Opinie o Velvet Care Professional Sp. z o.o. w Klucze 3

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Velvet Care Professional Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Velvet Care Professional Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Velvet Care Professional Sp. z o.o. w Klucze 3

Stefan

Witam. Jak w tej firmie wygląda praca w dziale utrzymania ruchu (mechanik/elektryk/automatyk)? Warto starać się o pracę w tym dziale?

Robo
@Stefan

Osobiście nie polecam. Stała jest tylko stara kadra czyli ludzie którzy już tylko czekają na emeryturę. Młodzi przychodzą i odchodzą bo za 3200zł netto w 4 brygadówce nie chcą pracować. Ostry mobbing stosowany przez przełożonych a zwłaszcza jednego myślę że każdemu daje się we znaki. Gość próbuje z utrzymania ruchu zrobić remontówke która mocuje bariery i tworzy różnego rodzaju badziewia w czasie gdy powinna robić obchody itd. Większość ludzi zatrzymuje się w tym miejscu na trochę. Porobi uprawnienia i kursy które są raz na jakiś czas i ucieka gdzieś do innych firm za pieniędzmi. Więc tak. Jeśli jesteś zaraz po szkole i chcesz nabrać doświadczenia to polecam a jeśli już tam coś wiesz i masz doświadczenie będzie Cię (usunięte przez administratora) jak robią z ciebie glupka za takie pieniądze.

popolupo
@Robo

A to chyba chodzi o specjalistę od robótek ręcznych,Znana mi postać, wybitny specjalista.HA HA

Sebuś

Witajcie, wiem że 4 brygady itp nie mam z tym problemu ale mam pytanie jak wygląda praca na magazynie. Jak z socjalem i kasą na początek ? Zatrudniają pod firmę czy jakieś śmieszne agencje pracy ? Od razu napiszę że nie interesują mnie opinie typu kierownik taki czy siaki, kapusie itp bo to w każdym zakładzie jest było i będzie. Liczę na szczere opinie i z góry dziękuję !

kirk
@Sebuś

są 2 magazyny, ogólnie praca spoko, jak ogarniasz wózek i skaner to nie będzie problemu. Zatrudniają przez VC, odchodzą już od agencji. multisport, jakieś dodatkowe ubezpieczenia, wszystko jest, kasa na poczatku prawi 3 tys.

Sebuś
@kirk

a jaki system 4 brygad panuje ? 7 dni roboty dzień wolnego czy jak to wygląda ?

kirk
@Sebuś

4 dniówki - 1 wolne; 4 nocki - 2 wolne, 4 popki - 1 wolny

Zofia
@kirk

Skoro o pracy w Velvet Care wiesz chyba wszystko, to mam nadzieję, że mi pomożesz. Słyszałam, iż właśnie szukają tam (oczywiście między innymi), kogoś na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta. Ponoć wymagają doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej. A nie wiesz przypadkiem, jak duże musi to być doświadczenie?

Oo

(usunięte przez administratora) 4 brygady brak dodadkow zarobki poniżej 3k Brygadzistą br2 szkoda gadać jak idzie to wszystko w porządku coś Ci nie pójdzie wielki problem (usunięte przez administratora)

Technologist

Hej, chcialem zapytac jak wyglada praca technologa w firmie. Jak atmosfera, zmanowosc i wynagrodzenie. Pozdrawiam

Mistrz
@Technologist

No co ty omijaj ten zakład szerokim łukiem (usunięte przez administratora) i ubustwo a na stanowiskach kierowniczy i wyżej pracują sami psychole

Grana
@Mistrz

Zgadzam sie w 1000%

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Velvet Care Professional Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Grana

(usunięte przez administratora) szkoda zdrowia. 4brygady za 1900zl

Xxx

Pan(usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) i prostak jakich mało wyzywa się na pracownikach. Już dawno powinni go zwolnić bo nikt przez niego nie chce pracować. Po prostu to idio. Ta nie da się tego inaczej nazwać

Typ
@Xxx

Podejrzewam że chodzi o Pana Robe. Rta

Xyz
@Typ

Tak dokładnie

@Typ

Co wy chcecie od niego to fajny gość

Mistrz
@Kasia

Fajny gość to ty chyba nigdy fajnego kierownika zmianowego nie apotkalas

Mich

Witam jak wygląda praca na 7 maszynie .czy kierownictwo w porządku czy warto składać papiery pozdr

Witam, chciałbym uzyskać informację o pracy w Velvet. Rekrutują na stanowisko PH do AFH. Jakich można się spodziewać warunków pracy, jakie narzędzia, jaka jest atmosfera? Będę wdzięczny za pomocne info. Pozdrawiam

jeszcze pracownik M
@Michał

Michał , nie polecam , popracujesz góra miesiąc ,dwa , na własnej działalności z własnym autem , czasem nie daj się namówić na leasing pomimo że firma opłaca . Obecne zarządzanie dramatyczne wręcz stare czasy typu nie Ty to inny . Fajnych ludzi pogonili jak abris wykupił i została stara klika .Kiedyś ludzie i firma to była praca życia ....

velvetka
@jeszcze pracownik M

Dobrze piszesz kolego fajnych ludzi wywalaja a same młoty zostaja co nadaja się ale do roznoszenia gazet co najwyżej:)

Młody

Po pierwsze to trzeba zwolnić kierownika przetwórstwa mądrego Zbyszka M(usunięte przez administratora) i będzie dobrze

Weronika

@robo skoro jest taki mobbing to było gdzieś to zgłaszane ?

Darek

Witam mam pytanie jak wspominacie logistyka Piotra S ?

Tom

Mam kilka pytań. Czy tam się pracują na 4 zmiany?? A jeśli tak to czy wszystkie działy? Reklamuja się ile daja na początek. 4000 to wyjdzie ok. 2800 netto. A co póżniej? Czy rekrutacja jest przez agencję?

Robert.
@Tom

Na 4 zmiany pracują wszyscy z wyjątkiem biura. 4000 to jest max ze wszystkimi premiami. Nie ma premii nie ma maxa. Nie chorujesz, dobry automat obsługujesz powinieneś 2600 na rękę dostać. Minusy. Praca 4 brygadowa (weekendy, długie weekendy nawet święta w pracy + sylwester :) )W tym roku ponoć wolne wigilia i pierwszy dzień świąt ale nie dla maszyny papierniczej i jej obsługi. ). Problemy z wolnym ( chcesz wolne w weekend załatwiaj z 3 tygodnie wcześniej. )

Chciałbym sie dowiedzieć jak wygląda praca na 4 brygady. I jak to wygląda po okresie próbnym jeżeli chodzi o wynagrodzenie.

Zofia
@Michał

A jakie stanowisko Cię interesuje? Też chętnie poczytam coś o pracy w Velvet Care. Mam nadzieję, że ktoś powie nam coś więcej.

Zawiedziony

Zarząd powinien pomyśleć o zmianie kadry kierowniczej, ludzie pracujący na tych stanowiskach od wielu lat nie mają umiejętności budowania zespołu, motywowania i przywództwa. Ich "kierowanie" opiera się na działaniach mających na celu ochronę własnego tyłka i posady. Brak szacunku do pracownika, ilość zadań z którymi pracownik nie jest sobie w stanie poradzić, brak wsparcia, chaos, brak wyznaczonych priorytetów, zła atmosfera powodują, że motywacja do pracy spada bardzo szybko.

MK
@Zawiedziony

Bardzo trafny opis pasujący do sytuacji w wielu firmach......

Pablo

Jeśli chodzi o produkcje to (usunięte przez administratora) albo i gorzej i największy gamon zakładowy były majster Bełkot karma wraca ciulu

Szy
@Pablo

Na WMP 6 też jest paru takich .Najgorsze jest to że kierownictwo nic z tym nie robi . Chodzi mianowicie o 4 starych pracowników którzy wszystko psują pod względem atmosfery .

johnny

Praca dla PH to masakra szczególnie na działalności zero szacunku, jesteś dla nich zerem, mogą rozwiązać z tobą umowę pod byle pretekstem ze skutkiem natychmiastowym. Kierownicy regionalni wykorzystują cię na maksa. Szczególnie przodują w tym panowie z Gdyni i Warszawy karząc Ci jeździć w długie trasy bez możliwości noclegu bo przecież machnąć 700 km dziennie to żaden problem. Trzymajcie się z daleka od pracy PH w tej firmie .

Łukasz

Witam. Jak wygląda praca w dziale technicznym/utrzymania ruchu? Jaka atmosfera, czy kierownictwo jest pomocne, jakie warunki?

Konrad

Trochę niepokojące są te informacje o atmosferze w pracy, myślę aplikować i zastanawiam się.

Rg
@Konrad

Nie warto ,szkoda twojego zdrowia. gdyby nie mentalność patologicznej większości ludzi to praca by była super np.jest taki jeden "bolszewik" jeśli jesteś mądrzejszy niż on to za wszelką cenę zrobi tak aby udowodnić że jesteś nieudolny a sam po kątach śpi i nic nie robi twierdząc że go żyły bolą

Mam pytanko czemu ludzie jak piszą o (usunięte przez administratora) to administrator kasuje cześć wypowiedzi. Moim zdaniem świadczy to o tym że firma ma z tym problem i za wszelką cenę chce to ukryć. A tak nawiasem mówiąc to znam parę osób które tam w klubach pracowały i potwierdzają że atmosfera jest wręcz mobbingowa

Jaś

Traktowanie nowego pracownika to przede wszystkim zastraszenie aby zmusić go do określonych działań. Na rozmowie o pracę usłyszysz wszystko co sobie zażyczysz a potem jest powolne grillowanie i z obietnic zostają nici. Najgorzej mają Ci co są na działalności zero praw możliwość zwolnienia w każdej chwili. Oni tylko czekają jak weźmiesz auto na leasing, wtedy stajesz się ich (usunięte przez administratora). Kierownicy rodem z lat 90 zero szacunku dla podwładnych.

Fasola
@Jaś

Dokładnie masz rację ale nie tylko przez kierownictwo ale także przez LIDERÓW.(usunięte przez administratora) jeden drugiemu kłody pod nogi wrzuca aby popełnił błąd aby na niego donieść.

Fasola
@Fasola

Moderator usunął cześć zdania a było tam napisane " takiego (usunięte przez administratora) to jeszcze nie spotkałem " róbcie tak dalej a ludzie pójdą do sądu pracy a nie do prezesa

@Fasola

Administrator usunął część zdania tam było napisane " Takiego (usunięte przez administratora) to jeszcze nie spotkałem"

Zostaw merytoryczną opinię o Velvet Care Professional Sp. z o.o. - Klucze

• Jak się pracuje w Velvet Care Professional Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Velvet Care Professional Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Velvet Care Professional Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 14 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Velvet Care Professional Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 240 ocen.

Velvet Care Professional Sp. z o.o.