Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o.

Radom

Opinie o Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o.

Artek

A jak maja sie tutaj mechanicy czy elektrycy? Ciezka praca ? Dobra ekipa?

gość

Słyszałem że bez znajomości ciężko się tam dostać do pracy. Po prostu " Rodzina na swoim"

@gość 26.04.2017 16:10

familiada? :) Kumpel się dostał w z tego co wiem bez znajomości. Po prostu ma jak to powiedzieć... etykę pracy - uczy się, nie marudzi, grzecznie wykonuje polecenia. Dobry pracownik. Nie jest mega bystry, po prostu przeciętny i posłuszny

Programista wyklęty

Generalnie taką technikę stosuje się, by pokazać na rynku, że się firma rozwija, nie wiem dlaczego robi to Łucznik, ale radomskie firemki IT urządzają sobie fikcyjne rekrutacje, by ich klienci myśleli, że się ciągle rozwijają. To rodzaj darmowej reklamy. No już nie darmowej, bo teraz OLX kosi 20 zyla to i ubyło ogłoszeń w tych dynamicznie rozwijających się firmach. LOL Łucznik z tego co wiem, to dobra firma i ciężko tam się dostać. Pozdro

cyngiel
@Programista wyklęty 25.01.2017 19:26

A CIEBIE TU NIE PRZYJMA DOBBRY PONOC JESTES byś nam tu wszystko zaprogramowall!!!!!

@cyngiel 07.03.2017 07:57

Nie przyjmą, trudno, składałem do PGZ, olali mnie, szukali, płakali w mediach, że nie ma specjalistów, ja widocznie miałem zbyt wysokie kwalifikacje :D

VcX567

Wysłałem tam aplikacje na stanowisko Technolog(programista) - mam 10 lat doświadczenia w zawodzie - moje kwalifikacje zgadzają się z wymaganiami - nikt się nie odezwał, a ofertę pracy zamieszczają cyklicznie od ponad roku. Aż takie wymagania mają ??? Czy te ogłoszenia zamieszczają proforma , żeby stworzyć wrażenie procesu rekrutacyjnego a tak naprawdę pracowników zatrudnia się z innego klucza????

majrs

ciężko odnieść się do twojej opinii @Piotr bo widać, że ewidentnie jest kierowana prywatnymi jakimiś pobudkami

Piotr

Potęga firmy za 1286zł na miesiąc.HAHA!!!Czytaj kobo dokładnie co ten gosciu napisał i jak go potraktowano w obecności małżonki jaka tam była,nie znał ten śmieszny kierownik faceta a od razu stwierdził że pijak,to już naprawdę chamstwo tam w tej firmie.

opinia pracownika z 30 letnim tokarskim stażem.

Dodam jeszcze że od 2005-20012 gdy składałem CV wielokrotnie chyba trafiały do kosza lub niszczarki,a właśnie tylko raz ze mną ostatnio ta przykra dla mnie i zony ona była bo to było w obecności żony i ochrony na portierni fabryki broni.Taki motłoch tam kieruje firmą.

opinia pracownika z 30 letnim tokarskim stażem.

Składałem tam kiedyś CV,jak wiem to najniższa krajowa i trzy zmiany.Nie dostałem się bo w CV napisałem kilka firm i kierownik jednego z działów stwierdził że ja pijący i często zmieniam pracę.A ja nie piję i nie palę,oto takich tam kierowników mają sama gówniażeria.

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o.? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o.