Opinie o Miejski Zakład Komunikacyjny w Kędzierzynie-Koźlu Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Miejski Zakład Komunikacyjny w Kędzierzynie-Koźlu Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Miejski Zakład Komunikacyjny w Kędzierzynie-Koźlu Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejski Zakład Komunikacyjny w Kędzierzynie-Koźlu Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

To co tu się składa w zakładzie na pojęcie „warunków pracy”? przed chwila ktoś napisał, że są na plus a potem, że tu jakiś PRL występuje wraz ze słaba kasa. możecie te plusy jakoś bardziej uwidocznić? Kategorię D mam wyrobioną, trochę już jeździłem, ale nie wiem czy opłaca się tu przyjść?

Kiero Nowy wpis

Na plus to Warunki pracy,pracownicy w większości w porządku . Niestety zarobki słabe i bardzo silnie zakorzeniony (usunięte przez administratora)w zakładzie.

Administrator Nowy wpis

Miejski Zakład Komunikacyjny w Kędzierzynie-Koźlu Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Kierowca c. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Też trafiłam w sieci na ogłoszenia dla Kierowców, ale nie ma innych ogłoszeń do pracy. A wiecie dlaczego? Czy szukają tylko właśnie osoby do prowadzenia pojazdów, ale nie szukają nikogo do pracy biurowej? Czy wiecie, gdzie te ogłoszenia są, czy teraz nie ma wakatów właśnie do administracji?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Miejski Zakład Komunikacyjny w Kędzierzynie-Koźlu Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Renata

Witam. :) Myślałam, że już jakaś opinia się tu znajdzie. Proszę o zdanie na temat pracy jaki kierowca. Wdzieliśmy z tatą, że nawet na stronie rządowej się ogłosili i zastanawiamy się czy faktycznie są tu spore braki kadrowe? Jak oceniacie stan tech autobusów i samą organizację pracy?

Ameliusz
@Renata

Braki w kierowcach są, z autobusami to różnie. Raz jest czym jeździć a drugi raz kolejka do warsztatu na połowe zajezdni. Ogólne wrażenie to że każdy na wszystko leje, kierownik wporządku, pracownicy również.

Maja
@Ameliusz

A z czego wynikają te braki, warunki nie zachęcają kandydatów? Czy może jakieś super wygórowane wymagania ma firma? Przyznam, że nie mogliśmy z mężem znaleźć jaką stawkę proponują.

@Maja

Praca odpowiedzialna i za cały etat 3300 zł dlatego ludzi brakuje

heinz
@Andrzej

Ja nie wiem jak można jeszcze pracować za takie pieniądze toż to dramat jakiś .... odpowiedzialność niesamowita a ludzie tam po 3500 ( nie mówię o kilkunastoletnim stażu gdzie i tam szału nie ma ) zarabiają ( nie wliczam w to 13 tki i tej dziwnej premii co raz jest a raz jej nie ma) jak ludzie mają przeżyć za to. Przecież na lidlu więcej siana i tyle samo godzin. będziecie kusić prawkiem darmowym i co z tego? przyjdzie moment, że i na to ludzie się nie nabiorą !!!!! zobaczycie , że wnet nie będzie komu jeździć!!! kiedyś prestiż teraz???....zapomoga

Zostaw merytoryczną opinię o Miejski Zakład Komunikacyjny w Kędzierzynie-Koźlu Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Miejski Zakład Komunikacyjny w Kędzierzynie-Koźlu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miejski Zakład Komunikacyjny w Kędzierzynie-Koźlu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miejski Zakład Komunikacyjny w Kędzierzynie-Koźlu Sp. z o.o.?

Miejski Zakład Komunikacyjny w Kędzierzynie-Koźlu Sp. z o.o.
  • Kozielska 2
    47-224 Kędzierzyn-Koźle
  • NIP: 7492086932 REGON: 161411646 KRS: 0000395147

Miejski Zakład Komunikacyjny w Kędzierzynie-Koźlu Sp. z o.o.