Opinie o Inet Media Group Sp. z o.o. w Karlino

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Inet Media Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Inet Media Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inet Media Group Sp. z o.o. w Karlino

klient Nowy wpis

Internet jest niestabilny, czasami działa jakby chwil, a nie mógł. Raz działa lepiej, raz gorzej. Jeśli ktoś chcę lub rozważa wziąć internet od inet media odradzam.

gość Nowy wpis

Każdemu kto rozważa kupno tego internetu odradzam. Internet działa jakby chciał, a nie mógł. Raz działa lepiej, raz gorzej. Nie polecam

E. Nowy wpis

Jeszcze kilka lat temu chwaliłam sobie tę firmę. Nie było żadnych problemów, Internet działał sprawnie. Niestety, z czasem zaczęły się kłopoty. Co chwilę się rozłączał, co utrudniało pracę. Później potrafił nie działać nawet przez kilka godzin. Za każdym razem przy zgłaszaniu problemu kazali nam włączać i wyłączać router - bezcenna rada. Nikt nie pofatygował się, żeby sprawdzić co nagle zaczęło się dziać. Ciagle byłam zbywana. Każde zgłoszenie traktowane było jako osobne, nic nie robiono w tym temacie i ciągle kazano czekać na odpowiedź. Na infolinii poinformowano mnie, że to takie miejsce, zasięg jest słaby i nic nie zrobią. Ciekawe, że przez kilka poprzednich lat wszystko było w porządku. Zaoferowano mi, że mogę BEZKARNIE zrezygnować z umowy, z której to firma się nie wywiązywała nie dając mi opłacanej przeze mnie usługi i nie będę musiała płacić za dni, w których internet nie działał. Bardzo szczodra sprawa. Podpisałam umowę z inną firmą. Okazało się, że podłączone przez monterów kable były uszkodzone i stąd brały się przerwy w dostarczaniu Internetu. Pomijając już jakość świadczonych usług, czułam się zlekceważona jako klient. Nikomu nie polecam.

Frida

Do 5 dni brak internetu a za internet trzeba płacić mimo, że go nie ma. Nie ma żadnej informacji, sms, Mail, rekompensata cokolwiek. Niestety polecić nie mogę.

Beata
@Frida

A co mówią, jak się zgłasza brak internetu? Chyba jakiś powód tego musi być. Mają jakiś serwis?

Anonymous
@Beata

Nic nie mówią. Dopiero jak dośle się smsa za 3 razem to oddzwonią i powiedzą, że wiedzą o usterce i na tym koniec rozmowy.

Lidia
@Anonymous

Nie no, to super że tak doinformowani są. Ale serio żadnych przeprosin / wymijających wyjaśnień nawet? Bo to aż niebywałe, nie wyobrażam sobie jakby ktoś tak po prostu miał się rozłączyć

Anonymous Nowy wpis
@Lidia

Wyobraźmy sobie po prostu taką sytuację: wracasz sobie wieczorem po pracy czy po zajęciach czy z innego miejsca do domu chcesz sobie skorzystać z internetu z jakiegokolwiek powodu i nagle się okazuje że internetu nie ma. Oczywiście w mojej okolicy często się to zdarza bo tereny leśne i internet radiowy to nie najlepsze połączenie. Mieli FB, FB już nie ma. Mają też w ofercie światłowód i chciałem z niego skorzystać po czym co zabawne jest to, że osoba która odpowiadała mi na FB powiedziała że tak, w mojej okolicy jest możliwość i trzeba tylko umówić się na tzw. oględziny. Tymczasem technik: nie, nie ma u Państwa możliwości światłowodu (zapewne myślała ta osoba, że mogłem się pomylić czy coś ale jednak sprawdzając dokładnie z kim pisałem to tu nie ma mowy o pomyłce). Tak jak pisałem wcześniej gdzieś ja już tylko czekam aż będzie można przełączyć się na światłowód aby móc normalnie korzystać z internetu o dowolnej porze gdzie usługodawca jak wie, że internet nie działa to powiadomi o tym odpowiednio :)

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Inet Media Group Sp. z o.o. na stanowisko Media Assistant? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
ktos

Internet jest tak (usunięte przez administratora) w nicy działa jak by nie mógł

Teresa
@ktos

A zgłaszałeś problemy? Firma reaguje czy raczej nie ma reakcji ani żadnej poprawy?

Anonymous

Internet potrafi się rozłączyć niespodziewanie. Są numery kontaktowe do biura czy serwisu (serwis ma zgłaszanie usterek smsem choć można do nich też zadzwonić w razie czego) natomiast serwis po wysłaniu informacji o braku internetu nie odpisuje na nic i albo jeśli internet zostanie naprawiony to będzie działać wyłącznie przez 1-2 dni albo tylko przez godzinę a potem znów są z nim problemy. Nie wiem co się z firmą dzieje, kiedyś mieli normalnie fanpage gdzie wstawiali posty i komunikacja była normalna teraz go nie ma a informacji o możliwych problemach czy planowanych konserwacjach nigdzie nie zamieszczają (czy to na swojej stronie czy w smsie czy inną metodą komunikacji). Ja jako klient internetu radiowego rozumiem że mogą występować problemy z takim rodzajem internetu ale już nie przesadzajmy. Gdy tylko dokończą podciąganie światłowodu możliwie od Vectry to prawdopodobnie nastąpi zmiana usługodawcy bo to już nie ma żadnego sensu.

KARAL

Internet nie jest dobry najlepiej działa o 4:00 do 8:00 a potem słabo w nocy to tak działa jak by chciał ale nie mógł

Lidia
@KARAL

Pewnie przeciążenie sieci, widać, że sporo tych klientów się im nazbierało chyba. ;p A próbowałeś kupić sobie jakiś wzmacniacz sygnału czy coś?

Anonimowy

Internet tragiczny w godzinach wieczornych od (usunięte przez administratora) 2 miesięcy mam po 100 pingu i się to nie zmienia do rana.Więcej nie ma tego internetu jak jest,Gdy zadzwonisz w sprawie udzielenia pomocy to telefon zwrotny otrzymasz po 2 tygodniach .Ogólnie nie polecam internetu radiowego ponieważ za te pięniądzę nie opłaca się go brać

anonimowy

potwierdzam , jegomość ma racje

Bartek

Mam takie same problemy

KARAL

Też tak mam

Anonimowy

Internet zacina się przez cały dzień dopiero po godznienie 24 zaczyna dobrze działać dzwonie juz od kilku miesięcy i dalej nic. Tak samo na speed test nieraz jest po 40 nieraz po 10 ale jest moment gdzie ciągle jest po 2 lub mniej. Nie polecam za te pięniądze znajdzie się lepszy internet.

@Anonimowy

Nie możesz zareklamować usługi? Jak się nie możesz dodzwonić to wyślij e-maila i zagroź zerwaniem umowy. Przecież płacisz to powinni ci zapewnić dobry transfer, nie?

Inet Media Przedstawiciel H.

W razie problemów ze złożeniem zamówienia na światłowód na infolinii zapraszam do kontaktu tel 533557101 lub mój profil na FB

zaufany

internet radiowy tragiczny, nie polecam

@zaufany

Napisałeś, że odradzasz wykupywanie internetu w firmie Inet Media Group, ale Twoja opinia jest odrobinę mało konkretna. Co dokładnie jest nie w porządku z ich usługami? Internet działa zbyt wolno czy może chodzi o coś innego?

Karol

Jak nastroje w firmie? Pandemia sporo namieszała i dlatego nie ma chętnej osoby do zostawienia tu informacji?

Kamil

Czy ktoś pracował ale w dziale sprzedaży? Czy to call center?

Co z zasięgiem na terenie Powalic minął miesiąc i cisza a wiele osób czeka na internet radiowy

Kapp

Ten internet to ... Szkoda gadac ledwo 500kb/s . Nie polecam.

Bartek

Chyba zrezygnuje z tego internetu. Wiecej go nie ma jak jest.

...

inet media group zapewnia 3 mb pobierania z czego otrzymuje tylko 500 kb

Zostaw merytoryczną opinię o Inet Media Group Sp. z o.o. - Karlino

• Jak się pracuje w Inet Media Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inet Media Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inet Media Group Sp. z o.o.?

Inet Media Group Sp. z o.o.
  • Koszalińska 84 A
    78-230 Karlino
  • NIP: 6722069607 REGON: 321003719 KRS: 0000386849

Inet Media Group Sp. z o.o.