Opinie o Sun-Pro Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sun-Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sun-Pro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sun-Pro Sp. z o.o. w Gdańsk

Klient

Mega zadowolona z usług Sun Pro , pełen profesjonalizm . Polecam

Grace

Firma naprawdę dba o atmosferę i integrację pracowników. Nie jest to trudne w takim zespole, ale żeby się o tym przekonać trzeba chwilę tu zostać i przede wszystkim wykazać minimalny wysiłek (odnoszę się do innych opinii). Oczywiście dużo chętniej są wystawiane opinie negatywne niż pozytywne, a każdy ma prawo do własnych odczuć. Ja również nie twierdzę, że zawsze jest prosto, łatwo i przyjemnie- ale nigdzie tak nie jest. Przez prawie rok zaobserwowałam ogromny rozwój firmy, naprawdę są tu możliwości na rozwój (powtarzam: trzeba chcieć coś w tym kierunku zrobić). Polecam samemu się przekonać ;)

Mała
@Grace

Zgodzę się w 100% Polecam

Jakie są mocne strony pracodawcy Sun-Pro Sp. z o.o.?

Nie ma, uciekać jak najdalej. To, że już tam nie pracuje to była najlepsza decyzja.

Możliwość rozwoju (wewnętrzne awanse), stabilne warunki pracy, szkolenia, integracje i ATMOSFERA!

Zadowolony klient

A ja się nie zgodzę, znam dużo pracowników którzy wykorzystali swoją szansę rozwoju i są dalej bardzo kompetentnymi, zadowolonymi pracownikami, nie każdy się nadaje ale jeżeli widzę ,że sorry to nie dla mnie-to odchodzę z godnością nie paląc mostów :)

Możliwość rozwoju , przyjazna atmosfera ..... jak dla mnie same pozytywy, Polecam

Nika

Czy można negocjować godziny pracy? Czy można pracować zdalnie?

@Nika

Standardowo pracujemy od 9 do 17 lub od 8 do 16. Po okresie próbnym, osoba wdrożona i samodzielna ma możliwość pracy zdalnej, ale atmosfera przekonuje do pracy na miejscu :)

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sun-Pro Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Doradca handlowy ds. OZE?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy zdarzają się nadgodziny w Sun-Pro Sp. z o.o.?

Ona

Raz zostałam w pracy 5 minut dłużej z własnej woli, bo chciałam skończyć jedna rzecz. Tak więc nie - nie ma nadgodzin.

Grażyna
@Ona

Jak jest z tymi umowami w Sun-Pro? Jest umowa o pracę na start? Ktoś już wcześniej o to pytał, ale nikt nadal nie odpowiada na to pytanie.

@Grażyna

Firma podchodzi elastycznie, a przede wszystkim indywidualnie rozmawia z każdą osobą

O. N.
@Grażyna

Brak odpowiedzi to też odpowiedź ????????

Nie ma narzuconych nadgodzin, jeśli ktoś chce pracować dłużej, to ma taką możliwość.

Poszukujący

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy handlowca w tej firmie?

@Poszukujący

Praca przebiega w przyjaznej atmosferze, przełożeni są wyrozumiali i fachowo podchodzą do pogłębiania wiedzy przez podwładnych. Mamy do dyspozycji wszelkie narzędzia, aby wykonać pracę przyjemnie i skutecznie. Dużym atutem jest możliwość ciągłego rozwoju, na który firma kładzie ogromny nacisk.

Arek j.
@Poszukujący

Bardzo polecam pracę w naszej firmie. Panuje tu rodzinna atmosfera, przy profesjonalnym podejściu do biznesu. Praca oczywiście jest wyzwaniem szczególnie w przypadku działu sprzedaży, bo chcemy się rozwijać więc staramy się robić co w naszej mocy, żeby osiągnąć cele jakie sobie stawiamy. Wiadomo, że każdy potencjalny pracodawca powie Ci, że stawia na rozwoj, niestety często okazuje się to frazesem, który usłyszysz tylko na rozmowie kwalifikacyjnej.. Jeżeli szukasz pracy, w której masz realną szansę na rozwój czy awans, jeśli jesteś ambitny i chcesz się rozwijać, to możesz być pewny, że dostaniesz odpowiednie narzędzia, możliwości i solidne wynagrodzenie za swoją pracę :)

Jordon
@Poszukujący

Przygodę z firmą zacząłem ponad 2 lata temu, i stwierdzam że była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu, na początek pełne przeszkolenie, następnie długofalowe utrwalanie szczegółów które pozwoliły mi po 1.5 roku intensywnego rozwoju przejść na level wyżej. Teraz przy pomocy przełożonych, tworzę swój zespół, a to nie koniec możliwości. Szczerze polecam

Rafal Przybyl

Dziekuje za kompetentna wspolprace. Wszystko zostalo wykonane, jak umowione. Jestem bardzo zadowolony i polecam te firme dalej. Jeszcze raz dziekuje panu Jackowi Ordonowi za cierpliwosc.

Bezrobotna:)

Proszę o informację na temat zarobków na stanowisku pracownika biurowego - orientacyjny przedział? Z góry dziękuję i pozdrawiam

@Bezrobotna:)

Stawka uzależniona jest od zakresu obowiązków, ale zdecydowanie jest ok

Any
@Ania

Doprawdy?dla mnie proponowano 2800 brutto.W innym miejscu na najniższe stanowisko biurowe jest 3500brutto.Ktos rozmija się z prawdą? Bardzo brzydko

J.M
@Any

Ja dostałam na start na okres jak to Pani powiedziała wdrożeniowy prawie 3400 więc faktycznie musi to być uzależnione od zakresu obowiązków.

Dominik Krause

Pracuję w firmie Sun Pro od ponad pół roku. Sprzedałem w tym czasie kilkadziesiąt elektrowni słonecznych. Nigdy nie było żadnego problemu z wypłatą. Wszelkie problemy są na bieżąco rozwiązywane poprzez osoby decyzyjne. Kierownictwo firmy jest elastyczne i każdy pomysł lub propozycję zmiany można z nimi przedyskutować. Polecam tą firmę jako rzetelnego partnera do współpracy i jako pracodawcę.

Ola

Będąc na rozmowie nie było widać tego entuzjazmu u pracowników. Atmosfera raczej napięta, a sam sposób rekrutacji mało profesjonalny. Korpo na siłę. Nie wiem kto piszę o tych plusach, ale widocznie to już dawno nie prawda, albo marketingowiec zawzięcie działa. Warto samemu się przekonać. Choć wątpię że znajdą się chętni.

Anna Piszczek
@Ola

Pani Olu po zaznaczeniu działu wnioskuję, że chodziło o rekrutację na pracownika biurowego. Ostatnia rekrutacja, którą przeprowadzałam z osobą o imieniu Aleksandra/Ola miała miejsce w lutym. Szkoda, że przemyślenia na jej temat pojawiły się tak późno (2 miesiące to jednak spory kawałek czasu) - po każdej rozmowie Kandydat/ka ma czas na zadanie pytań oraz ja zadaję kluczowe pytanie na temat wrażeń z całego procesu rekrutacji - takiej informacji zwrotnej nie otrzymałam. Jeśli ma Pani jeszcze jakiekolwiek uwagi zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną - telefon Pani ma (chociażby po moim kontakcie z informacją zwrotną o wyniku rekrutacji) , a jeśli nie - zapraszam na główną infolinię będzie tam przekierowanie bezpośrednio do mnie do Działu HR.

Ann

Pracuje w firmie od zeszłego roku. Wewnętrzne awanse, duże możliwości rozwoju, Stabilne zatrudnienie, a przede wszystkim taka atmosfera, że na samą myśl, że idzie się do pracy człowiek się uśmiecha.

DD
@Ann

Potwierdzam!

ciekawski

jaki jest najstarszy pracownik w firmie (bo tylko młody zespół...ble ble..)?

@ciekawski

Mamy na pokładzie pięciu pracowników powyżej sześćdziesiątego roku życia, którzy świetnie sobie radzą i bardzo dobrze czują się w zespole. Młody zespół to nie tylko średnia wieku ale też podejście do życia oraz powierzonych zadań. Zależy nam na budowaniu zgranej paczki ale to nie data urodzenia decyduje o tym czy się wpasujesz czy nie.

Oskar

Pracuję w tej firmie od około paru miesięcy i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu zainteresowanemu. Miałem okazję poznać większość kadry pracowniczej i są to bardzo sympatyczni i pomocni ludzie. Wszelkie narzędzia do pracy są w zasięgu ręki, nie ma problemów z finansami a kwestie warunków pracy do dogadania. Polecam !

Czy Sun-Pro Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Piotrek

Nie, podejście w tym zakresie jest bardzo elastyczne. ( zresztą w innych zakresach też ;)

Tomek W.

Pracuję od kilku miesięcy. Mogę polecić z czystym sumieniem. Przyjazna atmosfera, pomocni współpracownicy, wyrozumiali przełożeni. Uczciwe warunki wynagrodzenia za pracę. Można liczyć na pomoc zrozumienie i wsparcie na każdym etapie. Zachęcam wszystkich zainteresowanych do podjęcia współpracy.

Punktualna

Bylam w tej firmie. Przyszłam na rozmowę o pracę. Miałam na 11:15. Bylam chwilę po 11. Niestety nie doczekalam się rozmowy gdyż zaprosili inną dziewczynę. Nie uszanowali mojego czasu. Siedziałam tam plus 5 minut. Skoro ja jestem punktualnie a nawet przed czasem A ktoś trwoni mój czas to nie będę polecala pracodawcy. Jako osoba poszukująca pracy po przeczytaniu opinii miałam nadzieję że to ta praca ale kiedy zobaczyłam że marnują mój czas to stamtąd wyszłam. Niestety.

Czesław
@Punktualna

Nie poczekałaś na rozmowę, czy byłaś i po prostu nie zdecydowałaś się na zatrudnienie? Wyjaśnij to proszę.

Dominika
@Czesław

Pani nie poczekała na rozmowę. Przed była inna rozmowa, która się przedłużyła, stąd opóźnienie.

BartekP

Witam Pytanie do osób pracujących jako doradca techniczny ? Jak wyglada praca, jakie sa zarobki. Rozważam pracę i chciałem się dowiedzieć jak oceniacie. Z góry dziękuje i pozdrawiam :)

Piotrek
@BartekP

Bartku, chętnie odpowiem ale myślę, że po 3 miesiącach owocnej współpracy lepiej gdybyś sam opisał sytuację, dzięki czemu kolejni kandydaci, a Twoi przyszli koledzy poznają Sun Pro

BartekP
@Piotrek

Tak teraz to już nawet trochę więcej niż 3 miesiące współpracy :) Ponieważ Zdecydowałem że będę pracował dla firmy Sun Pro minęło już ponad pół roku i nie żałuję ! Atmosfera bardzo przyjemna, zawsze można liczyć na wsparcie z " góry " wynagrodzenie na czas i bez żadnych problemów . Polecam !

Dominika D

Ogromna możliwość rozwoju, stabilne warunki zatrudnienia i godziwe zarobki. Atmosfera jest zdecydowanie luźna. Współpracownicy i kadra zarządzająca to młodzi, ciekawi, ambitni ludzie z poczuciem humoru. Zamiast rywalizacji - pełne wsparcie. Cykliczne szkolenia i spotkania integracyjne. Pracuję w Sun-Pro od 3 lat i śmiało mogę polecić tę firmę.

Gregor

Firma jest dobra , bardzo dobry pracodawca jeśli mamy chęci do pracy to polecam!

Jasne zasady współpracy, pewność wynagrodzenia, super atmosfera. To nasza firma !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sun-Pro Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sun-Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sun-Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sun-Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sun-Pro Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 34 ocen.

Sun-Pro Sp. z o.o.