Reno Bus Krzysztof Tomiak

Redzikowo

Opinie o Reno Bus Krzysztof Tomiak

Kasia pogórze

Wszystko super, dojazd na czas , pełen komfort i Pan Krzysiu bardzo miły :) polecam i pozdrawiam P.Krzysia :)

Rodzinka z Den Haag

Jak najbardziej polecam firmę Reno Bus ze względu na to, że jest miła obsługa zawsze są na czas i nigdy nie ma problemu z większą ilością bagażu bo mają naprawdę fajne auta dużej i wygodne. Pozdrawiam Kierowcę Pana Krzysztofa.

agata

Pełen profesjonalizm, sympatyczny człowiek, jedzie się szybko wygodnie i bezpiecznie, nie ma problemu z bagażami. Polecam

ola

Jak dla mnie najlepszy przewoźnik, szybko i bezpiecznie, cena taka jak u większosci 70 EUR. W busie duży bagażnik, dvd, siedzenia 2 osobowe , wygodnie i szybko dojedziesz do celu. Polecam w 100%.

Zostaw opinię o Reno Bus Krzysztof Tomiak - Redzikowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reno Bus Krzysztof Tomiak