Opinie o Instytut Fotowoltaiki Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Instytut Fotowoltaiki Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Instytut Fotowoltaiki Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Fotowoltaiki Sp. z o.o. w Warszawa

Agnieszka Nowy wpis

Dzwonia i oferują fotowoltaikę lub pompę. Tlumacze ze mieszkam w bloku. Mowia ze moj numer mają z jakies bazy IBRF czyli jednym słowem kupują nasze dane i dzwonia... Jestem w trakcie pisania oskarżenia na tą firmę o nielegalne skupywanie moich danych kontaktowych. Oczywiście firma nie ma nawet swojej strony internetowej.

KK Nowy wpis

Nie polecam

Marzena Nowy wpis
@KK

Dlaczego nie polecasz? Jako pracownik czy klient?

Krizz Nowy wpis

Firma nęka telefonami.

Kastet007

Nękają telefonami, natrętna pani nie słucha, tylko nadaje jak katarynka, podaje fałszywe imię i nazwisko. Na moje pytanie, skąd maja mój nr tel. pani podaje wymyślony adres email, na który mam napisać. Gdy poprosiłem o przeliterowanie adresu, który celowo jest podawany niewyraźnie i nie istnieje, pani odpowiada, że nie może przeliterować. (usunięte przez administratora) i wodorosty

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Instytut Fotowoltaiki Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Potwierdzam, dzwonią co kilka dni i szukają naiwnych klientów. Dla wiarygodności nazwali się "Instytutem", ale z instytutem nie mają nic wspólnego... nie polecam

Grzesiek

Bardzo serdecznie polecam firmę. Rozmowa odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Szybko i konkretnie Bardzo polecam

Z całego serca polecam firmę, konsultanci bardzo mili, zrobili mi szybką kalkulację po czym po paru dniach skontaktował się przedstawiciel i wszystko mi powiedział na temat fotowoltaiki. Instalacja sprawdza się już przez 5 miesięcy, nie płacę nic za prąd, jest idealnia dobrana. Jeszcze raz polecam firmę, można im zaufać i spokojnie porozmawiać. POLECAM.

Anonymous

Firma notorycznie wykonuje do mnie telefony, ich konsultanci są bezczelni, przerywają, nie potrafią odpowiadać na najprostsze badania klienta. Konsultant poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska usilnie unikał odpowiedzi, gdy pomimo jego prób ciągle prosiłem o podanie danych - rozłączył się.

Seneka

U mnie podobnie; co kilka dni dzwonią i pomimo mojej odpowiedzi ,że już zamontowałem instalację,nie dają za wygraną. Nie dziwne ,że tak im zależy skoro instalację , którą mi jakąś firemka wyceniła na 39 tys. można kupić do samodzielnego montażu za 19 tys, na fakturę. 20 tys za montaż ,to dlatego dzwonią i naciskają.Oszuści.

Zgadzam się z przedmówcami, strasznie upierdliwa firma. Nękają telefonami z bieda fotowoltaika. Na pytanie skąd mają mój numer i prośbę o usunięcie z bazy danych bezczelnie się rozłączają. Blokowanie numerów nie na wiele się zdaje gdyż co rusz dzwonią z.innego. myślę że trzeba składać skargi na takich naciągaczy do UOKiK. Może w końcu ktoś się za nękających weźmie wtedy!

Skradzione dane

Jestem nękana telefonami z tego miejsca, nie są w stanie mi wyjaśnić skąd maja moj numer, gdy pytam nagle „coś przerywa” - naciągacze.

Janek

Od wielu tygodni jesteśmy nękani telefonami przez pracowników tej firmy. nie reagują na informację że nie wyrażamy zgody na przetwarzanie danych osobowych. Są bezczelni i aroganccy.

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Fotowoltaiki Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Instytut Fotowoltaiki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Fotowoltaiki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Fotowoltaiki Sp. z o.o.?

Instytut Fotowoltaiki Sp. z o.o.
  • Prałatowska 5 lok. 50
    03-510 Warszawa

Instytut Fotowoltaiki Sp. z o.o.