Opinie o ZPC VOBRO w Toruń Podgórna 78

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZPC VOBRO. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ZPC VOBRO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPC VOBRO w Toruń Podgórna 78

Nowy Nowy wpis

Witam. Planuję zmienić pracę. Jaki jest system zmianowości, jakie zarobki na wejście i w dalszym etapie i jaka atmosfera pracy na linii pracownik-współpracownik i kierownik-pracownik?

kandydatka Nowy wpis

czy jest podział na zaszczepionych i niezaszczepionych czyli segregacja sanitarna w pracy w tej firmie?

Irena Nowy wpis
@kandydatka

Czy to milczenie pozwala sądzić, że raczej nie? Inaczej pewnie jakaś sprzeczka by się tutaj z tego porobiła... A jakiekolwiek konflikty to tu właściwie występują?

Sylwia

Dzień dobry, czy w ZPC VOBRO można się aktualnie starać o pracę na jakieś stanowisko? Czy poszukują nowego pracownika a jeśli tak to jakie są wymagania? Dajcie koniecznie znać. Pewnie znajdzie się więcej osób zainteresowanych tym tematem.

T Nowy wpis
@Sylwia

Nie szukają bo jest mało pracy

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w ZPC VOBRO. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Xyz

Nie istnieje

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie ZPC VOBRO? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.

@elka a dużo macie problemów ?

Czy w ZPC VOBRO jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Elka

Reakcji brak, zamiatanie pod dywan.

nick

czy ta firma intnieje ? daja juz po ra drugi w ciagu 3 miesiecy ogłoszenie w sprawie pracy jako przedstawiciel handlowy a dziwnie znow milcza.Cos tu jest nie tak

amargedon

Firma niestety słaba jesli chodzi o obsluge klienta czy linie pracowniczka w tym dla przedstawicieli handlowych -bardzo słabe zarobki oraz narzędzia pracy nawet zdziwiony jestem , ze taka amatorska biedna firma wciąż jest na rynku a nie dziwie się , ze ludzie nie chcą do tej firmy iść,

Czekoladowy

Cześć, może ktoś coś więcej powiedzieć o pracy PH w tej firmie? Dalej dwuosobowe Fiesty dają na służbówki czy coś lepiej i czy to tylko do pracy czy dopuszczają użytek prywatny? Da sie chociaż 3k na rękę wyjąć mając jakies pojęcie i doświadczenie czy bida? Mazowsze/Lubelszczyzna

Sylwia
@Czekoladowy

Cześć. Pisałeś tu już jakiś czas temu i nie mam pojęcia, na ile Twoje pytania są aktualne. Na ten moment firma ZPC VOBRO nie szuka Przedstawicieli Handlowych - szukałam ogłoszeń chyba wszędzie. Więc chyba już znaleźli odpowiednich kandydatów. Jesteś jednym z nich? Zatrudniłeś się ostatecznie w tej firmie?

lol
@Czekoladowy

NADAL DAJA FIESTE ZUZYTĄ DWUOSOBOWA ,PODSTAWA 2600 ALE NIESTETY BRUTTO, PLUS JAKIES AKCJE TRADE MARKETINGOWE TO MOZNA 300 ZL WYCIAGNAC CZYLI SZAŁU NIE MA A NAWET NORMY STANDARDOWEJ , LEPIEJ APLIKOWAC NA WSZYTSKO INNE TYLKO NIE TO.SAMOCHOD TYLKO DO UZYTKU FIRMOWEGO NIE MA MOZLIWOSCI BY PRYWATNIE POJEZDZIC

Jaka umowa obowiązuje w ZPC VOBRO podczas okresu próbnego?

xxx

Umowa o pracę na okres próbny.

szakira

okres 3 miesiecy i pózniej na 3lata pracowałam tam

nowy

nowy

ARKUS & ROMETWitam serdecznie ,bardzo proszę o nformacje rzetelna na temat pracy w tej firmie jako przedstawiciel handlowy na teren zach.pomorski ,ile mniej więcej wizyt dziennie , czy są jakieś zadania meilowe po pracy-robienie tabelek itd. jaki samochód firma daje ,proszę o dokładana marke oraz informacje czy można korzystać bez problemu w weekendy. Ile można na reke na czysto mniej więcej zarobić z planem lub bez. Z góry dziekuje….

Jurek

Ile zarabiają handlowcy

Rurek
@Jurek

I tak za dużo darmozjadów jest w dziale handlowym w Vobro, produkcja na was wszystkich nie zarobi.

Zbigniew
@Rurek

Pracujesz na produkcji w firmie ZPC VOBRO? Jeżeli tak, to świetnie się składa, bo mam pytanie związane właśnie z tym stanowiskiem. Mianowicie chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda system zmianowy u tego pracodawcy? Po ile godzin pracujemy? Fajnie jakbyś odpowiedział w tym wątku. Będę wdzięczny.

Jaka jest wysokość podstawy netto dla przedstawiciela handlowego, czy są premie osiągalne po zrealizowaniu targetów.

Feliks

VOBRO to firma która ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Sądzę , że musiał być poważny powód!

Ola
@Feliks

Ma 4 na 6 gwiazdek - nie jest źle ;)

SZUKAM PRACY

ile można zarobić na magazynie w VOBRO?

Łukasz K.
@SZUKAM PRACY

Śmiech na sali , Nie polecam to jest (usunięte przez administratora) !

Joachim
@Łukasz K.

Klunek to po co tam pracujesz...

Hanna
@Joachim

A czy Ty pracujesz w ZPC VOBRO? Z tego, co widzę, nie do końca zgadzasz się z negatywną opinią oddaną przez innego użytkownika forum. Napisz więc proszę, dlaczego właściwie cenisz sobie tego pracodawcę? Będą to informacje ważne, zwłaszcza teraz, gdy w firmie ruszyła rekrutacja na stanowisko specjalisty do spraw analiz i raportowania. Na jakie początkowe zarobki można liczyć?

Robert

Może właśnie generalnie niechęć do pracy powoduje to niezadowolenie? Firma jest świetna!

Hanna
@Robert

Podzieliłbyś się swoim całym doświadczeniem wynikającym z pracy w ZPC VOBRO? Co bezpośrednio wpływa na pozytywne postrzeganie przez Ciebie tego pracodawcy? Każda merytoryczna uwaga, będzie ważnym źródłem informacji dla innych użytowników odwiedzających ten wątek.

OgarnietyUlgą

Pracowalem... Na szczescie sie zwolnilem... Nie polecam! Atmosfera do bani... Pracuje sie jakby za kare...

ZRAZ

ŚMIECHU WARTE! Skoro masz umowę na stałe lub na 5 lat to samo przez siebie mówi,że nie jesteś pracownikiem sezonowym. Pracujesz np. 4 lata ,kończysz akurat kolejny dzień w pracy i nagle woła Cię kiero i "DO WIDZENIA" wykręty : redukcja etatów itd. I nie mówcie mi,że pracownik się nie dawał itd. Sama znam osobiście osoby które pracowały ładnych parę lat,ani razu nie były na L4 (nawet po wypadku w pracy szły na drugi dzień do pracy w obawie przed zwolnieniem) były na każde zawołanie, dawały z siebie wszystko itd - jeszcze za rządów Pani M. A za jakiś czas dziesiątki telefonów Pani/Pan wroci do pracy,mamy tyle zamowien i brakuje rąk do pracy ... NIGDY W ŻYCIU :) Pracodawca jest na tyle uczciwy że pozwala Pracownikowi korzystać z jego podstawowego przywileju ??? Kolejny żart. Idziesz na urlop wtedy kiedy zakład Ci na to pozwoli,a raczej zmusi ( maj,czerwiec) i nie masz nic do gadania bo przeciez na Twoje miejsce jest milion chętnych. Powodzenia. Z takim podejście w następnym sezonie nie bedzie mieli rąk do pracy,bo nawet Ukraina nie chce tam pracować :)

Eryk

Jak się nie udało utrzymać w dobrej firmie to teraz marudzimy?

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC VOBRO - Toruń

• Jak się pracuje w ZPC VOBRO?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC VOBRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

ZPC VOBRO