ZPC VOBRO

Toruń

ZPC VOBRO

Opinie o ZPC VOBRO

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat nowej sytuacji w firmie ZPC VOBRO?

Feliks

VOBRO to firma która ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Sądzę , że musiał być poważny powód!

ZRAZ

ŚMIECHU WARTE! Skoro masz umowę na stałe lub na 5 lat to samo przez siebie mówi,że nie jesteś pracownikiem sezonowym. Pracujesz np. 4 lata ,kończysz akurat kolejny dzień w pracy i nagle woła Cię kiero i "DO WIDZENIA" wykręty : redukcja etatów itd. I nie mówcie mi,że pracownik się nie dawał itd. Sama znam osobiście osoby które pracowały ładnych parę lat,ani razu nie były na L4 (nawet po wypadku w pracy szły na drugi dzień do pracy w obawie przed zwolnieniem) były na każde zawołanie, dawały z siebie wszystko itd - jeszcze za rządów Pani M. A za jakiś czas dziesiątki telefonów Pani/Pan wroci do pracy,mamy tyle zamowien i brakuje rąk do pracy ... NIGDY W ŻYCIU :) Pracodawca jest na tyle uczciwy że pozwala Pracownikowi korzystać z jego podstawowego przywileju ??? Kolejny żart. Idziesz na urlop wtedy kiedy zakład Ci na to pozwoli,a raczej zmusi ( maj,czerwiec) i nie masz nic do gadania bo przeciez na Twoje miejsce jest milion chętnych. Powodzenia. Z takim podejście w następnym sezonie nie bedzie mieli rąk do pracy,bo nawet Ukraina nie chce tam pracować :)

Proszę o wypowiadanie się w taki sposób na forum, który będzie w stanie pomóc osobom zainteresowanym pracą w ZPC VOBRO.

Eryk

Jak się nie udało utrzymać w dobrej firmie to teraz marudzimy?

zainteresowany

Po ile godzin pracuje się na produkcji? Jaka stawka?

xxxxx
@zainteresowany 01.08.2016 09:18

Płacą tyle że możesz zesrać sie 75 zł dniówki !

SZUKAM PRACY

ile można zarobić na magazynie w VOBRO?

Łukasz K.
@SZUKAM PRACY 10.11.2016 12:57

Śmiech na sali , Nie polecam to jest (usunięte przez administratora) !

Jerzy

Czy podpowiecie coś o pracy przedstawiciela handlowego? Jakie wyposażenie dostaje? Czy do zasadniczej pensji jest prowizja?

Hanna

Czy w ostatnim czasie firma prowadziła rekrutacje na stanowisko przedstawiciela handlowego @Kacy? To bardzo ważne dla wszystkich, którzy takiej pracy poszukują. Jak wygląda tu w praktyce proces rekrutacyjny?

Kacy

Bardzo proszę o informację jak wygląda praca PH i jaki otrzymuje samochód służbowy ? Pełna kontrola GPS czy brak?

Hanna

A możecie powiedzieć coś więcej o pracy w tym miejscu? Jakie są benefity, jak przedstawia się atmosfera ?

antekbrod@wp.pl

podpisuję się pod komentarzami użytkowników Nosek, Pracownik, Kazek i Piciu. Jest ok!

Piciu

Jeden z najlepszych pracodawców w Brodnicy

Kazek

Super firma!

Nosek ty jestes Piotrek? :))

potwierdzam to co napisal Nosek. VOBRO to jeden z lepszych pracodawcow w calym kujawsko-pomorskim. pozdrawiam "czekoladowa" zmiane :)))

as

To najważniejsze w sumie jak macie umowy to już pracodawca musi przestrzegac tego co podpisuje z pracownikiem.

Nosek

Wypłaty są terminowe, praca ok, nie ma jakiegoś ciśnienia tak jak na innych liniach. Jeśli chodzi o Brodnice, to jest to jeden z najlepszych pracodawców w moim mniemaniu.

Zosia

Buhahaha :) :)

Antek

Zatrudniłbym się na produkcję, ale nie wiem czy fizycznie podołam. Ciężko, szybko? Może ktoś wypowie się na ten temat?

Jaro

Jak wygląda praca na produkcji dla mężczyzn? Bardzo ciężko jest? Jaka atmosfera panuje? Ile miesięczna wypłata wynosi? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Agnieszka K_pracownik

Rekrutacje odbywają się na bieżąco, raz na 2 tygodnie są spotkania z Kandydatami, od kilku miesięcy w PUP w Brodnicy są ciągłe oferty pracy, które są przedłużane. Z tego co wiem najbardziej poszukujemy mężczyzn do pracy!!! Potwierdzam słowa Sąsiadki - najlepszy Pracodawca w Brodnicy - nie wierzysz, spróbuj to Cię nic nie kosztuje!!! Agnieszka k

sąsiadka

potwierdzam firma Vobro rekrutuje całym rokiem, to że ludzie nie szanują dobrych warunków pracy to dla wielu pracodawców poważne sygnały do zmian. W odpowiedzi na wpis Pani Violety, jak sama nazwa wskazuje pracownik sezonowy tzn. na czas prac sezonowych, które trwają w okresie od - do. Nikt tym Pracownikom też nie obiecuje umów na nie wiadomo jaki okres... Przymusowe urlopy? Robienie zarzutu z tego że Pracodawca jest na tyle uczciwy że pozwala Pracownikowi korzystać z jego podstawowego przywileju jest co najmniej nie stosowne. Niepewni czują się tylko Ci pracownicy, którym przez okres 10-20 lat udawało się pozornie pracować delikatnie rzecz ujmując!!! Lepszego Pracodawcy w Brodnicy nie znajdziecie.

Kuzyn marka
@sąsiadka 10.08.2015 21:15

Chyba nie masz pojecia o czym piszesz

Wiola

Vobro rekrutuje całym rokiem?? Od kiedy?? Chyba,że do kadr na 'ciepłe posadki'. Skoro nabór jest non stop to dlaczego co roku w sezonie letnim zwalnia się u was dziesiątki osób w różnym wieku i z różnym stażem pracy? Dlaczego pracownicy wysyłani są na przymusowe urlopy i ciągle martwią się czy nie zostaną zwolnieni? Rozwój firmy?? Obecnie praca w Vobro jest chyba najbardziej niestabilna sposrod zakladow w calym regionie.

Stażysta

Firma Z.P.C. "VOBRO" w związku z rozwojem Firmy rekrutuje całym rokiem, głównie poszukuje osób z charyzmą, które chcą pracować, w miłej atmosferze. To co wyróżnia "VOBRO" od innych Pracodawców to podejście, że największą wartością Firmy są LUDZIE!. Rekomenduję Firmę i zatrudnienie pozytywnie.

Zostaw opinię o ZPC VOBRO - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPC VOBRO