Opinie o ZTM Gdańsk w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZTM Gdańsk. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ZTM Gdańsk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZTM Gdańsk w Gdańsk

Siarek

111 nigdy nie dojeżdża na czas w godzinach 13-19

@Siarek

Bardzo nam przykro

Julka

Serdeczne pozdrowienia dla Pana prowadzącego tramwaj linni 8 z nr prowadzącego 3070. Miły Pan zatrzymał tramwaj, aby poczekać na mnie dobiegającą do niego, spóźniona do pracy. Made my day Panie!! ❤️

Jk

Nie polecam!!! Kto układa te rozkłady?! Nic się nie zgrywa! Proponuje poprawę lini 120 (autobus)!

Pasażer

Kierowca autobusu o numerach 5176 Lini 118 w dniu 25.11.21r o godz 17 30 Usiadłem na początek autobusu kierowca spojrzał przez ramię na mnie otworzył drzwi i powiedział że mam wysiadac ponieważ nie mam założonej maseczki mam zaświadczenie że choruję na astmę jak powiedziałem kierowcy że mam astmę odpowiedział "zawsze można się przejść ''

Specjalista ds. Kadr i Płac

przychodzi e-mail z dniem i godzina na rekrutację , rozmowę w sprawie pracy poprzedza test wiedzy , panie zadają ok 5, rekrutacja na poziomie dawnym (usunięte przez administratora)

polski ład, dodatek stażowy , ile chcemy zarabiać

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
jztm

o 9:18 powinien być 113 na Orunię gościnna a nawet nie przyjechał. Dajcie więcej autobusów tutaj

Darass
@jztm

A ja proponuję by 113 zajeżdżał w obu kierunkach na Orunie Górną.

Krynia

Mam prośbę do zarządu ZTM Gdańsk w sprawie 117 . Moją prośbą i zapewne nie tylko było by pozostawienie autobusu 117 tak jak obecnie kursuje z przystanku początkowego piastowska Chłopska , Bora Komorowskiego i dalej do Sopotu . Często jeżdżę na cmentarz do Oliwy i do Sopotu do południa w dni powszednie i zauważyłam , że dużo pasażerów wsiada na Chłopskiej przy rynku i Bora Komorowskiego z czego i ja korzystam bo ta część Przymorza od Obrońców do Zaspy ma trochę daleko do tego autobusu . W takiej formie autobus jest lepiej wykorzystany bo jak jeździłam starą trasą to do pętli autobus był prawie pusty . Dziękuję za odczytanie mojej i nie tylko mojej prośby i rozważenia takiej propozycji .

Abc

Dzień dobry, uprzejmie proszę, żeby kierowca tramwaju 10 jadący o godzinie 5.18 mógł czekać na światłach chociaż do 5.17, niestety ale po raz drugi już w tym tygodniu kierowca odjechał o 5.16 (ta minuta robi ogromną różnicę, bo długo stoi się na światłach przed tramwajem).

bez
@Abc

Nie ma czegos takiego jak kierowca tramwaju. Jest motorniczy/motornicza. Jeśli nie znasz nomenklatury obowiązującej w branży komunikacyjnej, to nie zabieraj tu głosu. Swoje pretensje możesz sobie obwieszczać co najwyżej na swoim fejsie, nie na portalu służącym zamieszczaniu opinii o pracodawcy. Kłania się czytanie ze zrozumieniem oraz brak prostej ogarnięcia się.

Jakie wartości są cenione w ZTM Gdańsk?

Co to za pytanie ??

Rafic

Najgorsza komunikacja jaką kiedykolwiek jechałem To już PKS jest bardziej rzetelną firma niż ZTM. W Automatach nie ma kasy do wydania reszty nie przyjmują monety. Żeby kupić bilet to już jest problem Ten kto się tym zajmuje niech ruszy szanowną (usunięte przez administratora) I zacznie kontrolować to co się dzieje z automatami i czy wogule się coś dzieje. Kasę brać to wiedzą gdzie ale żeby usprawnić system to już jest ewidentnie kłopot dla pomysłodawców infolinia żeby zgłosić awarie to zapomnijcie pracują jak królewicze Następnym razem będę planował na pewno inny sposób komunikacji. Ja na pewno NIE POLECAM.

JustynaRz

Dziś ok. godz. 15 (29.07) przy przejściu dla pieszych na Podwalu Przedmiejskim zaświeciło się pierwsze zielone światło, powinno się zaświecić kolejne zielone światło, gdyż pośrodku przejścia są tory dla tramwaju. Przez przejście przechodzila grupa około 30 osobowa dzieci. Z przystanku Chmielna 01 odjeżdżał tramwaj. Drugie światło się nie zaświeciło, a maszynista mając totalnie w nosie ludzi, w tym dzieci stojące przed przejściem, ruszył jakby nigdy nic, przejechał, nie patrząc czy kogoś potrąci czy nie, nienormalna sytuacja! Niech ktoś zrobi porządek z tymi światłami, a maszynista powinien zostać przywołany do porządku po tak bulwersującej sytuacji:/

@JustynaRz

Skoro miał otwarty przejazd to pojechał. Trzeba było iść tunelem o nie zawracać głowy. To portal w sprawie pracy a nie takich (usunięte przez administratora)

Dominika

Jak to możliwe że Gdańsk jest chyba jedynym większym miastem w Polsce nieposiadającym automatów do sprzedaży biletów w pojazdach??? W innych miastach to standard. Nie uświadczysz nawet automatu stacjonarnego na ostatnim przystanku 8 i 9 gdzie mnóstwo ludzi chodzi na plażę. Żeby kupić bilet musisz ściągnąć jakąś badziewana aplikację za pomocą której możesz co najwyżej kupić bilet tylko sobie dziecku niestety już nie kupisz. Zenada

Motorniczy
@Dominika

To zapraszam na a Śląsk. Tu w pojazdach niestety tego nie ma. Poza pkm tychy

Tranwaj numer 1028 upał jak DJABLI ZERO KLIMY PISZ ZA GORĄCE POWIETRZE

Porządny_obywatel

Te mandaty to jest jakiś żart. Miałam naładowany bilet i przez to że jakiś Kanar nie mógł nabić mi, dostałam mandat 250 zł. Ja rozumiem naprawdę że za komunikacje się płaci i wszystko ale żeby nawet 500 zł płacić przez to że się jedzie bez opłaty za przejazd to jest żart. Może mi ktoś to wyjaśnić dlaczego są takie duże mandaty? Dziękuje pozdrawiam serdecznie ????

Miła dziewczyna
@Porządny_obywatel

Naprawdę to żart żeby dać mandat za doładowany bilet No nie normalne

Witam Wie ktoś jak wygląda test z topografii Gdańska ? Czy pytania są otwarte czy zamknięta i ile ich jest ?

Anonimowy

Autobusy są spóźnione często

Wkur*iony

Na przystanku tramwajowym „opera bałtycka” stoi sobie budka z biletami, po 10 minutach udało mi się zakupić jeden bilet, automat zżarł mi pi drodze 15 zł, przy czym bilet kosztował 2.20. Prosze zróbcie coś z tym ;)

on
@Wkur*iony

na pewno go work cos z tym zrobi juz lecą na ratunek :) zgłoś reklamacje i po problemie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie ZTM Gdańsk? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

On

Chlopie.....ztm nie zatrudnia kierowcowni motorniczych...

Zbyszek88

Witam. Gdzie sa zajezdnie tramwajowe w Gdańsku? Pytam, ponieważ chciałbym się przeprowadzić nad morze, a jestem ze śląska i szukam mieszkania w miarę blisko zajezdni

on
@Zbyszek88

za dużo opcji nie ma albo nowy port albo wrzeszcz

Darass
@on

Pętla Jelitkowo, Siedlce , Chełm Witosa, Ujeścisko, Łostowice Świętokrzyska, Stogi Plaża, Nowy Port, Ujeścisko.

Zbyszek88
@Darass

A jak z wynagrodzeniem? Jakieś premie, katarzynka? Itd

Kierowca

Witam. Wie może ktoś z pracujących czy można się zatrudnić na stanowisku kierowca autobusu na 1/2 lub 3/4 etatu ?

Nie pozdrawiam

Dzień dobry. Mam nadzieję, że ZTM to czyta. Karygodne zachowanie Pana kierowcy z nią 02.03.2021r. Trasa Karwiny Tesco -> Oliwa Pętla Tramwajowa, godzina 13:40. Starsza Pani podnieca do jadącego autobusu, NIE DA SIE JEJ PRZEOCZYC NAWET PATRZAC TAK WYSOKO PONAD WLASNY NOS. Pani 5 metrów od autobusu, a Pan rusza :), pominę już fakt, że na każdym przystanku był ok 3 minut przed czasem, nie każdy starszy człowiek (ok. 70 lat) ma ochotę stać i marznąc przed czasem. Pan oczywiście rusza, pomimo tego, że i tak musiał wyhamować, A Pani wisnęla przycisk otwierania drzwi, ba! Dodatkowo osoby z autobusu prosiły wręcz, aby kierowca otworzył drzwi. Niestety ma nic, z uśmiechem na twarzy Pan odjechał. Jestem młoda osoba i jedno słowo ciśnie się na usta... ale chyba wiadomo jakie. Trzeba być podłym człowiekiem. ZKM - chyba takich kierowców nie potrżrvujwcie, co więcej takich ludzi. Z pewnością znajdą się bardziej odpowiednie osoby- o to nie będzie trudno. ŻENADA, WSTYD

@Nie pozdrawiam

Wypadaloby jeszcze napisac jaki przewoznik albo nr tab autovusu

Zostaw merytoryczną opinię o ZTM Gdańsk - Gdańsk

• Jak się pracuje w ZTM Gdańsk?

Zobacz opinie na temat firmy ZTM Gdańsk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZTM Gdańsk?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZTM Gdańsk?

Kandydaci do pracy w ZTM Gdańsk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZTM Gdańsk
2.4/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Na Stoku 49
    80-874 Gdańsk