Opinie o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o East Power sp. z o.o. w Wrocław

TopG

Fajna nowoczesna firma, biuro zadbane, dokumenty można podpisać online chociaż ja akurat zdecydowałem się na wizytę, żeby z nimi porozmawiać. Kiedyś jak z nimi jechałem to wyglądało to dużo gorzej, ale widać, że firma się rozwija. Szykuje się nowa fajna praca, także serdecznie pozdrawiam.

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Project Manager w East Power sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

S.K.

Poniżej kilka spostrzeżeń z mojej strony odnośnie samej firmy: -Fajne nowoczesne biuro w centrum miasta -Ludzie uśmiechnięci, pomocni, sami zagadują -Merytorycznie przeprowadzona rozmowa rekrutacyjna bez durnych hrowych pytań typu "jakim drzewem jesteś" (serio w jednym korpo pytali mnie o to...) -Konkretnie przedstawiony zakres obowiązków -Nie ukrywają problemów jakie można zastać tylko mówią otwarcie, żeby człowiek wiedział na co liczyć -Mocny nacisk na znajomość języka -Na start dostajesz info czego będą od Ciebie wymagać i jaki dostaniesz target do realizacji -Jak firma jest Tobą zainteresowana zaprasza na dzień otwarty tak byś mogła posiedzieć z osobą już pracującą na tym stanowisku i luźno porozmawiać o samej pracy jak i o firmie Ogólne wrażenia na początek dość dobre, zobaczymy jak sytuacja się rozwinie :)

DK
@S.K.

A wspominali, że wynagrodzenie na 2 spółki? Czy już tym sie nie chwalili

Bravo
@DK

Wg mnie może być i z dziesięciu, ważne że się zgadza i dobrze się pracuje.

@DK

No właśnie a co to za wadę powoduje, bo nie jestem chyba w temacie za bardzo? Na finansach się nie odbija skoro pisał, że się zgadza, więc w czym problem?

DK
@Bravo

Mówili, że umowa o pracę najniższa krajowa, reszta jako umowa zlecenie? Będzie wypadek gdziekolwiek to tylko z tej minimalnej krajowej się świadczenia liczą

diho orangutan

wlasnie rozpoczalem u nich prace pod berlinem i na chwile obecna wszystko ok. oferta zgadza sie z tym co mowili, praca jak kazda inna, chodzic trzeba i robic zeby zarabiac. mieszkanie czyste, fajna ekipa, zobaczymy jak dalej.

Firma OK. Pracowałem z bratem na projekcie w Monachium jako pomocnik montera okien. Kasa zawsze na czas przelewana w euro, kontakt też dobry.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie East Power sp. z o.o. na stanowisko PRACA NIEMCY - Monter okien? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Serwisant rowerowy
Madzia

Jedna z lepszych agencji na rynku, wyjeżdżałam już parę razy, tak samo moi znajomi, firma godna polecenia!

Jasiu

Gorąco polecam współpracę z tą agencją. Wszystko zgodnie z przedstawioną ofertą i do tego bardzo przyzwoity kwaterunek, pozdrawiam cały zespół East Power.

Twardy

Czytam nie wpisy i nie wiem o co chodzi. Pracuje u nich ponad pol roku, właśnie wróciłem po świętach i jestem zadowolony z przebiegu współpracy.

ExRekruterka

Pracowałam w East Power dłuższy okres czasu, lecz niestety nie polecam. Nie ma się wpływu na nic, duża kontrola pracowników. Jeśli przerwy między rozmowami telefonicznymi były dłuższe niż kilka minut - były rozmowy z koordynatorką oraz szefostwem, dlaczego się tak dzieje. Firma nie gwarantowała marketingu, trzeba było samemu poszukiwać pracowników - zakładać konta na Facebooku na własny rachunek, a jak konto zostało blokowane czy otrzymało ograniczenia - firmę nie obchodziło. Pracownicy, którzy pracowali często dzwonili w sprawie zaliczek, pieniędzy czy warunków mieszkaniowych, na które wpływu nie miałam. Umowy były tak dziwnie skonstruowane, że mało jaka osoba chciała podpisywać - jednak firmę nie obchodziło, że tracimy w ten sposób potencjalnych pracowników. I dostawało się pracownikom, dlaczego jest tak mało chętnych pracowników. Były normy, które trzeba było wyrabiać - ilość pracowników na dany miesiąc, którzy wyjechali do Niemiec oraz ilość godzin rozmawianych przez telefon. Bardzo ciężkie do zrealizowania, szczególnie, że jak podkreślam agencja jest mała i nie robiła własnego marketingu, który jedynie ograniczał się do kilku postów w miesiącu na ich fanpage. Jedynym atutem tej pracy była wypłata na czas oraz godziny pracy 8-16.

Neko
@ExRekruterka

Należy jeszcze dodać, że premie za wyjazdy często nie były wypłacane bo pracownicy nie przepracowali 160h w miesiącu, pomimo spełnienia wszystkich warunków że strony rekrutacji :) Zdarzało się również, że szefostwo groziło brakiem wypłacenia wynagrodzenia. Umowę jaką firma oferuję dla swoich pracowników to UOP na minimalną krajową oraz dobicie do umówionej stawki przez umowę zlecenie/ delegację. Bardzo nie polecam współpracy z tą agencją, niemiło wspominam pracę w tej firmie.

Aktualna Rekruterka
@Neko

Hej, chciałabym wyjaśnić kilka kwestii i akurat stanąć w obronie pracodawcy bo informacje, które przedstawiłaś nie do końca pokrywają się z rzeczywistością. Tak więc na start pracuję w tej firmie już ponad pół roku i na relację z przełożonymi jak i na samą firmę nie mogę złego słowa powiedzieć. Zwykle w biurze wszyscy uśmiechnięci i do pogadania nie tylko o pracy, ale też życiowych tematach (mowa o oddziale we Wrocławiu- o relacjach i atmosferze w innych oddziałach ciężko mi coś napisać). Z problemami jakie bym nie miała wiem, że mogę przyjść i je przedyskutować z kierowniczką. Wcześniej pracowałam w korpo i tam byłaś cyferką w excelu, tutaj zaś traktują ciebie jak normalnego człowieka. Jest taka zasada ile z siebie dajesz, tyle do Ciebie wraca i ta zasada w tej pracy jak najbardziej się potwierdza. Jeśli nie masz w sobie pasji do pracowania z ludźmi i pomagania im w znalezieniu pracy to faktycznie możesz się nie odnaleźć. Co do zarzutu dotyczącego marketingu to tutaj mamy mocne przekłamanie- wystarczy spojrzeć na social media firmy i na ilości ogłoszeń, które są publikowane na płatnych portalach- co później my rekruterki dostajemy w postaci gotowych cv. Każda z dziewczyn, która pracowała lub pracuje doskonale wie jakie ilości tych CV dostawałyśmy i z jak wielu różnych portali oraz na jak zróżnicowane ogłoszenia. Przecież publikacja każdego ogłoszenia to pieniądze wydane przez firmę. Temat pracowników i zaliczek to nie jest temat, którym rekruter się zajmuje. Firma od tego ma zatrudnionych koordynatorów i to oni załatwiają te wszystkie problemy, jeśli dzwoni do Ciebie taki telefon to wystarczy poinformować koordynatora kto i z czym do Ciebie zadzwonił oraz samego pracownika, gdzie ma się zgłosić żeby załatwić problem z którym się zgłosił. Z tego co słyszę większość takich tematów jest załatwiana. Aktualnie mam sporo telefonów od osób, które pracowały w firmie wcześniej lub zjechały na święta i chcą wrócić. A skoro wracają to świadczy to tylko o zadowoleniu z pracy. Normy akurat to normalna rzecz w każdej pracy, nie wiem gdzie wcześniej pracowałaś i czym się zajmowałaś, ale każdy pracodawca narzuca pracownikowi jakieś normy do wyrobienia tak żeby pracownik zarobił na swoje wynagrodzenie i jeszcze dla firmy. Nie każda firma to komunikuje otwarcie podając konkretne liczby i oczekiwania względem pracownika co potem tworzy dziwne sytuacje. Tutaj masz jasno powiedziane ile i jak masz pracować, żeby mieć konkretny wynik i zarobić na siebie. Moim zdaniem jasna i transparentna sytuacja bo jesteś kowalem swojego losu. Widzisz jak Ci idzie i wiesz, że albo idzie coś nie tak i trzeba porozmawiać z kierowniczką, żeby podpowiedziała co robisz źle, ewentualnie nie czujesz tego i rezygnujesz, albo budowanie relacji z kandydatami i rekrutacja to Twój konik i radzisz sobie dobrze. I tutaj mam kolejny dysonans bo zakładam, że oba posty pisała jedna osoba- z jednej strony plusem firmy wynagrodzenia na czas z drugiej straszenie brakiem otrzymania wynagrodzenia? Przecież to jest jakiś absurd. Nigdy się nie zdarzyło z kim kolwiek bym nie rozmawiała, żeby sytuacja taka miała miejsce. Jedyne czego mogłaś nie dostać to premia jeśli nie spełniłaś warunków. Co do samych wynagrodzeń nie wiem co musiała byś zrobić, żeby Ci nie zapłacili ? Co najwyżej przychodzi mi na myśl zniszczenie lub kradzież sprzętu firmowego. W kwestii umowy to masz takie warunki na jakie się zgodziłaś, ponoć jest rynek pracownika, więc jak oferta nie odpowiada to rezygnujesz. Nie wyobrażam sobie pracować w miejscu, w którym bym się źle czuła, więc skoro wszystko widzisz w takich kolorach nie wiem co się wydarzyło

Neko
@Aktualna Rekruterka

Źle zakładasz :) ale jeśli ty jesteś szczęśliwy/a w tym kołchozie to gratuluję bycia wyzyskiwanym i życzę powodzenia w dalszej pracy

ExRekruterka
@Aktualna Rekruterka

Jak się nie pokrywają do końca z rzeczywistością? Może wymienisz dokładnie, co wymienisz, że się nie zgadza? I ta sama koordynatorka z szefostwem nakręcają pracowników przeciwko sobie, wysyłając e-mailowo wynik każdego i ilość czasu ile się rozmawiało. No wcale nie jest to nastawianie pracowników przeciwko sobie. Można chcieć znaleźć komuś pracę, ale dużo osób nie podpisuje umowy bo: -) umowa polska -) trzeba zrobić badania lekarskie za które trzeba zapłacić -) umowa jest tak napisana, że mało kto chce ją podpisywać Wrzucenie jednego czy dwa posta w tygodniu to nie jest marketing, ale byleby coś wrzucić. Te CV o których mówisz to większość osób jest już przez innych rekruterów prowadzona. I tych CV nie ma też dużo. Rekruter się nie zajmuje wypłatami, zaliczkami, ale w pierwszej kolejności dzwonią do Ciebie w tej sprawie czy innej sprawie związane z obsługą. Jasne, że kierujesz do koordynatora, lecz takich telefonów jest masa! Wynagrodzenie na dwie firmy - jedna minimalna krajowa na jedna spółkę, druga umowa zlecenie na drugą spółkę - według Ciebie to jest normalne? Dlatego już nie pracuje w miejscu, gdzie mi atmosfera nie odpowiada :)

Besia
@ExRekruterka

Masz rację. Młodzi i niedoswiadczeni, szefostwo- "nowobogaci"A czy dalej piszą sobie sami pozytywne opinie?

Dawid Żelazkowski

W ciągu 2 dni ogarnąłem wszystko co ode mnie wymagano.Miałem jechać jako kierowca wózka widłowego.Dokumenty przesłałem,wszystko było ok.Podpisałem umowę którą wymagano.Miałem rozpocząć pracę w poniedziałek a dziś telefon,że pracodawca nie szuka nowych osób.!!!To jak biuro pośrednictwa pracy szuka pracy i pracowników ?!!! Dla mnie nieśmieszna sytuacja.Nie polecam tego biura pośrednictwa pracy.Podpisałem...dłuuuugą umowę 11 stron,gdzie miałem pracować dla biura na 1/2 etatu a później delegacja w Niemczech.Wszystko się kupy nie trzyma.Omijajcie to biuro pośrednictwa pracy szerokim łukiem.

Kierownik Rekrutacji
@Dawid Żelazkowski

Szanowny Panie, niestety tak się zdarza, że klienci (również jak i kandydaci) potrafią zmienić swoje zdanie, to zasadniczo sytuacja niezależna od nas, dlatego właśnie Rekruter zaproponował Panu przynajmniej dwie oferty alternatywne, z których Pan nie chciał skorzystać zapewniając, że wrócimy do tematu w styczniu. Umowa z nami podpisana wchodzi w życie z dniem podjęcia pracy - w przeciwnym razie jest nieskuteczna. Orzeczenie, za które Pan zapłacił jest jak najbardziej do wykorzystania w przypadku skorzystania z naszej oferty, jest ważne 12 miesięcy od daty wystawienia. Dokument został Panu przesłany w przypadku, gdyby chciał Pan skorzystać z oferty innego pośrednika. Na ten moment jest kilka ofert, które możemy Panu przedstawić na okres tego i nadchodzącego roku. Zapraszamy do współpracy.

Olka
@Kierownik Rekrutacji

Niezły wałek robicie z ta firmą ..

@Olka

w zasadzie to po czym to tak stwierdzasz skoro teoretycznie wyjaśnili sytuację? jakieś konkretne doświadczenie odnośnie tego masz? jakie?

2pac
@Dominika

Ja mam takie, że pracuje u nich, jesteśmy 4 dni przed terminem wypłat, a mnie budzi powiadomienie o przelewie i do tego powiększone o premie świąteczną. Serdecznie dziękuję całemu zespołowi i wesołych świąt.

Koordynator
@2pac

@Pani Dominiko, Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślności w Nowym 2023 Roku:-) Agencja East Power/koordynatorzy:-)

@Koordynator

Puknij się w główkę parszywa wiedźmo wracaj do aushwitz piecyki ci wlacze

Krzysztof Krzysztof
@Dawid Żelazkowski

Dokładnie miałem taką samą sytuację umowa podpisana w środę 4.01 a w czwartek po 14;00 zadzwonili że jednak pracodawca nie szuka ludzi . Ustalony adres pracy i termin 9.01.2023 hotel też ogarnęli i wysłali adres . Chociaż na poprzednim projekcie była b.dobra stawka netto i mieszkanie free. Więc nie wiem co się stało teraz mają same oferty typu żal i bieda .

Krzysztof Krzysztof

Dokładnie tak jak kolega napisał wyżej 100%

Rekruter
@Krzysztof Krzysztof

Chciałabym odnieść się do opisanych wcześniej sytuacji tj.odwołania wyjazdu pomimo kompletu dokumentów oraz otrzymaniu adresu - Klient Niemiecki nie korzysta tylko z jednej agencji ale kilku - czasami się zdarza że wybrał sobie innego kandydata lub ma to związek z mniejszą ilością zamówień na zakładzie pracy ( w zależności od charakteru pracy oczywiście) Agencja a najbardziej Rekruter, który prowadzi przez wszystkie etapy rekrutacji również nie ma zadowolonej miny z wyżej wymienionych powodów bo traci swój czas a nie ma tak naprawdę rezultatu. Podsumowując należy brać takie okoliczności - nie mamy na nie wpływu a rynek pracy w obecnej sytuacji jest zmienny z dnia na dzień. Pozdrawiam

Niki

To co ty chory jesteś masz grupę inwalidzką że przyjmujesz się na 1/2etatu

@Kierownik Rekrutacji

Ty kierownik, co ty człowieku piszesz?! Jesteście beznadziejną agencją, która nie wiem jakim cudem funkcjonuje jeszcze na rynku. Wysyłacie ludzi za granicę, gdzie nie ma pracy dla nich i trzeba wracać na własny kosz bez ani jednej przepracowanej godziny!!! Żenada że takie firmy z dykty dalej działają

Berliner

Typowy polski Januszex. Nie polecam ani potencjalnym pracownikom biura, ani potencjalnym pracownikom w firmach w Niemczech. Kolejna firma, która współtworzy negatywny wizerunek agencji pracy tymczasowej zarówno u polskich pracowników, jak i niemieckich pracodawców.

Jacek Placek

Jak dla mnie to wszystko ok. Proces rekrutacyjny przebiegł szybko i sprawnie. Pani rekruterka wszystko mi wytłumaczyła i przedstawiła ofertę pracy w Niemczech. Po podpisaniu umowy po tygodniu już bylem w pracy. Praca na magazynie, nie każdemu musi się podobać, ale ja nie narzekam. Pieniądze mam na czas i wszystko się zgadza. Polecam wyjazd do pracy z EastPower

@Jacek Placek

Ty jesteś takim cymbałem, że nie wiesz, że umowę podpisałeś z drugą spółką workwide benelux a nie z east power, to co ty sie w ogole wypowiadasz nędzny rekruterku z ich firmy XD

JOLCIA

Pojechałam z EAST POWER z koleżanką na kosmetyki w lutym 2019 r ...Mimo złych opinii zaryzykowałyśmy i zostałyśmy rok. Mieszkanie porządne, praca zależy od stanowiska ale da się każde przerobić i przeżyć, wynagrodzenie terminowo i zgodne z umową :) Teraz wracamy z nimi na komisjonowanie pod Berlinem :)

@JOLCIA

Dużo płaciłaś za mieszkanie? Odciągają z wypłaty czy jest to inaczej rozwiązne? I jeszcze dopytam o odległości do pracy. Miałaś blisko czy trzeba było organizować sobie transport?

Koordynator
@Piotr

@ Piotr Dzień dobry. Kwatera to koszt 200€ miesięcznie. Jeśli chodzi o dojazd do pracy staramy się by każdy z pracowników miał transport-zwykle mieszamy pracowników tzn pracownik z samochodem i pracownik z j,niemieckim-wówczas może jechać osoba bez języka niemieckiego i bez auta. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy

@Koordynator

Proszę dodać Pani koordynator, że bierzecie z pensji pracownika 50 € za tydzień noclegu podczas kiedy ten przebywa w polsce i go nie ma na miejscu, że nie zwracacie pomimo umowy pieniędzy za bilety i diet nie wypłacacie (czekam już od października) mamy styczeń, a kadry nie odbierają telefonu, a pani sie tlumaczy ze pani nie odpowada za to XD Dojazd do pracy porazka, po 20 km do pracy i z pracy do kwatery, nigdy wiecej.

Marek P.

Moja kumpela tam pracowała w biurze. W dniu wypłat dla pracowników telefony dzwonily non stop bo ludziom sie wyplaty nie zgadzaly. Potrafia zrobic taki numer, ze wyjezdzasz do pracy za wlasne pieniądze a na miejscu w Niemczech okazuje sie, ze kwatera nie jest zarezerwowana i ludzie spali gdzie sie da, na przystankach, pod budynkiem. Jak ktos przyjechal swoim samochodem, to miał szczescie bo kimał w aucie. Jak sie ludziom wyplaty nie zgadzaly to góra w drugim miesiacu roboty rezygnowali i wyjeżdżali, bo ile można się prosić o swoje pieniądze. Wtedy niemiecki klient zrywał umowę z east power i nawet ci pracownicy co dobrze pracowali zostawali z dnia na dzien na lodzie, bez roboty, bez pieniedzy i bez pomocy z biura. Wtedy jest wiecej niz pewne ze nikt z biura nie odbierze od ciebie telefonu.

Bracia Grim
@Marek P.

(usunięte przez administratora) A tak na poważnie, nie rozumiem czemu znajduje się komentarz osoby, która z tą firmą nie ma nic wspólnego? Pracuję z tą firmą od pół roku przy pakowaniu artykułów biurowych i żadna z opisywanych sytuacji nigdy nie miała miejsca.

Bracia Grim
@Bracia Grim

P.S. Razem ze znajomymi wracamy do pracy w ten weekend :)

Marek P.
@Bracia Grim

Pozytywne komentarze były pisane przez ludzi z biura żeby zrównoważyć te wszystkie negatywne więc zakładam że Bracia Grim nie pracują na kosmetykach tylko w biurze i dostali rozkaz żeby napisać coś pozytywnego... :D

Rekruterka
@Marek P.

Pracuję już chwilę w tej firmie i nikt nigdy nic takiego nam nie mówił, a skoro Pan tak intensywnie zagląda na goworka firmy to podejrzewam bardziej konkurencję, bo po co kolega ex-pracownika po wrzuceniu swojej opinii (na temat firmy w której nie pracował), miałby regularnie zaglądać i patrzyć co tutaj się dzieje? Jeśli już któryś z pracowników pisze komentarz na goworku to zwykle we własnym imieniu i głównie w odpowiedzi na takie głupoty no i na dodatek jeszcze się podpisuje.

patryk

pracowal ktos jako pomonick montera okien?

Dominika

Uważajcie na ta agencje, bo nie załatwiaja ubezpieczenia zdrowotnego na UE na czas i jak ci sie cos stanie to tylko prywatnie możesz isc w Niemczech do lekarza. A w Niemczech lekarz kosztuje 3x tyle co prywatnie w Polsce. Poza tym słyszałam, że nie maja pozwolenia na wysylanie pracowników na budowę - to już jest 100% nielegalne i jak cię tam jakaś kontrola pracy odwiedzi to lepiej nie wiedzieć co ci grozi. W Niemczech branża budowlana ma swoje osobne przepisy a east power ani ich inne spółki ich nie spełniają.

Pablo

Witam czy ktoś może się podzielić pracą na sortowni metali.lle można zarobić jakie warunki mieszkaniowe itd.

igla
@Pablo

Kasa nie powala, ale za to robota wporzo i jest duzo godzin. Kwatera to zalezy jak trafisz, albo dostaniesz pokoj 2 osobowy albo 1 - tak czy siak oba warianty w dobrym standardzie.

@igla

Czyli losowo wychodzi, że albo 1 albo 2? A za 1 nie płaci się może więcej czy coś?

Honorata
@igla

A to prawda ze za kwaterę dodatkowo płacisz? Dużo tu negatywnych opinii na ten temat. No i jak z tą kasą - po zestawieniu wszystkich wydatków jesteś w stanie odłożyć?

@Honorata

W cuda wierzysz? Omijaj tą agencje i wszystkie odnogi tej agencji, nie widzisz że ludziom pieniędzy brakuje w wypłatach? Gdzie masz oczy, co sie musi stać żeby taki pustak jak ty zaczął myśleć?

igla
@Honorata

Z tym co się tutaj spotkałam to chyba wszędzie biorą 200 eur miesięcznie, albo masz opcję sama ogarnąć sobie mieszkanie to takie potrącenia ciebie nie interesują. To co pisze Mateusz o kasie to akurat jest kłamstwo. W umowach masz zapisy dotyczące kar za zniszczenia, pijaństwo itp. U nas jak komuś wynagrodzenie się nie zgadzało to zwykle powodem było rozwalenie czegoś na mieszkaniu co później musiała firma odkupywać, ale też słyszałam, że jednemu pijakowi nie zapłacili - o co poszło szczegółów nie znam, ale swoje podejrzenia mam. Podsumowując jak nie odwala się niczego głupiego, normalnie pracuje, urlopy zgłasza z wyprzedzeniem to agencja traktuje ciebie bardzo fair. Akurat po weekendzie wracam z chłopakiem pracować dla nich dalej.

OFERTA PRACY BRUKARZ/OGRODNIK Wietmarschen lub Oberstaufen Omijajcie ta oferte oraz agencje East Power szerokim łukiem! Stawka, która oferują w ogłoszeniu jest nie prawdziwa. Po przejechaniu na miejsce dostaniecie informacje ze nie spełniacie wymagań co do umiejętności mimo ze będziecie pracować tak jak każdy inny na budowie. Obniżą wam stawkę bez informowania was o tym. Szefowa firmy w której będziecie pracować patrzy z góry na obcokrajowcow i ich wykorzystuje. Nie płaci za nadgodziny. Liczy się dla niej jedynie szybkie zarobienie pieniędzy. Pokój jaki dostaniecie jest wymiarów 2x2m, brak słów. W miejscu zakwaterowania nie ma ani jednej kreski zasięgu, stare i zużyte naczynia oraz garnki, brak suszarki do ubrań. Przygotujcie się ze będziecie dostawać najcięższe zadania do wykonania w pracy, najgorsze roboty na budowie. Będziecie tania siła robocza. Ta szefowa prowadzi firmę ogrodnicza i brukarska dlatego potrzebuje takich i takich ludzi. Dojazdy do pracy po 50km w jedna strone(oczywiście dojazdy nie są płatne tak samo jak przerwy). Umowa będzie podpisana na pół etatu a wiec do emerytury wiele stazu pracy nie odłożycie. W razie wypadku pomoc tylko doraźna i musicie zjeżdżać do polski. Urlopy bezpłatne. Firma nie respektuje zapisów umowy co do stawki. Nie polecam nikomu tej pracy.

Mateusz

Szemrana umowa 19 stron, przechodząca przez różne spółki. Nie wypłacone diety, przy wypłacie brakuje 156€ i wzięli sobie bez uzgodnienia ze mną 47€ za nocleg przez tydzień, gdzie w ogóle mnie tam nie było. Śmieszne prośby o zaliczki na kartkach, zamiast 150 dostajesz 50 do 100€ tygodniowo co jest żartem. W dalszym ciągu czekam na przelew 632 € (156 ktore mi brakuje do wypłaty + diety + zwrot za bilety) Omijają prawo, z czym nie miałbym problemu, gdyby szanowali pracowników i płacili tyle ile pracownikowi są winni a nie sobie z pensji brali. Pojechałem na rozbiórki, przez 1 tydzień ok. Drugi kazali mi chodzić na rusztowaniach, ogarniać wykończeniówkę i inne, w umowie jest jasno napisane co mam robić. Nie polecam, (usunięte przez administratora) problemów stresu i zamieszania, nie potrafią się dogadać z kontrahentem w trakcie podróży do niemiec nas zwalnia bez powodu a my tracimy pieniądze płacąc za transport do niemiec i powrotny do polski. Tragedia.

Jack
@Mateusz

Piszesz głupoty ta firma zatrudnia pracowników na 1/2 etatu a ty chcesz diety i co jeszcze o to jest za nocleg 47€ tygodniowo.Śmiechu warte co ty ty wypisujesz

@Jack

Zostało mi odjete z wynagrodzenia 47 euro za nocleg z którego nie korzystałem i mało tego, byłem wtedy w Polsce. Tak czy inaczej, PIP została powiadomiona. East Power i Workwide Benelux. Teraz czekam aż wypłaca diety o których piszą w umowie, która podpisałem brakujące pieniądze i zwroty za bilety. A jak nie, to dalej sąd.

@Mateusz

Zgadzam się w stu procentach, szemrane umowy żeby omijać prawo to jest prawda

@Mateusz

Czyli każdy ma inaczej umowę sformułowaną? Bo skoro Ty masz coś o dietach a on nie to zastanawiające. Jak to zrobiłeś, że się na to załapałeś?

Nico
@Mateusz

19 stron?! Haha to ja już widziałem umowy dla pracowników po 80 stron, i to dosłownie!!! A w tym mnóstwo dokumentów które należy podpisać inblanko, np. wnioski urlopowe. Tak że, jeżeli z umowy EastPower wynika co i jak to myślę, że jest to w porządku. I to też mogę potwierdzić. East power polecam, bo płacą na czas, kontakt z biurem jest, a praca jak praca albo się człowiek nadaje, albo nie.

@Nico

Umowa o prace 19 czy 80 stron to pomyłka. Co inblanco? Kredyt bierzesz, może wekslami zaczniesz rzucac jeszcze. Chłopie, Ty sie ogarnij. Koordynatorka Katarzyna Dudek to osoba niepoważna, jedyny koordynator tej psiej firemki. Oddawac moje diety i 700 zl za bilety parszywce

@Dominika

Każdy na tym samym projekcie ma taką samą umowę i to dosłownie 1:1. Co za różnica, skoro i tak w wała robią nie płacą za noclegi, diet nie wypłacają a z 2 wypłat łącznie zniknęło 300 € nie wiem gdzie. To są (usunięte przez administratora) wieczorek będziesz pukany w pupe za to

Dawid

Omijajcie tę agencje szerokim łukiem za urlopy nie płacą za diety nie płacą za mieszkanie trzeba samemu opłacać mimo że to jest po stronie firmy gdyż jest się pracownikiem oddelegowanym a jeśli chodzi o odejście z agencji to najpierw odbierzcie wypłaty bo nie wypłacają tłumacząc się jakimiś karami co nie ma na to żadnych paragrafów nie polecam

Jacek Sulik

Najgorsza z możliwych agencji. Absolutnie nie polecam i odradzam pracę u tych pedałów. (usunięte przez administratora), na mieszkaniach jest brud i syf nie ma internetu ani pralki. Pracuję w heytex w Bramsche.

@Jacek Sulik

Prawda

Zostaw merytoryczną opinię o East Power sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w East Power sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy East Power sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 304.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w East Power sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 253, z czego 139 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

East Power sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 314 ocen.

East Power sp. z o.o.