Opinie o Pco S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pco S.A., oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pco S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pco S.A. w Warszawa

Student
Kandydat

Cześć ! Mam takie pytanie, jak w PCO wygląda praca Programisty CNC ? Czy Programista CNC jest jednocześnie operatorem w tej firmie ?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jak wygląda sprawa grafiku w Pco S.A.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Czy w Pco S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Bony

Grzesiek Nowy wpis

@Programista CAM pojawia się cyklicznie? to chyba średni znak..?

Student

Programista CAM Nowy wpis
@Student

Pojawiła się oferta pracy na stanowisko Technolog/Programista CNC - wydaje mi się , że to ogłoszenie pojawia się cyklicznie. Czy mógłby ktoś powiedzieć jak pracuje się w dziale obróbki mechanicznej, czy warto aplikować ?

Specjalista ds. zarządzania projektami
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Człowiek z HR notuje. Menedżer z kierownikiem zadają pytania na podstawie kwestionariusza. Ogólnie sztywna atmosfera. Mówili, że otrzymali 300 aplikacji, ale wątpię w to. Nie podają widełek wynagrodzenia.

Pytania

1. Kto jest prezesem PCO S.A.? 2. Jakie są Pana oczekiwania finansowe? 3. Pytania o wszystko: doświadczenie, edukację, czas wolny.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

vadia

witam ktoś może posiada informację odnośnie wynagrodzenia pracowników fizycznych?

Mr.Hyde

Dzień dobry Mam pytanie odnośnie warunków atmosfery pracy i wynagrodzenia (widełki netto) jako Monter Elektonik O Benefitach czytałem w ogłoszeniu rekrutacyjnym

Nick
@Mr.Hyde

Na widełki to tam się nadziać możesz.

Maro

Zarobki sa naprawde rewelacyjne kto sie dostanie z czystym sumieniem polecam, szeroki pakiet benefitów kredyty mieszkaniowe, paczki na swieta,wczasy pod grusza 13-tka i wiele innych

Kornel
@Maro

No dobrze. Rewelacyjne? To ile?

maro
@Kornel

2000tys

Bożena
@maro

Rozumiem, że masz na myśli podstawę wynagrodzenia na pełen etat?Jest szansa na zdobycie premii?

Andrzej

Witajcie! Jak aktualnie wygląda sytuacja kadrowa w firmie Pco? Chcę ustalić, czy osoby młode bez doświadczenia zawodowego mogą w ogóle myśleć o pracy w tej firmie? Słyszałem, że tak.

@Maro

Nie przesadzałbym z tymi zarobkami.Może na wyższych szczeblach dyrektorskich są ale najniżej - to katastrofa.

@Andrzej

Mogą - ale nie oczekuj zbyt wiele. Naucz się na PCO i zmień prace na lepsze. Sporo ludzi tak robi - zwłaszcza młodych bo zasiedziali starzy wrośli już w fotel

Czy w firmie Pco S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

@Pytanie

Tak... Oczywiście - BHP co roku i to w zasadzie tyle

Krzysztof

Nie polecam pracy na stanowisku fizycznym,magazynier badz w logistyce wysysk i malo placa,jak by dobrze placili by brali ludzi od siebie.

Kiki

Szukają kontrolera jakości,czy warto? Jak z zarobkami?

Kolo

Świetna firma i bardzo dobry pracodawca to jeszcze można dodać do opinii!

Barb

Dzień dobry, czy ktoś zna poziom zarobków na dziale montażu optycznego?

Andrzej

A może ktoś ma wiedzę o aktualnej rekrutacji prowadzonej przez firmę?

BB
 Rekomendacja

Świetny pracodawca z polskiej zbrojeniówki. Szczególnie polecam dział B+R.

Kamil

PCO Spółka Akcyjna w Warszawie jest czołowym krajowym producentem urządzeń optoelektronicznych przeznaczonych dla służb mundurowych. Swoim pracownikom oferuje szerokie możliwości rozwoju zawodowego, udziału w innowacyjnych projektach w firmie zorientowanej na nowoczesne technologie i ciągły rozwój metod i technik konstrukcyjnych. Czy są osoby odwiedzające ten wątek, które mogłyby wypowiedzieć się na temat warunków pracy u tego pracodawcy? Zachęcam Was do tego. Na stronie firmy https://pcosa.com.pl/pl/kariera/ znajduje się szeroki wachlarz ofert rekrutacyjnych. Osoby zainteresowane mogą tam bezpośrednio aplikować

anonymous

ok

Co wiecie o firmie Pco S.A. w miejscowości Warszawa? Nadal oczekujemy na nowe info. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Pco S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pco S.A.
3/5 Na podstawie 2 ocen.