Opinie o Nord Express Sp. z o.o. w Wytowno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nord Express Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nord Express Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nord Express Sp. z o.o. w Wytowno

Kierowca

Nie polecam żadnej kobiecie pracy w tej firmie w biurze. Tam jeden na drugiego zwala winę z tym, czy z tamtym. Właśnie przymierzam się do zwolnienia, po tym jak zobaczyłem, jak potraktowałi dziewczynę z obsługi klienta jak... W trybie natychmiastowym zwolnienie i spakowanie tak nagle w południe przez dziwna kobietę która tam zarządza. Maskara. Zarobki kierowców śmieciowe nie warto prawka robić, żeby zarabiać to co wszędzie. Praca w miesiącu to ponad 200 godzin, autobusy to porażka.

Colas
@Kierowca

Bardzo dobrymi autobusami jeżdżą, tylko trzeba dbać o nie ;)

Kierowca

@Kierowca

Dlaczego porażka? Przecież to super fury ze szwedzkiego targu staroci.

Kl

Masz rację okropna

Aneta
@Kl

a to zwolnienie to czym umotywowane w końcu było? czemu miało do niego dojść? w biurze dla jasności ile płacą, bo on dla kierowców zarobki przytoczył, tak?

Colas Nowy wpis
@Kierowca

Bardzo dobrymi autobusami jeżdżą, tylko trzeba dbać o nie ;)

Andżela Nowy wpis

Hej. Nie wiecie czy nie będą wznawiać jeszcze naborów dla dyspozytorów? Mam przed sobą ofertę sprzed dosłownie tygodnia, jeszcze świeża ale już mam wygasły status. Mam już dwuletnie doświadczenie i zastanawiam się czy miałabym te 5 500 zł burtto z oferty czy może udałoby się wynegocjować więcej?

W ofercie dla kierowcy nie mogę się doszukać takich pobocznych szczegółów jak jakieś kary które byłyby przez niektórych tutaj sugerowane chociażby przy braku zatrzymywania się na przystankach. Jak pracodawca to właściwie weryfikuje? Nie widzę ofert dla dyspozytorów

Kiki Nowy wpis

Nie dość że spóźniony to jeszcze się nie zatrzymuje kierowca w okularkach przeciwsłonecznych z kiteczką jak jesteś ślepy to przesiądź się na nogi a nie kierujesz autobusem

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Nord Express Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Xxx

Nie dość że spóźniony to jeszcze nie patrzy na drogę i nie zatrzymuje się na przystankach kierowca w okularkach przyciemnionych z kiteczką jak ślepy to niech nie jeździ tyle powiem

Słuchajcie a biorą tu jeszcze mechaników może? oferty za kolko na necie faktycznie się pojawiały i jak widać piszą tu głównie o pracy kierowców jeśli już, ale mnie także nawinęła się oferta do napraw aut, którymi się tutaj jeździ. generalnie jest dość dawna, wiec tym bardziej to sprawdzam. Wiecie może mimo wszystko jak się zarabia przy naprawie?

Żałosne

Skąd wy tych kierowców bierzecie ? Nie dość ze jedzie 10 min spóźniony bo rozkład to kwestia umowna to jeszcze niemiły, tragedia

Gosia

A tego to jestem teraz ciekawa. Poważnie jest zachowana taka cykliczność? Gdzie to zgłaszaliście? Zastanawiam się czy powodem jest zla decyzja kogoś z dyspo czy może któryś kierowca się opóźnia? Jak firma weryfikuje takie luki?

W Wytowno Nord Express Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Kierowca Autobusu. Jeśli wziąłeś udział w procesie rekrutacji, daj znać, jak on wyglądał. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

sdfghjkl.;

Firma widmo, klienci olewani, złom na kółkach, kursują jak chcą. Lepiej poszukaj innego środka transportu. W BOK mają zlewkę na wszystkich, zero pomocy i merytorycznej odpowiedzi. Ale czemu się dziwić skoro to firma Danileckiej Wojewódzkiej, układy układziki

Teresa

Na jakie warunki może liczyć kierowca autobusu? Chłopak chciałby spróbować swoich sił na tym stanowisku, w tamtym roku szukali kierowców właśnie, proponowali 25,00 zł/h. Zmieniło się coś po Nowym Roku? Może wypłaty poszły do góry? No i jak jest z tą umową, faktycznie tak jak piszą — jest dostępna tylko umowa zlecenie/o świadczeniu usług? Nie ma szans na normalną umowę o prace na czas nieokreślony?

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dlaczego od trzech miesięcy nie można dokonać zakupu biletu miesięcznego przez stronę internetową, dlaczego mkarta jest nie widoczna na stronie klienta???? Dlaczego zakupione bilety nie śą widoczne dla klienta na stronie Nordexpres???

(usunięte przez administratora) co nic nie widzieli nie potrafią tylko dojechać do Krakowa

Co za downy tak nie można stałem na przystanku machałem kierowca autobusu 102 mnial mnie w (usunięte przez administratora) i przejechał pluje wam do (usunięte przez administratora) jak tak można ostatni raz jadę z wami downy z poważaniem: (usunięte przez administratora) Fabian Dymiter

Były

Autobusy sama rdza strach tym jeździć

Berlin

Najlepsi mechanicy jak cała foremka nic nie potrafią prostych rzeczy tylko w gębie

Foremka dla odpowiednich

Gorszej foremki nie widziałem

Krystyna
@Man

Powiesz coś więcej na ten temat? Czemu masz aż tak złe zdanie, no i w sumie bardzo ważne pytanie: piszesz to jako klient czy pracownik?

Aneta

Jeden z pasażerów zarzucił pomysł z nadaniem kierowcom podwyżek, żeby nie wyglądali jakby pracowali tutaj za karę. Faktycznie jeszcze dwa lata temu podczas przewozów było tak nieprzyjemnie? Utrzymuje się to do teraz czy kierowcy zostali zmotywowani pieniężnie lub w jakikolwiek inny sposób?

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Nord Express Sp. z o.o. w miejscowości Wytowno? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od użytkowników na temat Nord Express Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Gorszej firemki nie widziałem

Zostaw merytoryczną opinię o Nord Express Sp. z o.o. - Wytowno

• Jak się pracuje w Nord Express Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nord Express Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nord Express Sp. z o.o.?

Nord Express Sp. z o.o.
  • 1 A