Opinie o Myworknet Sylwia Ottka w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Myworknet Sylwia Ottka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Myworknet Sylwia Ottka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Myworknet Sylwia Ottka w Toruń

Michalina Nowy wpis

Polecam współpracę z tą firmą. Bardzo profesjonalne podejście do rekrutacji. Pani prowadząca rozmowę była bardzo kompetentna, i potrafiła odpowiedzieć na większość moich pytań i wątpliwości. Jeśli kiedykolwiek będę chciała zmienić pracę, na pewno znów się tam zgłoszę.

Sydonia Nowy wpis

Wspolpraca z agencja Myworknet przebiegla bardzo szybko i sprawnie . Od momentu pierwszego kontaktu zostalam zatrudniona w przeciagu kilku tygodni . Bardzo mila atmosfera i pelen profesjonalizm .

skp Nowy wpis

Jestem Pani Sylwii bardzo wdzieczna za pomoc w znalezieniu pasujacej do mnie pracy. Serdecznie polecam!

JW Nowy wpis

Ich kann den Service nur wärmstens empfehlen. Volle Professionalität, ständiger Kontakt, Hilfe bei der Vorbereitung auf das Gespräch. Dank MyWorknet bekam ich meinen Traumjob als IT-Analyst Bardzo polecam usługi MyWORKNET. Pełen profesjonalizm, stały kontakt, pomoc w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej. Dzięki MyWorknet dostałam wymarzoną pracę jako analityk IT

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Myworknet Sylwia Ottka odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Daniel

Myworknet to super agencja pracy. Kompetentna i zaangażowana firma!!

Michiel

Cooperation with the company was excellent. Im from the Netherlands and they helped me get a great job in Poland. They told me what to expect in my job interview. Contact was great and they were very interested in the progress. Whenever i had questions the employee was always very friendly and helpful. Thank you for all the help.

Grażyna

@pracodawca To bardzo dobrze, iż, mimo złych doświadczeń, postanowiłaś opowiedzieć nam o specyfice pracy w Myworknet. Pamiętaj jednak, że nie wolno posługiwać się na forum danymi personalnymi swoich współpracowników - także samymi imionami. Nadmieniasz, iż firma ma problemy z rekrutacją - co konkretnie miałaś na myśli? @Anita Dlaczego tak twierdzisz? Pracujesz może w wyżej wymienionej firmie?

Iwona

Współpracowałam z firmą przez okres 3 miesięcy. Firma rzetelnie podchodziła do projektów rekrutacyjnych, które prowadziła. Kontakt był na pożądanym poziomie, informacja zwrotna zawsze na czas. Zaangażowanie na odpowiednim poziomie. jedyny minus to mała pula dostępnych kandydatów, wynikająca z ograniczonego budżetu oraz wysokich wymagań stanowiskowych. Serdecznie polecam

Anita

Czyżby konkurencja inspirowała do pisania?

Rozczarowana

Jeśli jesteś pracodawcą nie daj się nabrać! Rekrutacja pracowników polega na przysyłaniu przypadkowych, niesprawdzonych osób i szybkim wystawieniu faktury. Zero profesjonalizmu i odpowiedzialności. Omijajcie tych cwaniaków szerokim łukiem.

pracodawca
@Rozczarowana

Nie polecam współpracy (usunięte przez administratora)Wielokrotnie się zawiodłam i zakończyłam współpracę. Firma nie daje możliwości otrzymania dobrego, sprawdzonego i zmotywowanego pracownika do pracy. Mają trudności z rekrutacjami. Korzystam z usług innej agencji, która dłużej istnieje na rynku i która ma fachowców w zakresie wsparcia w dostarczaniu nowych pracowników.

Grażyna

Czy ktoś z użytkowników pracuje obecnie w Myworknet? @Rozczarowana, czy mogłabyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Jak rozumiem jesteś klientem firmy a nie jej pracownikiem? Każda merytoryczna opinia na temat warunków zatrudnienia i pracy w danym miejscu jest istotna dla użytkowników forum.

Grażyna

@ron możesz napisać jakieś szczegóły, konkrety, które pozwolą nam zrozumieć Twoje stanowisko wobec Myworknet Sylwia Ottka? @anonymous czy jesteś pracownikiem agencji? Może możesz opisać własne doświadczenia w pracy przez agencję?

ron

agencje omijac szerokim lukiem

@ron

A co w nich zlego?

Grażyna

Myworknet Sylwia Ottka jest agencją pośrednictwa pracy, która oferuje zatrudnienie na terenie Torunia, czy można spodziewać się też rekrutacji poza granice miasta i kraju? Czy ktoś korzystał z usług agencji i może podzielić się doświadczeniami ze współpracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Myworknet Sylwia Ottka - Toruń

• Jak się pracuje w Myworknet Sylwia Ottka?

Zobacz opinie na temat firmy Myworknet Sylwia Ottka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Myworknet Sylwia Ottka?

Myworknet Sylwia Ottka