Opinie o Solbud S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Solbud S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solbud S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solbud S.A. w Poznań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy firma Solbud S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jak sie pracuje w biurze? Czy jest pomoc, czy mozna sie czegos dopytać kogos? Czy kazdy widzi swój tylko koniec nosa?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Solbud S.A.?

ktoś kiedyś Nowy wpis

Ogólnie nie polecam. Zostałam zatrudniona na stanowisko młodszej księgowej-z taką też pensją a szefowa oczekiwała, że będę samodzielnie prowadzić jej księgowość. Zero wsparcia, wdrożenia, nic. Atmosfera też kiepska. I jak ktoś już inny napisał, szefostwo tylko podróżuje i szuka naiwnych do wykonywania za nich pracy za marną kase.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Solbud S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
jjjj

A ja pracowałam, niezbyt długo, ale w zupełności wystarczyło, aby poznać miejsce, w którym zdecydowanie nie chce się pracować. Nie z powodu nadmiaru pracy, wyposażenia biura czy innych aspektów, ale z powodu wypowiadania się w bardzo brzydki sposób o byłych/obecnych pracownikach - poziom żenujący. niski, Tego nie dało się po prostu słuchać! Jest takie powiedzenie, że najpierw trzeba zacząć od pracy nad sobą, aby o innych źle się wypowiadać. A i najważniejsze szefowej więcej nie było na miejscu, bo ciągle jakieś wakacje więc trudno było cokolwiek dogadać, uzgodnić czy poradzić się,

@jjjj

Witam. Czy mogę więcej info?? Jak z wynagrodzeniem? Mieszkaniem? Czy warto zaczynać umowa na stałe Czy okr próbny? Pozdrawiam

Czy pracownicy Solbud S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

A ja pracuje i jestem zadowolona. Praca dla osób samodzielnych i zorganizowanych. Nie jest to typ "korpo" wiec tacy pracownicy się tutaj nie odnajdą.

Elżbieta

Chyba nie łapię stylu ludzi z korpo w takim razie. Komu koniec końców nie polecasz?

Kandydatka

Wszędzie trzeba być pracowitym i zorganizowanym czy pracuje się w biurze czy na produkcji itp. Zatem jakie szczeble awansu są w firmie, benefity, premie, premie świąteczne, czy ilość obowiązków jest adekwatna do stanowiska?

Elżbieta
@Kandydatka

Miałaś już rozmowę może? Bo widzę, że 2 tyg minęły od tego pytania, szkoda że nikt nie odp. Chyba, że znasz już niektóre?

Talk

Warto zadać pytanie dlaczego ciągle ogłoszenia są odnawiane i dopytać szczegółowo o zakres obowiązków. Bardzo nieprofesjonalna przeprowadzona rozmowa a "otoczka" żenująca. Zero konkretów odnośnie samej pracy i dziwna atmosfera. Nie polecam

nick

Podpisuję się pod opinią wyżej. Byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej. Osoba, która ze mną rozmawiała nawet nie wiedziała jakim zakresem obowiązków miałabym się zajmować. TRAGEDIA nie polecam ani do współpracy, ani do pracy, tym bardziej do kupowania od nich inwestycji.

aaaaa

Firma nie jest profesjonalna. Może gdy budowała tylko w Belgii miała jakiś poziom. Obecnie rozpoczęła działalność/budowy również pod Poznaniem i w Poznaniu. I to co dzieje się na inwestycjach to żenada. Szefostwo woli jeździć po świecie niż wykonywać swoje obowiązki - obarczając nimi pracowników, którzy nawet nie wiedzą jak i co mają załatwić. Nie mówiąc już o kwestii prawno - formalnej. Wyzysk pracowników. Za śmieciowe umowy i pieniądze. Nie polecam kupna inwestycji od tej firmy. Budowy niedopilnowane, niezgodne z projektem....tragedia.

Zostaw merytoryczną opinię o Solbud S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Solbud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Solbud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solbud S.A.?

Solbud S.A.
  • Gęsia 5