Opinie o NOVI FMCG Sp. z o.o. w Pszczyna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. w Pszczyna

Zarząd Novi FMCG sp. z o. o.

Szanowni Państwo, Działając w imieniu NOVI FMCG sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie, wnosimy o wiarygodne, zgodne z posiadaną wiedzą i przemyślane opinie/wpisy/komentarze dotyczące Naszej działalności oraz Naszych Pracowników. Niezmiennie przykładamy ogromną wagę zarówno do jakości świadczonych przez Nas usług, jak i do dobra Naszych Pracowników. Cenimy sobie także merytoryczne i konstruktywne uwagi, które pozwalają Nam na dalsze doskonalenie Naszej działalności biznesowej. Niemniej nie możemy zgodzić się jednak na umieszczanie w przestrzeni publicznej nieprawdziwych, kłamliwych opinii/wpisów/komentarzy uderzających w dobre imię Spółki oraz szkalujących i naruszających godność Naszych Pracowników. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, iż swoboda wypowiedzi nie pozwala na publikowanie informacji nieprawdziwych, a anonimowość autorów tychże opinii/wpisów/komentarzy jest tylko pozorna. Wedle Naszej najlepszej wiedzy, gros negatywnych, umieszczonych na portalu GoWork.pl, opinii dotyczących Spółki jest niezgodna z prawdą i jako takie naruszają one dobre imię Spółki, w tym jej renomę i wiarygodność, jako pracodawcy, poprzez nieprawdziwe pomówienia, dotyczące warunków pracy i płacy w Spółce, jak również szeroko pojętej „atmosfery” pracowniczej panującej w Spółce. Wobec powyższego pragniemy przypomnieć, iż publikowanie nieprawdziwych opinii/wpisów/komentarzy dotyczących Novi FMCG sp. z o.o. i jej Pracowników może wyczerpywać znamiona przestępstwa zniesławienia za pomocą środków masowego komunikowania, które zostało stypizowane w art. 212 § 1 k.k. w zw. z art. 212 § 2 k.k., a nadto treść przedmiotowych opinii/wpisów/komentarzy może stanowić również wykroczenie określone w art. 26 ust. 1 ustawy z dnia 16.04.1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Niezależnie od powyższego, publikowanie negatywnych, nieprawdziwych opinii/wpisów/komentarzy stanowi również naruszenie dóbr osobistych – a to dobrego imienia Novi FMCG sp. z o.o. (art. 43 k.c. w zw. z art. 23 i 24 k.c.). Każdy przypadek publikowania nieprawdziwych opinii/wpisów/komentarzy spotka się z podjęciem stosownych kroków prawnych przez Zarząd Spółki. Jednocześnie dziękujemy za wszystkie prawdziwe uwagi kierowane pod adresem Spółki, które niewątpliwie pozwolą Nam na dalszy rozwój, a tym samym satysfakcjonującą współpracę zarówno z Naszymi kontrahentami, jak i Pracownikami. Z poważaniem, Zbigniew Noga Prezes Zarządu

czekoladka
@Zarząd Novi FMCG sp. z o. o.

UWAGA !!!! WSZYSTKIE KOMENTARZE SĄ NOTORYCZNIE USUWANE, bo PRAWDA W OCZY KOLE !!!! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM NIKOMU ZABAWY W TYM CZYMŚ !!!!

Ciekawy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Ilu pracowników zatrudnia firma ?

Izka Nowy wpis

dzień dobry, ja kiedyś widziałam, że Key Account Managera do siebie poszukiwali. Miała to być wtedy rekrutacja zdalna ale zastanawiam się czy teraz nie ma możliwej rozmowy prosto z biura? zdecydowanie preferuje ten tradycyjny sposób

Zarząd Novi FMCG sp. z o. o.

czekoladka Nowy wpis
@Zarząd Novi FMCG sp. z o. o.

Andzia Nowy wpis

Hejka. Tak dla pewności to pracownik biurowy od samego początku ma już umowę o pracę na czas określony czy może występują jakieś okresy próbne? Kiedyś w ofercie był tylko ten pierwszy wariant wpisany ale bez szczegółów

Rozmowę kwalifikacyjną w Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko SZWACZKA PRZEMYSŁOWA (MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA)?

Kiedyś gdy dodawana była oferta dla pracownika biurowego to w teorii nie trzeba było mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia a przynajmniej nie pisano o nim wprost. do zakresu obowiązków wchodziło zarzadzanie flotą czy też praca z dokumentami. Do dziś tak jest i czy zatrudnienie na tym stanowisku będzie możliwe?

Witam ile minimalnego doświadczenia w zawodzie teraz potrzeba aby moc kandydować na KAMa? Bezpośrednio z dawniejszej oferty nie jestem w stanie tego wywnioskować, bo tego nie uszczegółowiono. Podobnie było z zarobkami. nie kojarzycie może chociaż widełek?

Napisano jakiś czas temu, że dział handlowy został odświeżony i pracują w nim nowe osoby. przy tych opisach od osób, które dawniej miały styczność z Pracodawca ciekawa jestem zdania osób całkiem nowych. Czy cokolwiek wobec tych poprzednich opinii mogło się zmienić?

BA

Potrzeba przedstawicieli i non stop są ogłoszenia.Zatrudniaja coś tam,ale widać na dłużej nie da się utrzymać z powodu dużych wypłat i niesamowitej atmosfery,która panuje.Pracujace osoby szukają nowych wyzwań gdzieś indziej i to tylko kwestia czasu. Życzymy im prędkiego znalezienia swojego miejsca i opcji rozwoju w dobrym kierunku.

@BA

Czyli jak tu się w praktyce finansowo wychodzi? piszecie, że osoby zatrudnione szukają nowych wyzwań. Czy z tego wynika, że praca tutaj jest po prostu stateczna?

Tak dla pełnej jasności, to na których stanowiskach można było zatrudniać się zdalnie? Jakiś czas temu ktoś zadał pytanie o te formę zatrudnienia, jeszcze nikt nie udzielił definitywnej odpowiedzi ale i tak zastanawiam się nad organizacja pracy w tym zakresie. jakie są zespoły?

Wiecie, czy Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Widzę, że ostatnio ludzie interesują się praca i zadają pytania, ciekawe jednak czemu odpowiedzi brak? padło także zapytanie o reakcje na zgłaszane problemy, tez bez odzewu. To jakiekolwiek występują czy właśnie jednak nie? czy w biurze przy Batorego zatrudniane są może osoby bez doświadczenia? nie mam go a wstępnie za pracą się rozglądam

lud miła

Nie ma odpowiedzi, bo nic ciekawego się tam nie dzieje prócz zwolnienia się w ostatnim czasie jednej z ,,kierowniczek” po kilku latach zabawy - wszędzie dobrze… pani L otworzyła oczy (lepiej późno niż wcale) i poleciała za ,,dalszym rozwojem” do nowego miejsca pracy haha. Nie wiadomo o co chodzi to chodzi o… no właśnie haha. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM na zbyt wysokie zarobki i atmosferę,która jest najlepsza z najlepszych :) Przyjęci zostali również w nieodległym czasie nowi przedstawiciele handlowi. Ciekawe ile czasu będę się bawic haha. I tak w kółko non stop. Rotacja to drugie imię haha

Robert

Jestem w trakcie rekrutacji i odbieram firmę bardzo pozytywnie. Nie widzicie między innymi rekrutacji na PH, ponieważ firma korzysta z usług firm zewnetrznych które się w tym obracają. Dostarczają firmie już wstępnie wyselekcjonowanych kandydatów. Zaletą jest fakt, że firma nie jest silnie rozbudowana i nie ma tu problemu kto podejmuje decyzje. Jeżeli wiesz, że robisz to co do Ciebie nalezy to nie ma co narzekać tylko dbać o to co firma oferuje i odpowiednio pielęgnować.

Marysia
@Robert

Na jakie stanowisko jesteś rekrutowany? Tak wiemy,że jedna agencja zajmuje się rekrutacjami.To jest zaletą,że firma jest nie rozbudowana,nikt jej nie kojarzy? Kto podejmuje decyzje?

Robert
@Marysia

Na stanowisko przedstawiciel handlowy. Firma znana. Dystrybutor slodyczy marki premium do różnych sieci oraz liczących się na rynku sklepów detalicznych. Decyzję podejmuje w pierwszym kroku Pan kierownik, następnie Pan dyrektor.

Dusia

Tu bezpośrednio w biurze cos jeszcze się robi? nie wiem jak do końca rozumieć te poprzednie komentarze, pojawiały się tez zapytania o pracę handlowców ale ludzie cos nie odpisywali, dlaczego? kiedy ostatnio szukali kogoś do siebie? Skąd wziąć aktualne oferty? mam jedna do biura ale sprzed paru lat

kinder
@Dusia

Sama sobie odpowiedz na to pytanie odnośnie pracy w biurze doskonale znasz ja haha. Jest podana informacja na temat pracy handlowców czytaj uważnie. W ostatnim czasie próbowali znaleźć kogoś do ,,marketingu”,ale nie udało się ze względu na niskie wynagrodzenie. To jest Polska a nie Chiny haha

Bogusia
@kinder

A masz to ogłoszenie do tego marketingu? Nie ze chce od razu aplikować ale ciekawi mnie praca. Piszesz o niskiej kasie, masz na myśli przy tym po prostu minimalna? A za jaki zakres obowiązków? co się robi?

Aleksandra

Przedstawiciele będą potrzebni? Kiedyś w internecie mignęła mi oferta od nich, tu tez ktoś już się jakiś czas temu interesował pracą. pojawiają się przy tym różne opinie… opiszecie mi sytuacje handlowców? Jakie targety? I co planowane macie teraz na kolejny już rok?

Z ponad rok temu powstał taki watek odnoszący się do benefitów, lecz do dnia dzisiejszego nie zostały one do końca sprecyzowane. Czy jest ktoś na bieżąco z tegoroczną ofertą i mógłby ją przybliżyć? Jak teraz praca handlowca wygląda? jakie dodatki się otrzymuje i jakie są perspektywy finansowe od kolejnego roku? będzie w ogóle wtedy ktoś potrzebny?

Podbijam - jestem zainteresowany - podczas rekrutacji nikomu nie potrafił odpowiedzieć chociażby na pytanie dotyczące multisport

sumienie

Nie ma odpowiedzi, bo nic ciekawego się nie dzieje prócz zwolnienia się w ostatnim czasie jednej z ,,kierowniczek” po kilku latach zabawy - wszędzie dobrze… pani L. otworzyła oczy (lepiej późno niż wcale) i poleciała za ,,dalszym rozwojem” do nowego miejsca pracy. Nie ma żadnych dodatków w postaci multisport - co najwyżej przepyszna herbata vitax, która jest najlepsza z najlepszych jak i ,,rodzinną” atmosferę panującą :) ZDECYDOWANIE NIE POLECAM na zbyt wysokie zarobki oraz szerokie możliwości rozwoju :)

Kiedyś cos pisali o ciągłej rotacji PH, ja jakoś jak teraz patrzę po Internecie nie widzę ofert. czy to znaczy ze cos ustalo w tym zakresie? Chyba ze gdzieś indziej są dodawane? mam tez oferty dla biurowych ale maja po kilka lat.

Cześć, z czego wynika to, że nikt nie odpowiada na pytania? Ile osób tu docelowo robi? jak tak patrzę po ostatnich opiniach to jest sporo zapytań od osób zainteresowanych. Ktoś pytał o reakcję związaną z występującymi problemami. Pytanko tylko, jakich w zasadzie można teraz się spodziewać? Jakie są najczęstsze?

Czy w Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Joasia

Widzę, że wygasła ta oferta pracy na stronie urzędu na szwaczkę przemysłową. A trzy wakaty były to może jednak jeszcze znajdzie się miejsce? Chciałabym też wiedzieć, czy nadal obowiązuje umowa na okres próbny, jak długo trzeba czekać na jakąś dłuższą formę zatrudnienia aktualnie, jakaś pani mogłaby mi napisać? Dziękuję ogromnie.

Kora

a jest tu ktoś kto aplikował mimo wszystko do tej „piaskownicy” jak ktoś to ujął w ostatniej opinii miałby inne zdanie? Widziałam opinie o tym, że jest coraz więcej wakatów, z jakich przyczyn? chodziło o te wspomniane odejścia czy po prostu tworzone są miejsca pracy? czy firma mimo wszystko się rozwija?

Czy w Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Zostaw merytoryczną opinię o Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k.?

Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k.
  • Stefana Batorego 26
    43-200 Pszczyna

Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k.