Opinie o LEMARTO w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LEMARTO. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LEMARTO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LEMARTO w Kraków

Ann Nowy wpis

A dostaliście już jubileusze po inspekcji pracy?

Jasiek Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie 15 lat i nie dostałem nagrody jubileuszowej choć mi się należała. Samochody w tragicznym stanie. Brak nawiewu opuszczania szyb , działającej windy.Czesto przeładowane Opony łyse każda inna. Samochody na wątłych przeglądach. Wypłata choć na czas zawsze to bardzo marna , w dodatku co drugi miesiąc p .T. kazał zabierać po 120 zł pewnym osobom bez ich wiedzy za tzw twarzowe .Z każdym dniem stacza się ku przepaści .

Joanna Nowy wpis

@ton a został podany powód Twojego zwolnienia? A przez te 15 lat byłeś ogólnie zadowolony z pracy w LEMARTO? Czy dopiero zwolnienie spowodowało zmianę Twojej opinii o firmie? Daj znać, bo to ważne w Twojej sytuacji.

Joanna

@Radek to ważne pracować w firmie, która jest warta polecenia. Jeśli w ostatnim czasie zaszły w niej zmiany, które mogą być istotne dla pracowników, chętnie dowiemy się o nich czegoś więcej. Dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które szukają właśnie pracy i biorą pod uwagę LEMARTO jako potencjalnego pracodawcę.

ton Nowy wpis
@Joanna

pracawałem w lemarto przez 15 lat po tych latach zostałem zwolniony dodam że nie z mojej winy prezesi firmy ludzie bez serca to jest moja opinia o tej firmie nikomu nie polecam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w LEMARTO spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
rabot

Wszystko w tej firmie @Radek jest tak jak być powinno. Człowiek nie musi się martwić o to, że nie dostanie pieniędzy czy też będzie pracował nadgodziny za darmo. Jest umowa o pacę i trzymają się ich zapisów

Radek

Lemarto polecam serdecznie, jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby były problemy i opóźnienia w wypłatach. Polecam, nadgodziny płatne dodatkowo.

Owin

Jeżeli chodzi o firmę to jest to hurtownia słodyczy Lemarto. Nazwa dla przeciętnego Polaka słabo znana i rozpoznawalna, dlatego w pierwszej kolejności zadbałbym na ich podstawie w ten sposób naprawdę moż]\e zatracić. Linia zawsze jest cienka, a niektórzy nie mogą sobie pozwolić na żadne z usług. Ale powinni dążyć żeby każdy mIał szansĘ

Pracowałem troche w tej firmie, i napisze moje odczucia jako kierowca tam pracujący,dużo drobnicy wozisz po sklepach,pracujesz za kółkiem do 8 godzin,+ nadgodziny na magazynie,reasumując pracujesz jako magazynier kierowca za 1600 zł miesięcznie po dużo więcej niz za 8 godzin dziennie...

piorab

Co ty chrzanisz? Jakich kucharzy i spawaczy? Pomyliłaś firmy. :)

xxx

Drogi pracowniku przyjdz i powiedz to nocnej zmianie w twarz...a moze brakuje Ci odwagi?

nocka

@up : nie pracujesz tam, wiec nie wiesz jak jest, a co z tym idzie nie opowiadaj bzdur na takie tematy, bo tylko nie potrzebnie problemy uczciwym ludziom zrobisz.

jedyny plus to można dorobić na lewo,szczególnie na nockę,wywożą i sprzedają towar,drugą wypłatę można mieć......

Elen

skąd ty się dziewczyno "Aniu" urwałaś, pracuję już tam kupę lat i jakoś nigdy nie było obsuwu z wypłatą, max jeden dzień bo przelew na konto życzę takiej terminowości w innych firmach za to jedna Ania tam pracowała i ostro "wybierała jaja" swoim brakiem kompetencji, lenistwem i psuciem atmosfery w pracy (była arogancka), odetchnęliśmy z ulgą gdy odeszła. aha i NIGDY się nie przepracowywała, równe 8h i do domku

opinia

Moja opinia jest wręcz przeciwna czyli pozytywna. Spotykam w wielu sytuacjach we współpracy i układa się rewelacyjnie. Są to ludzie o-dobrego serca, mili, uczynni.

Kaktus

może nie jako pracodawca , ale jako klient pozwolę wtrącić swoje trzy grosze . Zaczynając od dostaw: -Brak wielu towarów mimo zapewniana że towar jet na magazynie; -Towary zazwyczaj przychodzą zgniecione; -Strasznie nie mili kierowcy; -Towar wysyłany z JAK NAJGORSZĄ DATĄ Przedstawiciele; -Kłamcy -BRAK WYMIAN TOWARÓW " Po Dacie" ; Jako Firma: -Brak żadnych gratisów ani upustów dla stałych klientów nawet po 4 latach współpracy Ludzie ODRADZAM pozyskiwanie towarów z tej jakże prze wyśmienitej wręcz wybornej hurtowni! Pozdrawiam K.

Szczerze mówiąc w obozach pracy było lepiej niż w lemarto , szefostwo to jedna wielka familia , zalegają z wypłatami , ludzie po zawodówkach(zaczynając od spawaczy a kończąc na kucharzach) robiących z siebie wielkich bossów wszech mistrzów biznesu , jedna wielka patologia,NAJDROŻSZA HURTOWNIA W KRK !!!!!, zaczynając od personelu po kierowców wszystko trzeba tam zmienić (najlepiej wyburzyć i postawić od nowa!), a jakie tam są przekręty (marzy mi się żeby inspektor pracy tam się pojawił) powtórzę się ponownie SZCZERZE NIE POLECAM!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o LEMARTO - Kraków

LEMARTO
2.4/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Biskupińska 21

LEMARTO