Opinie o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. w Słubice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. w Słubice

Lalala

Siema, pracowalam w tej "firmie" przez aż (!!!) miesiac. Zostalam wyrzucona z pracy bez wczesniejszego poinformowania mnie o tym(panie z biura stwierdzily ze nie odbieralam, a nawet do mnie nie dzwonilyXD). Przyszlam tego dnia do pracy i po 1,5 h zostalam poinformowana ze nir mam przedluzonej umowy(XDDD) poniewaz jestem niewydajnym pracownikiem(zawsze wyrabialam norme, nie mialm zadnych NN) i musialam (usunięte przez administratora) pieszo z 4PX na stacje benzynowa. NIKT MI NIE ZAPLACIL ZA TE 1,5H. Co do pieniedzy- wynagrodzenia O WIELE mniejsze niż było to zapewniane, pakiet benefitów, który był w ofercie to jeden wielki scam. Co do monitorek, świgały (usunięte przez administratora) myślały ze mogą (usunięte przez administratora) innych pracowników a same (usunięte przez administratora) robiły. (chodzi mi o te z QC1) BHP- coz moge powiedziec, w tej firmie ono nie istnieje, zamiast normalnych noży używaliśmy żyletek owiniętych kartonem i taśmą. smiech na sali generalnie z calego serca NIE POLECAM firmy 4PX. 0 szacunku do pracowników, nie pozdrawiam. :)

Pati
@Ex pracownik

Dlaczego nie można traktować tej pracy jako stałe źródło dochodów, tak mało płacą, czy mają problem z wypłacaniem wynagrodzenia? U nich praca stała nie jest, bo zatrudniają sezonowo pracowników, a później zwalniają?

Po formowana

Z tego na obecną sytuację co wiem to i tak na te chwilę ostatnie słowo ma do powiedzenia Sławek... Jedyny ostatni do ludzi ... Reszta wyścig szczurów. Na szczęście już mnie to nie dotyczy

Zośka
@Kumaty

No widzę że narzekacie tu sporo. Czyli co, atmosfera słaba? Ale dla pewności to chodzi o pracę na magazynie? Bo znalazłam jakąś ofertę pracy ale nie wiem czy to jest to. Z czego się nie wywiązują, inne są ustalenia na rozmowie niż to co w ogłoszeniu? Bo tak wnioskuję. Inne są stawki? Czy problemy z płatnościami

XYZ Nowy wpis

Jak wyglada przedłużanie umowy tymczasowej. Widziałem ich ofertę na magazyn, piszą ze jest urlop i wszystkie benefity jak na umowie o prace. No ok, ale co jaki czas nową umowę się dostaje?

Ona Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Czy to prawda,ze wszystkich Polaków zwolnili z firmy a zostali tylko z Ukrainy?

Jakbym chciała aplikować na Kierowniczka magazynu to nadal cv po angielsku trzeba wysłać? Tak jak w tej ofercie podawali z grudnia widziałam. A rozmowa w jakim języku się odbywa, też w obcym? Jak tak to wolę się przygotować.

Niki

Hej wszystkim, proszę o informację jak wygląda obecna sytuacja w magazynie w Nowej Niedrzwicy? Czy warto tam się zatrudnić? Jak szefostwo w stosunku do pracownika? Z góry dziękuję za informację.

Zbigniew Boniek Nowy wpis
@Niki

Bardzo zależy od działu na jaki się trafi na przykład, byłe Quality Control nie polecam...

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. finansów? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Ktoś korzysta z tego bezpłatnego dojazdu do pracy ? Bo brzmi to bardzo fajnie ale zastanawiam się jak to wygląda w rzeczywistości? Tzn tak przeczytałam na stronie nie wiem czy to prawda ?

Koordynator Transportu

Potwierdzam, dojazd wspaniała rzecz. Dostaję się listę przystanków z których odjeżdża autobus firmy i o której godzinie.

Czy rozmowa rekrutacyjna w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. odbywa się również w języku angielskim?

Ronaldo

Zależy na jakie stanowisko

@Ronaldo

Hej, a jak jest w przypadku działu finansów? W wymaganiach wspominają o języku angielskim. Miałeś może styczność z działem, wiesz jak funkcjonuje? Szukają właśnie Specjalistki ds. finansów i kusi mnie, żeby podesłać swoje cv. Dużo u chętnych osób jest do pracy? chciałabym realnie określić swoje szanse na przyjęcie. Na jakie tu zarobki można liczyć, potrafią docenić pracownika? Kiedy ostatnio jakieś podwyżki był w firmie?:)

Poszukiwany jest kierownik magazynu. Nie ma Odpowiedniej osoby aby awansować wewnątrz firmy? Ktoś może opisać jak wyglada rekrutacja? Z ilu etapach się składa? W jaki sposób jest weryfikowany język angielski? Wymagają cv w języku angielski. Tylko w tym czy warto wysłać dwie wersje i Polka i angielska?

Dagmara

Kierownik Sławek zrobił najlepsza rzecz jaka mógł zrobić uciekł od tego (usunięte przez administratora) i założył swój magazyn czy tam spółkę. Z panem G ewentualnie by mógł się sterczu na aucie dorobić

Słuchajcie, a czy oni zatrudniają na magazyn przez agencję? Bo jest oferta pracy właśnie na stronie jednej z nich. Stawki jakoby 4-4,5 tys. brutto, praca na dwie zmiany na umowę tymczasową. Myślałem, że można się załapać bezpośrednio na pracownika firmy, a nie na tymczasowca. Da się?

Radek

Hakowanie/szpiegowanie telefonów innych osób (pracowników, współpracowników itd) jest w Polsce karalne. Mowa o tym w artykule 267 Kodeksu Karnego. Za naruszenie czyjejś prywatności grozi grzywna, ograniczenie lub pozbawienie wolności. Zatrudniając się w tej firmie przez pośredników nie możesz liczyć na ochronę swoich danych osobowych, przestrzeganie RODO, poszanowanie twojej prywatności itd. Podając pracownicom Randstad (z biura w Niedrzwicy) lub swoim przełożonym swój nr telefonu (by mieć z nimi kontakt) nie masz żadnej gwarancji poszanowania przez nich prawa. "Niby dla zabawy" wgrają ci oprogramowanie szpiegujące twój telefon. Pracownicy firmy wiedzą co tu się wyprawia i kto się tego dopuszcza: (...)

@Radek

Nie rozumiem, co masz na myśli przez wgrywanie oprogramowania na telefon? Chodzi ci o telefon służbowy? Jakie jest uzasadnienie takich procedur? Mówisz "dla zabawy", ale nic mi to nie mówi.

Lalala

Baśka
@Lalala

To nie rozumiem, masz podejrzenia, co mogło kierować firmą z tym zwolnieniem? Skoro norma była wyrobiona? Tak szczerze, to żałujesz, że cię zwolnili? Było tam dobre, konkurencyjne wynagrodzenie, albo ciekawe benefity dla pracownika? Ja rozglądam się za pracą, ale nic na siłę, bo obowiązuje mnie jeszcze okres wypowiedzenia, myślałam o tej firmy, ale chyba musze się zastanowić dobrze, nie? ;)

Ex pracownik
@Baśka

Nie polecam Pracowałem tam zaraz jak się tylko otworzyło ponad rok temu zima Z tego co widzę nie zmieniło się nic na lepsze Też zwalniali ludzi którzy robili normę Ogólnie jeśli chcesz traktować tą pracę jako stale źródło dochodów nie polecam Praca jedynie dla osób które chcą chwile popracować póki nie znajdą stałej pracy bo w tym miejscu stała to ona nie jest

Pati
@Ex pracownik

Czy 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. organizuje staże dla studentów?

@pracownik

Serdecznie nie polecam. Część kadry totalnie nie wie co robi. Pani lider Anna S. - omijać szerokim łukiem. Kobieta jest agresywna, przeklina i nie ma do nikogo szacunku

Wyplata o wiele niższa niż obiecywali, tragiczne BHP trzeba używać żyletek owiniętych w taśmę izolacyjną, ponieważ nie maja nożyków, nie ma płynu do odkażania ran w razie przecięcia, zbyt wiele osób zatrudnionych w stosunku do stanowisk pracy.

O ile niższa? Na rekrutacji obiecywali wyższą stawkę? A na umowie jaką masz zapisaną? W firmie nie ma kogoś od BHP co pilnuje żeby przepisy były przestrzegane?

Po formowana

Kumaty
@Po formowana

Sławek bardzo do ludzi, zwłaszcza do kobiet... Potem niektóre lądują na stanowisku liderki i chyba oczywiste dlaczego. Dziwne, że jeszcze nikt go nie posądził o bycie takim "miłym" dla kobiet. Ciekawe, że tak wszystkie jeszcze siedzą cicho, bo w normalnych okolicznościach byłby już bardzo popularny, ale czego chcieć od firmy,. która ani ludzi nie szanuje ani nie wywiązuje się z tego co ma płacić jak i innych szczegółów z ogłoszeń o pracę a obaj kierownicy to żart, jednego wymieniłem a drugi jest chamski. Nie przystoi takie zachowanie...

Zośka
@Kumaty

Ile jest zmian w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.?

Nie polecam tej firmy i zarobki mniejsze niż oferują. Zero szacunku dla człowieka .... Rżną każdego na kasę jak mogą co miesiąc i każdy ma inną!!

Ryszard

Cześć. Z czego wynika ta sytuacja że firma daje mniejsze zarobki finalnie na koniec miesiąca niż to co było umawiane? Widzę, że chyba miałeś jakieś problemy z normalnym rozliczeniem. Wyjaśnisz bardziej szczegółowo?

PRACOWNIK 4PX

Jeśli chodzi o tę firmę to totalna porażka, brak stabilności, brak organizacji.. nie polecam sie zatrudniać. Huśtawka zatrudnień i zwolnień. -Jeśli szukasz stałej i pewnej pracy, to napewno ta praca nie dla Ciebie. Powodzenia w szukaniu innej pracy!

@PRACOWNIK 4PX

To zamykają całkiem czy częściowo?

Xxxx

Częściowo

Janusz
@PRACOWNIK 4PX

Co masz na myśli poprzez brak stabilności, chodzi tutaj o formę umowy? To jaką oferują w takim razie, bo chyba nie UoP w takim razie? Jak myślisz, skąd taka rotacja? Co ma na to wpływ, może finanse też wchodzą w grę?

Ex worker

Dear little Alex from China. Hi I am Polish and I want to remind you that you are ONLY a guest here not us. So you better start treating people with respect, not like trash or a number on a list, we are humans. If you don't it will bite you in the ass sooner or later, Polish people are undefeated and smarter than you. Funny that I speak better English than both of your terrible managers combined, and I am just a regular worker. By the way same goes for The Ukrainians who think that they can give us orders by screaming at us or threatening Us, who act like they are better than we are. We gave you homes and a new chance to live so remember about that or leave. I respect Ukrainians, got friends who are Ukrainians, but some of you need to get reminded that you should be grateful.

Bo się boją że wszyscy pójdą na L4 i sami będą musieli posprzątać bałagan

Zostaw merytoryczną opinię o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. - Słubice

• Jak się pracuje w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 269, z czego 27 to opinie pozytywne, 180 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.
1.7/5 Na podstawie 24 ocen.
  • OSIEDLE PRZEMYSŁOWE 7
    69-100 Słubice
  • NIP: 5981650555

4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.