Opinie o Proman Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Proman Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Proman Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proman Sp. z o.o. w Katowice

Józia
Inne

Niżej ktoś wymienił plusy firmy, i znalazł się tam jeden, mianowicie dobry produkt. Szczerze powiem, mnie też bardzo zaciekawiła ta kwestia, szczególnie że jeden model działa w oparciu o sztuczną inteligencję. Jestem freakiem jeśli chodzi o tego typu rzeczy, szczególnie jeśli w grę wchodzi AI. Niestety, żadnych ofert pracy nie widzę. Naprawdę nie szukają nikogo do zespołu? Można wysłać cv przez stronę, ale czy odezwą się? Jak wasze doświadczenia, musieliście się natrudzić, aby zdobyć tu stanowisko?

Niki
Inne
@anonim

Rekrutują przez firmę zewnętrzą

Józia
Inne

Niżej ktoś wymienił plusy firmy, i znalazł się tam jeden, mianowicie dobry produkt. Szczerze powiem, mnie też bardzo zaciekawiła ta kwestia, szczególnie że jeden model działa w oparciu o sztuczną inteligencję. Jestem freakiem jeśli chodzi o tego typu rzeczy, szczególnie jeśli w grę wchodzi AI. Niestety, żadnych ofert pracy nie widzę. Naprawdę nie szukają nikogo do zespołu? Można wysłać cv przez stronę, ale czy odezwą się? Jak wasze doświadczenia, musieliście się natrudzić, aby zdobyć tu stanowisko?

Pracownik
Pracownik
@Józia

Obecnie w Promanie rotacja mocno wzrosła (walka o dobrych pracowników w IT trwa w najlepsze), więc wysyłaj śmiało CV przez stronkę www.

anonim
Inne
@Pracownik

Ale skąd ta rotacja? wynika właśnie z tego, ze ludzie idą dalej się rozwijać? W IT często tak bywa. A jakie tu widełki na start`na stanowisku juniorskim? Wiesz może?

PR
Pracownik
@anonim

Możliwość lepszego rozwijania umiejętności i wiedzy (w innych firmach jest większe wsparcie oraz system szkoleń). Do tego dochodzi kwestia zarobków, wiadomo, że duże korporacje mogą zaproponować bardziej atrakcyjne wynagrodzenie.

anonim Nowy wpis
Inne
@PR

A dla takich osób bez doświadczenia to chyba dobre miejsce żeby nabrać doświadczenia? Jest tu osoba typowo odpowiedzialna na wsparcie nowych pracowników?

Niki Nowy wpis
Inne
@anonim

Rekrutują przez firmę zewnętrzą

AAA Nowy wpis
Inne

Można wysłać cv przez stronę firmy, ale nie podali żadnych konkretnych stanowisk. Korzystał ktoś z tej możliwości podesłania swojego cv?:) Po jakim czasie firma się z wami skontaktowała? Mam na myśli konkretnie stanowisko handlowca. Pracuje ktoś w sprzedaży? Jak warunki, atmosfera w dziale? Dużo handlowców firma zatrudnia? Oferują dobrą podstawę? Czy głównie wynagrodzenie opiera się na prowizjach?:)

ROBERT
Inne

totalny brak kontaktu z firmą, nie polecam jako klient

Obecny Pracownik
Pracownik
@ROBERT

To bardzo ciekawa opinia, która raczej nie ma nic wspólnego z prawdą. Każdy klient Promana ma dostęp do usługi eSOK + telefony komórkowe opiekunów + telefon stacjonarny (sekretariat + obsługa klienta czyt. konsultanci). Pozdrawiam.

klient Nowy wpis
Inne
@Obecny Pracownik

Gdyby nie były utrudnione możliwości kontaktu, pewnie nie byłoby konieczności podawania tylu różnych form komunikacji. Kontakt z firmą jest prawie niemożliwy.

Honorata
Inne

Na stronie firmy nie ma ofert pracy ale jest informacja że jeśli ktoś szuka pracy i ma ciekawe pomysły, świeży, kreatywny umysł i zapał to czekają na CV. Ciekawy jestem czy ktoś już tak aplikował w ciemno o dostał jakiś odzew i zaproszenie na rozmowę? Warto zostawiać swoje papiery?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Proman Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
Łódź
MS POS Poland Sp. z o.o.
(45 opinii)
Wyślij CV
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy PHP Backend Developer
Warszawa
GoWork.pl
(543 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Serwisant IT - praca mobilna
Kraków
Personnel and Media Solutions
(93 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Manager
Pracownik

W firmie Proman Software na chwilę obecną pracuje około 40 osób, firma cały czas zwiększa zatrudnienie. Z każdym rokiem zyskuje coraz więcej klientów i umacnia swoją pozycję na rynku, aczkolwiek do korporacji jeszcze bardzo daleko, ale może to i dobrze ;) -bardzo fajna atmosfera (może to banał, ale jednak jest to ważny aspekt), -duża kompetencja i wiedza pracowników, -wzajemna pomoc wśród kolegów i koleżanek z pracy, -mała rotacja pracowników, -praca jest wymagająca, -właściciel wymagający, ale elastyczny i pomocny, -dobry produkt ERP - Proman SQL Extenisve -firma z każdym rokiem zwiększa sprzedaż, -jako wdrożeniowiec/handlowiec pracujesz przy całym projekcie IT, -auto służbowe w zależności od stanowiska, -praca w godzinach 7-17 (brak możliwości pracy całkowicie zdalnej), -obecnie firma posiada własny nowoczesny biurowiec, -brak problemu z parkingiem, -bardzo słaba komunikacja publiczna (lokalizacja firmy to Kostuchna), -brak multisportu, ubezpieczeń czy innych benefitów typu "owocowe czwartki" -mała możliwość awansu ze względu na małą rotację pracowników kadry menagerskiej,

Renata
Inne
@Manager

Witam, widzę na stronie firmy, że cały czas poszukiwani są nowi pracownicy. Czy może Pan opisać jak wygląda proces rekrutacyjny? Szukam pracy w charakterze handlowca, jak wygląda system wynagradzania na tym stanowisku?

mz
Kandydat

Witam, mam prośbę czy ktoś może napisać coś o pracy w firmie PROMAN (wynagrodzenie, warunki, motywacja, awanse), mam propozycję pracy i chciałbym uzyskać opinie. Z góry dziękuję

ehh
Inne

@comarch to rozumiem że pewnie na żaden rozwój nie można tu liczyć..?

comarch

firma zacofana organizacyjnie na pewno. jeden nieusuwalny gość w zarządzie obok właściciela to w zasadzie jakieś przyjacielskie więzy. mimo absolutnych braków do zawodu projektanta systemów, jest za to odpowiedzialny :) budynek nowy - ostatnio tak (kredyt). stary widzieliście? - smród, bród i ubóstwo. na drzwiach "biura" właściciela pisało 'centrala telefoniczna" (sic!). w zasadzie pisze do teraz, bo druga działalność cały czas jest w tym budynku, który powinien pójść do rozbiórki. goście przyjmowani tam przy śmierdzącym kiblu. samochody służbowe - low cost (matiz, pamiętacie coś takiego, bo to jest w tej "flocie". a teraz jedźcie tym do klienta :) ). światopoglądowa ogólnie żenada. programiści - niskie kwalifikacje informatyczne, serwis - nawet jak kompetencje niemałe, to żadne komunikacyjne, daje to w sumie zerowy poziom obsługi, jest przenoszenie tematów "co mam powiedzieć klientowi". zero cennika, ze wszystkim wali się do właściciela. ale co tam. popracujecie, sami zobaczycie :)

Zoza
@comarch

No słyszałam, że Comarchowi ostatnio nie najlepiej idzie, ale żeby od razu tak mniejszą konkurencję po kostkach kopać? :) Jakieś te argumenty mocno nieaktualne. Budynek mają teraz całkiem fajny, z dużym parkingiem. Toalety współczesne :) Wygląda jakby komuś się po latach nagle żółci ulało….

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
oldboy
@comarch

Jasne, chyba z 20 lat utrzymują się na rynku z programowania, ale się na swojej robocie nie znają. Ciekawe ile w tym czasie tych nowoczesnych firm padło...

PoComarchowy
@comarch

Nie ma to jak comarchowe zastępowanie wyklalifikowanych pracowników skończoną liczbą studentów-praktykantów

Programista
Inne
@comarch

Bzdury piszesz, albo do pracy cie nie przyjęli albo wylecialeś.

Honorata
Inne

Proman zajmuje się kompleksowa obsługą informatyczną. Czy w firmie są obecnie prowadzone rekrutacje? Są poszukiwani pracownicy do działu IT? Proszę, żeby obecni pracownicy wypowiedzieli się na temat obecnych warunków pracy i kwalifikacji jakie należy mieć, żeby aplikować do tej firmy. Czy firma proponuje szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Można liczyć na premie lub pakiet socjalny? Jaka jest atmosfera w pracy i relacje miedzy współpracownikami? Czekam na Wasze opinie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Honorata
Inne

@adi , @Zgred , @eldek Proman Sp. z o.o. poszukuje pracowników, jak w tej chwili wygląda sytuacja w firmie? Ostatnie komentarze były raczej pochlebne, widać też że firma się rozwija skoro zmieniła budynek na bardziej nowoczesny. Czy wiążą się z tym dodatkowe szkolenia albo benefity pracownicze?

eldek

Zaczynają wchodzić w nowe języki i frameworki. To ok, bo będzie się można popracować z czymś nowym a i łatwiej będzie w razie czego przejść do konkurencji, gdyby dawała większą kasę...

Zgred
@eldek

muszą iść w nowe technologie

anonim

Z plusów: + atmosfera bardzo miła, ludzie pomocni + szef w porządku, elastyczny + wypłaty kilka dni przed terminem, nigdy nie zostały opóźnione + oprogramowanie w miarę nowe, legalne. Sprzęt dobry + widać rozwój + nie ma problemu by w razie potrzeby wcześniej zacząć i wcześniej wyjść + to pewnie zależy od działu: dobry kod, ale bez dokumentacji(!) A minusy: - budynek (stary, brzydki, chociaż klima jest, ponoć za kilka lat będzie nowy) - jeśli ktoś chciałby awansować to chyba nie ma gdyie ze względu na rozmiar firmy (z 30 osob)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim
@anonim

@anonim - aktualizuję swoją opinię po 2.5 roku od poprzedniej: - budynek jest już nowy, bardzo ładnie się prezentuje

adi
@anonim

dojazd autem dobry, komunikacją gorzej

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
freesty

Firma niewielka, co ma swoje zalety i wady. Dla mnie zaletą jest to, że pracuje się nad całością jakiegoś modułu produktu a nie tylko nad jakimś fragmencikiem. Ja tak lubię i wydaje mi się, że człowiek się wtedy bardziej rozwija, niektórzy wolą jednak większą specjalizację, tak jak to jest w dużych firmach.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
tykk

zdecydowanie sie zgadzam @pardo. Wiec tutaj pod tym wzgledem warto sie zatrudnić

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
annno
@tykk

brak opinii niejakiego @pardo.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
eks pracownik

Kiepska firma! "Osobista opinia" napisał(a) całą prawdę. Całkowity brak możliwości rozwoju i awansu. Praca z antycznymi technologiami. Atmosfera ciężka. Szef nieszczery. Zarobki mizerne - raz na 3 miesiące "premia" - buahaha. Lepiej być freelancerem.

Osobista opinia

Dla osób z doświadczeniem odradzam - można zaliczyć spory regres zawodowy i finansowy. Na rozmowie kwalifikacyjnej sporo się mówi o możliwościach rozwoju, później w praktyce już tych możliwości nie widać. Finansowo, wypłaty na czas ale na umowie premie zamieniają się w składnik wynegocjowanego wynagrodzenia w dodatku wypłacany raz na 3 miesiące - przez 2 miesiące kwartału otrzymuje się niepełne pensje a co 3-ci miesiąc wyrównanie. Mało to przyjemne, nikt o tym nie uprzedza, dopiero przy podpisywaniu drugiej umowy gdy już trudno zrezygnować. Nie dba się o zmniejszenie rotacji pracowników. Atmosfera też jakaś dziwna... Opinia dotyczy Proman Piotr Manowski i Proman Sp. z o.o. gdyż to ta sama firma.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
nick

Nie przesadzajmy - wypłaty zawsze są o czasie i zgodne z umową. A że nie najwyższe to już inna kwestia ;) Atmosfera - jak kiedy, ale generalnie na plus. Ale zależy od działu... Zasadniczo solidna firma o dobrych perspektywach, ale nie dla szukających dobrego zarobku i możliwości awansu zawodowego.

Grabek

Pracowałem tam i całkowicie odradzam: kombinowanie z wypłatami, praca na lewym oprogramowaniu, nawet klienci nieświadomie otrzymują produkt utworzony z nielegalnych komponentów... Można tam spotkać faktury np paliwo na samochód zatankowane w tym samym czasie w różnych rejonach Polski albo przeglądy drukarek fiskalnych sygnowane przez tę samą osobę w tym samym czasie (bilokacja jak ojciec Pio). Powinien się tym zainteresować PIP

Zostaw merytoryczną opinię o Proman Sp. z o.o. - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Proman Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Proman Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Proman Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Proman Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii