Opinie o JCS Trade&Services Joanna Czuba-Szafrańska w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie JCS Trade&Services Joanna Czuba-Szafrańska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie JCS Trade&Services Joanna Czuba-Szafrańska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JCS Trade&Services Joanna Czuba-Szafrańska w Zabrze

kandydat

Jeśli ktoś szuka pracy jako pilot pojazdów ponadgabarytowych to od razu odradzam każdemu. Osoba bez doświadczenia otrzymuje 2800 na rękę ze słabą perspektywą podwyżki. Doświadczeni piloci zarabiają podobno 3500 do lekko ponad 4000. Śmiech na sali, zero konkretów o jakichś premiach, żadnego jakiegokolwiek grafiku, a piloci jeżdżą bez poszanowania kodeksu pracy. Samochody dla pilota są gołe i wesołe, nie ma żadnej konkretnej zabudowy, spanie na materacu na podłodze lub w szoferce z kierowcą zestawu. O dietach ani słychu, ani widu, ogólnie robota w stylu: musisz sobie jakoś poradzić. Zawiało PRL'em, jak najmniej dać, a dużo wymagać.

Kick
@Marta

Ktoś może rozwinać? Też mnie zastanawia jak to wygląda i byłbym wdzieczny za informacje.

Pracuję w tej firmie już ponad rok. Jestem bardzo zadowolony, super ludzie, super atmosfera, dobre warunki i dobre zarobki.

Zuzka
@Fokusrap

Hahahaha ok, ale zaplecze socjalne w biurze jest jakieś? NO wiecie, toalety i jakas kantyna gdzie można zjeść?

Adam Nowy wpis

profesjonalna, terminowa i solidna firma. polecam

@kandydat

Poczekaj aż musze dopytać. To wszystko tak otwarcie powiedzieli Ci na rozmowie odnośnie warunków? Firma jest aż tak szczera?

Dokładnie tak było

Kamila
@kandydat

Co to znaczy zero konkretów o premiach? Czyli, że one są ale nie wiadomo co jest brane pod uwagę w rozliczeniach takiej premii?

@Kamila

Dokładnie, nie wiadomo ile dają za co itd. Niepoważne

@kandydat

a z kim była ta rozmowa tak właściwie? ciekawa jestem czy serio tak z każdym jest przeprowadzana i czy niektórzy faktycznie czują się skuszeni. A z jakim doświadczeniem byłeś, bo teraz się zastanawiam czy oni stawek indywidualnych nie proponują? Masz pewność, że innym też tak płacą?

Seba
@Teresa

Chcialem złożyć CV do JCSu ale teraz zaczynam sie wachac czy warto po przeczytaniu opini i komentarzy.

@Teresa

Wole nie podawać z kim rozmawialem, ale nie zmyslilem sobie tego :)

@kandydat

miałam na myśli stanowisko ale z odpowiedzi wynika, że wskaże bezpośrednio o kogo chodziło? pisałeś o doświadczonych i początkujących... ci pierwsi też tu aplikują obecnie? ciekawa jestem po prostu co w praktyce w tych warunkach tutaj może wyjść, że jeżdżą... napisałby ktoś ilu kierowców teraz tu jeździ i ile średni staż mógłby wynieść?

Młody
@kandydat

Chłopie co ty gadasz? Pracuje tu już ponad 5 miesiący a zabudowa w aucie była robiona miesiąc po tym jak tu przyszedłem. Premie co miesiąc a doświadczeni piloci zarabiają o wiele więcej niż wymieniłeś wyżej. Robota w stylu musisz sobie poradzić? Chyba to normalna sprawa w transporcie ponadnormatywnym. Trzeba myśleć i wszystko uda się zrobić! Nie wiem skąd wziąłeś taką opinie niemniej ja jestem zadowolony.

@Młody

Jak wygląda dokładnie ta kwestia premii? Od czego ona zależy, np. od przejechanych km? Jest jakiś wzór, system naliczania stały, czy raczej uznaniowo?

Kick Nowy wpis

Hania Nowy wpis

Hej. Widzę, że na pół etatu mój partner mógłby się teraz przyjąć jako mechanik. Myślcie, że warto? zarobki na poziomie 3 tys na rękę podano a proszę mi napisać w jakiej atmosferze by teraz pracował, bo zastanawia mnie przyczyna tych naborów

Artur Nowy wpis

Profesjonalna firma. Współpracujemy ze sobą już bardzo długo

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko KIEROWCA C+E w firmie JCS Trade&Services Joanna Czuba-Szafrańska? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Też widziałem tamta ofertę dla kierowcy o której ktoś wspomniał, widełki są też identyczne, wygasła ze 4 miesiące temu i jakoś do teraz już nikogo nie szukali? powiecie czy w takim razie teraz dobrze się jeździ? będą jeszcze kogoś potrzebować czy raczej rotacja musiałaby wystąpić?

SKW

Nie polecam pracy w tej firmie opina w pełni zasłużona tak i jak postępowanie nie których osób z firmy w stosunku do ludzi którzy szukają pracy ( na pewno nie na siłę).

Ja akurat znalazłem ofertę w sieci na umowę o pracę, a nie zlecenie tak jak tu pisano. Czyli jednak jest to możliwe? Kierowca pojazdów ponadnormatywnych ma zarabiać niby od 3 700 do 6 800 zł brutto. Skąd taka różnica w tych stawkach, wyjaśni ktoś? Tylko te górne widełki by mnie interesowały. Zwłaszcza biorąc pod uwagę pracę głównie w godzinach nocnych.

profesjonalna firma, wszystko na najwyższym poziomie. Współpracujemy z nimi już bardzo długo

@pracownik

Fajnie, że i ludzie są tu chwaleni. Czy to jest zasługa jakiś imprez integracyjnych firmowych? Są takie spotkania z załoga, aby budować dobre relacje między pracownikami??

Lola
@pracownik

Dobre warunki, to chodzi też o biuro? Jakie biuro mają? To open space czy małe pokoje dla pracowników?

Fokusrap
@Marta

Imprezy integracyjne są, w lato jak jest liźnie to jakiś wypad na quady, w zimę wigilia firmowa a i tez w trasie kierowcy spędzają ze sobą czas czy to coś razem zjeść czy podjechać nad jakieś jezioro posiedzieć jak jest możliwość. Polecam od serca atmosfera super! ????

Fokusrap
@Lola

Biuro to pomieszczenie z biurkami i kanapą, gdzie pracują szefowa i lidzie magicy spedytorzy, jest to taki mały open space gdzie wchodząc czujesz się jak w domu lecz zdradza to wielka drukarka informując ze jednak to biuro :p

Zuzka
@Fokusrap

Umowa zlecenie lub najniższa krajowa . Premia od widzimisię szefowej . Jako pilot jesteś ganiany bez przestrzegania czasu pracy kierowcy.

@Kandydat

Czyli jest umowa zlecenie z lepszą kasa lub umowa o pracę, ale z najniższa krajową, tak? BO tak to wygląda tutaj. To ile można miesięcznie zarobić właśnie na UZ?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w JCS Trade&Services Joanna Czuba-Szafrańska?

Jajsj

W tej branży doświadczenie kierowcy to podstawa! Bez doświadczenia lepiej zaczynać na solowkach i plandeka Gabaryty to najwyższa ranga kierowców!

Jeśli szefowa to czyta mówię to nie ja ktoś z pracowników były tak pisze pod czas puszczanych powtórek megatransporty TVN Turbo o godz 14:00 ?!trzeba współczuć szefowej tak ludzie mają ja za nic po co było opinie negatywne polubić prosić o pisanie tych negatywnych opinii teraz każdy się mści ?

Proszę powiedzieć jak ludzie z tymi ludźmi dogadują czy tak samo wszystkich traktują po chamsku?!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w JCS Trade&Services Joanna Czuba-Szafrańska?

Nigdy nie da się z szefową dogadać trudny człowiek?

Jeśli Joanna zarządza tą firmą transportową czemu na TVN ie Turbo w megatransportach tak panikuje tatalny burak nie wierzcie im kłamią z nut jej ojciec tym zarządza a Joanna jest tylko od papierkowej roboty jest szarym pracownikiem?

Bob

Jak bym miał jeździć z taka pilotka to bym osiwiał " Asia i Aurelia" pojęcia nie mają o pilotażu współczuję kierowcą. No ale funkcja córka właściciela zobowiązuje

@Bob

Hahaha ciekawe jak Joanna może być jednocześnie swoją córka??? Wszyscy wiedzą kto zarządza i kto stworzył tą firmę...Ale burak!

Krzysztof

Bardzo rzetelna firma ,ładne sprzęty i bardzo profesjonalni ,mili kierowcy. Znam od kilku lat, wożą mi sporo ,nigdy nie było problemów. Szefowa Joanna zna się na tej robocie bez dwóch zdań! Mało takich kobiet w tej branży. Życzę powodzenia i dalszego rozwoju.

Świetna firma szybki przewóz wielkich gabarytów

Weronika

Jaka panuje atmosfera w firmie bo widzę ,że coś słabo po komentarzach ?

Pracownik obecny!
@Weronika

Atomsfera jest rodzinna, aczkolwiek szefowa wymagajaca . Czasem jest mnoswto pracy, ze nie da sie ogarnać i wtedy czasem jest nerwowo, ale zdarza sie czasem ze luz totalny i mozna nawet w domu siedziec, a wypłata zostaje bez zmian. Kasa zawsze sie zgadza. Płace bardzo dobre i zawsze w terminie!

Pracownik obecny!

Hahahaha widac kto tą opinie napisał....oj nieładnie tak się mścić R. za swoje niepowodzenia.... To chyba sam ten "spaleniec" to napisał ;-) Ja tu pracuje juz kilka lat, widze plusy i minusy, ale gdyby było źle to już dawno by pouciekali. Póki co non stop prośby o nowe przyjęcia do nas. Praca jest dobra i uczciwie oraz bardzo terminowo (przed czasem!) płatna. p.s. ktoś kto został zwolniony za złą pracę zawsze będzie się mścić, to naturalne, ale i smutne zarazem. Ja zycze panu R. dalszych sukcesow ( twoj na szczescie juz byly kolega z pracy)

Zostaw merytoryczną opinię o JCS Trade&Services Joanna Czuba-Szafrańska - Zabrze

• Jak się pracuje w JCS Trade&Services Joanna Czuba-Szafrańska?

Zobacz opinie na temat firmy JCS Trade&Services Joanna Czuba-Szafrańska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JCS Trade&Services Joanna Czuba-Szafrańska?

JCS Trade&Services Joanna Czuba-Szafrańska