Opinie o VP Flex Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy VP Flex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VP Flex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VP Flex Sp. z o.o. w Elbląg

Witam. Czy aktualnie przebywa ktoś w oud land i powie jak tam jest? PILNE

Patrycja

Nie polecam tej agencji, wyjechałam że znajomymi, obiecywali 45 godzin tygodniowo z czego mialam 5 i to wyblaganych. Dodatkowo kazali mi czekać na busa 3 godziny po czym powiedzieli że sory jednak nie mam pracy, nie wspominając o koordynatorach i innych którzy nigdy nie odbierają telefonów.

Wkurzony

Unikajcie tej agencji!!! Przez telefon co innego, a na miejscu co innego. Pani powiedziała że możemy pracować 2 miesiące a okazało się że min 3 miesiące. Przy próbie wyjaśnienia tego telefonicznie nikt już nie odbiera. Uważajcie na (usunięte przez administratora)

Witam wszystkich. Czytam wasze komentarze i nie wiem co myśleć jedni piszą pozytywnie drudzy jadą na ostro. Wyjeżdżam z dziewczyną 30 maja. Do Maaslad.Czy ktoś z Was tam pracował?Jakie warunki pracy i mieszkalne?Pozdrawiam

Angela
@Adam

Adam czy mógłbyś podzielić się wrażeniami teraz po wyjeździe? Jak praca, warunki itd? Ja z mężem chcemy wyjechać 12.06 do Hagi i też mamy dużo wątpliwości po przeczytaniu komentarzy.

@Adam

Cześć i jak ta robota jak lokacje

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie VP Flex Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Pani W

Czy po podpisaniu umowy posrednictwa agencji przez meila A nie podjęcia pracy, czy ponosi się jakieś konsekwencje ?

seba

proszę tych którzy chcą jechać aby najpierw przeczytali opinie Voorneputten

Magda
@seba

Czy faktycznie tak źle jest przez tą agencje. Zamierzam się wybrać na przyszły tydzień czy ktoś może bardziej przybliżyć temat.

Kinga
@Magda

Hej, wyjechałaś już z tą agencja? ja planuje wyjazd 15.03 i właśnie czytam komentarze..

Anusksks
@Kinga

Ja juz wyjechalam i jest super ;) tez mialam obawy

kwidzyniak
@Kinga

hej wyjwchalas tam?napisz jak jest bo tez sie przymiezam

Lukasz88
@Kinga

Witam tak polecam pracuje miesiąc i nie narzekam :)

Doninika123
@Lukasz88

Za Tydzien bede tam jechac co Pan uwaza na temat tej firmy, czy dalej jest w porzadku bo przeczytaniu wszystkich komentarzy zaczynam watpic ..

R.T.
@Magda

Naprawdę odradzam ,nie będę wchodził w szczegóły,ale na własnej skórze doświadczyłem.

Basia

My Z chłopakiem mieliśmy jechać dzisiaj ale jak przeczytaliśmy opinie zrezygnowaliśmy uważajcie

Hej, czy w firmie VP Flex Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Zła

Nie. Najgorsza agencja jaka spotkalam.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w VP Flex Sp. z o.o.?

Mickey

nie ma żadnych xD

Xxx

Odradzam.!!! Pojechaliśmy z chłopakiem z dobrym nastawieniem do agencji i pracy. Wszystko na początku wydawało się aż zbyt dobrze. Mieszkaliśmy na hotelu tydzień czasu bez pracy. Kierowcy robią co chcą. Albo nie przyjeżdżają albo zawożą na inną firme niż w planie i liczą na farta że firma zatrudni. Po tygodniu czasu stwierdzili, że jedyna szansa na naszą prace to przeniesienie na inną lokacje której warunki były dużo gorsze. Przy silnych opadach deszczu powodzie w domku. Brak zorganizowania w agencji. Nie życzę nikomu aby tam trafił... Szkoda czasu i nerwów.

Renata

Kto jedzie z firmy co vpflex do Holandii 13-wpiotek prosze o opinię tej firmy

Paintitblack_92

Nie polecam ! Wraz z chłopakiem i kolegą zostaliśmy wyrzuceni z lokacji , za to ze poprosiliśmy o nowe materace . Te które zastaliśmy, były obsikane i nie wnikam co jeszcze ... grzyb w domu, gdy spadł deszcz dom dosłownie zaczął przeciekać . Kolega przez 2 dni spał w salonie na kanapie , bo nie było dla Niego miejsca . Musieliśmy soe wyprowadzić tego samego dnia, gdy Nas wyrzucono . Na telefony i smsy do Łukasza nie było odpowiedzi . Pani z biura , do której dzwoniliśmy przestala mi odpisywac na emaile, gdy opisałam Nasza sytuacje ... o wypłacie za przepracowane dni możemy zapomnieć, ponieważ po przesłaniu BSNu na różnych dokumentach i screenach , nadal nie w takiej formie mam go złożyć. Unikajcie tej „agencji” i wybierzcie porządna firmę.

Wuja

Vorneputen zmieniło nazwę na vpflex. Pojedziecie to wrócicie odrazu. ???? Ostatniej tygodniówki nie dostaniecie

TakiJa

Porażka, warunki płac karygodne. Za domki liczą jak za zboże. Jak dostaniesz 180€ na tydzień na rękę to jest dobry wynik. Absolutnie nie polecam a wręcz przestrzegam.

Pytam i znikam

Czy działa już nowy oddział w Hrubieszowie?

Nicck
@Pytam i znikam

Wspaniale widzieć, jak firma rozkwita! Co roku nowy oddział w innym mieście. A nie byłoby tak, gdyby firma nie była rzetelna i nie traktowała swoich klientów jako priorytet. Gratuluję właścicielce, prawdziwa gazela biznesu ale też dobry duch wspierający ludzi w pozyskiwaniu zatrudnienia za granicą :) tak trzymać

żalll
@Nicck

nie ma to jak samej sobie pisać komentarze

złowieszcz

vp flex to polski oddział voorneputten

Ciapaty

Stanowczo odradzam wyjazd do voorneputten czyli VPflex warunki mieszkaniowe 117e od osoby dla pary pokój z grzybem wilgocią na miejscu się okazuje że firma voorneputten inaczej VPflex była w TVN w superwizjer gdyby ludzie podpisując umowę w PL wiedzieli o pełnej nazwie nigdy by tu nie przyjechali

Pytajnik

Pracował tam ktoś na stanowisku rekrutera w Elblągu??

Były Kandydat

Byłem w biurze vp flex w Elblągu i już miałem jechać ale zrezygnowałem bo śmierdzi tam rybami

Agata
@Były Kandydat

@Były Kandydat Mówisz poważnie? Nie szkoda Ci, że może przeszły Ci koło nosa dobre warunki zatrudnienia?

Były Kandydat
@Agata

Może trochę szkoda, ale mój nos nie mógł zdzierżyć unoszącej się zewsząd rybiej woni w biurze Vp Flex... z całym poszanowaniem

Krzysztof 94

Nie pokecam,oszukują ludzi, nie zabierają do pracy.Pensja nie wypłacana na czas. Busy nie zabierają ludzi do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o VP Flex Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w VP Flex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VP Flex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VP Flex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VP Flex Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Henryka Nitschmanna 30-32
    82-300 Elbląg