Proman Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Proman Sp. z o.o.

comarch

firma zacofana organizacyjnie na pewno. jeden nieusuwalny gość w zarządzie obok właściciela to w zasadzie jakieś przyjacielskie więzy. mimo absolutnych braków do zawodu projektanta systemów, jest za to odpowiedzialny :) budynek nowy - ostatnio tak (kredyt). stary widzieliście? - smród, bród i ubóstwo. na drzwiach "biura" właściciela pisało 'centrala telefoniczna" (sic!). w zasadzie pisze do teraz, bo druga działalność cały czas jest w tym budynku, który powinien pójść do rozbiórki. goście przyjmowani tam przy śmierdzącym kiblu. samochody służbowe - low cost (matiz, pamiętacie coś takiego, bo to jest w tej "flocie". a teraz jedźcie tym do klienta :) ). światopoglądowa ogólnie żenada. programiści - niskie kwalifikacje informatyczne, serwis - nawet jak kompetencje niemałe, to żadne komunikacyjne, daje to w sumie zerowy poziom obsługi, jest przenoszenie tematów "co mam powiedzieć klientowi". zero cennika, ze wszystkim wali się do właściciela. ale co tam. popracujecie, sami zobaczycie :)

tykk

zdecydowanie sie zgadzam @pardo. Wiec tutaj pod tym wzgledem warto sie zatrudnić

annno
@tykk 18.04.2016 23:26

brak opinii niejakiego @pardo.

Z plusów: + atmosfera bardzo miła, ludzie pomocni + szef w porządku, elastyczny + wypłaty kilka dni przed terminem, nigdy nie zostały opóźnione + oprogramowanie w miarę nowe, legalne. Sprzęt dobry + widać rozwój + nie ma problemu by w razie potrzeby wcześniej zacząć i wcześniej wyjść + to pewnie zależy od działu: dobry kod, ale bez dokumentacji(!) A minusy: - budynek (stary, brzydki, chociaż klima jest, ponoć za kilka lat będzie nowy) - jeśli ktoś chciałby awansować to chyba nie ma gdyie ze względu na rozmiar firmy (z 30 osob)

@anonim 23.06.2014 22:23

@anonim - aktualizuję swoją opinię po 2.5 roku od poprzedniej: - budynek jest już nowy, bardzo ładnie się prezentuje

eks pracownik

Kiepska firma! "Osobista opinia" napisał(a) całą prawdę. Całkowity brak możliwości rozwoju i awansu. Praca z antycznymi technologiami. Atmosfera ciężka. Szef nieszczery. Zarobki mizerne - raz na 3 miesiące "premia" - buahaha. Lepiej być freelancerem.

Osobista opinia

Dla osób z doświadczeniem odradzam - można zaliczyć spory regres zawodowy i finansowy. Na rozmowie kwalifikacyjnej sporo się mówi o możliwościach rozwoju, później w praktyce już tych możliwości nie widać. Finansowo, wypłaty na czas ale na umowie premie zamieniają się w składnik wynegocjowanego wynagrodzenia w dodatku wypłacany raz na 3 miesiące - przez 2 miesiące kwartału otrzymuje się niepełne pensje a co 3-ci miesiąc wyrównanie. Mało to przyjemne, nikt o tym nie uprzedza, dopiero przy podpisywaniu drugiej umowy gdy już trudno zrezygnować. Nie dba się o zmniejszenie rotacji pracowników. Atmosfera też jakaś dziwna... Opinia dotyczy Proman Piotr Manowski i Proman Sp. z o.o. gdyż to ta sama firma.

nick

Nie przesadzajmy - wypłaty zawsze są o czasie i zgodne z umową. A że nie najwyższe to już inna kwestia ;) Atmosfera - jak kiedy, ale generalnie na plus. Ale zależy od działu... Zasadniczo solidna firma o dobrych perspektywach, ale nie dla szukających dobrego zarobku i możliwości awansu zawodowego.

Grabek

Pracowałem tam i całkowicie odradzam: kombinowanie z wypłatami, praca na lewym oprogramowaniu, nawet klienci nieświadomie otrzymują produkt utworzony z nielegalnych komponentów... Można tam spotkać faktury np paliwo na samochód zatankowane w tym samym czasie w różnych rejonach Polski albo przeglądy drukarek fiskalnych sygnowane przez tę samą osobę w tym samym czasie (bilokacja jak ojciec Pio). Powinien się tym zainteresować PIP

Zostaw opinię o Proman Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proman Sp. z o.o.