Opinie o NET COM SYSTEM w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NET COM SYSTEM. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NET COM SYSTEM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NET COM SYSTEM w Warszawa

Mnie ciekawi praca jako instalacje światłowodów. Widziałem ogłoszenie i dlatego tu piszę. To starsza oferta i nie widać już treści, ale chce dopytać. Rekrutacja ma być stacjonarna, a ile czasu zajmuje cały ten proces i jakie są etapy np. ile jest rozmów, czy są zadania rekrutacyjne czy weryfikacja umiejętności?

Wpadłem zapytać o kilka spraw, niestety widzę, że nikt tu ostatnio nie zagląda. Mianowicie znalazłem w sieci ofertę Instalator - Monter sieci światłowodowych, dodaną 5 lat temu. Zastanawiam się czy firma dalej zatrudnia pracowników na to stanowisko? Jeżeli tak, to jak z wynagrodzeniem dla osób ze sporym doświadczeniem w tej branży? W ogłoszeniu było napisane, że jest ono zależne od doświadczenia i kwalifikacji. Są dofinansowywane jakieś kursy dla pracowników? Widziałem, że firma pisała o rozwoju a to dla mnie dość ważne.

ja Nowy wpis

nie licz na jakieś kokosy, jesli chodzi o atmosfere w firmie jest spoko,fajni ludzie. jesli chodzi o zarobki to zalezy to wylacznie od tego czy pracodawca cie polubi czy nie. forma zatrudnienia jako umowa zlecenie troche odrzuca, natomiast mysle ze to tez kwestia dogadania. jesli chodzi o prace raz jest jej duzo raz malo. Bywa i tak ze caly styczen siedzi sie w domu a pozniej trzeba nadrobic godziny. Ogólnie kto co lubi , plusem jest to ze nie ma problemow jesli ktos potrzebuje wolnego i ze praca glownie do 15-17

@ja

A co można zrobić żeby raczej pozytywnie nas szef zweryfikował? Jakie cechy szef sobie ceni? W których miesiącach roboty jest najwięcej, jest jakaś regularność? Ile najpóźniej przed dniem wolnym trzeba zgłosić, że je się potrzebuje? Z dnia na dzień też można dostać dzień wolny?

Ja Nowy wpis

Chyba głównie chodzi o pierwsze wrażenie no i wiadomo umiejętności. To zależy jaką sytuacja ,wiadomo że jak coś sie stanie albo nagle wyskoczy to inaczej na to sie patrzy.wakacyjny urlop planuje sie mniejwiecej w kwietniu. Z reguły ciężko powiedzieć kiedy jest najwięcej pracy. W wakacje zazwyczaj pracuje sie dłużej. W zime kończy sie wcześniej. Jeśli chodzi o przestoje zależy to głównie od spraw papierkowych. Bywa tak że np.nie ma jeszcze zajętości i. Nie można działać. A to czy z dnia na dzień można dostać dzień wolny ...tu wszystko zależy ile osób jest w pracy i czy tej pracy jest zaplanowane dużo i co jest zaplanowane

Iza

Byłeś? Widziałam to ogłoszenie, mąż nawet się zastanawia. Wiesz może czemu ludzie rezygnują? Jaki jest powód?

Iza

To dlatego rezygnują? Czy akurat firma z nich rezygnuje skoro tej miotły nie potrafią trzymać? Możesz dać znać jak duża jest rotacja w firmie? Tych co cokolwiek potrafią to zostawiają na dłużej?

@Iza

Jeżeli, ma trochę umiejętności, umie obsłużyc się przysłowiowo miotlo, i przede wszystkim chęci to napewno będzie miał tam pracę na dłuższy okres

Kris0206

Witam jle obecnie można zarobić w niemczech jako operator koparki ktoś coś wie

Kris0206
@Kris0206

Witam są przyjęcia na operator minikoparki niemcy

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
PESA

Komentarze negatywne zawsze będą; bo coś, bo gdzieś, bo jakoś, bo ktoś. A prawda jest taka że faktów i prawdy nie przeskoczysz. Ja nie pracuje już aktualnie w NET COM ze względów rodzinnych, ale tak na prawdę każda sprawa która była powiedziana lub ustalana przez firmą znajdowała swoje odzwierciedlenie. A warunki jakie są proponowane, są wszystkim znane od początku i albo je akceptujesz albo wolna droga. Chyba każdy jest dorosły. A tak na marginesie będąc tam i pracując napatrzyłem się też jak kto chce pracować i też jak kto na kwaterach się zachowuje i wstyd to mówić ale było wielu z poza (usunięte przez administratora) Dlaczego te negatywne komentaże nie opisują taż takich przypadków bo to dopiero prawda. Czego nikt nie porusza tematu ilu ludzi zostało wywalonych z roboty za Wódę, sam byłem niejednokrotnie świadkiem. O TYM CISZA CO ? Ja mogę tylko polecić pracodawcę.

Damian
@PESA

Witam a jak wyglądają zarobki ?

@Damian

Średnia z ostatnich kilku miesięcy dla wszystkich pracowników w Niemczech to około 14,80 EUR za godzinę.

Witam ile zarabia operator koparki w tej firmie w Niemczech wie ktoś coś

@Tomek

W zależności od umiejętności - nawet do 17 euro brutto za godzinę. Zapraszamy do kontaktu, opowiemy więcej.

@Tomek

Około 15 euro za godzinę. Godzin jest dużo, bo pracujemy poniedziałek-sobota ze zjazdami do Polski co 4 tygodnie.

Elżbieta

Wiadomo dlaczego firma w swojej wizytówce google ma status "zamknięte na stałe"? Coś się faktycznie działo / dzieje czy o co chodzi?

@Elżbieta

Firma przeniosła siedzibę pod nowy adres - ul. Rezedowa 21. Działamy prężnie, rekrutujemy!

Damian

Witam towarzystwo jak wyglądają zarobki w Niemczech w tej firmie ?

Paulina
@Damian

A jest teraz jakaś praca w Niemczech? I gdzie dokładnie czy trzeba język znać?

Realista

Pracuje już tu parę lat i jakoś nie narzekam. Owszem co do niektórych jednostek typu kierownik(jeden z kilku) można mieć obiekcje to pracodawca jest jak najbardziej ok. Jak chce się odrazu zarabiać jak prezes, to może szukać szczęścia w Danii ????

Realista

Temat się tyczy Niemiec więc jest 2 + asystent. Jakieś pytania jeszcze ?

MM
@Realista

4000 netto to norma w tej branzy , tu na start 3000 , wyzysk

Michał z NET COM
@MM

Chciałbym doprecyzować dwie rzeczy: - 3000 zł netto jest oferowane na okres próbny - jednym miesiącu podczas którego się orientujemy co kto potrafi - To jest jedynie podstawa do której liczone są nadgodziny Najniższa pensja jaką wypłaciliśmy "na rękę" w okresie próbnym to 3500 zł. Regularne pensje są powyżej 4000...

Katarzyna
@Michał z NET COM

A jaka jest stawka za nadgodziny? Tyle samo, co normalna czy 150% normalnej stawki czy może jakoś inaczej jest to rozliczane?

Katarzyna
@MM

Czemu dają tak mało? Wogóle mówiłeś im w realu, że 4000 to norma? Jaka była ich reakcja?

Milosz M

Ogloszenia tej firmy z oferta pracy nie znikaja z sieci , bedac na rozmowie i posiadajac 10 letnie doswiadczenie z zakresu sieci swiatlowodowych , warunki wspolpracy jak i stawka , ktora mi zaproponowano byla na tyle zabawna zeby to tu opisac. Umowa na najnizsza krajowa , reszta pod stolem, do tego by zarobic 4000 tys to ponad 230 godz do wyrobienia xD , szczerze to w markecie lepsze warunki.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w NET COM SYSTEM?

Każdemu pracuje się lepiej w miejscu w którym jest przyjemnie. Staramy się budować miłą atmosferę, jak podejmujemy decyzje to rozmawiamy z naszymi pracownikami i bierzemy pod uwagę ich zdanie. Wdrażamy właśnie systemy do zarządzania projektami by zwiększyć komfort pracy. Michał z NET COM

obcyczłowiek

Witam wszystkich. Odcinając się od wszystkich Waszych słownych przepychanek, chciałbym uzyskać rzetelną informację ile na chwilę obecną można zarobić na rękę w tej firmie? W najnowszym ogłoszeniu na stanowiska Monter/Pomocnik przedział kwoty którą można zarobić to 3500 - 6500 zł. Jak to wygląda w rzeczywistości? Jak wygląda ta praca i czy generalnie warto spróbować?

Tabloid
@obcyczłowiek

Szesnastka na godzinę możesz dostać

Czy Net Com System Sp. z o.o. sp.k. zapewnia kartę multisportu?

Tabloid

Nie

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Net Com System Sp. z o.o. sp.k.?

Kamil

W firmie nie ma systemu premiowania, a nawet system rozliczania wypłat jest dla wielu pracowników niekorzystny i niejasny.

Łukasz Bany

Brak

@Kamil a to jak działa ten system rozliczania wypłat?

Kwaśny Paź

Dużym plusem są terminowe wypłaty i to na tyle jeśli chodzi o plusy. Zdecydowanie brakuje tu odpowiedniej organizacji pracy. A jeśli ktoś się zastanawia to najlepiej się zatrudnić i przekonać na własnej skórze (ogłoszenia przewijają się na olx). Nie sugerować się kwotą podaną w ogłoszeniu, w Niemczech są różne klasy podatkowe, no i oczywiście brutto to nie to samo co netto. Ogólnie tragedii nie ma, ale dobrze też nie jest. Nie odradzam, ale także nie polecam. Pozdrawiam

Paulina

@Krol wszystkich pazi Czy możesz rozwinąć swoją opinię - jaka cała reszta jest minusem? Pytam, bo widzę, że na swojej stronie firma Net Com System szuka monterów i pomocników monterów sieci światłowodowych: http://www.netcomsystem.pl/index.php?page=Kontakt&id=22 Być może ktoś zechce z tych ofert skorzystać i w podjęciu decyzji pomoże mu szczegółowa i rzetelna opinia o warunkach pracy.

PESA

Jeszcze raz potwierdzam mogę tylko polecić tę Firme, pracowałem i wiem jak podchodzą do ludzi. a PARÓWA (Niku Polska to ...) Trzeba powiedzieć że mega zainteresowany jak na kogoś kto już tam nie pracuje. co do samego kierownictwa , myślę że jeszcze nie skumali tych wszystkich negatywnych pisaków. Ale poczekaj jak załapią to tam jest taki jeden co będzie w stanie cię zweryfikować, chciałbym wtedy zobaczyć twoją parówiastą minę. Tobie sie tylko wydaje że jesteś anonimowy.

Polska to polska

Ale jaja pisza na innych a widac golym okiem ze te wszystkie pozytywy to kierownictwo pisze Desperacja wielka a trzeba bylo byc wporzadku i tyle Co do wyplaty to czemu nie chcecie powiedziec ile czlowiek zarobi ?tylko zaslaniacie sie progami podatkowymi a prawda jest taka ze 1500 euro adlicz sobie jedzenie dojazdy i co zostaje !!!dajcie spokoj

Miko

Polecam tego pracodawcę, nigdy nie zdarzyło się żebym czekał na kasę czy inne rzeczy mi należne. Bardzo pozytywny kontakt z kierownikami. Dziwią mnie negatywne ANONIMOWE opinie. Czyżby to wszystko pisała jedna osoba ? Pozdrawiam !

Rumpelstiltskin

Tak jak pisał @Szym kasa jest regularnie, każda godzina rozliczona, podatki odprowadzone (czekam na zwrot po rozliczeniu niemieckiegu PITu ), noclegi opłacone o ubranie robocze nie trzeba się prosić itp. Robota jest non stop z wyłączeniem tygodniowych zjazdów i świąt. Dodatkowo płatne wolne od połowy grudnia do końca lutego .Oczywiście można narzekać, że gdzieś jest lepiej , że gdzieś można mniej pracować itd. Wolna wola tylko po co obrażać

Zostaw merytoryczną opinię o NET COM SYSTEM - Warszawa

• Jak się pracuje w NET COM SYSTEM?

Zobacz opinie na temat firmy NET COM SYSTEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NET COM SYSTEM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NET COM SYSTEM?

Kandydaci do pracy w NET COM SYSTEM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NET COM SYSTEM
3.4/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Łopuszańska 53 lok. B-1
    02-232 Warszawa