Opinie o KŁOSOK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w Wodzisław Śląski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy KŁOSOK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie KŁOSOK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KŁOSOK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w Wodzisław Śląski

Asdfghjki
Inne

Oddział Wrocław Długołęka stare slabe autobusy. Cały oddział i zajezdnia to prowizorka. Dużo usterek które nie zagrażają tak zupełnie bezpieczeństwu ale czynią pracę kierowcy bardzo niekomfortową przez 8 10 godzin dziennie zwłaszcza nawiewy klima fotele. Nie można zarzucić mechanikom nic bo jest jeden ale co jeden może. Szefostwo ze Śląska oszczędza na autobusach. Dobra stawka tylko na działalności gospodarczej, na zleceniu i etacie idzie z głodu zde chnąć przy stawkach za mieszkania we Wrocławiu. I yo możesz dostać mniej godzin jak Ukrainiec albo Azer pojedzie kierownikowi więcej za mniejszą stawkę. Niewarte polecenia chyba że na dorabianie sobie bo co najlepsze ma tam stala ekipa tzn wozy linie z przerwami itp. kto pierwszy ten lepszy. Dla nowych zostaje ochłap.

były kierowca Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.
Były pracownik
 Pytanie

Najgorsza robota pod każdym względem, najgorsze zarobki w okolicy, największy (usunięte przez administratora) ustawowe przerwy w pracy kierowcy tylko na papierze (gdzie są służby GITD? PIP?, MZK?), (usunięte przez administratora) transportu, nic dziwnego, że państwowe firmy nie mają szans w przetargach, do tego tabor woła o pomstę do nieba (przeglądy techniczne budzą moje poważne wątpliwości), nie polecam największemu wrogowi takiej pracy za pensję sprzątaczki, mnie się udało znaleźć lepszą pracę - lżejsza i za dużo większe wynagrodzenie, teraz dopiero czuję się prawdziwym kierowcą. Ponadto system wynagrodzenia za nadgodziny to porażka, brak dodatku 50% czy 100%, nadgodziny robisz za tą samą stawkę co nominał, a emeryci część kasy biorą do łapy, gdzie jest skarbówka? Nawet Ukraińcy stąd uciekają, ale na ich miejsce ściągają obcokrajowców bez żadnej znajomości języka polskiego, jak można pozwalać na taką patologię. Pan Andrzej K. to typowy krwiożerczy kapitalista, który nie chcę rozmawiać z pracownikami i słuchać ich problemów, ja osobiście czułem się jak (usunięte przez administratora) za pensję nie wiele wyższą od najniższej krajowej. Rozkłady jazdy układane 20 lat temu, nie możliwe do zrealizowania przy obecnym ruchu na drogach, opóźnienia są codziennością, to idealna praca dla kogoś, kto nie ma potrzeb fizjologicznych takich jak korzystanie z toalety czy posiłek - brak odpowiednich przerw i warunków. Uff, mam to już za sobą i mam nadzieję, że ta firma upadnie w końcu, bo to nie jest normalna sytuacja.

Nadsu Nowy wpis
Inne

Dnia 15.05.na przystanku Niewiadom Narutowicza czekałem na autobus który miał nadjechać o godzinie 6:23 miał to być numer 23 ale podjechał 21 wsiadłem do niego poczym udałem się do kierowcy z zapytaniem czy to jest numer 23 bo wyświetla mu się 21 poczym kierowca chamsko mi odpowiedział "ja (usunięte przez administratora)weź zobacz na kasowniku" pierwszy raz od roku czasujade i mogę powiedzieć że kiedyś byli milsi ci kierowcy.

anonim
Inne

Tak samo jak ktoś tu niżej znalazłem ogłoszenia dla mechanika autobusowego z 2020 roku i nie wiem czy aktualny jest ten etat czy już nie. Firma zapewniała o swojej stabilności, więc gdyby teraz rozpatrywać etat to na jaki czas zawierane są umowy? Dajcie znać czy teraz na ten etat też są przyjmowane osoby z orzeczeniem.

Kadry
Pracownik
@anonim

Oferta na mechanika autobusowego jest nadal aktualna. Prosimy o przesłanie CV. Aplikacja zostanie wówczas rozpatrzona.

Kandydatka Nowy wpis
Inne
@Kadry

A warunki są takie same jak podane w tym starym ogłoszeniu czy coś się zmieniło? Mąż ma doświadczenie, które Państwo wymagacie, więc można powiedzieć, że praca jest pewna? Jedyne co Nas interesuje to aktualna pensja dla mechanika.

Asdfghjki Nowy wpis
Inne

Oddział Wrocław Długołęka stare slabe autobusy. Cały oddział i zajezdnia to prowizorka. Dużo usterek które nie zagrażają tak zupełnie bezpieczeństwu ale czynią pracę kierowcy bardzo niekomfortową przez 8 10 godzin dziennie zwłaszcza nawiewy klima fotele. Nie można zarzucić mechanikom nic bo jest jeden ale co jeden może. Szefostwo ze Śląska oszczędza na autobusach. Dobra stawka tylko na działalności gospodarczej, na zleceniu i etacie idzie z głodu zde chnąć przy stawkach za mieszkania we Wrocławiu. I yo możesz dostać mniej godzin jak Ukrainiec albo Azer pojedzie kierownikowi więcej za mniejszą stawkę. Niewarte polecenia chyba że na dorabianie sobie bo co najlepsze ma tam stala ekipa tzn wozy linie z przerwami itp. kto pierwszy ten lepszy. Dla nowych zostaje ochłap.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie KŁOSOK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
(39 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technik Serwisu
Warszawa
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(1 opinia)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Wiktoria
Inne

Oprócz tego mechanika to jeszcze wisi oferta z 2019 roku dla kierowcy autobusu miejskiego. Ciekawe jakby wysłać cv na ten etat to wezmą je w ogóle pod uwagę.... Oferowano wtedy możliwość szkoleń i chłopak będzie próbował aplikować, ale jakie to mogą być szkolenia? Takie wstępne?

Kadry
Pracownik
@Wiktoria

Proszę o przesłanie CV. Oferta jest nadal aktualna.

Paweł
Inne

Dzień dobry ,moja opinia o tej firmie przewozowej jest negatywna .Po pierwsze autobusy się spóźniają (dosyć często) ale nie 5minut tylko 20-25min . Miałem sytuację że autobus nie zatrzymał się na przystanku (nie był na życzenie a autobus musiał obowiązkowo się na nim zatrzymać). Po drugie tabor jest bardzo wyniszczony (fotele ,ogólnie wnętrze pojazdu) oraz dziury w poręczy gdzie powinien być przycisk STOP. Ściany są pomalowane oraz zdarza się że drzwi nie mają funkcji dźwiękowej (podczas zamykania) oraz czasami są nie do końca sprawne.Pozdrawiam

Pasażer
Inne

to jest tragedia tam pracują wszyscyza karę...jeden myśli że ma formułę nie zwraca uwagi, dwóch następnych że autobus to palarnia...a pracodawca udaje że nie wie o co chodzi i tak samo ZTM Katowice...

Karolina
Inne
@Pasażer

czyli kierowcy tak naprawdę mają swój własny ład i jeżdżą sobie jak chcą? Pracodawca mówisz że nie zwraca na to uwagi ... Ale to może przymyka oko a koniec końców jakby było dużo skarg czy coś to na pewno by coś z tym zrobił

Kierowca
Były pracownik
@Pasażer

Jakbyś jeździła cały dzień z pełnym pęcherzem bez przerw bo wiecznie opóźnione kursy nie z twojej winy a chorego rozkładu i nie miała czasu nic zjeść też nie byłabyś w chumorze. To niestety odbija się na pasażerach, ale jak tu nie być zirytowany, jeśli nie będziesz jeździł jak Kubica to zapomnij, że wyjdziesz z autobusu choćby na minutę, niektórzy kierowcy wożą że sobą butelki na mocz bo nie ma innej możliwości załatwienia potrzeb fizjologicznych z braku czasu, podziwiam kobiety. Pracodawca traktuje kierowców jak maszynki do zarabiania pieniędzy, w ogóle nie liczy się z ich głosem, w dodatku marnie płaci i autobusy wątpliwej jakości. Nie polecam tej pracy, gorzej jak w okolicy nie ma innego przewoźnika i jesteś na niego skazany, mam nadzieję, że firma w końcu padnie, bo liczy się tylko pieniądz, nie szanują ani pracowników, ani pasażerów jeden wielki dramat... Nawet obcokrajowcy mają dość tej roboty i na boku szukają innej, kto ma możliwość ucieka, najgorsza praca z jaką miałem do czynienia.

Luiza
Inne
@Kierowca

No, a za te opóźnienia to ponosi się jakoś konsekwencje, jak właśnie ktoś wyjdzie na 2 minuty z autobusu? Ile doświadczony kierowca może tu z wejścia dostać, dużo więcej niż najniższa? Czy obcokrajowcy mają te same stawki co inni pracownicy?

Pytanie
 Pytanie

Czy KŁOSOK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. zatrudnia studentów?

Mary
Inne

Na stronie firmy w zakładce praca jest oferta dla mechanika autobusowego, ale z 2020 roku. Nie ma wzmianki, że oferta jest nieaktualna i cały czas wisi na stronie, więc chyba można aplikować? Ile wynosi podstawa pensji na dzień dzisiejszy, premie też się zdarzają? Co w praktyce oznacza elastyczny grafik? Jest kilka zmian, pod które można się dopasować?

Agata
Inne

Dramat. Autobusy codziennie mają opóźnienia ok rozumiem minuta max 5 zdążyć się może ale żeby ponad 20min to lekka przesada !!!!!

Obserwator
Pracownik
@Agata

Dla tej firmy to norma ich nie interesują pasażerowie tylko km przejechane P. Kieca płaci od km a nie od pasażerów więc czy ktoś jedzie czy nie to im lotto ,czy autobus jedzie czy nie czy kierowca kogoś wrzuci między przystankami to mało istotne , Dyspozytor P Grzegorz powinien w cyrku pracować a nie z ludźmi. Jak się skargę składa to się do słuchawki śmieje

Kierowca
Pracownik
@Agata

Opóźnienia autobusu nic nie ma wspólnego z kierową lecz z warunkami na drodze bo bezpieczeństwo jest najważniejsze

anonim
Inne

Szukam w wątku aktualnego info na temat pracy mechanika. Widzę, że w wątku większość opinii dotyczy natomiast kierowców. Napisane jest w ogłoszeniu o pracę o możliwości elastycznych godzin pracy, jak to konkretnie funkcjonuje? Można sobie wybrać dni i godziny w których chce się pracować? Jest ktoś w stanie podać widełki finansowe tego stanowiska?

Mateo
Inne

Powiem szczeże natomiast nie chcę nikogo obrazić. Od wygrania przez państwa przetargu na linię 111 który obowiązuje od 1.06.2015 jakość państwa usług jest na coraz to niższym poziomie. Kierowcy są coraz bardziej chamscy a podróż tymi budżetowymi Sorami jest coraz to bardziej uciążliwa. Zdarza się tak ze jak jakiś autobus się zepsuje to nie jest dawane zastępstwo tylko trzeba czekać na następny i kasować drugi bilet w jednym kierunku. Zdarza się że podczas awarii przegubu postawiana jest solówka. Naprawdę proszę zastosować większy rygor nad państwa Zabrzańską zajezdnią bo niektórzy państwa kierowcy naprawdę wyglądają jakby pracowali u państwa za karę. Pozdrawiam i proszę zastrzeżenia wziąć pod uwagę.

Jad
Inne
@Mateo

Tak to prawda dziś też się przekonałam kierowca okropny w innym kraju by nie miał prawa pracować na tym stanowisku

praca kierowcy
Były pracownik

Kierowców zatrudniają na stałe, czy umowa zlecenie . Czy praca jest zaliczana do wykonywanej w szczególnych warunkach

Pracownik
Pracownik
@praca kierowcy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Praca jest traktowana jako w warunkach szczególnych.

Barbara
Inne

Ponad dwa lata temu w ogłoszeniu szukali Mechanika Autobusowego. Napisali tam o prywatnej opiece medycznej. To tylko dla pracownika czy też dla jego bliskiej rodziny?

Pracownik
Pracownik
@Barbara

Prywatna opieka medyczna obejmuje chętnych do przystąpienia pracowników oraz członków rodziny.

Joanna
Inne
@Pracownik

Widzę, że Pani odniosła się do ogłoszenia sprzed dwóch lat. Czy do dziś prócz tej opieki przysługuje kierowcom coś jeszcze? Są jakieś zmiany planowane od kolejnego roku? Jeśli tak to jakie?

Pasażerka
Inne

Pojazdy wadliwe zatrzymujące sie na skrzyżowaniu. Brak umiejetnosci kierowców to cala prawda na temat tej firmy. Firma nie bierze odpowiedzialności za nic.

1
Kierowca- pasażer
Pracownik
 Problem

Brak slow. Lepiej nie wsiadac do autobusu. To grozi kalectwem. Wadliwe pojazdy brak umiejętności kierowców.

1
Michał
Inne

Strach poruszać się po jezdni tak Ci kierowcy jeżdżą!

2
Lota
Inne

Jeżdżą nie odpowiedzialni kierowcy, można sie bać

2
Pasażerka
Inne

Dzis widziałam jak autobus lini 89 stoi na srodku skrzyżowania i nie potrafi ruszyć tak sprawne technicznie sa te pojazdy. Pozdrawiam

2
anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Joanna
Inne

Prawie zginęłaś bo chciałaś bilet skasować? Bo tak to zabrzmiało z tego zdania. ;p A tak serio to w jaki sposób jechał w takim razie?

Pasażerka
Inne
@Joanna

Chyba mój wpis zostal skasowany, bo tuszowanie takich spraw w tej firmie to normalka. Zatrudniają kierowców, ktorzy nie znaja przepisów. Jeżdżą jak wariaci potem pasażerowie lataja jak (usunięte przez administratora)po calym autobusie. Kierowca rozpedzony chciał wjechać na rondo tylko nie zdawał sobie sprawy, że po rondzie też jezdza samochody i po prostu stanął nagle, sila hamowania byla tak duża, że oderwalo mnie od kasownika i przelecialam przez pol autobusu. Mimo że musialam po tym zdarzeniu być w szpitalu to jest cud, ze sie nic nie stało. Monitoringu nie bylo wiec trzeba sprawe zatuszowac i jeszcze mnie pomówić.

Joanna
Inne
@Pasażerka

Czy Ty właśnie napisałaś, że po tym wspomnianym zderzeniu byłaś w szpitalu?

Pasażerka
Inne
@Joanna

Tak, byłam w szpitalu nie chcesz wiedziec jak wygladalo moje ciało. Firma zamiata kazda taka sprawe a niekompetentny kierowca nadal jezdzi po moim osiedlu.

Katarzyna
Inne
@Pasażerka

Ale poza szpitalem gdzieś to zgłosiłaś czy jednak zostawiłaś sprawę tak jak jest?

????
Pracownik
 Pytanie
@Pasażerka

A jak wygląda ten kierowca?

Pap
Kandydat
@Pasażerka

Proszę interweniować w MZK to oni decydują o takich czasach przejazdu.Prosze spojżeć w rozkład jazdy jakie są czasy pomiędzy przystankami.Jesli ktoś ma jeździć spokojnie to niestety będzie dużo opóźniony i też będą pretensje.Pozdrawiam i życzę zdrowia kierowca

Pasażerka
Inne
@Katarzyna

Chyba usuwają moje komentarze bo tak działa ta firma. Wszystko zamiatać pod dywan. Tak jest to zgloszone na policje. Kierowca jest obcokrajowcem i nie zna przepisów ruchu drogowego. Ale tu nie chodzi o zdrowie czy życie pasażerów tylko o to aby sie biznes kręcił.

Joanna
Inne
@Pasażerka

Skoro zostało to zgłoszone to ciekawa jestem jak właściwie sama policja się do tego odniosła? Słyszeli już może coś o nich wcześniej?

Zostaw merytoryczną opinię o KŁOSOK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - Wodzisław Śląski

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w KŁOSOK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

    Zobacz opinie na temat firmy KŁOSOK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w KŁOSOK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KŁOSOK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
2/5 Na podstawie 10 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
KŁOSOK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Przejdź do nowych opinii