Z.P.C. SKAWA S.A w Wadowicach

Wadowice

Opinie o Z.P.C. SKAWA S.A w Wadowicach

pcl
użytkownik zarejestrowany

pinakol, to chyba z 5ciu potrzebują teraz ... jednego albo w ogóle nie potrzebują. Obawiam się jednak, że długo taka sytuacja się nie powtórzy. Czy ktoś z osób nowowzatrudnionych może dać informację jak się pracuje ?

Cfaniaczek

jak wygląda higiena na produkcji, czy pracownicy pierniki biorą rękami? czy wyrabiają rękami ciasto? czy wsyzsko automaty?

młody

pracowałem w skawie ponad rok i nie moge powiedzieć nic dobrego na temat tego zakładu.Pokrótce moge powiedzieć ze jest przeciwnie jak mówią na początku, jak sie przyjmujesz "miła atmosfera i wysokie zarobki" nie mam zastrzeżeń co do pracowników produkcyjnych ale kierownictwo domaga sie zmiany i to w trybie natychmiastowym .

hamid
użytkownik zarejestrowany

moim zdaniem zamiast pchać pieniadze w marketing i inne głupoty to lepiej gdyby zwiększyli kasę na jaką mogą liczyć ich pracownicy. Firma na takie predyspozycje jakie ma to i tak chyba spisuje się całkiem nieźle prawda ? a pracownicy z chęcią przyjęliby trochę grosza więcej w swoich kieszeniach . Pozdro

Agawa

odpuść sobie, nie polecam pracy jako PH

bzdury

co to za brednie wypisujecie. Jestem PH w firmie XXX i wygladam z mojego okna balkonowego i widzę że sąsiadka jest PH Skawa. Ma nowa Skode fabie 2014 rok z nadrukiem SKAWA, graficzne wafelki etc. Obzerwuje ze do pracy wyjezdza miedzy 7-8 rano wraca 14-15. Pewnie umowa o prace, zapewne podstawa 1800 premia +- 1000 zł

PH

Nic nie dają- żadnych talonów i innych dodatków, tylko wafelki na wymianę z przebitą już datą przydatności do spożycia, które tydzień wcześniej zabrałeś ze sklepu.

pracujący

jeśli praca na własnej działalności to na ile wystawiacie FV (netto) ?

jeffy

Odpuść sobie pracę jako PH w tej firmie. Nie dają służbowego auta, harujesz na własnej działalności we własnym samochodzie, ze strony firmy zero wsparcia.

zainteresowany

Witam, jak wygląda tam praca na stanowisku przedstawiciela ??? Słyszałem, że nie dają służbowego auta ??? Czy to prawda ?

firma żałosna

LEna - 2012-09-30 11:47:54 Nie polecam pracy, szczegolnie jak PH.nie polecam tam pracy w ogóle. jedna wielka sitwa, atmosfera wyjątkowo wredna,każdy donosi na każdego a prymitywy własciciela sie cieszą. Zarobki śmieszne, a pracownicy są traktowani są tam jak smieci. oczywiście za wyjatkiem donosicieli i (usunięte przez administratora), bo za 100 zł włascicielom do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wejda

LEna

Nie polecam pracy, szczegolnie jak PH.

Basiu

Kierownicy wlasnie "po podstawowce", ktorych zadowalaja pieniadze na poziomie 2 tys. zl. mogliby sie nie wypowiadac. Zreszta merytoryczny poziom tego komentarza pokazuje kto tam pracuje. Kolega ma racje, firma to zacofany PRL, pieniadze i marzenie nie do spelnienia- to wlasnie plan na dzialanie firmy SKAWA. Zenada,

gość
@Basiu 12.09.2012, 20:44

Kierownicy zarabiają dobrze i dużo więcej niż 2tys.zł. A to , że późny gierek w mentalności i głowach to inna sprawa....

alcom

Gościu, ty tam nie pisz bzdur, jak zakończyłeś podstawówkę to się ciesz że cię ogól tam zatrudnili TA FIRMA TO JEDYNA W NASZYM TERENIE KTÓRA RZETELNIE PŁACI ZA TO DO CZEGO JESTEŚ WART i ba buraku jeden

Dori

tragedia, najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałam.. naprawdę mocno się zawiodłam.

Dziubas

dostaniesz 2 tys, z ktorych musisz sobie oplacic koszty prowadzenia firmy, plany, ktorych nigdy nie wykonasz, a po 2 miesiacach wylecisz z dnia na dzien za nierealizacje planow, niedostateczna sprzedaz produktow opakowanych w prlowskie papierki, ktorych nikt nie kupuje. Szkoda czasu i nerwow. Pozdrawiam

Brzuchata

Czy przyjąłeś pracę w Skawie? Jakie wrażenia?

ktosix

Auta...hmmmm Chłopacze jeżdzisz swoim autem na własną dzialalność jesteś zatrudniony!!!!! Plany do zrobienia ale oczywiście latem i późna wiosną sprzedaż stoi!!!!! Zarobki ok od 3000 ale pamiętaj jestes na własnej działalności i odejmij amortyzacje auta;/

Witam... Czy mog�by ktos opisac ta firme bo ide tam na rozmowe na PH. Interesuje mnie kilka konkretów tzn. 1. Jaka jest forma zatrudnienia (Dzialalnosc, u o prace, zlecenie) 2. Plany sprzedazowe sa do zrobienia czy to raczej marzenie 3. Jakie sa srednie zarobki 4. Jakimi autami sie pracuje i czy sa one do uzytku prywatnego Z gory dzieki za odp.

Zostaw opinię o Z.P.C. SKAWA S.A w Wadowicach - Wadowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.P.C. SKAWA S.A w Wadowicach