Opinie o Łasuch Paweł Matak w Karpin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Łasuch Paweł Matak, jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Łasuch Paweł Matak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łasuch Paweł Matak w Karpin

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Kandydat

(usunięte przez administratora) jest w tej firmie strach się odezwać a jak wspomnisz o bezpieczeństwie kierowców to się z tobą żegnają

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Łasuch Paweł Matak?

Pytanie Nowy wpis

Na jakie wsparcie w Łasuch Paweł Matak mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Łasuch Paweł Matak? Chętnie zatrudniają?

Zygi Nowy wpis
@Pytanie

Pablo wyciska pracownika jak cytrynę bez różnicy czy student czy nie abyś stukał kilometry,, kilogramy i nie wiele spał a jeszcze mniej się odzywał chyba że na temat innych pracowników donosił ale tam już kolejka

Joanna Nowy wpis
@Zygi

Okej, wyciska jak cytrynę... Ale czy potem po takim wycisku jakoś odpowiednio docenia i wynagradza pracownika? Czy bez szału?

Zygi Nowy wpis
@Joanna

W biurze bez szału

janusz
@Pytanie

a gdzie znalazłeś ofertę pracy ?

Zvpa
@Pytanie

Atmosfera jest beznadziejna pracowałem tam przez chwile i nie polecam. Pan kierownik K jak tak można nazwać tą osobę bo dla mnie to żaden kierownik . Ocenia osobę z góry i jak mu coś nie pasuje to już masz pod górę tak było w mojmj przypadku dowiedziałem się tego po czasie . I jak byłem na dywaniku szef albo o niczym nie wiedział albo robił dobra minę do złej gry

Paweł_Matak
@Zvpa

Witam, atmosferę w firmie tworzą ludzie a nie jeden pracownik lub właściciel. Każdy ma prawo do oceny pracy/pracodawcy tak samo My jako firma mamy prawo oceniać pracownika. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra i potrafimy ze sobą rozmawiać oraz współpracować, proszę zwrócić uwagę na fakt iż negatywne opinie są wypisywane przez byłych pracowników, a jak pracujący pracownik napisze pozytywną opinię na temat naszego miejsca pracy, nagle wylewają się negatywne opinie byłych zwolnionych pracowników.

Miły facet
@Zvpa

Racja

Lulek
@Paweł_Matak

Kłamiesz na temat atmosfery pracuje tu bo muszę utrzymać rodzinę a klimat jest ciężki czy to biuro czy kierowcy strach się odezwać przez rok tyle tu się osób przewinęło że strach

On

Żenada nie polecam

Były
@On

Racja wyzysk

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Łasuch Paweł Matak się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

@Ja

Witam, pozwolę sobie przytoczyć pewne liczby, zatrudniamy kilkunastu kierowców, średni staż pracy na tym stanowisku to 3,5 roku. Gdyby było tak jak sugerujesz to nikt by u Nas nie pracował, a dodając do tego Rynek Pracownika gdzie mnóstwo firm czeka na ludzi do pracy zostali byśmy sami. Nikt tutaj nikogo na siłę nie trzyma, z (usunięte przez administratora) nie ma pracownika. Ja mam prawo i obowiązek w ochronie wszystkich pracowników w firmie rozliczać za pracę osoby nie zaangażowane, ponieważ ich zaniedbania rzutują na bezpieczeństwo całej firmy a tym samym na rodziny Naszych Pracowników. Proszę więc się nie obrażać jeżeli z ww. powodu się rozstaliśmy. Życzę wszystkiego dobrego, pozdrawiam

@Paweł Matak

Nie kłam. U ciebie doba pracy kierowcy nie przewiduję odpoczynku do tego atmosferę masz tak (usunięte przez administratora) I ten twój Krzysiu

Kandydat

O ile przeciążasz auta nie licząc się z bezpieczeństwem kierowców?

@Ja

A ile otrzymałeś mandatów za przekroczenie dozwolonej prędkości, ryzykując zdrowie swoje i innych uczestników ruchu? Ile otrzymałeś mandatów za przeładowany samochód?

@Paweł Matak

Okaże się 20 i 21 grudnia jak Ci będą ważyć auta które opuszczają firmę już zostało zgłoszone!

ona
Kandydat

Witam czy na obecną chwile są zatrudnienia jaki system zmianowy oraz zarobki i atmosfera .

@ona

Witam, na tą chwilę nie prowadzimy żadnej rekrutacji. Na jakie stanowisko chciała Pani aplikować? Odpowiedź na to pytanie pomoże mi udzielić merytorycznej odpowiedzi na temat warunków pracy

Ktoś
@Paweł Matak

Jesteś beznadziejnym szefem jeden kierowca zarabia 5 tyś a drugi 2.5 to są równe szanse w wiejskiej korpo a kierownictwo gdzie? Zwolniło się

Paweł_Matak
@Ktoś

Nie myli się ten, kto nic nie robi. Zachęcam do założenia własnej działalności gospodarczej i wypłacania każdemu uśrednionego wynagrodzenia bez względu na to czy jeden z nich pracuje więcej a inny mniej, jeden jest bardziej wydajnym pracownikiem a drugi mniej. Wówczas komentarze na temat Twojej firmy będą tylko pozytywne, a Ciebie będą wszyscy uwielbiali i szanowali.

Jaki dress code obowiązuje w Łasuch Paweł Matak?

Robert

Jak się pracuje z czasach pandemii? Dużo zmian wprowadziła firma żeby zabezpieczyć pracowników?

Zvpa
@Robert

Żadnych zabezpieczeń nie ma szkoda gadać

Czy można w Łasuch Paweł Matak liczyć na jakieś dodatki?

Hahaha
@Pytanie

W Lasuchu można liczyć na dodatki...pracy i obowiązków, nienormowany czas pracy oraz mało sympatyczna atmosferę.

Darek

A na jakie stanowiska jeszcze szukają?

Dominika

Rozglądam się właśnie za pracą i zwróciłam uwagę na Łasuch. Czy szukają nowych osób, wiecie coś? Z góry dzięki za informacje.

Ppp
@Dominika

Tak szukają

August

Jakie są warunki pracy jako kierowca? Umowa zapewne na najniższą, a jak wygląda rozliczenie za wyjazd? Trasy są stałe? Auta zadbane, czy oszczędzają na serwisie? Jak wygląda praca w święta, sylwestra, majówkę, czy dni wolne istnieją w tej firmie?

MaciekZKlanu

juz z miesiac kierowcy szukają bo płaca na tą prace jest nieadekwatna. Niektórym kasa do głowy uderza i nie umieja docenic pracowników. Kodeks pracy rowież jest po części obcy co niektórym :)

Remik

Myślę, że zwykła złośliwość kieruje niektórymi osobami. Dobra firma więc nie każdy dostanie tu pracę!!

Papa Smerf
@Remik

Jak by była taka dobra to nie miała by wiecznych problemów z brakiem pracowników. Strona jest stworzona po to aby wyrażać opinie o firmach w których się pracuje bądź pracowało.

Pawlo

Świetna firma, polecam każdemu, kto szuka pracy na długo i chce mieć wpływ na rozwój Firmy.

@Pawlo

a to dobre...hehe szczególnie po ostatnich zmianach WIEJSKIE KORPO.....

@Pawlo

cwaniaczek Pawlo - Pawko

Ten

Nie wiem o co chodzi koledze Pawko ale mi pracuje się dobrze. Kasa na czas. Atmosfera miła. Można się dogadać. Ale nie każdy potrafi się dostosować...

Pawko
@Ten

Masz racje, nie każdy potrafi się dostosować, szczególnie kiedy traktują cię przedmiotowo, jak zło konieczne. Ja nie potrafiłem dostosowć się do takiego traktowania. Bez obrazy ale moim zdaniem jesteś świeżym pracownikiem i guzik wiesz, lub napisała tą opinie osoba z tak zwanej góry.

a kuku...

Brzeszczot co Ty pier....sz.

Pracuś
@a kuku...

I tak kijka z (usunięte przez administratora) nie wyjmie ten gosciu, i bedzie wyzej od Ciebie

Pracuś

Atmosfera taka sobie, zgrzyty miedzy gorą a dołem. Punktow od 15 do 55, zaladunek od 20 jazda pod sklep spanie w aucie lub nie i o 14-18 zjazd na firme. Zarobki 2500-3000 plus premia czasem niemozliwa do wyrobienia.. Duza rotacja pracowników, raczej nie polecam

Pawko

Widzę że kolega a kuku... zna temat. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Łasuch Paweł Matak - Karpin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Łasuch Paweł Matak?

Zobacz opinie na temat firmy Łasuch Paweł Matak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łasuch Paweł Matak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Łasuch Paweł Matak
2.2/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Tajemnicza 8
    05-252 Karpin
  • NIP: 1251352984 REGON: 140955199

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Łasuch Paweł Matak