Opinie o Winterevent (Abc-Holiday Sp. Z O.O.) w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Abc-Holiday Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Abc-Holiday Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abc-Holiday Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Szu

Szybko rozwijająca się firma. Posiada zespół ludzi, którzy profesjonalnie podchodzą do tego co robią. Co roku nowe oferty i atrakcje. Korzysrałem i będę wciąż korzystał z usług tej firmy. Moje sugestie dla Abc-Holiday Sp. z o.o.: Powodzenia w dalszej działalności :) Lubię atmosferę w Abc-Holiday Sp. z o.o. za: Zgranie, równe traktowanie, koleżeńska atmosfera

Umeczona
@Szu

Hahaha, profesjonalisci, haha. (usunięte przez administratora)kazal napisac cos pozytywnego na biuro ktore jest totalna porazka, to grzeczne owieczki pod postacia pracownikow, wypisuja te dyrdymały !! Jako pracodawca dramat !!!

@Umeczona

Pisze bo każe, skoro płaci to robię puki płaci....

Mirek

Super organizator, byłem już 3 razy i nigdy się nie zawiodłem. POLECAM!!!

Co?
@Mirek

Trzy razy to Ty się nawet tam niedodzwonisz.....

Biuro porażka

Nie polecam tej firmy jest jedną wielką porażka brak organizacji .sprzedano o jeden bilet za dużo i w autokarze nie było miejsca po za tym rezydent pan sejmik umawiać się i zapomina przychodzić na umówiona godzinę w drodze powrotnej najpierw odwozi się kierowców co wydłuża o 2 godziny i tak długa podróż bo 24godzin. Nigdy Więcej z tym pseudo biurem.

Snow
@Biuro porażka

Niestety zgadzam się w 120% ale nazwisk bym unikał. To nie wina pracownika mimo to sami widza w jakim bure...lu przyszło im pracować. Myślę że kilka sezonów max o ile są odporni na zjebki bo niejest Pan odosobniony

SkiLove

Ta firma to porażka. To nie są profesjonaliści. Nastawieni na pieniądze, nie szanują klientów. Ze względu na fakt, że oferują konkurencyjnie niskie ceny wyjazdów, bardzo często pozwalają sobie na wpadki na każdym możliwym etapie. Organizacyjny chaos: problemy z określeniem miasta wyjazdowego, z transportem na czas, z zakwaterowaniem w wykupionym apartamencie, z organizacją obiecanych eventów i szkoleń... Również kontakt z biurem jest utrudniony. Bardzo trudno dodzwonić się do kogoś kompetentnego. Nie wyobrażam sobie, że praca w tej firmie miałaby być dla kogokolwiek dobrym doświadczeniem. Chyba, że lubi zbierać skargi od ludzi, za coś, co nie jest jego winą, czego przyczyną jest zła odgórna organizacja i struktura firmy.

Wiktoria
@SkiLove

Ciekawa jestem, czy co do tej złej organizacji firmy Abc-Holiday zgadzają się również pracownicy. Co Wy na to powiecie? Możecie potwierdzić te informacje?

Fizol
@Wiktoria

Student pracy nie wybiera a jeśli forsa jest w miarę na czas i do tego mam jedzenie to źle nie jest tym bardziej że siedzę sezon w Alpach. Ludzie ok, pozostałe sami widzicie

Czy po rozmowie w Abc-Holiday Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Martyna

@Umeczona Bardzo dobry pracodawca ale może trzeba sprawdzić własną pracę i chęci?

Kuba

Potwierdza się na forum opinia dobrego pracodawcy, którą firma zdobyła.

Kris

Mega pozytywna firma :) Moje sugestie dla Abc-Holiday Sp. z o.o.: Mega pozytywna firma Lubię atmosferę w Abc-Holiday Sp. z o.o. za: Stosunki miedzy pracownikami, praca z fajnymi klientami za dobre wynagrodzenie :)

Jasiek

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Michal

Kapitalna atmosfera w pracy :) mega organizacja tam panuje choc pracować trzeba za trzech ale wynagrodzenie rowniez zdecydowanie lepsze. Za rok bede chciał cały sezon zimowy przepracować z ABC holiday WinterEvent

Maciek
@Michal

Z Tomkiem i Marcinem naprawdę opłaca się pracować ;)

Piotrek

Witam. Miałem okazję pracować w zimie jako instruktor SKI w Val Di sole z firmą ABC-holiday, WinterEvent i jestem pozytywnie zaskoczony ze względu na ilość szkoleń i przystępnego wynagrodzenia. Idealne miejsce noclegowe zaraz przy stoku w miejscowości marilleva 1400. Polecam tego pracodawcę

Zostaw merytoryczną opinię o Abc-Holiday Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Abc-Holiday Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abc-Holiday Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abc-Holiday Sp. z o.o.?

Abc-Holiday Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Cicha 24
    85-650 Bydgoszcz