Opinie o Sits Industry Sp. z o.o. w Grudziądz Ludwika Waryńskiego 32-36 lok. 204

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sits Industry Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sits Industry Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sits Industry Sp. z o.o. w Grudziądz Ludwika Waryńskiego 32-36 lok. 204

AntyFan

Na wstępie jako były już pracownik pragnę podziękować za współpracę osobom, z którymi pracowałem ponad 2 lata (są wyjątki). Mam duży szacunek do Kierownictwa, lecz nie ze wszystkimi decyzjami się zgadzałem. Na pewne stanowiska rekrutacja powinna skupić się na osobach z zewnątrz firmy, aby wykluczyć możliwość zamiatania pewnych spraw pod dywan. Analiza "Struktogram" przyszłego lub obecnego pracownika może wiele podpowiedzieć o najlepszym umiejscowieniu go w strukturze organizacyjnej firmy. Moim zdaniem pewne osoby nie nadają się do pełnienia obowiązków na danym stanowisku i zostały wybrane za pomocą rekrutacji wewnętrznej. Możliwe, że decyzja była podyktowana presją czasu. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie - nigdy nie narzekałem na tą kwestię, jeżeli wykazujesz motywację do pracy, jesteś ambitny i przede wszystkim chcesz pracować to na grudziądzkie warunki możesz zarobić bardzo dobrze. Według mnie przełożeni powinni większą uwagę zwrócić na wyciąganiu konsekwencji za nieprzestrzeganie zasad BHP, braku współpracy przy dopełnianiu załadunków ale także zadbać o prawidłowe relacje zespołu. Przez okres 2 lat nie spotkałem się z żadnymi propozycjami integracji ludzi. Współpraca a nie rywalizacja...

@AntyFan

Panie Marcinie P. jeśli chodzi o przestrzeganie zasad bhp to moim zdaniem lider nie powinien przychodzić w krótkich spodenkach jak to kierownik zacytował "ubrany jak na WF".

AntyFan
@MWG

Pracownik też nie powinien

@AntyFan

Jak pracownik ma brać przykład jak lider na każdym kroku daje przysłowiowej (usunięte przez administratora) ????

Eryk
@MWG

Faktycznie, lepiej żeby lider brał przykład z pracowników haha ale komedia. Jedziecie po tym liderze jakby niewiadomo jak Was karcił a z tego co słyszałem na wiele Wam pozwalał a teoretycznie nie powinien. Jak sracie w swoje gniazdo to tak wtedy macie a teraz szukacie winnego, żałosne.

Baluuu
@Eryk

Ślizgi temat posypany piachem

@Eryk

A co ty jego sekretarka ? Czy partner życiowy ? Na wiele pozwalał ? Trochę dalekie od prawdy no ale każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. A jeśli chodzi o sranie we własne gniazdo to raczej on to robił w każdy możliwy sposób. Dziwne że był na dwóch zmianach i na każdej pracownicy mieli na niego (usunięte przez administratora) przez to jak postępował ????

Clik
@AntyFan

"jesteś ambitny i przede wszystkim chcesz pracować to na grudziądzkie warunki możesz zarobić bardzo dobrze" - bzdura, bowiem w Sits zarabia się bardzo mało więc nie żartuj. Jeśli zaczynasz to masz pensję minimalną plus grosze w postaci premii produkcyjnej. Poza tym w tej pracy ambicja równa jest głupocie.

Podobno złapano (usunięte przez administratora), z tego co wiem posądzono niewinnego człowieka, ktoś ma wiedzę na ten temat?

NIKIFOR

Ja również nic nie słyszałem.

AnonimowyPracownik

Chodzi o ta sytuację z przypadkiem kradzieży ze strony jednego z pracowników?

AnonimPracownik

Na początku jest okey.. Dosyć dobre zarobki.. Klimat..Atmosfera.. Ale czy jest sens zapieprzać ostro dla jakichś marnych 2800zł ( gdzie część hajsu jest zabierana ze składek ubezpieczeniowych itp), z czego dostajesz jakieś 2300-2500zł wypłaty?.. A o nadgodzinach już nie wspomnę.. Żeby dostać poczciwe 3000+ zł, to trzeba (usunięte przez administratora) nadgodziny cały miesiąc (nie patrząc na śmieszną tabelę z umiejętnościami, którą chyba wymyślił i zaprojektował jakiś "5-latek" (za przeproszeniem). Po kilkunastu miesiącach pracy w tej firmie zdecydowałem się na zwolnienie się i do teraz, nawet jak minęło bardzo dużo czasu od zwolnienia się, nadal nie żałuję swojej decyzji i nie zamierzam wracać do szamba, które jest nazywane "Światowej Sławy Firma produkująca meble wysokiej klasy".. Ha! Wysokiej klasy.. Odradzam pracy w tej firmie.

Olaf

Gdy idziesz na rozmowę, wydawało by się ze idziesz do zakładu który, płaci dobre pieniądze i może sobie pozwolić na wybieranie pracowników. Gdy pójdziesz na pierwszy dzień szkoleniowy, jeszcze żyjesz tym że zlapales Pana Boga za nogi.. Pięknie przedstawione tabelki zarobkowe, możliwość awansu itp. Lecz pierwszy dzień pracy zwerywifkuje twoje oczekiwania, 4 linie walczące jak na olimpiadzie o medal.. Brakuje tylko ludzi z palkami do poganiania ludzi.. Zarobki takie że dojziesz do pewno miejsca i jest koniec. Od samego początku zrezygnowała cała masa ludzi którzy, byli w zakładzie więcej niż dwa lata... Wielki potentat który chciał trzy zmiany. Nie ma pełnych dwóch, skoro osoby przychodzą na jeden dzień a takich osób było setki!!!!! To jak wy chcecie działać....?

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Jak długo czekaliście na odzew z Sits Industry Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Isabel

Zawsze ja zero doświadczenia w branży a zadzwonili na drugi dzien od razu rano ze względu na cv ponad 20 lat za granica ale na castingu niech nie liczą na cud zjadę ich do spodu łącznie ponad25 lat pracy s tym ponad 10 lat w monopolowych w Polsce …

Poniekąd informacje tu padające są trafne i nie trafne. Tak na prawdę to nie jest jakaś szczególnie ciężka i skomplikowana praca.. No bo co może być ciężkiego w kladniu w kartony... Jeżeli nawet masz problem w którejś "sekcjii" to zostaniesz przeniesiony zawsze znajdziesz coś dla siebie.. Teraz w lato jest dużo zamieszania z racjii tego że są uczniowie. Na minus na pewno dwulicowe osoby, szczególnie panie odpowiadające na liniach, do tego social minimalny jaki może być. Nawet za głupi obiad musisz płacić cenę normalną. Chodź mogło by być tak jak w Romanie czy Jeronimo. Karty multi sport niby tak ale z racji zamknięcia nie były dostępne, gruszkowe..i tyle

Kanik

Racja praca jak każda inna, na duży minus zarobki stojące w miejscu, zero perspektyw dojdziesz do P4 i jest koniec.. Zero jakiś premii wakacyjnych, frekwencyjnych nic co by moblizowalo ludzi, dlatego osoby będące bardzo często chorują, bo tak na prawdę dostaniesz tylko to co musisz...

Sentinio
@Kanik

Tak tylko ze gdyby były zarobki, to nie musieli by szukać ludzi.., dlaczego uciekły im osoby które jeździły do Brodnicy... Bo pensja już nie szła wyżej. Ogłoszenie wisi całe wakacje. Nawet szyld na zakładzie wisi zatrudniamy.a ludzie i tak nie chcą przychodzic

Abcd

Jest Okey

Kolejny raz szukają Kierownika ds. produkcji. Proces rekrutacyjny to ściema i fikcja. Stracicie tylko czas i urlop. Byłem na rozmowie u nich razem z kolegami. Powiem wam niezależnie do którego etapu się dostaniecie. Na koniec zadzwoni sekretarka z tekstem do wszystkich kandydatów - Nie pasujecie do naszego zespołu wybraliśmy inna osobę na dane stanowisko. Tak naprawdę nikogo kolejny raz nie wybrali. Wygląda na to że szukaja jeleni, ogłaszają gdzie się da, szukaja ukraińców, totalnych desperatów bo nikt normalny nie chce u nich pracować. Trzeba mieć trochę ambicji i się szanować, praca dla desperatów a przecieki na temat atmosfery w samej pracy 100% prawda też nie zachęcają. Radzę unikać, nie wspierajmy kołchozów, zasługujemy jako ludzie na godna pracę a nie co łaska minimalnej na odwal się.

Wicia

Ukraińców człowieku nie szukają i nie zatrudniają ponieważ mają taką procedurę.

Abc

Co ty chszanisz w sitsie nie ma ukraincow. Pewnie Niechciało ci się pracować i dlatego są takie opinie.

Są są
@Abc

Pracowałem w gardenie i nie raz w autobusie słyszałem ukraiński czy jakiś tam(brzmiał jak ukraiński) więc nie wiem czy z sitsa czy z firmy na przeciwko ale są????

Abc

Co Ty za brednie piszesz? U nas nie pracują Ukraińcy. Widocznie nie chce Ci się pracować i taka opinia u Ciebie. Przeczytaj sobie opinie o innych zakładach pracy, nigdzie nie masz pozytywnych. Ile masz Firm w Grudziądzu, tyle masz opinii negatywnych i gdyby każdy się sugerował opiniami to by nikt nie pracował. Zastanów się jak w ogóle cokolwiek napiszesz.

@Są są

Ukraińcy pracują w LIMITO...

Buli .

Witam . Zacznę od tego że : W 100% zgadza się to o czym tu piszecie, odnośnie operatorek i calej reszty na wyższych stanowiskach - myślą że są Bogami ! w życiu różnie bywa i role zawsze mogą się odwróci! Faktem jest też że ludzie są źle traktowani - ale Czy was ktoś trzyma na siłę w tej firmie ? Nic tylko narzekanie i żale! Jest wieke innych zakładów ( pracować trzeba wszędzie) Ja pracuje 2 rok w firmie i owszem jest ciężko, ale jak ktoś szanuje prace i chcę pracować to wszędzie sobie da radę! No i zaznaczę ze nie posiadam TYLKO SZKOŁY PODSTAWOWEJ ???? Bo wielu z was uważa że tacy tylko nadają się do pracy w tej firmie ????

@Buli .

To może Ty zostań operatorem? Mało to razy była rekrutacja, a chętnych brak.. :) najlepiej oceniać, a samemu nic od siebie nie dać ;)

Mia
@Haha

Oczywiście, że każdy mógł.Tylko nie każdy pozwoli sobie wyprać mózg.Z reguły niektórych operatorów na liniach wiecznie nie ma, akurat dają coś z siebie ... ha ha .Dobra posadka dla leni!

@Mia

Widać, że brakuje Ci wiedzy na temat prowadzenia linii :) Przykro mi, że jesteś aż tak ograniczona.. No cóż, zdarza się.

tony
@Buli .

jesteś zwykły galernik i leming który daje się wykorzystywać ! Na nic lepszego cię nie stać bo nie masz ambicji żeby mieć lepszą pracę ! Oni cieszą się z takich naiwniaków jak ty !

Pracownik349

A co powiecie na temat swoich przełożonych .jak wasi kierownicy i dyrektorzy,podobno Ikea interesuje się podejściem kierownictwa do podwładnych

Abc

Czy dojeżdża ktoś z okolic Wąbrzeźna do sitsa?

Witam, poszukuję osób na wspólne dojazdy do Sits z okolic Wąbrzeźna. Posiadam samochód.

Mama
@Nowy

Jaka zmiana i linia jestem zainteresowana

Stefani
@Nowy

Jestem zainteresowana. Proszę o kontakt

Malpka

Hej wszystkim mam pytanie odnośnie zarobków na rękę w firmie sits

NickC
@Malpka

Zarobki to nic innego jak najniższa krajowa czyli 2062zł netto i premia produkcyjna - jakaś tam, w chwili obecnej nie wiadomo czy w ogóle będzie, ogólnie było 150zł brutto dla początkujących pracowników.

Miko

Trafiajac na 1 dzień szkoleniowy można się pi czuć jak by się złapało Boga. 8 nawijania ludzi w butelkę do jakiego to wy wspaniałego zakładu nie trafiliście że będziecie pracować z najlepszymi itpSzczytem obłudy jest już pokazywanie jakiś tabelek zarobkowych których de facto przy wyplacie nikt nie widzi. Rozpoczęcie i koniec przerwy oznajmia alarm... normalnie 21 wiek. Samej pracy nie będę opisywał. Odniosę się do tej Brodnicy i ich systemu który chcą wprowadzać. Zasada ma być taka abyście robili więcej i jeszcze więcej.. Dorowadzajac gdzieś do jakiś ich norm... Za które de facto nie płacą. I taka rada na koniec żeby dojść do stołówki trzeba iść i iść... Aby komuś czasu nie zbrakło....

Mela
@Miko

Czytam Wasze komentarze i zastanawiam się... ile w nich prawdy, a ile wszechobecnego jadu, który jest tak popularny w Naszej polskiej naturze...Praca na produkcji nie jest łatwa, ale o tym wiemy, jeszcze przed jej podjęciem! Gorzej jest z ludźmi...nie da się ukryć, że nie możemy patrzeć na świat przez pryzmat dobroci i życzliwości,musimy zdawać sobie sprawę , że wokół Nas istnieje również zło,otaczają Nas ludzie bez sumienia i empatii, manipulanci, usypiający naszą czujność, przez co stajemy się dla nich łatwym celem. No cóż życie! Jedno jest pewne...dostajesz to, co oczekujesz! A pracować trzeba,by zaspokoić swoje pragnienia i potrzeby dnia codziennego...Każdy ma wybór-zostajesz lub szukasz dalej! Jednak optymiści żyją piękniej i są zdrowsi, pesymiści mają smutne życie i częściej chorują...Pozdrawiam :)

Brzenczyszczykiewicz

W dniu 8 września odbyła się rekrutacja,zrobili spęd 20 osób ,brano każdego po kolei ,rozmowa na stanowisko pracownik produkcji jakby miano wyłonić Dyrektora.Mniejsza z tym wiadomo żeby wybrać odpowiednich.ale trwało to dwie godziny.Kierownik i kadrowa urządzili cyrk,niczym kasting do ,,idola".Na kocu wołali do ,,pomszczenia zwierzeń"osoby po kolei żeby oznajmić że konkurencja była duża i się ich nie przekonało.Nie wiem czy kogoś przyjęli czy nie,to zwykła manipulacja.Straciłem czas na ich idiotyczne zabawy i procedury.Tym bardziej że na olx -e nie wymagali doświadczenia a ja takie mam miałem cv +świadectwa pracy na produkcji w zakładach w g-dzu.Ponado podczas tel. zaproszenia na tą rekrutację kazano mi wziość ze sobą numer do kota bankowego pytani po ch.... Nie polecam bojkotować bawią się ludźmi na samym wstępie.

@Brzenczyszczykiewicz

A jakie zadawali pytania na rozmowie?

Właśnie jutro idę na rozmowę i nie wiem czego się spodziewać, czy bardziej pytań o pracy na produkcji czy jednak osobistych

Brzen...
@Gość

Nieche rozmieniać się na drobnę, daj znać czy u ciebie było podobnie czy przyjęli, pewnie prosili o wzięcie maski a sami będą bez co świadczy o nich. ŻYCZĘ MIMO WSZYSTKO POWODZNIA

Vandelopkaa
@Brzenczyszczykiewicz

Może właśnie dlatego Cię nie chcieli, bo "skaczesz" po firmach? To trochę dziwnie, że Cię nie chcieli, skoro masz doswiadczenie. Trzeba było zapytać o powód nieprzyjęcia. Wg mnie większość firm szuka teraz osób młodych, bez dzieci najlepiej, żeby nie brać na nie opieki. Ja lubiłam pracę w tej firmie, ale nie odpowiadała mi atmosfera. Ludzie bardzo fałszywi i zawistni, nie twierdzę że wszyscy, ale spora grupa. Zero współpracy, tylko patrzenie spod byka jeden na drugiego.

Brzen...
@Vandelopkaa

I dlatego się zwolniłaś i zaczęłaś skakać po firmach, jak myśliś dlaczego ludzie najczęściej odchodzą z pracy, bo ja mogę nawet ciężko pracować za najniszą, najczęściej kliki i szajki niszczą pracownika i wiarę sens pracy.

@Brzen...

A ja życzę poprawności w pisaniu przy następnym komentarzu :-)

M
@Gość

Jak masz parcie na pedagoga to chyba nie ta firma?Czy pisze to osoba mniej czy bardziej poprawnie ,schodzi na drugi plan. Tutaj głównie wypowiadają się ludzie na temat czego można się spodziewać w danej firmie, jak wygląda praca lub relacje międzyludzkie.Masz coś do powiedzenia, chcesz odnieść się do komentarza to chętnie przeczytamy .Jak chcesz być nauczycielem to do szkoły uczyć ,bo takiej inteligencji tam stale brakuje.

Mietek
@Brzen...

Trzeba było się uczyć a nie w szkole kamieniami rzucać. Co myślisz że będziesz po podstawówce 5koła zarabiał? To jest dopiero (usunięte przez administratora) :)

UNICK

Z Całym szacunkiem nie polecam firmy o nazwie Sits jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie firma , ludzi kompetentych na róznych stanowiskach poczawszy od kadr a skonczywyszy na liderach żenada ludzie co nie ogarniaja tematu , dowiedziec sie cos pani w kadrach zamiast pomóc powie NO TRUDNO wiec jak najdalej od tego (usunięte przez administratora) pozdrawiam

@UNICK

Jacy tu wszyscy są mądrzy... Lider taki, kierownik, sraki , oparator (usunięte przez administratora) :) no tak Ci najlepsi są tu jak mogą sobie anonimowo pokrzyczeć bo na nic więcej Was nie stać :)

Haolhaio

Panie w kadrach pokazują co potrafią. Nic nie potrafią tylko być bardzo nie miłe. Ostatnimi czasy wyzywają się się na wszystkich. Nie da się z nimi rozmawiac

@Haolhaio

A Ty co potrafisz? Pewnie nie za wiele.. :) Ten co najwięcej krzyczy najmniej wart jest :)

Oloololo

Dajcie spokój... Firma to jedna wielka porażka. Chcą wykorzystać ludzi i każą nam odrabiać coś w soboty. Przy takim skwarze jaki panuje na hali produkcji, praca 6 dni w tygodniu to już lekka przesada... Pot leci po (usunięte przez administratora) Operatorzy ręka nie dotkną by pomóc na jakimkolwiek stanowisku. Wciąż tylko za mało, za wolno... Norma musi być. Padnij na ryj ale musisz zrobić. A już o jakiejkolwiek podwyżce nie masz co marzyć. Masz P1 a musisz (usunięte przez administratora) za trzy osoby które mają P3.. Bo zdarzyło Ci się pójść na L4 na dziecko to możesz cmoknąć się zad zanim pomarzysz o P2

Mam dosc
@Oloololo

JEDNO PYTANIE ALE CO MAMY ODRABIAC SKORO NA KWITKU ZA KWIECIEN MASZ 15 DNI POLICZONE. TO PYTANIE BRZMI ZA DARMO MASZ ROBIC NIE DAJMY SIE ROBIC W KONIA. GADALEM JUZ ZE ZNAJOMYM RADCA PRAWNYM I COS WIEM W TYM TEMACIE. Nie Odrabiajmy dni kwietniowych za darmo naleza nam sie setki.

@Mam dosc

To chyba nie był radca. Wynagrodzenie mamy miesięczne a nie godzinowe, liczba dni w roku musi się zgadzać. Skoro w jednym miesiącu było mniej to w innym musi być więcej. Kiedyś już to przerabiałem.

@Oloololo

Operator jest od koordynowania pracy na linii, a nie pomaganie pracownikom. Jego obowiązków nikt inny za niego nie wykona.. Ah jacy Ci operatorzy źli.. Pewnie tylko dlatego ze są Twoimi przełożonymi i się nie podoba, że można robić coś więcej niż tylko strzelac pistoletem ;)

Nie polecam zakładu , wszystkie poniższe opinie są prawdziwe, rozdawanie ulotek o braku mobbinguj oraz równość nie wiele ma się do rzeczywistości.

Szczera prawda

Pracowałem tam dwa miesiące i sam odeszłem zanim umowa mi się skończyła. Pracujesz w błyskawicznym tępie a operatorka Lini jedzie po tobie jak po szacie do podłogi. Jeżeli ktoś lubi mobbing i wyzwiska to polecam mu tą firmę

Czy to miejsce dla ambitnych osób ?

Nicol
@Tomek

Zdecydowanie nie, ambitne osoby nie będą zadowolone z pracy w Sits. Niestety ale ambicja i chęć rozwoju nie ma dla nich żadnej wartości.

Mia
@Tomek

Absolutnie nie! W tej firmie tylko koneksje rodzinne oraz kolesiostwo.

Zostaw merytoryczną opinię o Sits Industry Sp. z o.o. - Grudziądz

• Jak się pracuje w Sits Industry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sits Industry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sits Industry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 7 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sits Industry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sits Industry Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sits Industry Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 16 ocen.

Sits Industry Sp. z o.o.