Opinie o Newonce Project Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Newonce Project Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Newonce Project Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Newonce Project Sp. z o.o. w Poznań

Kozieglowyy Nowy wpis

Niezaplacona faktura za roboty powyżej 4 miesięcy nie polecam współpracy

Czy można liczyć w Newonce Project Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

INZYNIER Nowy wpis

Uważajcie na poczynania Szymona Durkina na budowach odnośnie współpracy branżowej który jest dobrze asekurowany przez Prezesa spolki.

Administrator Nowy wpis

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Newonce Project Sp. z o.o.. Poszukiwani są Kierownik Budowy. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Aplikowałeś na stanowisko Inżynier budowy oferowane przez firmę Newonce Project Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Jarosław

Wykonaliśmy dla nich usługę budowlana 2 faktury opłacone ostatnia faktura nie opłacona do dnia dzisiejszego brak jakichkolwiek oznak opłacenia faktury Portal z tego co piszą jest dla pracowników, klientów my wykonywaliśmy usługi budowlane

Biacolor.

Nie rozliczają się za wykonane prace dzwoniąc do kierownika budowy mówi żeby go w to nie mieszać

Administrator gowork

Dzień dobry, Mam pytanie dotyczące możliwości współpracy w firmie. Czy firma rozlicza się z kontrahentami ? Podziękowania.

Administrator gowork

Dzień dobry, Mam pytanie dotyczące możliwości współpracy w firmie. Czy firma daje bony na święta? Podziękowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Newonce Project Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Newonce Project Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Newonce Project Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Newonce Project Sp. z o.o.?

Newonce Project Sp. z o.o.
  • Kopanina 28 lok. 32
    60-105 Poznań

Newonce Project Sp. z o.o.