Opinie o ZTM Gdańsk w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZTM Gdańsk. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ZTM Gdańsk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZTM Gdańsk w Gdańsk

Maryśka
Inne

W biurze chyba tak nie ma, że się ludzie podmieniają jak ci kierowcy, których na forum opisywali? Czy się mylę? Teraz jak jest oferta dla referenta ds. zamówień publicznych to wskazane były premie miesięczne oraz roczne. Co w przypadku niedyspozycyjności? Za frekwencje nic nie ma?

@Kamila

zwykle wystawiaja ogloszenie i informuja kto wygral konkurs

Nick
Inne

Jak nie chce mi sie czytać tych komentarzy od pasażerów… w trakcie pracy też trzeba tyle tego wysłuchiwać czy na żywo jednak nie sa tacy wygadani? Normalnie można jeździć i dobrze zarobić?

Maksiu
@on

Za byle…? Jeśli serio je zabierają to najczęściej za co? zaraz wyjdzie ze trochę z tym dramatyzujecie i jeśli pracuje sie dobrze to nie może być żadnych problemów

Nick

@Nick

zalezy co rozumiesz przez normalnie jezdzic i normalnie zarabiac zdarzaja sie (usunięte przez administratora)

Werka Nowy wpis
@on

No na pewno chłopak liczyłby na więcej niż najniższą. To mógłby dostać więcej od minimalnej? Tylko pytanie czy nie rzucą 100zł więcej na odczepne...

on Nowy wpis
@Werka

pewnie zarobi wiecej niz najnizsza pod warunkiem ze mu nie zabiorą premii za byle (usunięte przez administratora)

Maksiu Nowy wpis

2222 Nowy wpis
Inne

Te zatoczki to tragedia wszystko lata w człowieku mało dziur w czasie drogi wymienić te kamienie z zatoczek co w jako mieszkanicy myślicie

on

ze byl nieprzyjemny to nieladnie fakt ale : jest instrukcja obslugi automatu, trzeba bylo kupic w aplikacji przystnaki na zadanie sa oznaczone trzeba machac lub nacisnac guzik a kierowca nie ma prawa wypuscic osoby poza przystnakiem takie sa przepisy i nie wazne czy to 1,2,3 w nocy czy 16 czy 17

Olka
Inne

Dziękuję bardzo kierowcy że poczekał na mnie , zanim dobiegłam do przystanku. Wprawdzie było to już jakiś czas temu . Był to autobus linii 227 nr 2662. Na przystanku Sikorskiego w kierunku Jelitkowa. Jestem mieszkanką tamtej okolicy często poruszam się komunikacją miejską także postanowiłam pochwalić kierowcę autobusu.

Specjalista ds. Kadr i Płac
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

przychodzi e-mail z dniem i godzina na rekrutację , rozmowę w sprawie pracy poprzedza test wiedzy , panie zadają ok 5, rekrutacja na poziomie dawnym (usunięte przez administratora)

Pytania

polski ład, dodatek stażowy , ile chcemy zarabiać

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E
Grodzisk Wielkopolski
Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.
(2423 opinii)
logo firmy Pracownik magazynu - kompletacja zamówień
Piotrków Trybunalski
ESA logistika Polska sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Kierowca kat B Transport Mebli do Niemiec
Wrocław
BEJOT E-COM SOLUTION Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca
Krzysztof Liberadzki Axel
(3 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
plisasia@wp.pl
Inne

Linia nr 227 obsługiwana wczoraj przez kierowcę nr 5078. Trasa w stronę dzielnicy Chełm tuż za przystankiem cmentarz Łostowice. W godzinach popołudniowych. Bardzo miły kierowca uśmiechnięty, w momencie gwałtownego zahamowania przeprosił stojącą panią że nie chciał zrobić nic niewłaściwego. Od razu wytłumaczył się że było to spowodowane hamowaniem samochodu przed nami. Bardzo miła reakcja kierowcy.

Iza pasażer
Inne

Kierowca o numerze 6075 autobusu 169 którym jechaliśmy z Oliwy przez Zoo po 16 ej dnia 6.06. 2024 wyszedł z kabiny kierowcy i w sposób napastliwy i sarkastyczny (trzeba szanować innych …rozkładać czerwony dywan, czy coś w tym stylu) upominał kobietę w wieku 60-70 lat . Kobieta ta weszła do autobusu i przystąpiła do kasowania . Nie znam okoliczności ale nie sądzę aby ta pani zasługiwała na publiczną naganę . Jeśli chorowałaby na serce mogłoby to skutkować dusznica bolesną lub zawałem. Jestem medykiem i miewamy trudnych pacjentów ale kto służy ludziom powinien umieć się opanować . Prosimy aby pan kierowca tak nie robił w przyszłości . To było bardzo przykre dla nas wszystkich.

Dorota
Inne

W dniu dzisiejszym 28.05.24 pani kierujaca tramwajem nr 8 z Jelitkowa odjazd godz 20.54 wykazaĺa sie kompletnym brakiem empatii I zignorowala dobiegające matkę z małym dzieckiem oraz dwójką nastolatek, więcej takich tramwajarek zatrudniajcie

@.
Inne

Linia 268 na smęgorzyno. Kierowca podjeżdżając na przystanek nie zatrzymał się. Było to na żądanie lecz stałam i wyraźnie było widać ze czekam, kierowca widząc ze czekam, spojrzał na mnie i perfidnie odjechal

Anka
Inne

dzień dobry. proszę mi opowiedzieć o pracy referenta likwidatury. Jest teraz dostępna oferta na którą planuję aplikować. interesuje mnie określenie zarobków przy tym wymaganym 5-cioletnim stażu. Czy warto starać się o zatrudnienie?

Pasażer
Inne

Dlaczego w tramwajach jest zawsze gorąco gdy nastają ciepłe dni a gdy jest zimno na zewnątrz, w tramwajach również jest bardzo zimno. Czy motorniczy myślą trochę logicznie czy w ogóle ważne dla nich jest wyłącznie dbanie o komfort swojej jazdy w tej ich klatce?

Tomasz
Inne

Przystanek,piotrkowska, 6:29 planowany odjazd tramwaju,motornicza przyjechała 6:26 oczywiście byłem na to przygotowany ale nie na to,że drzwi będą zablokowane . Poziom ich kultury osobistej wynosi 0, niestety również i umiejętności motorniczych w ztm gdansk zostawiaja wiele do życzenia. Wieczne awarie, kolizje, ich chamstwo to chyba wymog w kryteriach przyjęcia do pracy. Jeszcze wiele się trzeba uczyć drogi ztm gdańsk

Czy w ZTM Gdańsk odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Inne

Ja się zgadzam z tym akurat. A możesz powiedzieć jakie konsekwencje ponosi kierowca za naruszenie rozkładu? Jakieś kary finansowe?

@anonim

Za opoznienie nie ze swojej winy nic nie ma Tj korki zla pogoda itp Ale jesli odjedzie za szybko przystanku szybciej niz minute to moga go ukarac zabraniem kwoty z premii Odjedzie 1:10 zle Odjedzie 0.56 jest ok

Inne

A spawacz? W jakich godzinach pracuje? w tej aktualnej ofercie nie piszą tego wprost a jest to także praca zmianowa tak jak u wspominanej ekipy sprzątającej. Tutaj też w zespole się spawa? Iluosobowym?

Inne

a odnośnie tego śniegu, o którym tutaj teraz niedawno napisano, że napadał to kto odśnieża autobusy i ogólnie ogarnia je przed trasa? Kierowca musi cokolwiek robić z tym czy raczej jest jakiś gospodarczy lub nawet mechanik od tego?

@anonim

Jest ekipa sprzatajaca Koerowca nie jest od sprzątania tym bardziej mechanik

@On

cześć, czy ta ekipa pracuje bezpośrednio pod ZTM czy jednak gdzieś indziej trzeba sprawdzić oferty? nie mogę właśnie żadnej odszukać a ciekawi mnie czy prócz podstawy maja jakiś socjal i czy to umowa o prace

@anonim

ekipa sprzatajaca pojazdy to firma zewnetrzna. w duzej mierze ukrainki, praca ogolnie caloroczna wliczajac dni na czerwono w kalendarzu. od 17 do rana. chyba praca zmiana tam jest

Pasażer
Inne

Jestem bardzo zainteresowany kto zadecydował, iż linia autobusowa Nr 157 z Bysewa do Gdańska Wrzeszcza omija największe osiedle mieszkalne Kokoszek (dawny przystanek ul. Fabryczna). Jak tak można było zrobić? Jak ludzie mają się dostać do pracy? Czy ktoś w tym ZTM myśli rozsądnie - chyba nie. To jest jedyny autobus z Gdańska Wrzeszcza na Kokoszki Mieszkalne. Dla mnie to kompromitacja! Mieszkańcy tego nie zapomną władzom miasta i wyrażą swoje podziękowanie w najbliższych wyborach samorządowych.

Wiolka
Inne

Ślusarz taboru? Ktoś pracował może? nie widzę by pisano w ostatnich komentarzach o tej pracy a wyświetla się jako pierwsza na stronie. co sadzicie o aktualnej atmosferze? I ogólnie pracy? mój partner szuka czegoś na dłużej i nie wiem czy by mu polecić? Zarobki są rynkowe?

joanasia86@gmail.com
Inne

Kierowcy bardzo agresywnie jeżdżą poruszają się po mieście , przed nosem zamykają drzwi i stojąc jeszcze na przystanku już nie otwierają drzwi . Zróbcie porządek z kierowcą z Ukraińcem który jeździ na trasie Pruszcz Gdański i nie otwiera drzwi wejściowych bo mu zimno słyszałam to wiele razy i następnie nie sprzedaje biletów bo nie chce mu się liczyć pieniędzy. Wyliście anonimową osobę która sprawdzi jak poruszają się kierowcy na drodze. Najważniejsza sprawa nowe autobusy elektryczne są fatalne czy ktoś testował te twarde krzesła są niewygodne ludzie są co raz bardziej schorowani i takie krzesła twarde są nieodpowiednie ,do tego jest 60 % miejsc stojących także gratuluję wyboru ludzie stoją bo nie ma tyle miejsc co w stych starych autobusach . Zostawcie te stare autobusy są o wiele lepsze niż te nowe , więc komunikacja w Gdańsku w mieście turystycznym leży na bakier nie ma się czym pochwalić jeden wielki bałagan.

Xx
Inne

21:23 przystanek Wrzeszcz PKP autobus 126 standardowo nie przyjechał, ludzie dojeżdżają nim do pracy, a raczej do niej nie dojeżdżają.

Maryśka

@Maryśka

Jak to w spolce miejskiej. Premia obcinana w stosunku do nieobecnosci w pracy Ogolnie guzik wielki sie zarobi

@On

Czyli jasno masz wszystko tak naprawdę przedstawione na rozmowie i żadnych nieścisłości co do tego nie będzie? Tak na marginesie czy jest to jakoś wpisane na umowie czy po prostu jakiś regulamin dodatkowo zostaje przedstawiony? I przechodząc do warunków na miejscu to jaka mimo wszystko występuje teraz atmosfera?

@anonim

no wszystko jest na papierze. zalezy na jakim stanowisku. dyspozytorzy i pracownicy centrali nie maja latwo. praca wedlug grafiku na 2 zmiany lub cos takiego po 12h swiatek piatek i nd

@on

Czy można te prace wykonywać na część etatu? mam na myśli ze faktycznie 12stki ale nie tyle godzin w tygodniu? W sumie jak to wychodzi, 40stu w ten sposób nie zrobisz? Jak układ wolnego jest przy tym?

@anonim

No system prqcy jest zrównoważony Np dwa dni pracy dwa dni wolnego Nie wiem vzy mozna

Kamila
@On

to już pewnie na rozmowie trzeba będzie się pytać? Teraz po złożeniu cv po jakim czasie się odzywają? Miał w ogóle ktoś tak żeby nie było zwrotki ze zgłoszenia? Chłopak może będzie aplikował i jak na razie czytam

@Kamila

zwykle wystawiaja ogloszenie i informuja kto wygral konkurs

Zostaw merytoryczną opinię o ZTM Gdańsk - Gdańsk

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ZTM Gdańsk?

Zobacz opinie na temat firmy ZTM Gdańsk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZTM Gdańsk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZTM Gdańsk?

Kandydaci do pracy w ZTM Gdańsk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZTM Gdańsk
2.4/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Na Stoku 49
    80-874 Gdańsk