Opinie o Ekomax Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ekomax Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ekomax Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekomax Sp. z o.o. w Gliwice

dobrzewieciekto

W WIELKIM SKRÓCIE: 1. PO PIERWSZE, SZACUNEK DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW KTÓRZY MIMO WSZELKICH PRZECIWNOŚCI DALEJ PRACUJĄ W TEJ FIRMIE I Z KTÓRYMI MIAŁEM OKAZJĘ WSPÓŁPRACOWAĆ, SZACUNEK ZA WYTRWAŁOŚĆ! 2. WYNAGRODZENIE, NAJNIŻSZA KRAJOWA + PREMIA UZNANIOWA, MOŻESZ ZASUWAĆ JAK WÓŁ I DOSTANIESZ NĘDZNE GROSZ(usunięte przez administratora) 3. EKO TYLKO Z NAZWY, W PIECACH OLEJOWYCH SPALAJĄ BÓG WIE CO, JEDNOCZEŚNIE NAMAWIAJĄC INNYCH DO DBANIA O ŚRODOWISKO (usunięte przez administratora) 5(usunięte przez administratora) 8. CZĘSTO PRZEŁADOWANE MAŁE SAMOCHODY DOSTAWCZE, ALE KIEROWCY NIE MAJĄ WYBORU, W RAZIE SPRZECIWU - BRAK PREMII UZNANIOWEJ 9. (usunięte przez administratora) TEJ FIRMY TWIERDZI, ŻE TYLKO NA BUDOWIE ZAROBISZ LEPIEJ, CO OCZYWIŚCIE JEST ABSOLUTNĄ FIKCJĄ, POTWIERDZI TO KAŻDY KTO OPUŚCIŁ TĘ FIRMĘ 10. WIEM O WIELE WIĘCEJ, ALE TO CHYBA WYSTARCZY, STRZEŻCIE SIĘ TEJ FIRMY, A WY DRODZY KOLEDZY I KOLEŻANKI UCIEKAJCIE STAMTĄD ZANIM BĘDZIE ZA PÓŹNO

Ktowirowekpilnuje

Nie wiem czy wam płacą za te pochlebne opinie drodzy koledzy ale jakoś jak zarząd nie czyta gadacie co innego. W sumie, niech wam będzie, w końcu w tej firmie im więcej lizesz tym więcej osiagniesz, ta firma z wielu dobrych ludzi zrobiła zwykle (usunięte przez administratora) które za 5 zł dają sobie ogolic przyslowiową (usunięte przez administratora) Zobaczcie ile zostalo usunięte z wypowiedzi pisanej capslockiem, a potem nagle same dobre opinie. Jeśli główka pracuje, sami wywnioskujecie o co tutaj chodzi.

Driver

Jaka stawka dla kierowcy C+E z kodem 95 z zaświadczeniem ADR ?? pozdr

Sosna Nowy wpis
@Driver

2 800 brutto plus premia uznaniowa uzależniona od obrotu firmy reszta z tacho

anonim Nowy wpis
@Sosna

Masz stare dane - obecnie tak jest na okresie próbnym, a później w zależności od kwalifikacji podstawa jest dużo wyższa

anonim Nowy wpis
@Driver

Okres próbny 2800 zł-3000 zł brutto + godziny zgodnie z tachografem, a później 3800 zł-4000 zł brutto + godziny zgodnie z tacho (przy CE i ADR).

Czy pracownicy w Ekomax Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Hans Nowy wpis
@Pytanie

Tak bardzo dobrze siem dogadujom Miendzynarodowe towarzystwo ukraincy gruźini i polaki

Anastasia
Kandydat

Jak wygląda praca na stanowisku młodszego specjalisty do spraw kontroli jakości i produkcji w przypadku kobiet ?? Jaki jest zakres obowiązków ??

Pracuś
@Anastasia

1. pobieranie próbek do badań 2. kontrola parametrów jakościowych surowca i wyrobu gotowego 3. obsługa urządzeń laboratoryjnych 4. kontrola parametrów procesów technologicznych 5. prowadzenie dokumentacji z zakresu działań laboratoryjnych i produkcyjnych 6. utrzymywanie porządku na stanowisku pracy 7. raportowanie postępów prac bezpośredniemu przełożonemu

Kiki
@Pracuś

8. PW 9. mop, parapety, kwiaty

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Ekomax Sp. z o.o.?

Dyzio
@Pytanie

Pracownicy mają pełne wsparcie u kierownictwa Kierownictwo jest bardzo wyrozumiałe i zawsze można się dogadać praktycznie w każdej sprawie Jeśli jest taka potrzeba zawsze idą pracownikowi na rękę Tutaj pracownik jest na pierwszym miejscu

PuszkaTyskie
@Dyzio

W tej bajce, pominąłeś wątek ze smokiem.

@PuszkaTyskie

A Ty jak widać miło zaczynasz świąteczny weekend... mniej zgryźliwości i więcej radości z życia życzę :)))

szpec
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

1-etapowy

Pytania

Lekkie, podstawowe: Glikole, Rozp. organiczne, destylacja, procesy jednostkowe...

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Cypis
Kandydat

Jak wygląda praca na stanowisku specjalisty do spraw kontroli jakości i produkcji w firmie ? Chodzi mi o stawkę nowo przyjętego zakres obowiązków i w skrócie jak w praktyce wygląda praca na tym stanowisku ? dzięki

Kuśka
@Cypis

stawka 2 800 brutto plus premia zadaniowa netto z premią wychodzi około 3 500 zł dla nowo przyjętego nadzór nad procesem produkcji - odzysku olejów płynów rozpuszczalników nadzór nad dokumentacją produkcyjną raportowanie postępów prac

Nowasiatkapłac2018

Mrozu to (usunięte przez administratora) z zarządu, żaden pracownik nie napisałby podobnych bzdur. Mrozu, Lepiej napisz coś o nowej siatce płac, zapowiadanej od czerwca 2018.

@Nowasiatkapłac2018

nie pochlebiaj mi aż tak :))) do zarządu mi daleko, siatka płac nie do mnie należy :)

Nowasiatkapłac2018
@mrozu

Pewnie nie czujesz się (usunięte przez administratora) że od 2018 mydlą oczy, że będziemy lepiej zarabiać ?Albo przynajmniej, aby premia była przyznawana w transparentny sposób? A nie jak to bywało w przeszłości, że jednego miesiąca nie ma premii "bo firmę trzeba ratować", aby w następnym miesiącu wyposażyć wybrańców w nowe samochody służbowe?

Rafał
@Ktowirowekpilnuje

Wypowiedzi są usuwane tylko wtedy, gdy naruszają regulamin forum. Może powiesz co Ty sądzisz o pracy w Ekomax Sp. z o.o. i jak oceniasz tego pracodawcę choćby pod kątem wynagrodzenia? Czekam na Twoją opinię.

Grześ
@Ktowirowekpilnuje

Dlaczego obrażasz pracowników firmy ? Czym Ci zawinili drogi kolego ?

@Grześ

Jeśli ktoś poczuł się obrażony, to znaczy, ze cos co napisałem go dotyczy, bo taka jest prawda. Nie oszukujmy się, po 10-tym co drugi z nas myśli o zmianie pracy, ale przez tzw. zasiedzenie oszukujemy się, ze za miesiąc będzie lepiej.

@Rafał

Wynagrodzenie na czas, Staż pracy nie ma większego znaczenia, Najniższa krajowa, która co roku się zwiększa i co Ekomax nazywa podwyżką, Premia roczna - chyba jedyny plus, 9/10% zarobków z poprzedniego roku, co Pani dyrektor produkcji traktuje tak: policz sobie średnia pensje z całego roku z premią roczna, to wyjdzie nie 2500 a 2650, to wcale nie tak źle.. Premia świąteczną jest - dotyczy niestety tylko świat Bożego Narodzenia i jest to jak na obecne czasy na tylko jedna z dwunastu potraw wigilijnych, Juz ktoś tutaj wspomniał o tym, ze jeśli jest słaby miesiąc cierpią wszyscy, lecz najbardziej odczuwalne jest to u pracowników produkcji, z kolei jeśli jest dobry miesiąc wypłaty są normalne, co jest lekko nie fair Atmosfera rzeczywiście, wręcz rodzinna, przy czym pamiętajmy, ze z rodzina najlepiej to na zdjęciach, Jeśli chodzi o sama pracę, praca w bardzo brudnych warunkach, przy nie raz bardzo szkodliwych substancjach, za co niestety nie jest płacone szkodliwe, fizycznie również praca ciężka, świadcza o tym problemy z przepuklina trzech z pięciu/sześciu wirowkowych. Jeśli mogę prosić o ustosunkowanie się do każdej kwesti poruszonej przeze mnie w tej odpowiedzi byłoby super, jestem strasznie ciekaw bo to co napisałem to prawda.

@Ktowirowekpilnuje

Kurde nie wiem zaglądają tu i piszą tylko te osoby rozgoryczone życiem… nie będę ustosunkowywał się do twojej wypowiedzi, bo nie do mnie to należy – podejrzewam, że jestem takim samym pracownikiem jak ty i pozostali, ale mam zupełnie inne odczucia i nie jestem osobą która włazi komuś do tyłka – po prostu cieszę się z tego co mam i mogę mieć, a nie siadam i tylko narzekam – tylko działam….Nie ustosunkuję się do Twojego wpisu, bo nie wiem dokładnie kim jesteś i dlaczego tak piszesz – ja mogę jedynie napisać o swoich odczuciach w powyższych kwestiach Z jednym się zgadzam – wynagrodzenia zawsze jest na czas. Staż pracy ma znaczenie, pracuje już ładnych kilka lat i jest różnica miedzy pierwszymi latami a teraz, o najniższej krajowej pisać można dużo i różnie – wg mnie podnoszenie co roku jej wartości to pic na wodę – Państwo daje więcej, ale i tak zaraz to odbiera w podwyżkach i podatkach, do tego mąci obraz, o którym wspominasz, wynagrodzenie zasadnicze jest jakie jest, ale jest premia uznaniowa, którą zawsze dostaję i docelowo jest całkiem nieźle (wiadomo zawsze mogłoby być lepiej, ale nie jest źle). Premia roczna to tak jakby 13 pensja w roku – super, że ją mam, jest to dodatek, który nie jest w każdej firmie (raz faktycznie może była niższa, ale miałem trochę wolnego i chorobowego, tak więc jest to całkowicie zrozumiałe). Premia świąteczna nie jest obowiązkiem, a miłym dodatkiem raz jest niższa raz wyższa – w zależności od roku – mi starcza na dwie do 5 potraw, tak wiec nie wiem co Ty szykujesz na świąteczne kolacje, a premia ta dla każdego jest taka sama… (nie moja sprawa sorry). Przy „słabszych” miesiącach nigdy nie odczułem, aby ucięto mi premię, tak jak już pisałem kierownikom tak, ale nie nam…, tak wiec nie wiem skąd taki wniosek… Atmosfera fajna (z rodzina to tylko na zdjęciu….mhmmm…nie komentuję tego, ale ja z moja rodziną mam świetny kontakt i nie wychodzę z nimi tylko dobrze na zdjęciu…, ale to tez nie wnikam – nie moja sprawa…). Jak się zatrudniałem do firmy to ze świadomością, ze nie jest to szpital, ani drogeria, działanie z odpadami, olejami nie należą do czystych rzeczy, czy są szkodliwe to tez nie mi wypowiadać – domestos, który używa się w domu jest oznaczony jako niebezpieczny, szkodliwych nie odczułem na własnej skórze. Przepukliny doświadczyłem jako czterolatek, znam również 70 latka, który przeszedł operacje z tego tytułu, jako wirówkowy nigdy nie pracował…. Tak sobie myślę, jeżeli coś Cię wkurza, denerwuje to może po prostu iść i pogadać ze swoim kierownikiem, panią dyrektor, a może i samym Zarządem??? Jeżeli chowasz w sobie gorycz to nigdy nie będziesz się cieszyć z tego co masz, a czasem zwykła szczera rozmowa pomoże i na pewno nie będzie to włażenie komuś do tyłka…..pozdrawiam

@mrozu

Brednie i tyle, jeśli nie odczuwasz słabego miesiąca to albo nie umiesz liczyć, albo piszesz o jakieś innej firmie. Juz się tu wypowiadala niejaka (usunięte przez administratora), która według pracowników na prawdę nazywa się (usunięte przez administratora) Ta mila Pani z samej góry. Jeśli tak sobie chwalisz drogi kolego, dlaczego nie podpiszesz się z imienia i nazwiska, wtedy łatwo będzie zweryfikować te Twoje brednie. Tutaj odpowiem Ci na to co pewnie będziesz chciał napisać - ja się z imienia i nazwiska nie podpisze bo mogę mieć proble$my przez prawdę która tutaj piszę, z kolei Ty możesz tylko zyskać, w oczach zarzadu oczywiście bo my fizole, wiadomo. No dawaj, pokaz jaja :)

@mrozu

Zresztą w sumie chyba juz się sprzedales, bo ja odpowiadałem na to co pisał niejaki (usunięte przez administratora)podejrzewam, ze chodzi o (usunięte przez administratora), a odpowiada mi jakiś mrozu, to by w sumie pasowało, chyba, ze mrozu to adwokat (usunięte przez administratora). Dziwne, bardzo dziwne, zagmatwane, moda na sukces..

panadmin
Klient
@Ktowirowekpilnuje

Chłopie Ty się chyba nudzisz, zatrudnij się jako prywatny detektyw, albo zajmij się czymś pozytywnym.... (usunięte przez administratora)

@panadmin

Jakie to jest piękne, starasz się dociec prawdy i zdementowac bzdury wypisywane tutaj, ale Ci poczciwi obrońcy Ekomaxu, zaczynają się denerwowac i wypisuja juz kolejny raz żebym był pozytywny, ze mam smutno w życiu itp. Biorę popcorn i czekam na wincyj, w końcu mam czas i się nudze :)

Kinga

Powiem tak, bardzo fajni ludzie. Szczególnie kierownik PM. Spędziłem tam 9 lat . Zarząd jest całkiem spoko, praca.... kształcąca, drugiej takiej firmy na 100% nie znajdziecie, miła rodzinna wręcz atmosfera. Swoisty specyficzny klimacik. Zdecydowanie polecam. Pozdrawiam ;)

Zadowolony

Moja opinia: - fajni ludzie - wynagrodzenie zawsze w terminie - premie są - dodatkowa premia w okolicach lipca-sierpnia - raz w roku fajny wyjazd integracyjny dla wszystkich pracowników (szkoda że w tym roku nie wyszło, ale to wiadomo taki rok)

@Pytanie

Jest wynagrodzenie zasadnicze, premia uznaniowa, premia roczna, od tego roku PPK (zgodnie z zasadami określonymi prawnie), możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego (część składki pokrywana przez firmę), dopłata do okularów.

@Pytanie

potwierdzam poprzednią wypowiedź, "anonim" zapomniał jeszcze o dodatku świątecznym, premii urlopowej. Dodatkowo każdy pracownik może zaproponować rozwiązania usprawniające pracę w jego obszarze, wdrożony pomysł jest dodatkowo premiowany. Pracuje się dobrze, a w trudnych chwilach zawsze można liczyć na wsparcie współpracowników i przełożonych.

Rumcajs
@mrozu

Tak, premia świąteczna w wysokości: -69,52.Która to jest potrącana z premii uznaniowej.

@Rumcajs

nieee... fakt premia świąteczna co roku przyznawana jest w innej wysokości i nie ma żadnego związku z premią uznaniową. Premia uznaniowa zależy od zaangażowania, jakości pracy danej osoby. Tak więc jeżeli u Ciebie było potrącenie to po prostu może coś zawaliłeś, albo zlałeś sprawę... Potrącenia z premii uznaniowej może mają miejsce, ale są one tylko skutkiem zaniedbań ze strony danego pracownika, jeżeli pracujesz dobrze i bez zastrzeżeń to to naprawdę jest ok.

Rumcajs
 Problem
@mrozu

To co piszesz, nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.Kierownicy mają za zadanie wyłapywać niedociągnięcia pracowników, nikogo u góry nie interesuje, że się angażujesz - najważniejsze Przy ustalaniu premii jest co w danym miesiącu zmaściłeś. Nawet jak w danym okresie wszystko jest ok, to istnieje duża szansa na obcięcie wypłaty z tytułu: -słaby miesiąc ( obrót niższy od prognozowanego). W sytuacji odwrotnej, gdy firma bije rekordy sprzedaży pracownik nic z tego nie ma. W tej Firmie jak idzie po „grudzie” to do odpowiedzialności 10-tego są pociągnięci wszyscy , innymi słowy zwycięstwo posiada jedna twarz- zarząd + dyrekcja.Natomiast porażka wiele twarzy ( zwykli pracownicy)

@Rumcajs

oj mylisz się bardzo, nie wiem skąd wziąłeś te wszystkie przemyślenia, mam wrażenie, że piszesz o zupełnie innej firmie.....fakty, które ja znam, widzę i doświadczam, to premia jest na stałym poziomie, jak pracujesz w swoim obszarze bez żadnych wpadek, z zaangażowaniem....jeżeli zrobię coś dodatkowego od siebie to zawsze jest to docenione. Zarząd każdego zna, rozpoznaje i można na niego liczyć w trudniejszych chwilach, nie izoluje się od pracowników (to mogę powiedzieć z własnego doświadczenia). Gdy są gorsze chwile - jak to nazwałeś "po grudzie" (słaby miesiąc ( obrót niższy od prognozowanego)) to pracownik nie odczuje tego dotkliwie - oni zawsze zaczynają od góry i ewentualne cięcia robią na kierownikach i sobie. W przypadku obrotów wyższych każdy pracownik - bez wyjątku również to odczuje. Mi tam się dobrze pracuje, ale każdy ma prawo do swojego zdania - nie rozumiem tylko dlaczego zawsze zaczynają się wpisy od tych rozżalonych życiem osób... jeżeli coś nie pasi to trzeba szukać to co spełni oczekiwania i tyle. pozdrawiam

dobrzewieciekto

stary
@dobrzewieciekto

Czyli nic się nie zmieniło od dawna. Potwierdzam słowa przedmówcy. Mógłbym dołożyć "oleju do ognia", ale po co? Jak to mówią "karma wraca". A w tym przypadku to już niedługo. Mam nadzieję.

Selena

Jestem bardzo zaskoczona negatywnymi opiniami na temat Ekomax Sp. z o.o. Z firmą współpracuję od lat, znam zarówno pracowników, specyfikę działań, ogrom pracy na rzecz poprawy ekologii również wśród dzieci i młodzieży. Nie znam nikogo kto powiedziałby o kimkolwiek z tej firmy coś niemiłego.. ludzie bardzo często zamiast wyjaśniać problemy osobiście..wolą obrzucać na stronach internetowych błotem osoby, zespoły pracownicz, które na pewno na to nie zasługują. Osobiście uważam, że zarówno usługi, produkty, działania edukacyjne na terenie nie tylko naszego kraju jak i atmosfera tam panująca powinny być docenione i ocenione wysoko.. nie możemy oceniać i krzywdzić instytucji na podstawie jednej, dwóch opinii niezadowolonych, prawdopodobnie zwolnionych pracowników.. mam nadzieję, że przeczytamy tu o wiele więcej pozytywnych opinii.

Wiktoria

Czy ktoś posiada bieżące informacje na temat firmy ?

Igor

To, że firma jest dobrze oceniana to wiem ale miałem nadzieję, że tu będą jakieś bieżące informacje o pracy. Jest jakiś powód, że nikt tu nie zagląda?

Czekamy na nowe informacje jeśli chodzi o przedsiębiorstwo Ekomax Sp. z o.o. w miejscowości Gliwice. Najlepiej niech piszą osoby aktualnie pracujące.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekomax Sp. z o.o. - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ekomax Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pszczyńska 206