Instytut Spawalnictwa

Gliwice

Opinie o Instytut Spawalnictwa

pionek

z pozycji monopolisty mają ludzi w dupie totalny brak szacunku

maciek

widzę, że opinie są tylko negatywne, ale ludzi którzy oblali egzaminy - to normalne. Ja ukończyłem wiele kursów w IS i dzięki temu teraz dobrze zarabiam, więc z całą odpowiedzialnością mogę polecić. Wszystkie papiery są honorowane i to na arenie międzynarodowej. Pozdrawiam

xXx
@maciek 15.05.2015, 14:59

Witam - trafiłem na tą stronę przypadkowo ale postanowiłem zabrać głos. Ja zdałem kilka szkoleń w IS ale moja ocena tego ośrodka jest jak najbardziej negatywna, oto argumenty: - Na szkoleniach bardzo słabej jakości materiały lub po prostu ich brak. Jeżeli nie zadbasz o wiedzę sam to nie widzę możliwości aby przychodząc do ośrodka zielonym wyjść po szkoleniu oświeconym - będziesz wiedział ostatniego dnia tyle samo co pierwszego. (Jedynie Panowie z RT i UT trzymają poziom, pozdrawiam) - Jeżeli już są materiały lub prezentacje to normy przytoczone w nich są nieaktualne od lat. - Za dużo zajęć się nie odbywa lub przychodzą osoby z przypadku na zastępstwo - zajęcia w takich przypadkach są nie na temat lub po prostu pokazują starą prezentację. - Zajęć praktycznych praktycznie brak, czasami tylko jakiś slajd lub zdjęcie, reszta to samo słowo mówione i pisaki na tablicy. - Pytania na egzaminach są jak to określił Kolega Banan dziwne, trzeba uważnie czytać. W testach są pytania o normy nieaktualne a ucząc się czegoś powinniśmy poznawać stan prawny aktualny. - Generalnie cieszę się że mam już wszystkie szkolenia jakie mi są potrzebne do wykonywania zawodu i już nie będę się szkolił w IS. Jak zauważył Kolega Pionek są monopolistami ale nie we wszystkich szkoleniach i nie na każdy level.

banan

Tak w I.S.z lekka ręką uwalaja kursantów. Testy są dziwne

krzywy

potwierdzam (usunięte przez administratora) oblewaja kursantów nie polecam osrodka

rogal

witam robiłem kurs inspektora iwi-c instytucie w gliwicach nie profesjonalne podejcie do kursantów olewka totalna dla tego osrodka liczą sie tylko pieniadze i to nie male nie polecam pozdrawiam

Zostaw opinię o Instytut Spawalnictwa - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Spawalnictwa