Opinie o Zakłady Produkcji Cukierniczej Vobro Wojciech Wojenkowski w Brodnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakłady Produkcji Cukierniczej Vobro Wojciech Wojenkowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Produkcji Cukierniczej Vobro Wojciech Wojenkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Produkcji Cukierniczej Vobro Wojciech Wojenkowski w Brodnica

Mercedes

Witam poleca ktoś pracę na tej produkcji? Praca dla kobiety (Nie wiem czy warto wysłać CV) Jak wyglądają zarobki Jak wygląda atmosfera Na kogo uważać

Barbara

Dawanie tego wolnego chyba jest limitowane? Chodzi o jakieś konkretne przestoje? Na jakiej umowie teraz jesteście, o UoP chodzi? w sumie to od prawie roku nic się nie zmieniło? A czy wszyscy ludzie rotowali czy są osoby, które dłużej pracują?

Co sądzisz o atmosferze w firmie Zakłady Produkcji Cukierniczej Vobro Wojciech Wojenkowski? Ile można tam zarobić?

Ola
@Błażej

Sama byłam świadkiem takiej sceny płaczu. Zawsze odpowiedzialność ponosi lider grupy więc trzeba chyba bardziej przyłożyć się do pracy żeby się nie powtórzyło

Ewka Nowy wpis

w zeszłym roku ktoś już pytał o zarobki handlowca, szkoda że obyło się to bez odpowiedzi, ponieważ sama chciałabym się rozeznać. Na stronie piszą, że poszukują teraz reprezentantów na terenie całego kraju. wiecie czy warunki finansowe bardzo różnią się od regionu?

No cześć, jak teraz wygląda atmosfera w zestawieniu z zeszłorocznymi opiniami? Na stronie widnieje oferta na Podgórną dla specjalisty ds. kontroli jakości. mam już doświadczenie a widzę, że nie jest ono i tak wymagane. czy mimo wszystko wpłynie na większą oferowaną stawkę?

Valdi Nowy wpis

Nic nowego nie dowiesz się, prócz tego że zawalają cię sporymi obowiązkami nawet te które do cb nie należą,zwalanie winy na cb jeżeli magazyn źle oetykietował palety lub musisz dobierać i sprawdzać partie pudełek czy są zgodne z zamówieniem itp. zarobki, najniższa krajowa żadnych premi dodatków nie ma, od czasu do czasu musisz się jeszcze zmagać z uwagami od starych raszpli,i od pijaczków którzy lubią popić sobię a kamery i tak nie widzą tego lub się chowają po kontach i pomijają nalewkę sobie.

kobieta

Witam praca w tej Firmie to porażka życia. wielu mnie ostrzegało, ze w Vobro jest grupa kobiet które poniżają .Nowy pracownik jest traktowany przez niektóre wredne raszple jak smie,,,,,c,szkoda sów na ten temat.Dużo by pisać.

@kobieta

Po jakim czasie nowa osoba przestaje być już za taka uznana? Chodzi może o jakiś okres próbny? Fakt faktem co dalej jak już jednak się zaadaptujesz? Jaka ścieżka kariery? Oraz z drugiej strony do kogo w razie czego idzie się teraz z jakimś problemem?

Alicja
@kobieta

Na jakim dziale takie sytuację mają miejsce. Czy nikt nie może zwrócić uwagę takim kobietą

MarKa Nowy wpis
@kobieta

Właśnie . Praca sama w sobie jest okej, ale towarzystwo ostatnio .. nie da się pracować ! Atmosfera jest ważna :(

Mercedes

Zosia
@Mercedes

Opinie mogą być różne na temat pracy w zależności od stanowiska na jakim pracuje lub pracowała osoba. Najlepiej samemu wyrobić sobie własne zdanie. Co do płacy to na pewno jak wszędzie czyli najniższa krajowa.

Halina
@Zosia

Ok, najniższa krajowa rozumiem, że to podstawa a są jakieś premie? Coś dodatkowego do tej pensji może wpaść?

Barbara

Firma Zakłady Produkcji Cukierniczej Vobro Wojciech Wojenkowski w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Reprezentant Handlowy ds. Kluczowych Klientów. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Zakłady Produkcji Cukierniczej Vobro Wojciech Wojenkowski? 24 czerwca na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Ktoś z Was aplikował?

Szczerze nie polecam tego zakładu. Co do atmosfery to są pracownicy którzy przymilają się specjalnie tylko po to aby robić za nich wszystko. Zarobki takie sobie. Tylko szukają dobrej okazji do zabrania premii żeby robić za najniższą krajową.

Edyta

To za co mogą te premie zabrać? Jest to opisane w jakimś regulaminie albo czymś takim? W ogóle to dużo tej premii można sobie wyrobić?

Błażej

Od znajomego pracującego w tym zakładzie wiem że jest tak super atmosfera że brygadzistki płaczą po rozmowie dotyczącej spakowania złego asortymentu. Słabe psychiczne popłaczą się, mocne oleją to....

Urszula
@Błażej

To jak konkretnie taka rozmowa miałaby przebiegać, że tego typu reakcje by się pojawiły? I tak pzt to często się tu takie coś zdarza? Jakie jeszcze niezgodności się zdarzają, że na rozmowy ludzi biorą?

Ola

Sandra

Co myślicie o magazynie i pracy tam ? Aktualnie potrzebują tam mam doświadczenie na magazynie i uprawnienia na wózki zastanawiam się nad złożeniem tam cv

Czy w firmie Zakłady Produkcji Cukierniczej Vobro Wojciech Wojenkowski da się zarobić 8500 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko brak?

Jeśli mówisz o wynagrodzeniu za trzy miesiące to i 8500 jest możliwe...

Julia

Chciałabym się dowiedzieć czy ciężka jest praca dla dziewczyn w tej firmie?

Rafał
@Julia

Chyba nie aż tak ciężka bo ktoś tu wspominał o brygadzistce a więc kobiety też sobie radzą. Chcesz się dostać na produkcję? Masz jakieś doświadczenie czy to twoja pierwsza robota?

Brodniczanin

Nie pracowałem tam nigdy , że słyszenia wiem , że był tam śmiertelny wypadek , młody chłopak wpadł w gorącą czekoladę . Pracuje tam dużo ludzi z Ukrainy , z rozmów z ludźmi zarobki słabo , atmosfera napięta, taki (usunięte przez administratora) . Za chiny ludowe bym tam nie pracował.

Nowa
@Brodniczanin

Naprawdę sytuacja jest bardzo dziwna. Atmosfera często bardzo nieprzyjemna. Ale nieprzyjemni są Polacy. Sama praca w sobie nie jest zła. Praca jest Ok, ale ważne jest to... kto ją wykonuje. Naprawdę zachowanie niektórych ludzi stawia wiele do życzenia. Jest taka jedna słynna brygadzistka z znana bardzo na całym zakładzie za studiowanie mobbingu pracownika. Naprawdę biada tej osobie nowej, która do niej trafi.

Oleksii
@Brodniczanin

Nygusów i nieudaczników twojego pokroju w Vobro nie potrzeba.

Hala
@Oleksii

Dokładnie ,zgadzam się.

XD
@Oleksii

Ten najbardziej robotny człowiek się znalazł, co kurla na żadnym dziale nie potrafi się utrzymać dłużej niż 3 miesiące hahahah

NieChcijWiedzieć

Praca jest ogólnie spoko, tylko niektórzy ludzi to przysłowiowe kur**. Trochę tam pracowałem i za chiny ludowe nie chciałbym już tam wrócić :) Pewni ludzie wyżej "postawieni" czują nie zbyt ważni, lecz zapominają że za bramą nic nie znaczą, dla grubasa i starego tak samo.

Ilona
@NieChcijWiedzieć

A czemu tak o nich negatywnie się wyrażasz? Co konkretnie robią?

Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać w zakładzie pracy vobro??

Edyta
@Zainteresowany

A o jakie stanowisko pytasz?

Są jakieś premie czy najniższą ?

Firma Zakłady Produkcji Cukierniczej Vobro Wojciech Wojenkowski poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko przedstawiciel handlowy. Czy dalej można tam aplikować?

marzec

nie wiem, ale na tej stronie masz na górze opcje "oferty pracy" jeśli tam nie będzie to wejdź na główną strone vobro i tam na pewno będzie więcej ;)

Urszula
@marzec

A były w ostatnim czasie może jakieś większe rotacje czy raczej jest tutaj w miarę stabilne zatrudnienie?

Ewelina
@marzec

W takich zakładkach to często nie ma info bo zapominają umieścić oferty, możesz powiedzieć od jak dawna tam pracujesz i czy tez znalazłaś prace przez tę zakładkę?

marzec
@Urszula

tak mozesz złożyc aplikacje przez strone vobro albo na olx czesto maja oferty pracy ;-))

Bożena
@marzec

A tak ogólnie polecasz prace w firmie? :) Jest szansa aby dostać od początku umowę o pracę?

Monicza

Czy wiecie może,czy nadal potrzebują szwaczki do szycia kokard na bombonierki? (kiedyś dostałam od zakładu taka propozycje,zanim przyjęli na produkcje)

Nikc

Polecacie pracę w zakładzie vobro ? Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać ?

Jak szefostwo w Zakłady Produkcji Cukierniczej Vobro Wojciech Wojenkowski? Spoko traktują ludzi?

Ona

Jeśli chodzi Ci o kierowników to dopóki nie wyrazisz swojego zdania będą ok. Jeśli to zrobisz możesz mieć pod górkę, szczególnie z takim jednym... ????

Werka

Najgorsi sa starzy pracownicy nowych maja za nic najlepiej sie nie odzywac i robić co każą bo do kierownika lecą. Nie chca w niczym pomoc wchodzisz na zakład to masz wszystko umieć a jak nie umiesz to przygotuj się na wytykanie palcem.

Ona
@Werka

Albo szybko się uczysz i cię akceptują albo przerąbane, a jak chcesz się uczyć to jest po co się pchasz jak nie umiesz

Werka
@Ona

Tak opryskliwych i pozbawionych szacunku dla człowieka kobiet nigdzie indzije się nie spotka tylko w vobro. Szczególnie na 1 zmianie są takie "Panie".

Nowa
@Werka

To prawda stare pracownice są niektóre okropne, wręcz nie do zniesienia. Przykre to bardzo. Ale pierwszej zmianie ??? Co 3 tygodnie ktoś ma pierwsza zmianę

Toffi
@Werka

Dokładnie, starzy pracownicy i pupilki kierownictwa są tam zauważani. Niczego nie chcą Cię nauczyć, bo stary pracownik zrobi lepiej. A jak co do czego dostajesz zjeby, że nic nie umiesz. Wypłata bez szału. Na nadgodziny nie ma szans bo pierwszeństwo mają starsi pracownicy.

Juras

Witam. Byłem na rozmowie o pracę... Porażka... Praca na trzy zmiany, po tygodniu pracy, za najniższą krajową, bez dodatków itd. Nie polecam.

Hala

Pracowałam 4 lat w Vobro ,na produkcji i mam tylko dobre zdanie o szefostwie .Pracownicy są szanowani ,wynagradzani ale trzeba również być pracownikiem odpowiedzialnym ,wykonywać sumiennie powierzone obowiązki.

@Juras

Takie realia dzisiejszej zeczywistosci

Leszek

Jesteśmy ich psami tak nas traktują!!!

Bum
@Leszek

To po (usunięte przez administratora) tam pracujesz jak tak źle cię traktują,narzekacie ale pracujecie tam,jest tyle innych zakładów nikt na siłę was nie trzyma,jak się nie podoba to (usunięte przez administratora) .

Konfekcja

Wstyd po prostu wstyd.

globo3
@Konfekcja

no właśnie na konfekcji dzieje się tylko głupi hejt. stare france zawsze uważają że są bogami (usunięte przez administratora) po cholerę forum o pracodawcy jeśli prywatne wojny ktoś (usunięte przez administratora) prowadzi????!?!?!!!

@globo3

No ale co zrobisz jak każdy może tutaj pisać? Cała Polska to czyta. Śmieszą mnie te wojny na forum, a w pracy pewnie siedzą cichutko i żadne się do siebie nie odezwie.

globo3
@Monika

Cała prawda. niestety ludzie na forach poświęconych pracodawcy hejtują i prowadzą wojny prywatne. ale to tylko o ich rozumie świadczy. no i te pisanie że "ip mam" "to ta sama osoba" to jest chore jak umysły tych osób. z resztą jaka musi być atmosfera w zakładzie jeśli tak się dzieje na forach a nie potrafią sami z sobą się dogadać tylko zaśmiecają sobą treść forum. które nie do tego jest przeznaczone.

Bim
@globo3

No to ja Ci powiem że wcale nie jest aż tak ciężko znaleźć autora takich wpisów co nie którzy się zdziwią

Abc

Zróbmy zbiórkę na świąteczny prezent dla wiewióry. Na pewno pojawi się wybuchowa radość z hulajnogi.

Janek

Witam ja z pytaniem czy warto aplikować do firmy na stanowisko operatora linii pakowania ?

Vv

Nie daj sobie spokój.

Lew

Oczywiście że warto,,

@Janek

A jak miej wiecej wygląda praca operatora przy słodyczach. Aktualnie jestem operatorem w pełni zautomatyzowanej linii tylko że przy owocach. Proszę osoby które potrafią tylko narzekać że operator stoi i nic nie robi o danie spokoju sobie z komentarzem

Sztos
@Janek

Zależy o co pytasz? Ogólnie jest ok .nie są to maszyny aż tak trudne do ogarnięcia na pewno dasz radę.pozdrawiam

@Sztos

Chodzi mi o zakres obowiązków obecnie mam pełną linie do obsługi od sypkiego towaru po gotowe palety i dwoje ludzi pod sobą jedną do zasypu druga do sortowania

@Sztos

A maszyny są stare czy jakieś bardziej nowoczesne? Może też bym się zatrudniła, ale nie mam doświadczenia w pracy na produkcji...

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Produkcji Cukierniczej Vobro Wojciech Wojenkowski - Brodnica

• Jak się pracuje w Zakłady Produkcji Cukierniczej Vobro Wojciech Wojenkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Produkcji Cukierniczej Vobro Wojciech Wojenkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Produkcji Cukierniczej Vobro Wojciech Wojenkowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Produkcji Cukierniczej Vobro Wojciech Wojenkowski
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.

Zakłady Produkcji Cukierniczej Vobro Wojciech Wojenkowski