Opinie o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Darek

Jako były pracownik mogę tylko napisać by omijać tą firmę z daleka. Szef agencji Paweł do dziś nie wypłacił mi zaległego wynagrodzenia. Rozmawiałem z pozostałymi osobami które tam pracowały - też nie dostały wynagrodzenia. Po przyjęciu się do pracy brakowało w niej wszystkiego, nawet umów nie było skonstruowanych. Sam musiałem umowę z klientem konstruować po czym szef wkleił tam swoje logo :) świadczy to o poziomie "firmy". Nie będę walczył o to wynagrodzenie bo wielkie to ono nie było. Na szczęście nie muszę już tej pracy na oczy oglądać

Rozsądny
@Darek

Dla mnie brzmi to dość niedorzecznie bo umowę z tą firmą podpisywałem w zeszłym roku, po pół roku dostałem kolejną i nigdy z umową, czy z kadrami albo wynagrodzeniem nie miałem problemu. Pracuję u nich już ponad rok, sytuacje z tym, że ucięli komuś wynagrodzenie zdarzały się jedynie w przypadku jak były zniszczenia na kwaterach. Co za magiczne umowy tworzyłeś?

Red
@Darek

Powiedz czy prawdą jest że ta firma ubezpiecza pracownika w Niemczech.Czy oni płacą podatki w Niemczech?

Damian

Witam . Agencja super , bardzo pomocna w załatwieniu dokumentów potrzebnych do wyjazdu . Odpowiadają na każde pytanie czy wątpliwość. Nie ma ukrytych kosztów i jest tak jak jest umówione na początku. Gdy zachowujesz sie w porządku i wywowiuzejsz się z umowy to o i również są jak najbardziej w porządku. Chciałbym dodać ze trafiłem na koordynatorkę Kingę i jestem pozytywnie zaskoczony ta osoba ponieważ jest komunikatywna i bardzo pomocna . Odpowie na Twoje pytania i rozwieje wątpliwości. Ogólnie polecam . Nie sugerujcie sie opiniami ludzi tylko sami się przekonajcie . Pozdrawiam .

Kamil & Klaudia

Razem z dziewczyną zdecydowaliśmy się na wyjazd tylko i wyłącznie do Niemiec . Agencja EastPower przedstawiła nam kilka ofert . Wybraliśmy pakowanie i wysyłkę roślin . Warunki mieszkaniowe były w porządku . Praca z fajną ilością godzin i atrakcyjną stawką dawały fajny zarobek . Naszą koordynatorką była Kinga , która jest profesjonalną i sympatyczną osobą. Można śmiało się kontaktować i rozwiązywać wszelkie wątpliwości. Nadal współpracujemy z agencją ,lecz w innej pracy i wszystko jest tak jak było mówione przed rozpoczęciem pracy .

Absolutnie odrazam !!! Chyba, ze trafice na oferte w miare sensowna. Jezeli chcecie zarabiac 1300 Euro miesiecznie wasza sprawa wiadomo kazdy jest inny. Ale pierwsza rzecz zatrudnia cie EP ale z inna firma popdisujesz umowe z inna firma jedziesz z inna masz nocleg itd. East power to tylko biuro i ludzie ktorzy mecza na Facebook z fake kont w kotrych nie moga nawet napisac, ze sa z EP pewnie bo tyle firm :D Serio milion ofert ale zero konkretnych informacji pewnie traktuja kandydatow jak mieso armatnie ! Pisze o moich odczuciach i doswiadczeniu. Ciezko o pracownikow teraz wiec wymyslaja bajeczki aby zachecic nic wiecej jak wiekszosc teraz zamiast poprostu mowic jak jest. Ale oni szczerze naprawde mi podpadli i to dosc mocno !

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie East Power sp. z o.o. na stanowisko PRACA NIEMCY - Monter okien? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Pracuje z east power od marca i świetnie sie czuje w grupie, jestem lubiany i zawsze pomocny a to wszystko dzięki atmosferze jaka tutaj panuje Co do wypłaty to tez fajna-uczciwa płaca za moja prace Koordynatorka Kinga-lepszej nie znajdę chyba- wspaniała kobieta, pomocna i przesympatyczna Wszystko jak najbardziej na plus Dzięki!

Paulina

Osobiście jestem zadowolona z firmy. Wypłata na czas. Stały kontakt z koordynatorka Kinga, zawsze pomoze, nieważne jaka to by była pora dnia czy nocy. Tak jak było na umowie, tak jest. Wypłatę otrzymałam na czas, zgadzało się wszystko.

Paulina

Oli

Cześć pracuje ktoś lub pracował przez ta agencje przy odzieży?

Natalia

Hej! Pracowałam przez tą agencje około miesiąca. Nie moge powiedzieć złego słowa. Pracowałam w firmie Baldur. Atmosfera w pracy bardzo dobra ( Pozdrowienia dla działu Amazon ;)) ). Warunki mieszkaniowe - mogę ocenić jako dobre. Mieszkanie 4osobowe, wyposażone, brak większych problemów z internetem. Ludzie w mieszkaniu bomba ! Klaudia, Kamil i Aldona bardzo dziękuje za ten czas spędzony wspólnie! ;) Co do samej Agencji - Rekrutowała mnie Pani Natalia - bardzo konkretna osoba, nie miała żadnych problemów z odpowiedzią na nurtujące mnie pytania, sam proces rekrutacyjny przebiegł bardzo sprawnie. Koordynatorką projektu obecnie jest Pani Kinga - O niej również mogę napisać w samych superlatywach. Jest bardzo pomocną osobą! Po mimo zakończenia współpracy mamy bardzo dobry kontakt. Byłam pierwszy raz w pracy za granicą i z czystym sumieniem mogę polecić East Power! ;))

Pracowałam za pośrednictwem tej agencji 3 miesiące. Zmiany pracy co 4-5 tyg, zdarzyło się że firma spóźnia się z wypłatami. Niestety na umowie napisane że min. 40h a bywało że mieliśmy po 37,5h, powiedzieli ze dostaniemy za to mały ekwiwalent, tak samo jak za dni urlopowe ale niestety z pracy ze stycznia jest już to niemozliwe.. Kwatery do jakich trafialiśmy-brak słów.. rozumiem że nie są na miejscu i ich nie widzą ale chociaż jakiekolwiek zdjęcia żeby zobaczyć jak to wygląda, a tymczasem budynki z drugiej wojny światowej, brak pralek, brak ciepłej wody, brak internetu. W momencie kiedy trafilismy do takiej kwatery i prosilismy o zmiane to uslyszelismy ze ta kwatera jest zaplacona 2 tyg z gory i dopiero za 2 tyg moga nas przeniesc.. Sytuacja gdy jesteś chory i nie dasz rady iść do pracy? Nie poinformujesz ich 24h przed tym i płacisz 100e kary.. My musimy stosować się do umowy a oni już nie mają takiego poczucia obowiązku. Jedyną osobą która faktycznie pracuje tam i wklada w to całe serducho jest Pani koordynator Sylwia, pomocna i miła, zawsze pod telefonem. W sytuacji gdy mieliśmy kolizje, w ciągu pół godziny potrafiła zorganizować nam transport do pracy.

Mocarz

nie polecam agencji... spóźniają sie wypłatami, znajdują koszmarne kwatery bez pralek czy Internetu, na każde pytanie mają odpowiedź " to nie zależy od nas". (usunięte przez administratora) ludzi... nie stosują się do tego co zawarte jest na umowie. Gwarancja godzin? W umowie zawarte jest min. 40h Ale gdy jest tych godzin mniej to nic z tym nie zrobią. ( to nie zależy od nas ). Co 5 tygodni przeprowadzka w inne miejsce. Mało profesjonalne zachowanie ze strony pracowników. Jedynym plusem jaki posiada ta firma jest koordynator Pani Sylwia. Bardzo pomocna I mila osoba.

Breakdance

Właśnie zjechałem po 4 miesiącach pracy. Dla mnie styknie. Co do obsługi czy wypłat , dają radę . Mieszkanie z brakiem internetu ale dobrze wyposażone

Nasaorg

Witam, Przez klika miesięcy pracowałem w 2 firmach z East Power. Nie wiem czy miałem szczęście ale odpukać koordynatorzy spoko , z wypłatami też no problem , Tak że ja osobiście polecam :)

Polka..

Witam , jedzie ktoś do pracy 7 marca . Chodzi o pracę przy kwiatach na magazynie lub czy był ktoś już na takim projekcie .

Ewelina
@Polka..

Tak właśnie z chłopakiem jedziemy na te pracę, z tego co mówili to 11 na rękę i dużo godzin.kwatera 200 euro.pozdrawiam.

kuba
@Ewelina

witam, jestescie moze juz na miejscu? tez wyjezdzam na ta sama oferte troche to niewiarygodne.

kot
@Ewelina

Witam czy byliście na tym projekcie czy faktycznie płaco 11euronetto?

luk
@Ewelina

Witam można więcej informacji ??

Witam Internet na miejscu zamieszkania miał być po tygodniu, nie został załatwiony przez miesiąc. Polska część wypłaty na czas, niemieckiej brak do dziś jak i zwrotu kosztów podróży i badań. Nigdy nikt nie pojawił się osobiście. Firma niewiarygodna i nie polecam współpracy. Praca na magazynie soft carrier gmbh.

Ambro
@Adam

Pracuje na tym magazynie od roku i z firmą idzie się porozumieć. Fakt, mają swoje poślizgi tłumacząc jakimiś niezależnymi sytuacjami, ale co firma obiecała to dostaliśmy, pracy zmieniać nie zamierzamy. Jak do tej pory jedna z lepszych ofert jakie mieliśmy od agencji pracy. A jak czegoś Ci brak lub się nie zgadza to skontaktuj się z koordynatorem, pomoże Ci wyjaśnić sytuację.

Majka
@Adam

Witam Jeżeli się Pan nie upomni to sami tego nie zapłacą. Na tym polega problem w tej firmie że trzeba się o swoje kilkukrotnie upominać. Natomiast osobiście nikt się nie fatyguje bo po co :( Pozdrawiam

Mietek

Wraz z żoną pomimo różnych opinii zdecydowaliśmy się na wyjazd z tą firmą na początku roku. Opinie wystawiamy dopiero teraz jak zjechaliśmy. Kontakt z firmą oceniamy na dobry, nie zawsze można się dodzwonić, ale wszystkie zgłaszane problemy są załatwiane, niekiedy się na to czeka trochę, ale finalnie jest ok. Kwaterę mieliśmy w formie pokoju 2 osobowego z własną łazienką i wspólnym aneksem kuchennym. Nie był to 5 gwiazdkowy hotel, ale standardem nie wiele odbiegała od tego co większość ludzi ma u siebie na mieszkaniach w polsce. Ludzie z jakimi przyszło nam pracować okazali się różni. Oprócz nas do pracy były wysłane dwie inne pary. Jedna bardzo fajna i życzliwa, druga niestety (usunięte przez administratora) w pełnym wydaniu. Na szczęście, (usunięte przez administratora) została zwolniona dość szybko i zjechali. Co do wynagrodzenia, to wszystko zgodnie umową. Podsumowując agencję to wydaje mi się, że warto dać im szansę i żoną w maju planujemy ponowny wyjazd z nimi.

Deft
@Mietek

Witam. Mnie to osobiście bardzo cieszy że wam się udało, nie mam aż tak negatywnych opinii na temat ich firmy ale gdy pracuje to wolałbym dostawać wynagrodzenie przynajmniej w 65,70 % czyli krótko kończąc gdybyście się zatrudnili w firmie niemieckiej w Niemczech i wasze wynagrodzenie miesięczne wynosiłoby 10 tys to zatrudniając się przez firmę East... dostalibyście 3 tys bo niestety podobno agencja wypłaca tylko 30 % wynagrodzenia no bo z czegoś musi się utrzymywać ???? Ale bardzo cieszy że wam się udało, sukcesów życzę i powodzenia pozdrawiam

Jarek

Bardzo chwale sobie współprace, jest agencja godna polecenia. Pozdrawiam

Ghk
@Jarek

Chciałbym zauważyć że jest to strona na której napisać w cudzysłowiu wypowiedzieć się mogą nawet pracownicy samego biura eastpower. Nic chyba dodawać więcej nie muszę

KOl

Dziękujemy ślicznie agancji za zalatwienia nam pracy, pani rekruterka jest naprawde bardzo mila, zawsze mamy oddzwonionie na polacznie. Pomogli nam w znalezieniu mieszkania blizej zakladu pracy, byl koordynator na wdrozeniu, pokazal co i jak w pracy. Mamy mile doswiadczenie z ta agencja, liczymy na dluga prace! pozdrawiamy

Jan

Generalnie jedna z najlepszych agencji!!!

Janinan

Wypłaty w euro mimo polskiej agencji, godziwe wynagrodzenie, polecam

Aksj
@Janinan

Ty polecasz, to super graj dalej

Zostaw merytoryczną opinię o East Power sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w East Power sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy East Power sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w East Power sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 139 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

East Power sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 314 ocen.

East Power sp. z o.o.