Tobar Bartosz Tomkiewicz

Poznań

Opinie o Tobar Bartosz Tomkiewicz

Ninka

Pelen profesjonalizm, aluzje dotyczace erotomana mozna spokojnie wlozyc miedzy bajki zawiedzionych pan ktore zaluja ze tak nie jest, osobiscie obserwowalam sytuacje gdy panie probowaly wyjsc poza przyjete normy w relacjach pracownica - szef a pan bartek profesjonalnie i jak gentelman sprowadzal relacje do normy. Nikt nie jest bardziej jadowity niz odrzucona kobieta, a tych pracujac dla Pana Bartka poznalam kilka, stad zapewne negatywne komentarze, ktore sa bardzo krzywdzace dla pracodawcy, ktory podejscie etyczne i dobro pracownika stawia na rownym poziomie z dbaloscia o biznes, pozdrowienia dla Pana Bartka, kolezanek ekspedientek, szczerze polecam!!!

Alina

PRACOWALAM dla Pana B przez 2 lata mimo ze uwazam sie z atrakcyjną kobiete nigdy nie odczulam negatywnego podejscia a wrecz przeciwnie przemily pracodawca dbajacy o pracownika bez wzgledu na płeć. Pelen profesjonalizm. A komentarze o playboyu coz zwykla zawwisc Pan Bartek jest atrakcyjnym mezczyzna i wiele razy mialam do czynienia z sytuacją gdy to on byl podrywany przez pracownice, zapewne zawiedzione marzenia niektorych pan sklaniaja je do tak dziwnych komentarzy nie zwiazanych z rzeczywistością

Anula

Bardzo miły i sympatyczny Pan. Zgadzam się z opinią "byłej ekspedientki".

Była ekspedientka

Pracowałam tam jakiś czas temu. Wtedy pracodawcą był Pan Bartek i jego brat. Bardzo mili i sympatyczni ludzie. A powyższe komentarze chyba od Pań które chciałby by być kimś więcej niż pracownikiem? Obaj Panowie bardzo przystojni, więc pewnie Panie chciały poderwać właścicieli?. Nie udało się i żale wylewane na internecie. Żałosne.

jooolka

Przekonałam się osobiście, Pan Bartek to niewyżyty erotoman, ciekawe co na to jego żona.....

quercus

Współpracowałam z tą firmą, właściciel to kanalia.....

ja

Bardzo pozytywna opinia. Profesjonalizm i bardzo dobre warunki pracy.

mąż

odradzam panią prace w tej firmie właściciel zdaje się być playboyem próbując poderwać każdą kobietę

Zostaw opinię o Tobar Bartosz Tomkiewicz - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tobar Bartosz Tomkiewicz