Opinie o Sun-Pro Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sun-Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sun-Pro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sun-Pro Sp. z o.o. w Gdańsk

Witam

Witam, zastanawia mnie; 1.Od ilu lat można u was pracować? 2.Czy jest opcja bycia ankieterem młodocianym? 3.Czy godziny pracy można ustawić pod siebie? 4. Czy jest możliwość pracy powyżej tych 15 godzin tygodniowo? 5. Na jakich warunkach ma być oparta umowa zlecenia? 6. Jak długo trwa rekrutacja? 7.Czy można pracować w weekendy? 8. Na czym dokładnie ma polegać praca ankietera? Proszę o odpowiedź na wyżej napisane pytania, z góry dziękuję, Pozdrawiam :)

@Witam

Dzień dobry , tak wiele pytań - łatwiej będzie odpowiedzieć na nie telefonicznie - serdecznie zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z Koordynatorem telefon 601 496 276

Ankieter

Witam, mam do państwa kilka nurtujących mnie pytań Czy osoba młodociana może u was pracować? Jeśli tak to od ilu lat? Jak wygląda rekrutacja, ile ona zajmuje? Czy jest możliwość pracy więcej niż owe 15h tygodniowo? Co byłoby w moich obowiązkach będąc ankieterem? Czy brak samochodu jest problemem? Jak wygląda wysyłanie raportów, czy odbywa się to przez jakąś stronę, czy jest to liczone jako godziny pracy czy poza nimi? Na jakich zasadach będzie się opierać umowa zlecenia, czy można to wybrać pod siebie? Kiedy wypłacane są pieniądze i w jaki sposób (Chodzi mi tutaj gotówka lub na konto(w banku)) Czy praca ankietera ma jakieś dziennie minimum np. że musi przepytać 50 osób? Z jaką stawką się zaczyna, czy jest to podane 26,50-33,10 zł? Proszę o odpowiedź tutaj, ponieważ jestem prawie pewien, że wiele osób zadaje sobie takie pytania jak ja wyżej. Osoby zainteresowane będą mogły dowiedzieć się odpowiedzi na ich podstawowe pytania. Dziękuje za potencjalną odpowiedź oraz za zapoznanie się z moimi zapytaniami. Pozdrawiam z Piotrkowa Tryb. :)

Ankieter_Pro (International)

Najlepsza Firma w jakiej dotychczas pracowałem. Bardzo wysokie zarobki jak na ilość i „ciężkość” wykonywanej pracy. Polecam serdecznie każdemu, każde stanowisko zanim ich zabraknie! Pozdrawiam Daniela, Jakuba i Karola ;)

Kazik

Naprawdę firma daje takie głodowe stawki jak 30zl za kW? Przecież to nawet śmieszne nie jest

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sun-Pro Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Doradca handlowy ds. OZE?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Młoda

Na czym polega praca terenowa, to pukanie od drzwi do drzwi, przez 8 godzin, w jakiejś wiosce i robienie ankiet czy trzeba tych ludzi zapisać na panele słoneczne, proszę o odp

@Młoda

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu bezpośrednio do Koordynatora projektu - w każdym ogłoszeniu również jest podany numer telefonu do tej Osoby - 601 496 276. Pozdrawiamy, Zespół Sun Pro

Pracujesz w firmie Sun-Pro Sp. z o.o. na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

pablo

Jestem na B2b i jestem zadowolony.

Paulina
@pablo

firma dodaje coś więcej pieniędzy do umowy przy B2B ?

Pozdrawiam

Witam byłabym zainteresowana Państwa ofertą pracy w dziedzinie.Praca dodatkowa lub stała bez doświadczenia wysokie zarobki. W Firmie SUN.PRO. Po wypełnieniu formularza dotyczącego powyższego zatrudnienia, naciskam wyślij. A przycisk WYŚLIJ nie działa.Żeby chociaż był numer telefonu ale nie ma. Interesowała by mnie pracą wyłącznie w Bytowie. POZDRAWIAM.

@Pozdrawiam

Dzień dobry - jeżeli są jakieś kłopoty techniczne zawsze można zadzwonić na Nasz główny numer telefony podany do firmy - zapewniam, że zostanie Pani przekierowana do odpowiedniego działu. Proszę o kontakt bezpośrednio do Koordynatora, który zajmuje się rekrutacją właśnie na to stanowisko 601-496-276 Pozdrawiamy, Zespół Sun Pro

POZDRAWIAM
@Sun-Pro Sp. z o.o.

Witam czy pracownicy są ubezpieczeni i są objęci Pracowniczymi Planami Kapitałowymi ? Czy jest możliwość zatrudnienia na czas określony lub nieokreślony. Czy jest możliwość skorzystania po roku pracy z urlopu. POZDRAWIAM.

@POZDRAWIAM

Dzień dobry:) Pracownicy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę oczywiście objęci są zgodnie z przepisami pełnym ubezpieczeniem w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Zgodnie z kodeksem pracy, każdemu pracownikowi przysługuje urlop wypoczynkowy w wymiarze odpowiadającym jego stażowi pracy. Umowy zawieramy na okres próbny, czas określony oraz nieokreślony. Firma jak najbardziej oferuje również możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Kapitałowych. Współpracujemy też na podstawie umów cywilnoprawnych. Jeżeli zleceniobiorca podlega pod ubezpieczenie w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, firma odprowadza wymagane składki. Pozdrawiamy :)

Byly Pracownik

Niby spoko a jednak... zatrudnienie jako PH ds fotowoltaki (jak kto woli specjalista ;) ) a pracujesz jako typowy ankieter odwiedzajac kazdy domek po kolei w celu przeprowadzenia ankiety :D To co obiecuja i mowia na szkoleniach troche odbiega od tego co okazuje sie w zycou rzeczywistym :(

Mateusz
@Byly Pracownik

Hej, Cenne informacje, długo pracowałeś na tym stanowisku? Co takiego obiecywali na szkoleniach i po?

@Byly Pracownik

W Sun-Pro mamy osobny dział zajmujący się pozyskaniem nowego Klienta. Większość Naszych Handlowców nie ankietuje, ponieważ sami zapewniamy im 100% leadów - jeżeli jest jakiś region, w którym tego nie gwarantujemy taka informacja jest podawana w samym procesie rekrutacyjnym. Pozdrawiamy, Zespół Sun Pro

Jus
@Sun-Pro Sp. z o.o.

Naprawdę...? Niech wam będzie. Inna sprawa- jak wytlumaczycie to, że materiały szkoleniowe dla handlowców są oparte na NLP(oczywiście nie jest to napisane). Dwa- dlaczego każecie handlowcom udawać przyjaciół klienta tylko po to, żeby zdobyć od niego rekomendacje(to jest wałkowane na każdym szkoleniu)...? Zaoferujcie ludziom konkurencyjną ofertę, zamiast uciekać się do manipulacji.

@Byly Pracownik

Czyli że co? PH to jest taki kawosz oczekujący na kontakt? W ilu firmach byłeś z własnej inicjatywy, aby zaprezentować ofertę pracodawcy? Człowieku, ta firma to nie jest moloch posiadający monopol na rynku, do której kontrahenci walą drzwiami i oknami. Oni walczą o każdego klienta, o każdy kontrakt a tu trzeba umieć wyprzedzić konkurencję... niemałą. Zatrudnij się w firmie o wielkości Glock Ges.mbH a wtedy o godz. 9:00 zasiądziesz sobie przy biureczku a'la Ludwik14, przed kompem i przy kawusi. Klienci sami do Ciebie zadzwonią a Ty jedynie wybierzesz do kogo warto pojechać. Jest tylko jeden kłopot... wątpię aby Cię tam przyjęli do pracy, ale powodzenia życzę.

@Jus

A na czym miałyby być oparte, jeśli nie na NLP? Co złego jest w NLP gdy propozycja korzystna jest dla potencjalnego klienta? Gdybyś oferował urządzenia do prywatnej siłowni to kładłbyś nacisk na możliwe odniesienie kontuzji, czy raczej na KORZYŚCIACH wynikających z prowadzenia niezależnych regularnych treningów we własnym domu? Jedziesz na spotkanie i to Ty sam decydujesz o czym opowiadasz rozmówcy. Szkolenia sprzedażowe mają tylko "otwierać klapki w mózgu" i pokazać sposoby na "pogrzebanie" w głowie rozmówcy, aby odnaleźć jego rzeczywiste potrzeby. Grasz w brydża? Np. po zgłoszeniu przez partnera dwa karo, gdy odpowiem mu cztery trefle to zgłaszam grę w trefle, czy może pytam go ile ma asów? Problem PH polega na tym, że nie wie czy rozmówca potrafi grać w brydża. Oczywiście może zadać pytanie wprost, ale jak zadać pytanie o możliwości finansowe potencjalnego klienta? ...ile masz pan kasy na taki system? Ty chcesz sprzedawać systemy, czy jedynie je reklamować? Gdy pójdziesz do dealera samochodów to nie będzie opowiadał Ci o "wpadkach" producenta a o zaletach jego produktu. Jeśli wyczuje że chodzi o potrzebę posiadania ekskluzywnej limuzyny to nie będzie opowiadał o modelu przeznaczonym do jazdy miejskiej z silniczkiem 0,9 l. Opowiadał będzie jak to przyjemnie jest zanurzyć się w fotelach wyłożonych naturalną skórą z wielbłąda "bleblejskiego" i że tylko ten producent gwarantuje takie doznania. Będzie wpływał na twoje emocje, zatem będzie to NLP. Ale przecież ten klient nie chce słuchać o zaletach miejskiego modelu (np. pali 3,5 l/100) a chce usłyszeć jaką "korzyść" odniesie z zakupu TWOJEGO produktu? Zacząłbyś prezentację od informacji o kolosalnych kosztach serwisowania, od stricte technicznych informacji dot. składu stopu z jakiego wykonano blok silnika, czy od wskazania kto z "ważnych" tego Świata jeździ tym konkretnym modelem? ...uprzedzam Pana że instalowane przez naz panele ulegają uszkodzeniu pod wpływem opadów gradu i jeśli nie chce Pan wyrzucić tych 70 tys. zł. w piach to proszę je natychmiast ubezpieczyć. Tak rozpocząłby prezentację agent ubezpieczeniowy, ale nie przedstawiciel firmy instalującej panele fv, chociaż byłaby to prawda! A cena? Cena to jest kwestia szeroko rozumianej "jakości", czyli nie tylko wartości samego produktu.

Peterk66
@analityk

Sorry.... Klientowi mam do kory mózgowej się przebić.... Życzę sukcesów... Ale nie w sprzedaży!

@Peterk66

Szanowny Panie PETERK66 - w jednym komentarzu twierdzi Pan, że chciał wziąć udział w rekrutacji, w kolejnym twierdzi, że nie życzy Nam sprzedaży. To trzeba się zdecydować, albo jedno, albo drugie - bo jednak czegoś tutaj nie rozumiemy. Pozdrawiamy, Zespół Sun Pro

@Sun-Pro Sp. z o.o.

Naprawdę? Ankieterów z Pomorza wyrzuciliście przed tą swoją świetną imprezką, od tego czasu codzienne telefony od p. Tomasza, czyli Dyrektora Regionalnego żeby gonić w terenie, bo trzeba pozyskiwać klientów. W międzyczasie firma szukała ankieterów za śmieszne pieniądze, gdzie nikt normalny nie chciał się zgłosić. Każde pytanie o to, kiedy będą ankieterzy kończyło się zbywaniem pokroju "Szukamy, na ten moment Wy musicie coś robić".

@Na szczęście były pracownik

Naprawdę. Ogłoszenia na Ankietera Terenowego są ogólnodostępne z podaną stawką - 26,50 - 33,10 pln/h brutto. Czy to mało ? Czy to dużo? Widocznie dla Pana to mała stawka jednak dla większości osób ogromna możliwość do potratowania budżetu - zatem prosimy o nie obrażanie osób pracujących na tym stanowisku - zdecydowanie będzie to dla nich krzywdzące.

@Sun-Pro Sp. z o.o.

Pięknie odwracacie kota ogonem, potraficie to robić idealnie. Nigdzie nikogo nie obraziłem, natomiast zastanawiające jest, że za taką cudowną stawkę nie potraficie nikogo znaleźć od października.

Peterk66

Witam. Współpracuję od wielu lat z firmami z sektora OZE... Z taką niesłownością i niekompetencją dawno się nie spotkałem. LinkedIn... Też nie pomógł... Ile razy można czekać na linka do spotkania z szefem??? Życzę sukcesów... ????

@Peterk66

Dzień dobry. Bardzo proszę o informację, w którym dniu nie otrzymał Pan linka do spotkania - w ubiegłym tygodniu odbywały się dwa: jedno w środę, drugie w czwartek. Na Linkedin nie otrzymałam od nikogo informacji, że nie otrzymał powiadomienia, a jestem pierwszą osobą, która taką informację dostaje więc jestem zdziwiona tą informacją. Śmiało zapraszam do kontaktu bezpośrednio pod numer telefonu lub do kontaktu poprzez LinkedIn. Pozdrawiam, Ania Dział HR

@Peterk66

Niesłowność to drugie imię tej firmy, z panami prezesami na czele.

Aktualność
#badzsobawsunpro

Dzień dobry wszystkim użytkownikom serwisu GoWork.pl,

którzy poszukują informacji o Sun-Pro Sp. z o.o.

Dziękujemy tym, którzy już tworzą Naszą społeczność!

Kandydatom poszukującym pracy mówimy Dzień Dobry!

Sun-Pro to ludzie. Chcemy być wszędzie tam, gdzie Oni, gdzie kształtuje się wizerunek i poruszane są ważne kwestie dla Naszej firmy.

Liczą się ludzie. Liczy się to kim jesteś, jakimi wartościami się kierujesz - Twój wiek, wykształcenie i doświadczenie to tylko liczby. Zespół Sun-Pro to osoby, dla których branża OZE to nie tylko praca - to pasja. Pobudzamy się wzajemnie do działania, wspieramy, edukujemy i inspirujemy.

Jesteśmy otwarci na opinie obecnych jak i byłych pracowników. Cenimy merytoryczne wpisy, konstruktywną krytykę, z której wyciągamy wnioski. Dzięki nim postaramy się zadbać o to, aby współpraca z Nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Prosimy pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza przyzwolenia do kłamstwa, obrażania i naruszania czyjejś godności. Prawo chroni godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Podziel się z Nami swoją opinią - praca@sunpro.com.pl

(...) a WSZYSTKO, co osiągamy, osiągamy dzięki ludziom

Pozdrawiamy,

Mateusz

Mysle ze jak sie zeczywiscie poświęci troche swojego czasu w miesiacu moza wiele zyskać

#całkiem nowy

Moja przygoda z SunPro jest krótka. Mogę jednak śmiało stwierdzić, że przyjazna atmosfera, pomoc, jest tutaj na poziomie dziennym. Dostaję jąto od każdej osoby, z którą współpracuję. Życzyłbym wszystkim, aby doświadczyli podobnych wrażeń co ja :)

@#całkiem nowy

Co takiego dostajesz? Sorry, nie rozumiem, używam polskiego języka...

@Karolina

Oj tam, wystarczy przyjrzeć się całemu tekstowi i już nie trzeba pytać o nic.

@analityk

jak ktoś już chce pisać publiczne opinie, które czyta cała Polska to niech pisze zrozumiałym językiem bo ja nie wiem co autor miał na myśli i nie zamierzam tracić czasu na domysły...

całkiem nowy
@#całkiem nowy

Witam. Tłumaczy się winny, ale cóż. Skoro nie umiesz odczytać.. Miało być "ją". Wkradł się błąd. Mam nadzieję, że teraz jest zrozumiełe ;)

Dzień dobry, czy ktoś kojarzy na czym dokładnie dodatkowa praca jako ankieter terenowy i czy można aplikować na to stanowisko pracując na pełen etat na zmiany 6-14 i 14-22?

@Kasia

Pani Katarzyno - w każdym ogłoszeniu jest podany numer bezpośrednio do Koordynatora, który udzieli wszelkich informacji dotyczących samej pracy, zarobków oraz zatrudnienia - 601 496 276 serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy, Zespół Sun Pro

PH

Jestem już po rozmowach w sprawie pracy na stanowisku PH, rzekomo firma gwarantuje wszystkim pracownikom narzędzia do pracy włącznie z samochodem służbowym, na rozmowie dowiedziałam sie że samochód służbowy będę mogła dopiero otrzymać po 2 miesięcznym okresie próbnym, może mi ktoś podpowiedzieć jak jest faktycznie ? Czym jeżdżą handlowcy ? Pozdrawiam

@PH

Dzień dobry, rzekomo gwarantujemy :) oczywiście, że gwarantujemy przy czym tak jak informacja została przedstawiona na samym procesie rekrutacyjnym - pierwszego dnia auta może nie być, ponieważ dealerem aut nie jesteśmy i cały plac nie jest nimi obstawiony - jednak czym prędzej je organizujemy dla PH - obecnych PH zapraszam do podzielenia się również tą informacją. Do tego momentu zwracamy za każdy kilometr wg realnego zużycia i ceny paliwa . Pozdrawiamy, Zespół Sun Pro

@Sun-Pro Sp. z o.o.

Potwierdzam, Auta docierają dość szybko, myślę że te dwa miesiące to max ale jeśli ktoś ma pilną potrzebę to na pewno dział floty weźmie to pod uwagę.

@PH

Z tego co zauważyłem to handlowcy jeżdżą używanymi samochodami z przebiegiem ok. 100 tys. Raczej nikt nie dostaje "nowego"

Natan

Pytanie o rekrutacje na stanowisku Ph czy sama prace można pogodzić czasowo będąc już zatrudnionym na etacie?

@Natan

Dzień dobry, nie ma takiej możliwości - jest to praca zdecydowanie na pełen etat i czasowo nie da się jej połączyć z wykonywaniem innej pracy. Pozdrawiamy, Zespół Sun Pro

Witam. Nie mogę wysłać cv. Nie wiem co się dzieje.

@Kandydat

Dzień dobry, prosimy o przesłanie CV na adres praca@sunpro.com.pl w tytule wpisując stanowisko, na które się aplikuje. Pozdrawiamy, Zespół Sun-Pro

Z kim skontaktować się w sprawie pracy na terenie Rypina. Miałabym kilka pytań.

@Kandydat

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Panem Danielem 601 496 276 Pozdrawiamy, Zespół sun-Pro

Zainteresowana

Nie mam zdania ponieważ nie pracuję, mam natomiast pytanie, czy zmoryzowana emerytka ma szansę na pracę w Waszej firmie bo z tego co czytałem to sami młodzi ludzie piszą w większości nastawieni na duże zarobki. Pracowałam ponad 20 lat jako marketingowiec i mam bardzo dobry kontakt z ludźmi

@Zainteresowana

Droga Pani - zapraszamy do aplikowania. W szeregach Naszej firmy mamy 20 latków, a mamy osoby, które mają 70 lat - nie zamykamy się na Nikogo. Fakt, wymagamy, aby osoby były nastawione na duże zarobki - to świadczy o tym, że chcą dać z siebie wiele :)

Dzień dobry W komentarzach przewijają się wątki odnośnie procesu rekrutacji, rozmów kwalifikacyjnych itp. Mam pytanie czy to dotyczy jakiś specjalistycznych stanowisk czy wszystkich ? Zapoznałem się z ofertami jakie firma teraz zamieszcza i wynika z nich iż jest to praca raczej dodatkowa z elastycznymi godzinami nie wymagająca żadnego doświadczenia ani posiadanego wykształcenia. Więc moje pytanie brzmi czy podjęcie pracy jest warunkowane także wieloetapowym procesem rekrutacji pomimo iż z wymagań oferty wynika jedynie dyspozycyjność na min. 15 h czasu w tygodniu i własny samochód.

@Kandydat

Dzień dobry, mówi Pan o stanowisku Ankietera Terenowego - na to stanowisko jest jedna rekrutacja po której jest od razu decyzja odnośnie zatrudnienia, nie ma tutaj wieloetapowej rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół Sun Pro

Tajemniczy

Witam wszystkich, Chciałem spytać doświadczonych mniej i bardziej osób o średnie możliwości zarobkowe na stanowisku doradcy ds. OZE. Powiedzmy dobry doradca nie leń ale też nie jakiś wybitny.

@Tajemniczy

Przepraszam, ale czy Ty chcesz sprzedawać "coś" dobrego dla ludzi, czy jedynie zarabiać duże pieniądze? Wiesz, to jest bardzo ważna kwestia. Są dziedziny, w których można zarobić "piękną" kasę np.... sprzedawać kredyty tzw. frankowe, albo zagraniczne terapie dla ludzi nieuleczalnie chorych. Więc?

@analityk

ale to nie jest odpowiedź na jego pytanie, co cię obchodzi czyjeś sumienie albo cel? facet pyta o konkrety i ja też proszę o odpowiedź bo jestem zainteresowana pracą :)

@Karolina

Nie leń i nie wybitny zarobi pewnie około 7-8 tyś zł na rękę ale staramy się być wybitni i zarabiać więcej a czasami dużo więcej

@Piotrek

no i to jest dla mnie konkretna odpowiedź, dzięki wielkie! to są ogromne pieniądze za lenistwo... jestem pod wrażeniem kwot.

@Karolina

Tak jak napisałem " nie leń". System mamy naprawdę uczciwy i jeśli ktoś szuka miejsca żeby dostawać kasę za nic to niech szuka dalej. Chociaż uważam, że zdecydowanie ważniejsze są umiejętności niż ilość pracy.

pracownikxyz

Zabiorę głos jako obecny pracownik, ale też odniosę się do poprzednich miejsc pracy - jak ktoś jest zaangażowany, pracowity, wykonuje swoje obowiązki, a do tego nie szuka kwasów, problemów, dobrze żyje z ludźmi, nie będzie narzekał. W Sun-Pro pracuje mi się świetnie, poważnie podchodzę do swoich obowiązków, a dzięki temu widzę, że inni również traktują mnie poważnie :)

@pracownikxyz

popieram w 100%. roszczeniowcy i maruderzy chcący co miesiąc przyjść po wypłatę nie dając nic od siebie nie będą zadowoleni :) jeśli się zaangażujesz to jest duża szansa, że znalazłeś swoje miejsce na świecie

Zostaw merytoryczną opinię o Sun-Pro Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sun-Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sun-Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sun-Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sun-Pro Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 34 ocen.