Opinie o Solbud S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Solbud S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solbud S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solbud S.A. w Poznań

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.
 Pytanie

Czy pracownicy Solbud S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

jjjj Nowy wpis
Były pracownik

A ja pracowałam, niezbyt długo, ale w zupełności wystarczyło, aby poznać miejsce, w którym zdecydowanie nie chce się pracować. Nie z powodu nadmiaru pracy, wyposażenia biura czy innych aspektów, ale z powodu wypowiadania się w bardzo brzydki sposób o byłych/obecnych pracownikach - poziom żenujący. niski, Tego nie dało się po prostu słuchać! Jest takie powiedzenie, że najpierw trzeba zacząć od pracy nad sobą, aby o innych źle się wypowiadać. A i najważniejsze szefowej więcej nie było na miejscu, bo ciągle jakieś wakacje więc trudno było cokolwiek dogadać, uzgodnić czy poradzić się,

Pracownik
Pracownik

A ja pracuje i jestem zadowolona. Praca dla osób samodzielnych i zorganizowanych. Nie jest to typ "korpo" wiec tacy pracownicy się tutaj nie odnajdą.

Elżbieta
@Pracownik

Chyba nie łapię stylu ludzi z korpo w takim razie. Komu koniec końców nie polecasz?

Kandydatka Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Pracownik

Wszędzie trzeba być pracowitym i zorganizowanym czy pracuje się w biurze czy na produkcji itp. Zatem jakie szczeble awansu są w firmie, benefity, premie, premie świąteczne, czy ilość obowiązków jest adekwatna do stanowiska?

Elżbieta Nowy wpis
@Kandydatka

Miałaś już rozmowę może? Bo widzę, że 2 tyg minęły od tego pytania, szkoda że nikt nie odp. Chyba, że znasz już niektóre?

Talk
Kandydat

Warto zadać pytanie dlaczego ciągle ogłoszenia są odnawiane i dopytać szczegółowo o zakres obowiązków. Bardzo nieprofesjonalna przeprowadzona rozmowa a "otoczka" żenująca. Zero konkretów odnośnie samej pracy i dziwna atmosfera. Nie polecam

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Solbud S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
nick
Kandydat

Podpisuję się pod opinią wyżej. Byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej. Osoba, która ze mną rozmawiała nawet nie wiedziała jakim zakresem obowiązków miałabym się zajmować. TRAGEDIA nie polecam ani do współpracy, ani do pracy, tym bardziej do kupowania od nich inwestycji.

aaaaa
Pracownik

Firma nie jest profesjonalna. Może gdy budowała tylko w Belgii miała jakiś poziom. Obecnie rozpoczęła działalność/budowy również pod Poznaniem i w Poznaniu. I to co dzieje się na inwestycjach to żenada. Szefostwo woli jeździć po świecie niż wykonywać swoje obowiązki - obarczając nimi pracowników, którzy nawet nie wiedzą jak i co mają załatwić. Nie mówiąc już o kwestii prawno - formalnej. Wyzysk pracowników. Za śmieciowe umowy i pieniądze. Nie polecam kupna inwestycji od tej firmy. Budowy niedopilnowane, niezgodne z projektem....tragedia.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Solbud S.A. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Solbud S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Solbud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Solbud S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Solbud S.A.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Gęsia 5
  60-106 Poznań
 • NIP: 7792435176 REGON: 362681778 KRS: 0000578217
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Solbud S.A.
Przejdź do nowych opinii