Opinie o Łasuch Paweł Matak w Karpin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Łasuch Paweł Matak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Łasuch Paweł Matak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łasuch Paweł Matak w Karpin

Do teraz macie kursy na lawetach czy może jednak pojazdy są już do teraz bardziej ogarnięte? ze dwa miesiące temu na kat B kierowcy szukali, nie zdążyłem się zgłosić ale jak tak czytam te poprzednie opinie to sam nie wiem czy mam żałować czy nie? czy w warunkach pracy się coś polepszyło?

Wolny Człowiek

Ogólnie to w przypadku kierowców to załadunek robi się samemu wieczorem a potem robota w nocy i w dzień, przy kilku godzinach snu. Do tego kierowcy często wracają na lawecie, bo co chwila jakiś bus się psuje. Jak ktoś lubi robić po 24h przy krótkim, niewygodnym śnie na busie to jest to praca dla niego. Prezes już dawno odleciał i ma (usunięte przez administratora)na pracowników, ich bezpieczeństwo i komfort pracy. Najgorsze że są (usunięte przez administratora) którzy robią za te pieniądze i tyrają od rana do nocy, biorąc co raz dodatkowe zlecenia i to wszystko za uścisk dłoni prezesa - przez co Kierownictwo myli potem pracownika z (usunięte przez administratora)

@Wolny Człowiek

Ja tu akurat o magazynie przyszedłem poczytać, bo taka oferta widnieje w Internecie ale zaciekawiłeś mnie ta sytuacją kierowców. co do tych psujących się busów to czy w kontekście ekonomicznym firmie się to w ogóle opłaca? Jak to od strony magazynu wygląda, czy na nim tez występują jakieś problemy techniczne? Są tu normy do wyrobienia?

Wolny Człowiek Nowy wpis

Przyszli kandydaci - zobaczcie jak góra widzi tą pracę: "zanieść kilka blaszek na sklep" nie liczą dojazdów, rozjazdów, odbierania zwrotów, dbania o prawidłowy obieg dokumentów, dbania o busa, ważenia i przerzucania po kilka razy na sklepie towaru po rampach, wagach i chłodniach, spania na busie, pracy zimą i jazdy po trudnym terenie w dodatku niewyspanym oraz samych załadunków. Dla nich to zaniesienie kilku blaszek na sklep. Z tego rozpędu zapomnieli jeszcze o rozdzielaniu produktów garmazeryjnych, przerzucaniu skrzynek, pomocy na sklepie w skanowaniu opakowań na czym się schodzi trochę czasu, odbiorze zwrotów, gotówki itd. Na koniec zabiorą premie za zwroty, albo za spalanie lub jeszcze coś wymyślą. Powodzenia, sami nic nie wiecie o tym stanowisku, albo po prostu robicie dobra minę do złej gry.

Administrator Nowy wpis

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Łasuch Paweł Matak. Poszukiwani są Magazynier. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Widziałem ofertę na ph. Mam kilka pytań do przedstawicieli z firmy. Jakie firma daje auto? Czy są to w miarę nowe pojazdy, jak z serwisem? Czy teren działania jest raczej mały? Czy bardziej delegacje i praca na kilku województwach? Jak atmosfera? Góra w porządku? Jak wygląda współpraca między ludźmi raczej zdrowa i normalna, czy bardziej są lizusy, donoszenie i podkopywanie dołków? O kasę i warunki to sam zapytam jak mnie zaproszą na rozmowę, ale za każdą odpowiedź dziękuję

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Łasuch Paweł Matak? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel Handlowy

(usunięte przez administratora) jest w tej firmie strach się odezwać a jak wspomnisz o bezpieczeństwie kierowców to się z tobą żegnają

Paweł Matak

Witam, pozwolę sobie przytoczyć pewne liczby, zatrudniamy kilkunastu kierowców, średni staż pracy na tym stanowisku to 3,5 roku. Gdyby było tak jak sugerujesz to nikt by u Nas nie pracował, a dodając do tego Rynek Pracownika gdzie mnóstwo firm czeka na ludzi do pracy zostali byśmy sami. Nikt tutaj nikogo na siłę nie trzyma, z (usunięte przez administratora) nie ma pracownika. Ja mam prawo i obowiązek w ochronie wszystkich pracowników w firmie rozliczać za pracę osoby nie zaangażowane, ponieważ ich zaniedbania rzutują na bezpieczeństwo całej firmy a tym samym na rodziny Naszych Pracowników. Proszę więc się nie obrażać jeżeli z ww. powodu się rozstaliśmy. Życzę wszystkiego dobrego, pozdrawiam

Izabela

Co w tej opinii jest takiego zadziwiającego, że padła tego typu reakcja? To w takim razie tak dla jasności na dzień dzisiejszy jak prezentuje się to całe bezpieczeństwo? Wszystko jest tak jak pan napisał w jednym z komentarzy? Jeżeli tak właściwie o rozliczeniach była mowa, to jak obecnie płacą tutaj kierowcom?

@Izabela

Nigdy w historii firmy pracownik nie został zwolniony, dlatego że wspomniał o braku bezpieczeństwa kierowców. Jeżeli kierowcy jeżdżą samochodami maks 5 letnimi na bieżąco serwisowanymi. W zdecydowanej większości kierowcy mają dwa dni na regenerację przed trasą, a są tacy co weekend zaczynają w Piątek i kończą w Poniedziałek. Jeżdżą maksymalnie 3 dni w tygodniu, więc o jakim braku bezpieczeństwa tutaj ktoś pisze? Mało tego przytoczę sytuację gdzie jeden z kierowców nie zachował ostrożności, uderzył w tył poprzedzającego pojazdu, położył busa na bok. Otrzymał za to zdarzenie sporo punktów karnych i pod ryzykiem utraty prawa jazdy bał się dalej wykonywać pracę kierowcy. Czy został zwolniony? Nie, wspólnie postanowiliśmy że utrzymamy swój stosunek pracy i od ponad roku jest Naszym magazynierem.

Pracowałem w tej firmie przez ponad dwa lata i gdyby nie moja zmiana planów zawodowych być może dalej bym tam pracował. Z pracy byłem zadowolony, fajni klienci na trasie, dobrze płatna praca. Owszem było kilka rzeczy do których można było się przyczepić ale w ogólnym rozrachunku jest OK.

Izabela

pisali, że pieniądze w biurze to bez szału są... jeśli tak to ktoś może by je dookreślił? i czy handlowiec podchodzi pod biuro? Pytam, bo szukali jakiś czas temu i do teraz się zastanawiam na jakiej stawce mógłby pracować. Jest wzmianka o możliwości rozwoju zawodowego.. Na kogo można awansować i za jakie dodatkowe obowiązki oraz pieniądze?

ona

Witam czy na obecną chwile są zatrudnienia jaki system zmianowy oraz zarobki i atmosfera .

@ona

Witam, na tą chwilę nie prowadzimy żadnej rekrutacji. Na jakie stanowisko chciała Pani aplikować? Odpowiedź na to pytanie pomoże mi udzielić merytorycznej odpowiedzi na temat warunków pracy

Paweł_Matak

Nie myli się ten, kto nic nie robi. Zachęcam do założenia własnej działalności gospodarczej i wypłacania każdemu uśrednionego wynagrodzenia bez względu na to czy jeden z nich pracuje więcej a inny mniej, jeden jest bardziej wydajnym pracownikiem a drugi mniej. Wówczas komentarze na temat Twojej firmy będą tylko pozytywne, a Ciebie będą wszyscy uwielbiali i szanowali.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Łasuch Paweł Matak?

janusz

a gdzie znalazłeś ofertę pracy ?

Zvpa

Atmosfera jest beznadziejna pracowałem tam przez chwile i nie polecam. Pan kierownik K jak tak można nazwać tą osobę bo dla mnie to żaden kierownik . Ocenia osobę z góry i jak mu coś nie pasuje to już masz pod górę tak było w mojmj przypadku dowiedziałem się tego po czasie . I jak byłem na dywaniku szef albo o niczym nie wiedział albo robił dobra minę do złej gry

Paweł_Matak
@Zvpa

Witam, atmosferę w firmie tworzą ludzie a nie jeden pracownik lub właściciel. Każdy ma prawo do oceny pracy/pracodawcy tak samo My jako firma mamy prawo oceniać pracownika. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra i potrafimy ze sobą rozmawiać oraz współpracować, proszę zwrócić uwagę na fakt iż negatywne opinie są wypisywane przez byłych pracowników, a jak pracujący pracownik napisze pozytywną opinię na temat naszego miejsca pracy, nagle wylewają się negatywne opinie byłych zwolnionych pracowników.

Robert

Jak się pracuje z czasach pandemii? Dużo zmian wprowadziła firma żeby zabezpieczyć pracowników?

Zvpa
@Robert

Żadnych zabezpieczeń nie ma szkoda gadać

Czy można w Łasuch Paweł Matak liczyć na jakieś dodatki?

Hahaha

W Lasuchu można liczyć na dodatki...pracy i obowiązków, nienormowany czas pracy oraz mało sympatyczna atmosferę.

Darek

A na jakie stanowiska jeszcze szukają?

Dominika

Rozglądam się właśnie za pracą i zwróciłam uwagę na Łasuch. Czy szukają nowych osób, wiecie coś? Z góry dzięki za informacje.

Ppp
@Dominika

Tak szukają

August

Jakie są warunki pracy jako kierowca? Umowa zapewne na najniższą, a jak wygląda rozliczenie za wyjazd? Trasy są stałe? Auta zadbane, czy oszczędzają na serwisie? Jak wygląda praca w święta, sylwestra, majówkę, czy dni wolne istnieją w tej firmie?

MaciekZKlanu

juz z miesiac kierowcy szukają bo płaca na tą prace jest nieadekwatna. Niektórym kasa do głowy uderza i nie umieja docenic pracowników. Kodeks pracy rowież jest po części obcy co niektórym :)

Remik

Myślę, że zwykła złośliwość kieruje niektórymi osobami. Dobra firma więc nie każdy dostanie tu pracę!!

Papa Smerf
@Remik

Jak by była taka dobra to nie miała by wiecznych problemów z brakiem pracowników. Strona jest stworzona po to aby wyrażać opinie o firmach w których się pracuje bądź pracowało.

Pawlo

Świetna firma, polecam każdemu, kto szuka pracy na długo i chce mieć wpływ na rozwój Firmy.

Ten

Nie wiem o co chodzi koledze Pawko ale mi pracuje się dobrze. Kasa na czas. Atmosfera miła. Można się dogadać. Ale nie każdy potrafi się dostosować...

Pawko
@Ten

Masz racje, nie każdy potrafi się dostosować, szczególnie kiedy traktują cię przedmiotowo, jak zło konieczne. Ja nie potrafiłem dostosowć się do takiego traktowania. Bez obrazy ale moim zdaniem jesteś świeżym pracownikiem i guzik wiesz, lub napisała tą opinie osoba z tak zwanej góry.

Pracuś

Atmosfera taka sobie, zgrzyty miedzy gorą a dołem. Punktow od 15 do 55, zaladunek od 20 jazda pod sklep spanie w aucie lub nie i o 14-18 zjazd na firme. Zarobki 2500-3000 plus premia czasem niemozliwa do wyrobienia.. Duza rotacja pracowników, raczej nie polecam

Andy

Kasa dla kierowców oscyluje w granicach 3-4 tysiące, zapomniał kolega dodać że kierowcy busów nie pracują codziennie - pracują zazwyczaj 3-4 dni w tygodniu. Znam firmy, które płacą znacznie mniej a robi się dla przykładu po ponad 40 punktów, więc słaby argument. Co do pracy w firmie, przyjemna atmosfera, fajny system rozliczeń(ostatnio zmieniony bardzo na "+" ) Pracuję jako przedstawiciel, polecam każdemu kto chce mieć samodzielne stanowisko i duży wpływ na własną wysokość wynagrodzenia. Firma dużo daje klientom, co wpływa na komfort pracy pracowników z działu handlowego jak i logistycznego. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Łasuch Paweł Matak - Karpin

• Jak się pracuje w Łasuch Paweł Matak?

Zobacz opinie na temat firmy Łasuch Paweł Matak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łasuch Paweł Matak?

Łasuch Paweł Matak
2.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Tajemnicza 8
    05-252 Karpin