Bumar (Polski Holding Obronny)

Bumar (Polski Holding Obronny)

Opinie o Bumar (Polski Holding Obronny)

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Lama

Jak sprawa z 52 KP

Weronika

Na stronie Bumar (Polski Holding Obronny) znalazłam ofertę o wolnym wakacie w firmie: https://www.pho.pl/pracownik-ochrony-sufo-skarzysko-kamienna/ (miejsce pracy: cała Polska) @Wiktor może to oferta pracy dla ciebie? Spójrz proszę. Przyszli kandydaci z chęcią dowiedzą się, jak wygląda proces przyjęcia do pracy oraz późniejsze obowiązki zarówno pracowników ochrony jak i specjalistów ds. handlowych, dlatego zachęcam do dyskusji w tym temacie i przekazywania opinii o Bumar (Polski Holding Obronny).

Wylany
@Weronika 18.05.2018 11:42

Sprawdzać trzeźwość można, tylko dowodzić probierza nie można.

Orient expres

Pni Weroniko ;) :):) jeżeli pozbywamy się ubeków to jest dezubekizacja, jak komuchów to dekomunizacja A jak Ty jesteś efektem pozbycia się buków to de bilizacja. Miałeś nie pisać na naszych forach nie jesteś z PHO i nawet z Atos nie jesteś. Jak przebiera w Internecie to czytaj , jeżeli umiesz. Zobaczysz kogo szukają do handlowego i czy jest ogłoszenie o rekrutacji w SK. :(

Budyń

Taka z niej Weronika jak ten wakat jest skutkiem pozytywnych działań. Ochroniarz może zarobić wyłącznie 2000 bo jego szef co zarabia 3200 by dostał skrętu kiszek jak podwładny zarobiłby więcej. Zatrudniamy dużo ludzi to jak podzieli się na nich godziny to zarobią dobrze. Dobrze bo mało. Jak się komuś nie podoba to go wywalimy. I stąd wakat. Nie przeszkadza nawet jak Sąd przywróci tego wywalonego, więcej ludzi mniejsze wynagrodzenia dla każdego z nich. No ale dostaną bilet na rozrywki, albo zapłacą z tych drobnych za wczasy w naszym ośrodku. Weronika przesłana radość znika. Jak twoja kobiecość. Lata lecą.

Były szef

Weroniko??? A czy na tej stronie jest informacja w jaki sposób powstał wspomniany wakat w tej lokalizacji?

Trąba

Zamień na bilet do Filharmonii.

Arnold

Jak braci ochroniarska, kto wpadnie na siłkę? Mam ten karnet i nie wiem co z nim zrobić, można to zamienić na inne rzeczy?

Rubik

Media jak złapią to spokoju nie dają i się rozkrecaja. Ja czekam.

Były szef

Na następnego dyrektora.

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi w ogóle rekrutację?

Rysiek

P. a ty na targach opisywanych w "sieci" tych co tam CBA ma robotę to byłeś market. czy już spec. bezp? Bo to ważne dla nas pracowników ochrony.

Wierny

Czytam dzisiaj o wątpliwych działaniach PGZ i dobrych działaniach CBA. Mam nadzieję, że jeszcze kilka spraw ze zbrojeniówki się znajdzie. Dziwne, że wiele z nich mimo różnych firm łączą te same osoby np. prezesów. Dawny Bumar to Legenda, i zmierzyć się z tą Legendą to dla wielu nieosiągalne i trzeba było zmienić żeby działać jak się działa. Zajrzałem do pewnej księgi wieczystej z Grabiszyńskiej Wrocław WR1K/00......./1 i co mimo jazdy bez trzymanki (udało się tanio nie poszła) dalej widnieje wpis "Tereny przemysłowe" - czy to w dalszym ciągu nie zaniża wartości? Inni też maja mniejsze lub większe wydatki na sumieniu przez ostatnie dwa lata było sporo wątpliwości.

Ciec

Powiedzcie, jeżeli przełożona popierana przez swojego przełożonego wywiera presje na podwładnego. Presja niby dotyczy źle wykonywanej pracy, ale zarzuty są nieprawdziwe lub podobne zachowanie innych nie jest karane czy wytykane to mobbing? Czy interpretacja Sądowa mobbingu to między innymi, że ma trwać około 6 miesięcy ? Niedługo sprawa i może dorzućmy się do kolegi?

Ja

P. już tylko 5 miesięcy. Kolejne kroki poprawiają statystykę, dziękuje za zaangażowanie i wymierną niezastąpioną pomoc. Zastanawiam się czy rozszerzać pozew, czy bezpośrednio w zeznaniach? Twojej rady nie oczekuje.

JA

P. w Łodzi czeka się na sprawę około 6 miesięcy więc przygotuj się do października ( minie szybko i to bardzo ). Przed Sądem trzeba wyjaśnić nie tylko pomówienia ale i doświadczenie w ochronie zakładów specjalnych i inne kwalifikacje i doświadczenia. Musisz znaleźć matematyka uniwersyteckiego lub finansistę który stworzy teorie na temat jak uzasadnić tekst "zawierają dwie umowy jedna na najniższe wynagrodzenie drugą ........ (ZUS obecnie w RP wynosi łącznie około 45% wynagrodzenia) połowę płacą połowę nie ......." i trzeba będzie udowodnić że połowa 45% to nawet więcej niż 50% może nawet 60% a w porywach i 65%. Czekam na jesienne spotkania!

Pustelnik

PHO to była wielka i szacowana firma BUMAR nie można się chować za jej AUTORYTETEM i pisać i mówić nieprawdę o firmach i ludziach.

Dumny
@Pustelnik 10.04.2018 18:27

Dobrze że rozsylane pisma podpisane, a rozmówcy pamiętają kto mówił . Nikt nie będzie miał pretensji do PHO i odpowiedzialność poniosą winni, jak się na czymś nie znam to się nie podpisuje.

Ciec

To forum dotyczy PHO i po co udawać głupca. Niedługo będzie kolejny bilans i wszystko jasne.

Weronika

@Bury byk, doprecyzuj swoją myśl bardziej. Skąd masz takie informacje oraz czy są one sprawdzone? Na forum dzielimy się tylko rzetelnymi oraz pewnymi informacjami. @Ciec, dlaczego, jak napisałeś w PHO liczba konstruktorów się zmniejsza? Uzasadnij swoją wypowiedź aby była bardziej szczegółowa. Wiele osób chce się czegoś dowiedzieć odnośnie pracy w firmie i wszystkie merytoryczne informacje, jeśli chodzi o warunki pracy oraz rekrutacje będą przydatne. Dlatego zachęcam do bardziej umotywowanych wypowiedzi.

Ciec

W PHO nie ma konstruktorów. Jest mało, a niedługo będzie jeszcze mniej

Komin

Jakie są mniej więcej zarobki na stanowisku konstruktora?

Bury byk

Słyszał ktoś, że Mesko wystąpi o zwrot znacznej kwoty od PHO kilka milionów? Jak to wpłynie na nasze zarobki i nerwowość "dyrektorów"?

Wesolek

Kiedyś był taki dowcip dlaczego nie zatrudni się córki kadrowej w PCO ? Bo wszystkie już zatrudniono.

Ciec

Widzisz stary to fakt, wszystkie córki kadrowej pracują w PCO. Te posty są o PHO i tak ma być. Tutaj pewnie rodzinka też zaliczy rozwój etatowy

Tepak inaczej

Słabo. Czytamy i co ? Napisane jest PHO ? Słabo bronisz swojej firemki

@Tepak inaczej 22.03.2018 19:37

Córka kadrowej Dalej robi No dobrze Jestem robotem

Jednym słowem ciecie wont

Włodzimierz tiuryn

Co jest do tuseka nędzy forum miało dotyczyć przemysłowego centrum optyki z Warszawy a nie jakieś Bydgoszczy łodzie diabli wiedzą chcę ci o tym gadać załóżcie sobie własny temat a tak to mi wygląda na trollowanie jakiś Atos jacyś ochroniarze o czym tu w ogóle mowa Zróbcie sobie forum ochroniarskie to jest forum PCO i tyle

Tymon

W takiej firmie dobry pracownik ma jak w puchu!!!

Goosc
@Moja 21.03.2018 12:42

Skarzysko wie co mówi. Zaczekam y już niedługo myślą że nas się da zastraszyć. A szacunek to co?

Buc

Zaczęło się. Dobroć państwowej firmy, płaca słaba, traktowanie pracowników przez dyrekcje ........

Adam

Kto wie kiedy zapłacą resztę za styczeń ? W marcu czy dopiero w kwietniu? Mam stale wydatki i w Atosie miałem pieniądze od razu, a może da się jakoś przyspieszyć, pomóżcie!

Marta
@Janek 10.03.2018 10:22

Janek a niby ty jesteś wzorcem obecnie udanym za prawidłowy. Czas leni już minął, nikt Cię nie popiera weź się do roboty i kombinuj. Nie masz szans.

Mrówka

Janek zapytaj lepiej co dwa Jeepy z Łodzi robiły dwa tygodnie temu na Mesku?

Zostaw opinię o Bumar (Polski Holding Obronny) - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bumar (Polski Holding Obronny)