OBRUM

Gliwice

Opinie o OBRUM

Wenus

Słyszałam sporo dobrego o firmie i nie widzę nowych wpisów to mam nadzieję, że nie będę żałowała decyzji o aplikowaniu.

Hanna

@kiki czyli uważasz, że w firmie nie ma możliwości rozwoju pracownika?

Fornax

Czy będzie pl-01?

kiki

Nie polecam: - komunistyczna firma - złe zarządzanie - niskie zarobki - atmosfera "nikt nic nie wie/ to do mnie nie należy/ to nie moja działka/ jakoś to bedzie" - chaos - można się nieźle rozleniwić i nabrać złych nawyków - ZWŁASZCZA NIE POLECAM MŁODYM AMBITNYM PRACOWNIKOM

dori

akurat szukają specjalisty ekonomisty ale tobie jednak tego nie polecam jako młodej osobie bo 2 lata doświadczenia w służbach ekonomicznych musisz jednak mieć

Student

Dzień dobry wszystkim ! Jestem świeżo upieczonym studentem Politechniki Śląskiej i planuję rozpocząć pracę w firmie OBRUM, mam pytanie do osób już zatrudnionych, na co należy zwracać uwagę na rozmowie kwalifikacyjnej, jakiego rodzaju pytania mieliście wy sami, i może jakieś dobre rady dla początkującego ? Z góry dziękuję za odpowiedź. dodam, że planuję pracę na stanowisku KONSTRUKTOR-MECHANIK

Stawki są ustalane według doświadczenia więc nie są podawane na stronie. OBRUM poszukuje pracowników do Biura Symulatorów- Graficy 2D i 3D oraz programiści i z tego co zauważyłam na stronie są podane wymagania, ale jak ktoś nie chce szukać to będzie siedział i marudził jaki ten świat jest okrutny :/ Ruszcie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z fotela i nie marudźcie !

Pisac

Panowie, OBRUM aktualnie rekrutuje programistów, grafików, konstruktorów oraz specjalistów IT. Sporo aktualnych ogłoszeń na stronie. Wymagania do Biura Symulacji pojawią się jutro :) Zapraszam do kontaktu na kadry@obrum.gliwice.pl

pracownik KE

bylem, rozmawialem i sie dowiedzialem. zarobki jak w miesnym - racja. nie dziwie sie ze w konstrukcyjnym same studenciaki.

szukam pracy

juz wiem. bylem na rozmowie. budynek nie powala - czasy 40-latka :-) podczas rozmowy dowiedzialem sie ze moge zarabiac tyle ile napisaliscie wyzej. szkoda slow... szkoda czasu...

szukam pracy

czesc. czy ktoś może wie na jakie zarobki można liczyc jako konstruktor w obrum'ie?

pracownik KE
@szukam pracy 14.05.2015 10:43

witam, zarobki co najwyżej 2800 netto po kilku latach pracy, na początek 2200-2500 netto czyli tyle samo co w mięsnym na rogu, ale zaszczyt pracowania w postkomunistycznym zakładzie, gdzie pracują sami nieudolni i starzy ludzie ze złymi nawykami. Śmierdzi tam moczem i wilgocią jak na izbie przyjęć w szpitalu nie remontowanym od lat 60-tych idź popracuj troche napewno docenisz następnych pracodawców.

prezes

Tak? To może sam(a) opowiesz prawdę o zakładzie pracy chronionej w Obrum i jak wygląda sytuacja pracowników w tym zakładzie - proszę bardzo chętnie wysłucham Twojej opinii

Skoro jesteś kretynem to była wredna dla Ciebie... mocny w gębie na portalu i tyle !!! hahah cwaniak jakich dożo !!!

Kadry i organizacyjny - porażka. Puste kobitki, które pokończyły niedawno za obrumowskie pieniądze studi, dziś rządzą ta w sposób bardzo nieudolny. Były dyrektor Pan Henryk Knapczyk, to postać nieugięta, mądra i ambitna. Za jego czasów można było się wykazać i za ciężką pracę odpowiednio zarobić. Szkoda tego niegdyś pięknego przedsiębiorstwa.............

@anonim 16.11.2014 18:26

Święta prawda, pracowałam tam, więc mam pogląd na to wsazystko. (usunięte przez administratora) Cieszę się, że tam już nie pracuję.

@anonim 18.11.2014 17:58

sam podpisujesz sie anonim a piszesz jak pani w kadrach ma na nazwisko brawo !!! bardzo inteligenta musi być z Ciebie osoba !!!

obrumowiec

Ogólnie chamówa i niskie płace. Na produkcji w tragicznych warunkach rodem z lat 80-tych 2 tys. Jako umysłowy trochę lepiej do 3 tys. Ale wycisną z Ciebie soki, kadra zarządzająca bez wykształcenia i bez pojęcia o robocie, lub kierownictwo z wykształceniem górniczym czy lepiej ekologicznym w przemyśle zbrojeniowym, pracownicy to zazwyczaj studenci którzy uczą się dopiero roboty , na produkcji emeryci bez motywacji no i najlepiej się mający w tym zakładzie pociotki prezeza - half life i dobre pieniądze warunek znajomości lub rodzina. Obrum - Niegdyś potęga dziś miernota, pracownicy bez motywacji non stop groźby zwolnień, obciete premie to norma, ustrój w zakładzie postkomunistyczny nieprzyjemna pani w kadrach bardzo oschla i niemila, duza nieprzychylnosc ze strony współpracowników, a wyroby jakie tworzy obrum to złom są ludzie którzy non stop na delegacjach siedzą bo wszystko jest robione na ruskich starociach i niedokładne, śmiechu warte to wszystko, ale są ludzie którzy biorą e tym zakładzie potężne pieniądze i mają się bardzo dobrze

anonim2

Kadra zarządzająca powinna zostać wywalona, nie mam pojęcia gdzie się kształcili (no co nie którzy to nawet bez wykształcenia siedzą na stanowiskach kierowniczych) ale zasada pokazywania palcem a samemu nic nie robienie to już nie te czasy. Marne płace dla siły roboczej odzwierciedlają się w jakością pracy- bo po co wypruwać sobie żyły za parę groszy - dosłownie. Szkoda mi tego zakładu bo moglibyśmy być bardzo konkurencyjni jeśli nie te złe zarządzanie. Dużo można by tu pisać To trzeba przeżyć na własnej skórze.

Zostaw opinię o OBRUM - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OBRUM