Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. w Poznań

bonk

jest dobrze

Gosia 1990

Zachęcają, do mojego męża wydzwania (usunięte przez administratora) i proponuję my pracę na czarno w zamian za nie wiadomo co he he, dostał w pysk i przyznał się że za nim i innymi chłopakami gania (usunięte przez administratora) może Pan prezes sprawdzał by co robią pracownice podczas pracy, mąż jest chory na zwolnieniu a nie by robić u jej znajomych na czarno inną pracę,

Hans200
@Gosia 1990

Mnie też załatwiała pracę na czarno ale jak ją pognałem to nic załatwić nie można było

Aga
@Gosia 1990

A mojemu Krzyśkowi fakt jest na zwolnieniu I załatwiła dobrze płatną pracę na planie MASTER CHEFA, jeździ i doraboa, opieprzyłam go ze nie tak ale duża kasa większą niż w Hetmanie jak się uda to rzuci śmieciarki

Elżbieta
@Aga

Ale czyli wciąż jeszcze tutaj robi? Ogólnie to wiadomo jak ocenia? Bo ok piszesz, że gdzieś indziej kasa większa niż tutaj, ale w takim razie ile udaje mu się tutaj dorobić, bo chyba musi się opłacać, tak to by nie jeździł?

Money

To jest dopiero śmierdząca praca. Nieważne na jakim jesteś stanowisku, śmieciarz to śmieciarz :) IoI Dlatego trzeba im wrzucać te śmieci, niech zbierają. Praca chyba jedna z najgorszych, no ale ktoś musi to robić. Z reguły nawet w biurze to chyba pracują tłuki bez żadnego wykształcenia

Maria

Pracuję w firmie Hetman od Lutego 2020r i nic nie mam do zarzucenia.Bardzo sobie chwalę współprace z firmą wynagrodzenie otrzymuję co m-c jeden lub dwa dni wcześniej.jeli dzwonię żeby zamówić towar to bez żadnych przeszkód jestem bardzo zadowolona i chcę dalej w tej firmie pracować.

Izabela.Kalisz
@Maria

Pracuje w tej firmie od ponad roku.kasa na czas i to z dużą górką. Towar na czas.ze wszystkim się można dogadać się. Koordynator o co nie poprosić wszystko jest.wzajemby szacunek.

Elżbieta
@Izabela.Kalisz

A oprócz kasy na czas to jak oceniana jest przez Ciebie atmosfera w firmie? No cóż wynagrodzenia to przecież nie wszystko, jak dogadujesz się z innymi współpracownikami? Organizujecie czasem jakieś integracje?

Aplikowałeś do firmy Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Asystent projektu
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
Nie ważne

Firma jest mega(usunięte przez administratora)mi oponę ponad miesiac temu i jakiś piopierdolony kierowniczek odpisał ze to nie ich wina szkoda gadać. Będę wypisywał na wszystkich forach o tej żałosnej firmie .

Natalia

Nie polecam. Do dzis nie wypłacił i mi i koleżance po okolo 1500 zł. Umowa lewa.

Wikar
@Natalia

Bardzo prosze o skontaktowanie sie ze mna jestem w tej samej sytuacji.co.pani prosze o kontakt

Bella

Ja dostalam umowę o pracy z Norge a świadectwo pracy z Hetman. Sciema jak nic. (usunięte przez administratora)

@Bella

Dlaczego moja wypowiedź o kordynatorze została usunięta. Taka prawda facet powiedział ze pracowalam charytatywnie i firma przywlaszczyla sobie moje pieniądze na które za pracowalam!!!!!!!!!

opiekun
@Bella

kiedy i gdzie była praca ..bo wydaje mi się że nalezy ta osoba do grona które anonimowo tylko umieją podawać nieprawdę.

@opiekun

W Zielonej Górze w ZDW i to nie jest żadna sciema tylko pisze jak jest

@opiekun

Nie jestem anonimowa i mam dowody na to ze robicie z ludzi idiotów nie znających sie na prawie. To jak to wytlumaczysz ze podpisywalam umowę o prace z firma Norge a dostalam wypowiedzenie z waszej firmy?! Ja nie naleze do osób które nie znają sie na swoich prawach i nie zostawie tej sprawy bez echa a w dodatku nie wyplacacie wynagrodzenia po zakończeniu współpracy!!!!!

Wikar
@Bella

Ja robilam w firmie norge z poznania nie chca wyplacic pieniedzy zglaszam sie do.pozwu zbiorowego do sadu jestem ze,stargardu bardzo prosze o zgloszenie sie do mnie z informacjami razem cos moze zalatwimy

PYTANIE

Dla kogo firma sprząta w 2019 i 2020 roku?

prawo

Zgodnie z definicją art. 212 § 1 Kodeksu karnego zniesławienie polega na pomawianiu o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.

Paula

A ja mam całkiem dobre wspomnienia z 4 miesięczną współpracą z tą firmą. Faktem jest,że o pieniądze trzeba było dzwonić,ale nigdy nie było tak,że ich nie było. Bezpośredni kontakt z Panem Janem sympatyczny.

Wroclaw

Firma zatrudnia ludzi nie odprowadza składek do ZUS,nie wypłaca wynagrodzeń! Pracowalam 2 miesiące Umowy o Pracę na oczy nie widzialam.Pracodawca wulgarny wyzwalnie od najgorszych gdy upomnialam się o Umowę i wynagrodzenie.Nie polecam !!!!!!Sprawę zgłosiłam do odpowiednich instytucie! !!!

Sewymyslnick

Jeszcze Cie dojedziemy gruby gnojku ;)

kasia

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Pracowalam kilka miesiecy, po pierwsze nie płacą na czas. Kierownik stwierdził ze po godz pracy szlam do domu. Pytam na jakiej podstawie. Oszukali na Świadectwie pracy urlopu nie mialam a napisali ze niby bylam na urlopie.

Lucek

Firma stosująca mobbing pracowniczy. Szef typ (usunięte przez administratora) krzyczy i zwalnia za to że pracownik odezwie się o swoje przy tym przeklina. Masę spraw w sądach. Bardzo niekompetentni. Zajmują się sprzątaniem obiektów w całej Polsce. Masa spraw w sądach. Bardzo odradzam!!!

@Lucek

Popieram

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 3 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o.