Opinie o Ekomax Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ekomax Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ekomax Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekomax Sp. z o.o. w Gliwice

dobrzewieciekto

W WIELKIM SKRÓCIE: 1. PO PIERWSZE, SZACUNEK DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW KTÓRZY MIMO WSZELKICH PRZECIWNOŚCI DALEJ PRACUJĄ W TEJ FIRMIE I Z KTÓRYMI MIAŁEM OKAZJĘ WSPÓŁPRACOWAĆ, SZACUNEK ZA WYTRWAŁOŚĆ! 2. WYNAGRODZENIE, NAJNIŻSZA KRAJOWA + PREMIA UZNANIOWA, MOŻESZ ZASUWAĆ JAK WÓŁ I DOSTANIESZ NĘDZNE GROSZ(usunięte przez administratora) 3. EKO TYLKO Z NAZWY, W PIECACH OLEJOWYCH SPALAJĄ BÓG WIE CO, JEDNOCZEŚNIE NAMAWIAJĄC INNYCH DO DBANIA O ŚRODOWISKO (usunięte przez administratora) 5(usunięte przez administratora) 8. CZĘSTO PRZEŁADOWANE MAŁE SAMOCHODY DOSTAWCZE, ALE KIEROWCY NIE MAJĄ WYBORU, W RAZIE SPRZECIWU - BRAK PREMII UZNANIOWEJ 9. (usunięte przez administratora) TEJ FIRMY TWIERDZI, ŻE TYLKO NA BUDOWIE ZAROBISZ LEPIEJ, CO OCZYWIŚCIE JEST ABSOLUTNĄ FIKCJĄ, POTWIERDZI TO KAŻDY KTO OPUŚCIŁ TĘ FIRMĘ 10. WIEM O WIELE WIĘCEJ, ALE TO CHYBA WYSTARCZY, STRZEŻCIE SIĘ TEJ FIRMY, A WY DRODZY KOLEDZY I KOLEŻANKI UCIEKAJCIE STAMTĄD ZANIM BĘDZIE ZA PÓŹNO

stary
@dobrzewieciekto

Czyli nic się nie zmieniło od dawna. Potwierdzam słowa przedmówcy. Mógłbym dołożyć "oleju do ognia", ale po co? Jak to mówią "karma wraca". A w tym przypadku to już niedługo. Mam nadzieję.

Selena

Jestem bardzo zaskoczona negatywnymi opiniami na temat Ekomax Sp. z o.o. Z firmą współpracuję od lat, znam zarówno pracowników, specyfikę działań, ogrom pracy na rzecz poprawy ekologii również wśród dzieci i młodzieży. Nie znam nikogo kto powiedziałby o kimkolwiek z tej firmy coś niemiłego.. ludzie bardzo często zamiast wyjaśniać problemy osobiście..wolą obrzucać na stronach internetowych błotem osoby, zespoły pracownicz, które na pewno na to nie zasługują. Osobiście uważam, że zarówno usługi, produkty, działania edukacyjne na terenie nie tylko naszego kraju jak i atmosfera tam panująca powinny być docenione i ocenione wysoko.. nie możemy oceniać i krzywdzić instytucji na podstawie jednej, dwóch opinii niezadowolonych, prawdopodobnie zwolnionych pracowników.. mam nadzieję, że przeczytamy tu o wiele więcej pozytywnych opinii.

Wiktoria

Czy ktoś posiada bieżące informacje na temat firmy ?

Igor

To, że firma jest dobrze oceniana to wiem ale miałem nadzieję, że tu będą jakieś bieżące informacje o pracy. Jest jakiś powód, że nikt tu nie zagląda?

logo firmy Asystent projektu
logo firmy Monter systemów gaśniczych
Hamburg
Sedulus Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekomax Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Ekomax Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekomax Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekomax Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ekomax Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ekomax Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ekomax Sp. z o.o.
  • Pszczyńska 206