Opinie o Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm-Warszawa S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm-Warszawa S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm-Warszawa S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm-Warszawa S.A. w Katowice

Farmaceuta92 Nowy wpis

Nie mogę polecić tego pracodawcy . Jest przede wszystkim NIEWIARYGODNY- ogłoszenia o pracę kuszą dodatkowymi benefitami np. możliwością urlopu w 5* hotelu , czy dofinansowaniem do wczasów . W praktyce żaden pracownik tego nie otrzymał ( rok 2023) mimo pisania licznych wniosków . Obietnice podwyżek - bez pokrycia !! Mimo że RKS operuje w rozmowach konkretnymi datami i liczbami = jawne (usunięte przez administratora) ze strony firmy . Pensje mocno odstają od średniej w regionie . Jak ktoś opisał powyżej -normy wręcz niemożliwe do wyrobienia systematycznie podwyższane. Przez dwa lata pracy nie widziałam premii na oczy. Absolutnie nie polecam Cefarm Kielce

apotheker Nowy wpis

Zgadzam się z komentarzem wyżej, Od siebie dodam ,że znam przypadki, że przedłużali godziny otwarcia aptek i w przypadku braku zgody personelu straszyli karami finansowymi. Ponadto pracownicy mają problemy z egzekwowaniem przepisów Kodeksu Pracy, w teorii wszystko ok, w praktyce każą np. odrabiać soboty, na które się miało zwolenienie lekarskie, itp.

Ja1 Nowy wpis

Wpis dotyczy aptek Cefarm 36,6, które są tak zarejestrowane pod jedną ze spółek Farmacolu, żeby ciężko było znaleźć opinie innych pracowników

Ja1

Nie polecam tego pracodawcy. Opiszę, jak wygląda praca w aptece CEFARM, gdyż pod tym NIPem w tej spółce farmaceuci są zatrudniani. Wyrażam też ogromne zdziwienie, że nie ma żadnych opinii, więc moja będzie pierwsza. Wyzysk pracownika na maxa, zatrudnianie absolutnego minimum ludzi, brak podwyżek (tłumaczenie,że obroty spadają, nie wyrabia się norm). Nowi pracownicy dostają na start dużo więcej, ale później ta sama bajka. Co do samych norm- są nierealne do zrealizowania, wyższe, w porównaniu do roku ubiegłego. Zatem nie ma co liczyć na obiecywane premie, gdyż wyrabiają je tylko apteki z małych miejscowości bez konkurencji w okolicy. Oczywiście pracownicy są rozliczani ze sprzedaży, koszyków, przykasowek, akcji tematycznych, marki wlasnej. Produkty oferowane w tych "promocjach" są ciągle takie same i drogie, np.Theraflu za 30zl. Łatwiej byłoby sprzedać produkty do max 10zl, ale firma wie lepiej. Jeśli apteka nie wyrabia norm, musi robić raporty sprzedaży z podziałem na pracowników. Czyli ciągle "gonienie" i stres. Jeśli jakiś pracownik się nie sprawdzi, to nie rozwiązują umowy po ludzku, tylko wręczają pismo z przeniesieniem do innej lokalizacji, która wybierają tak, by była absolutnie nieosiągalna lub niedogodna dla zatrudnionego i aby on sam zrezygnował. Niestety, nie można nic zrobić, przez odpowiednie zapisy w umowie. Świadczenia socjalne to też śmiech na sali, 2 lata temu zaproponowali na święta bony, ale tylko na zakup produktów ich marki własnej. Ewentualne świadczenia pieniężne są śmiesznie niskie. Nie polecam, szkoda nerwów, traktują człowieka jak maszynę, nic nie oferując w zamian. Dowodem tego jest ciągła rotacja personelu w całej sieci aptek.

logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm-Warszawa S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm-Warszawa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm-Warszawa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm-Warszawa S.A.
  • Rzepakowa 2
    40-541 Katowice

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm-Warszawa S.A.