ZKM Gdańsk

Gdańsk

Opinie o ZKM Gdańsk

kotur

rew pozorom stanowisko elektromontera nie jest łatwą pracą przede wszystkim trzeba pamiętać że osoba na tym stanowisku posiada dużą wiedzę w kwestiach elektroniki a jednak zarobki nie są dobrym Odwzorowanie m. Jeśli chodzi o konkretnego ochotę to myślę że będzie to 2000 hZ a może nawet 2500 złotych. Pozdrawiam

chudy

ile zarabi elektromonter?

Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy ZKM Gdańsk? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Zostaw opinię o ZKM Gdańsk - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZKM Gdańsk