Bumar (Polski Holding Obronny)

Bumar (Polski Holding Obronny)

Opinie o Bumar (Polski Holding Obronny)

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Yon Mun Cian

Dlaczego jak się wpisze w wyszukiwarkę PHO - to wyskakuje wietnamska zupka?

Marian
@Yon Mun Cian 10.08.2018 14:35

Chodzi o nasze ubrania? Czy może sprzęt innowacyjny ? Jeszcze może to być liczba dużo dużo dyrektorów.

Lojalny

Dyrektor zajmujacy sie ochroną , któremu mało kasy z karmiącej ręki i prowadzi konkurencyjną działalność namierzony? Bo jeszcze nie zatopiony! Jutro godzina W i warto przypomnieć piosenkę ... Vis y na Tygrysy...

Plusik

W sprawozdaniu stoi, że Zarząd (jest jednoosobowy) za 2017 zarobił 349.413,68 zł to chyba 29.000,00 zł miesięcznie. Ilu jest dyrektorów i urzędników od ochrony i ile zarabiają? Powinniśmy to wiedzieć, to przecież państwowa firma.

Mucha
@miś 31.07.2018 13:26

Ciekawa "sztafeta" do czego oni tak pędzą, czy się zlatuja?

TB

Kierownictwo PHO ma dbać o bezpieczeństwo w grupie PGZ, które kierownictwo Polskiego Holdingu Obronnego ( szacownej damy BUMARU )? Czy może kierownictwo Polskiego Holdingu Ochrony ? Ten drugi podmiot został zarejestrowany w październiku 2017 roku, na oczach. Gdzie było kierownictwo Bumaru, że nie potrafiło zadbać o swoje? Teraz PHO (bis) publikuje oceny i ośmiesza to co robi PHO (bez bis) . A może to taki interesik i zdrada. Chronić zacznijmy siebie i dopiero jak nam wyjdzie bieżmy się za ochronę innych.

Vistula
@TB 24.07.2018 09:59

Jeden z nowych dyrektorów, oczywiscie id ochrony prowadzi działalność konkurencyjną dla PHO. To są naprawdę żarty. Sprawdzić jak się potwierdzi to do ..... z nim

Pracus

Należy zadać to pytanie naszym przełożonym, dobrze to ujął Rambo. Moim zdaniem to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Czas i chęć na wybryki mają tylko pracownicy kierownictwa i wychodzi na to że nie dość że zarabiają dwa i więcej razy niż my to jeszcze dostają "socjal". Jak zarabiasz mniej niż 2 tysiące na miesiąc to szukasz gdzie dorobić nie się zabawić,

Weronika

@Pracus, czy Bumar zapewnia swoim pracownikom pozapłacowe benefity? Firmy często oferują możliwość skorzystania z dofinansowania na kartę sportową lub dojazdy do pracy. Czy ten pracodawca docenia Waszą pracę poprzez udzielanie pakietu socjalnego?

Rambo

Ja mam pytanie : Czy PHO nazywało karnety do klubów fitness ? Czy podział karnetów był sprawiedliwy, tj korzystali z niego pracownicy ochrony ? Czy karnety były kupowane po zawyzonych cenach ( zmowa cenowa ujawniona przez UOKiK ) ?

Pracus

Zawierane są umowy o pracę i zlecenia jak wszędzie dlaczego nie pytasz o inne atuty?

Weronika

@Marian, wnioskuję, że jesteś pracownikiem Bumar (Polski Holding Obronny). Może napiszesz jak oceniasz warunki zatrudnienia w firmie? Czy jest zapewniona umowa o pracę? Twoja wypowiedź może okazać się pomocna dla osób zainteresowanych pracą w Bumar.

Buc

Pyta się Mają czy PHO ma ja..a

Leniwy

Wszyscy już organizują w Atosie już trwają . Góra występuje o podwyżki bo podobno tracą na stawkach 30 zł . Ile zarabiają dyrektorzy i inni pracownicy w biurach?

Marian

A kiedy firma zorganizuje nam kurs kwalifikacyjny na pracownika ochrony.Ktoś coś wie to proszę napisać.

Weronika

Witam serdecznie na wątku poświęconym pracy w Bumar (PHO). Przeszukując stronę główną tej firmy nie znalazłam żadnych informacji dotyczących aktualnych ofert pracy do PHO w Warszawie. Czy ktoś z Was posiada tego typu informacje? Jakie jest obecnie zapotrzebowanie? Na jakie konkretnie stanowiska?

Brama

Ochroną wpuszcza zgodnie z instrukcją przepustkowa. Informacje prasowe odnoszące się do istnienia lub nie dokumentów i poszukiwań w naszych archiwach może być nieprawdziwe. Z czasów opisywanych zostało mało osob, trzeba szukac winy w innych relacjach. Dobre ostrzeżenie. Pilnować kto często bywa i czy ma do tego powod?

Agencja

Czy można udostępniać dokumenty Bumaru osobie z poza firmy? Jak działa ochroną skoro były pracownik grzebią w dokumentach i wynosi je do gazet ? Wstyd! A może wyrok?

Rumcajs

Inspektorat Uzbrojenia MON cena oferty konsorcjum PHO zbyt wysoka, przetarg unieważniony. Pytanie czy cenom za ochronę też się MON przygląda?

boa dusiciel

Zamiast kasy zupki PHO! Zebranie - sra..nie!

Frezzer

Mam tam rodzinę, ale pracy nie mogłem dostać. Firma LUX. Niestety, powyższe opinie pisane są z zazdrości i nic więcej. Mam tam znajomych i chwalą sobie jak nic.

Frezzzer
@Frezzer 09.10.2017 13:24

Zatrudnieni w PCO opluwają swojego pracodawcę z zazdrości, że są zatrudnieni w PCO? Coś tu się kupy nie trzyma. Ale mniejsza z tym, moja rodzina, która zna szwagra ciotki dziadka wujka co miał kota od kogoś kto siedział w jednej ławce z Dzidkiem z produkcji mówi, że jednak w PCO nie jest LUX, podobno jest LIPA.

Wielki Fan Krzysia

Zapraszamy nowych pracowników, warunki idealne! PRL wymieszany z "dobrą zmianą". Nowy prezes robi audyt wewnętrzny za audytem wewnętrznym. Oszczędnościami próbuje generować przychody. Redukuje pensje, zabiera nagrody, ogranicza możliwości udziału w szkoleniach, rozdaje nagany - już po 5 miesiącach od wjazdu na stołek na taczce Macierewicza. Zamówień brak ale za to paru kolegów / "doradców prezesa" znalazło zatrudnienie w firmie, nie minęło nawet pół roku. Większość załogi trzyma kciuki żeby chłopa sprzątnęły z firmy nadchodzące czerwcowe roszady, najlepiej razem z drugą połową dwuosobowego zarządu. Jeśli chcesz się tutaj zatrudnić... wstrzymaj się przynajmniej do lipca. A najlepiej, jeśli jesteś "techniczny", szukaj roboty jak najdalej od PCO i całej państwowej / pół-państwowej zbrojeniówki.

Konkret

Chyba tylko był z Atosem

Były szef

Wczoraj Atos na SK. Zadowoleni z nimi był ktoś , czy to z Atosa?

Lama

Jak sprawa z 52 KP

Weronika

Na stronie Bumar (Polski Holding Obronny) znalazłam ofertę o wolnym wakacie w firmie: https://www.pho.pl/pracownik-ochrony-sufo-skarzysko-kamienna/ (miejsce pracy: cała Polska) @Wiktor może to oferta pracy dla ciebie? Spójrz proszę. Przyszli kandydaci z chęcią dowiedzą się, jak wygląda proces przyjęcia do pracy oraz późniejsze obowiązki zarówno pracowników ochrony jak i specjalistów ds. handlowych, dlatego zachęcam do dyskusji w tym temacie i przekazywania opinii o Bumar (Polski Holding Obronny).

Wylany
@Weronika 18.05.2018 11:42

Sprawdzać trzeźwość można, tylko dowodzić probierza nie można.

Orient expres

Pni Weroniko ;) :):) jeżeli pozbywamy się ubeków to jest dezubekizacja, jak komuchów to dekomunizacja A jak Ty jesteś efektem pozbycia się buków to de bilizacja. Miałeś nie pisać na naszych forach nie jesteś z PHO i nawet z Atos nie jesteś. Jak przebiera w Internecie to czytaj , jeżeli umiesz. Zobaczysz kogo szukają do handlowego i czy jest ogłoszenie o rekrutacji w SK. :(

Budyń

Taka z niej Weronika jak ten wakat jest skutkiem pozytywnych działań. Ochroniarz może zarobić wyłącznie 2000 bo jego szef co zarabia 3200 by dostał skrętu kiszek jak podwładny zarobiłby więcej. Zatrudniamy dużo ludzi to jak podzieli się na nich godziny to zarobią dobrze. Dobrze bo mało. Jak się komuś nie podoba to go wywalimy. I stąd wakat. Nie przeszkadza nawet jak Sąd przywróci tego wywalonego, więcej ludzi mniejsze wynagrodzenia dla każdego z nich. No ale dostaną bilet na rozrywki, albo zapłacą z tych drobnych za wczasy w naszym ośrodku. Weronika przesłana radość znika. Jak twoja kobiecość. Lata lecą.

Były szef

Weroniko??? A czy na tej stronie jest informacja w jaki sposób powstał wspomniany wakat w tej lokalizacji?

Trąba

Zamień na bilet do Filharmonii.

Arnold

Jak braci ochroniarska, kto wpadnie na siłkę? Mam ten karnet i nie wiem co z nim zrobić, można to zamienić na inne rzeczy?

Rubik

Media jak złapią to spokoju nie dają i się rozkrecaja. Ja czekam.

Na następnego dyrektora.

Zostaw opinię o Bumar (Polski Holding Obronny) - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bumar (Polski Holding Obronny)