracy odnośnie obowiązkowych sobot złożone Pani Nan Może u Was w Chinach przymuszanie ludzi jest na porządku dziennym Ale tutaj w Europie to nie przejdzie Zażalenie złożone że nadgodziny są przymusowe hahha A bwdzie takich pism więcej

O co chodzi z tym pozwem na zakład ? Ktoś coś wie ?

Roki sralola

Hentuje agencje ze leca w balona B uuuuu r de l maja w papierech Nie ingerują w sprawy pracownika mimo że podlegamy pod nich Jesteście najgorsza agencja

Hallo

Lokalizacja Nowa Niedrzwica :))

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. finansów? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Bolel

Znowu cyrk z sobotami

Miłego dnia

A ja pozdrawiam wszystkich którzy zbierają paczki na packu a szczególnie tych co przychodzą z qc,może tego nie widać ale to bardzo ciężka praca,ja robiłam to niecałe dwa dni i na plecy i nogi nie mogę nie wspominając o rękach i palcach.Dobra robota,pozdro

pack

nie pozdrawiam Natalii ze sortu wielka paniusia jedyne co potrafi robić to włosy poprawiać

Natalia
@pack

Nie no jak zatrudnili i pracuje no to chyba jednak coś potrafi. Ta Pani to jakaś kierowniczka/przełożona?

Jola
@pack

Idź Jej to sama powiedz w oczy A nie oczerniasz ba forum

pick
@Jola

nie musze mówić skoro o tym wie

Xxx

Pozdrawiam cwaniaczka z piku (bordowa czapeczka) pół dnia chodzi za swoją dziewczyną nic nie robiąc, myślisz, że nikt tego nie widzi, mylisz się, wszyscy cię obserwują. Damy Ci radę- weź się do roboty. Irytujesz coraz bardziej.

@Xxx

Kierownik i liderzy widzą kto ile robi w ciągu dnia gdybym chodził pół dnia nic nie robił to myślę że już dawno zwrócili by mi uwagę. A jak masz jakiś problem to przyjdź powiedz a jak cię irytuje to tym bardziej przyjdź. Patrz pierw na siebie a potem na innych bo narzekać i wytykać każdy potrafi a na siebie pierw nie spojrzy, zrób w tym tygodniu tyle co ja w zeszłym jak zdrowy byłem to pogadamy. Patrz na całokształt a nie tylko to co chcesz zobaczyć, zrobię tylko 500-600 dziennie i co ? Nie patrzysz na to że ktoś może być chory lub być po chorobie czy np wymieniać panie z innych działów 3-4 razy w ciągu dnia i nie ma ma jak zrobić 900-1000 bo zakładam że tyle robisz skoro się czepiasz ???? Więc no od zwracania uwagi kto ile i wgl są kierownicy i liderzy a nie ty, nie pozdrawiam.

Xxx

Ha ha ha

A hoooj
@Xxx

Jeszcze trochę, za 2 tyg ludzi przyjmują to 1 poleci ,cierpliwości , chyba że się za robotę weźmie bo na liście już jest

Janusz tracz

Słyszeliście nowine ? Co druga niedziela do roboty haha Nieźle Dziś się spytałem pani z biura To są ja ja

@Janusz tracz

A po co takie fejkowe informacje dawać .. już nie macie co robić

Klaus Schwab
@Janusz tracz

To nie jest Janusz Tracz, prawdziwy Janusz Tracz nie nażekalby że praca w niedzielę! Kłamczuchy!!!!

Wyrewolwerowany kaloryfer
@Janusz tracz

Praca wzbogaca ale...lenistwo uszczęśliwia. Co wybrać ????

Robi burnejka

Stejka jutro biorę do roboty a nie jakieś kananepeczki hehe

Ciekawski George

Co tam ?

Japczan

Śmiechu warte Jutro do 19:00 Agencja sms wysyła To jest cyrk

Brynkol
@Japczan

Daj spokój Właśnie tez dostałem Jutro praca w nadgodzinach do 19:00....

@Brynkol

Taki mądry bo tu anonimowo można pisać, napisz na FB tego newsa. Akurat przyszedł SMS że piątek jest dniem bez nadgodzin ..

Milki

(usunięte przez administratora) Ludzie ogarnijcie się Zamiast wyjść wszyscy solidarnie o 15 to połowa zostaję Tak ich uczycie Nawet jeśli nie mieliście jak wrócić to chociaż można posiedzieć na stołówce czy gdzie kolwiek Chodzi o to żeby pokazać im że to nie chiny a Europa. Tak ka uczycie Ilu bylo takich co robili wszystkie nadgodziny i już ich nie ma Będą chcieli to was zwolnią Pozdrawiam tych co wyszli o 15

Mario
@Milki

Zawsze znajdą się czarne owce Dostaną 40zl więcej i tak uczą chińczyków

Milki

Są tez stolowki w których jest przyjemnie Tu chodzi o to żeby się postawić bo robią z nami co chcą a będzie gorzej

To ja
@Milki

A ja pozdrawiam wszystkich pracusiòw byłych,obecnych i tych co jutro wylecą :-P

Herman Crespo
@Milki

A ty siedziałeś na tej dusznej stołówce czy wsiadłeś w klimatyzowany samochód i pojechałeś do domu?oczywiście nie popieram tego rodzaju Chińskich praktyk bo to czyste skoreysynstwuo.ja mam tylko nadzieję że się przejadą na tych Ukraińcach a i że Polacy dadzą im jeszcze trochę popalić nasyłając Pipy, BHP i inne kontrolę.

Rim
@Milki

Ja jestem osobiście za. Mogę siedzieć na zewnątrz i czekać. Niech się nauczą. Ale to widać nie wszyscy potrafią się zgrać ????????

Twoj stary
@Herman Crespo

Potrafię znaleźć sobie zajęcie jak cywilozowany człowiek i poczekałem do 17 wychodząc z (usunięte przez administratora) o 15 jak inni ludzie którzy się nie boja jak ty

^^

A kto kazał stać Ci w pełnym słońcu 2 h ? Każda wymówka jest dobra. Każdy robi jak uważa. A poza tym Ty chyba się zwolniłeś a dalej widzę Cię w pracy Danielu. Pozdrawiam

Subar
@^^

faktycznie na grupie wstawił że się zwolnił jak by to kogoś obchodziło

Wuja d
@^^

Szymonku za chwile dostaniesz listwe, i sie złożysz.. Zapraszam podejdz do mnie. Ronaldihno ... Widocznie sie nie zwolniłem ^^

Mateo
@Subar

A co wy macie do Daniela? Z tego co się orientuję jest prawie od początku. I z tego co widać trzymają się fajna ekipą.. zawsze chłopaki wesołe. Wystarczy posłuchać ich to każdemu chumor się poprawi :) pozdrawiam chłopaków z shortów. Widać że (usunięte przez administratora) chłopaki..

Juziu szprycha

Malina
@Edek

Żart nie mam smsa pokaz

Kolo

Hejetuje to ze agencja wysyła sms w Czwartek wieczorem że jutro praca w nadgodzinach do 19 Jutro 12 godzin i w sobotę jeszcze trzeba przyjść

Patryjota

Wolności słowa rządamy wolności słowa!!

Fryz

Cała noc tanczy ze cały skład ooo

Chłopak do wzięcia

Jakas dziewczyna chętna do zapoznania tego ? Mam 23 lata tego Mam komarka tego Papugę Mam tego

Korniszon

Ma ktoś przepis na dobre ogórki małosolne ?

Szalona Mariola

Już wole żeby szejk mi sral na klatę niż robić w niedziele

Zostaw merytoryczną opinię o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. - Słubice

• Jak się pracuje w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 269, z czego 27 to opinie pozytywne, 180 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.
1.7/5 Na podstawie 24 ocen.
  • OSIEDLE PRZEMYSŁOWE 7
    69-100 Słubice
  • NIP: 5981650555

4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.