Opinie o Master - Odpady i Energia w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Master - Odpady i Energia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Master - Odpady i Energia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Master - Odpady i Energia w Tychy

Obecnie w Master źle się dzieje urządzenia się psują i nie ma przeglądów a utrzymanie ruchu naprawia awarie a właściwie stara się bo nie ma części bo Pan Kierownik wszystko załatwia kolegami gdzie pewnie dostaje do kieszeni a Master za to płaci podwójnie postojami i nie działającymi instalacjami oraz później częściami oryginalnymi bo te od kolegów Pana Kierownika to BUBLE jakich mało ale ważne że w kieszeni się zgadza. Coraz więcej instalacji pada bo PAN KIEROWNI UR nie wie co się dzieje, udaje że wszystko wie a w rzeczywistości co chwile chodzą nowe firmy od instalacji bo nie umie ogarnąć. W styczniu spalił agregat a teraz pozostałe nie mają jak pracować bo instalacje po jego ingerencji nie działają. Dziwne że zarząd na to pozwala chodź jak twierdzi nie ma pieniędzy. Może lepiej sprawić aby instalacje działały prawidłowo i nie przynosiły kosztów to może znajdą się pieniądze dla pracowników a nie tylko dla PAŃ DYREKTOR które wydają pieniądze na spotkania biurowe zamiast a nie dla ludzi którzy fatycznie na nich pracują. Zresztą PAN KIEROWNIK UR to podopieczny JEDNEJ Z PAŃ DYREKTOR więc nie ma się co dziwić że nie zna się na pracy zwłaszcza że przed przyjściem do MASTER pracował w ciągu roku w pięciu innych firmach a do master na kierownika przyszedł rezygnując ze stanowiska DYREKTORA.

Jan

Słyszałem, że zabezpieczeniem zakładu w temacie ppoż i monitoringu jest firma ze Szczecina. Czy to nie jest absurd? Ba nawet serwis gaśnic oni obsługują. Czyli jakakolwiek awaria skutkuje przyjazdem serwisu po około 8 godzinach? To jest serwis? Ciekawe czyj to jest interes. Może odpowie pan bhp serdeczny przyjaciel vc prezesa?

Bożena
@Joo

Chyba żartujecie, że tak było. Bo chyba do teraz to zmienili już co nie?

Na jakie benefity można liczyć w Master - Odpady i Energia?

Kati
@donkey

Wierz mi że bony na święta to nie jest tam jest największym problemem w tej firmie

Witam. Mąż ma doświadczenie z pracy jako Mistrz w Dziale Utrzymania Ruchu a zauważyłam, że taka oferta od zakładu została dodana. Nie ma wskazanych zarobków a byłyby mi pomocne, bo może podesłałabym mu odnośnik. Możecie określić więc przedziały oraz określić czy jest sens by aplikował?

Na jakie benefity można liczyć w Master - Odpady i Energia?

Multisport i ubezpieczenie grupowe

@@donkey

A w ofercie dla specjalisty ds. ochrony środowiska było napisane jeszcze, że są jakieś karty przedpłacone, chyba grusza i paczki świąteczne. Na te zbliżające się też coś będzie?

donkey

Z tymi kartami to taki trochę pic na wodę. 200 zł na święta. Chyba, że wykażesz, że dochód na członka rodziny jest bardzo niski (w tym celu musisz udokumentować wszystkie swoje dochody z rozliczenia rocznego PIT i nie mogą przekroczyć ileś tam). Wtedy 400 zł. Jeśli odmówisz podania dochodów wskakujesz automatycznie w ten najmniejszy próg. Natomiast jeśli zataisz coś lub podasz nieprawdziwe dane ryzykujesz wykluczenie ze wszystkich świadczeń funduszu socjalnego na ileś tam lat.

donkey Nowy wpis

poza tym... z urlopami jest straszne cudowanie. Narzucają kiedy masz iść na urlop. Niby na początku jest plan urlopowy, potem różne poprawki, odwoływanie urlopów, przekładanie, itp. Straszne cyrki z tym są. Niby coś sobie zaplanujesz, a potem wielki problem, bo firma ważniejsza niż wczasy pracownika. No i jak dojeżdżasz do pracy to warto jest mieć auto terenowe, bo znam co najmniej kilka osób, które na tych dziurach wokół Mastera rozpieprzyły sobie albo koło, albo coś w podwoziu, albo zawieszenie. Swoją drogą trochę wstyd, że taka poważna firma, w której zatrudnionych jest tylu pracowników nie ma nawet porządnego parkingu. Jest mały parking przed biurowcem, ale miejsca są tam albo zapełnione, albo zarezerwowane. Ludzie upychają samochody gdzie tylko mogą. W polach, na poboczach, gdzieś między drzewami. Drobne obcierki, stłuczenia reflektorów to codzienność, a potem problem z ubezpieczeniem, bo przecież pole jakiegoś gospodarza to ani droga publiczna, ani teren firmy i tak na prawdę nie powinno się tam parkować samochodu. A wystarczyłoby wydzielić tam kawałek terenu, nawieźć trochę kamiennego gresu, rozsypać, utwardzić i już byłby przyzwoity parking. Pomijam już policyjne kontrole trzeźwości praktycznie na wjeździe do firmy, które z tego co wiem zbierają całkiem niezły plon i o czymś też to chyba świadczy

Cocojambo Nowy wpis
@donkey

Donkey dziwne to co piszesz wiec jako pracownik Mastera trochę sprostuje. Z ZFŚŚ dostałem 400 zł, ale jak ktoś zarabia dużo to dostanie max. 200 zł. Oprocz tego raz w roku za brak L4 dostałem bardzo fajną kasę za frekwencję niemowiac juz o premii na boże narodzenie. Sa też Multisporty, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci 2 razy w roku. Nie wprowadzaj ludzi w błąd, mnie pracuje się dobrze. Co do kontroli i dziur w drodze to przecież nie wina mastera, bo to nie ich sprawa. Jak lubisz jeździć na bani to powodzenia. Akurat teraz przebudowywują drogę dojazdową i na pewno będzie lepiej. Z tego co wiem będzie tez nowy parking przy tej okazji. Co do urlopów to jak inni chorują jakoś trzeba łatać te dziury, moze trzeba pogadać w cztery oczy z takimi cwaniakami co po urlopie robia sobie planowane l4? Jak byłoby tak źle to by ludzie nie wracali do mastera a jest ich kilku (Dawid, Marek, Maciek, Mateusz….i jeszcze kilku)!!! Piszcie prawdę, bo po to to jest żeby pomóc jak ktoś się waha.

Kati Nowy wpis
@donkey

Cześć, zakład z jakich wszystkich działów się składa? Chce po prostu dowiedzieć się czy maja tu coś do ogarnięcia u siebie w IT. na stronie widziałem, że jest logistyka czy też administracja, ale czy informatycy też są może zatrudniani?

Brygadzista

Jest takie powiedzenie "zadowolone krowy dają więcej mleka". Tutaj nikt go nie zna i wszystko odbywa się na zasadzie bata i "widzi mi się" pozbawionego jakichkolwiek ludzkich uczuc szefa tyrana. Wszędzie smród, (usunięte przez administratora) szczucie jednego na drugiego. Pracują tu często (usunięte przez administratora) przysłani tutaj przez sąd na prace publiczne, a także ci, co nic nie umieją lub nigdzie indziej nie potrafią znaleźć pracy. Strach cokolwiek zostawić nawet w zamkniętej szafce. Terror, szczucie jednego na drugiego, (usunięte przez administratora) Gnojenie, brak szacunku zarówno dla ludzkiej pracy jak i dla pracownika. Zerowa odpowiedzialność społeczna za ludzi. Poniewieranie ludźmi jakby byli własnością kierownictwa. BHP tylko na papierku. Najlepiej omijać tą firmę z daleka. Zresztą ogólna ocena firmy i pozostale opinie chyba mówią same za siebie. Jedynie biuro grzeje ciepłe posadki, a robole nawet nie mają się gdzie zwrócić po pomoc jak są jakieś problemy. Nie polecam!

Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Ochrony Środowiska w firmie Master - Odpady i Energia ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.

Coś się zmieniło na tej sortowni? Też widziałem tamta ofertę dla kierownika właśnie, niczego już nie wznawiali więc raczej kandydat wybrany? Jaka występuje teraz atmosfera? oceniacie teraz prace za ciężka czy może warto na dorobienie przyjść?

W internecie widoczna jest teraz oferta dla kierownika sortowni odpadów. W tydzień już z 15 osób się zgłosiło, wiec zastanawiam się jak przy tym proces rekrutacyjny może wyglądać? czy trudno byłby moc się dostać na dane stanowisko?

Dobra, ja może nie chcę się za bardzo wczytywać, czy kogoś zwolnili słusznie czy niesłusznie i za to ma teraz żal do firmy. Ja bym zapytał o pracę sortowaczy i ładowaczy. Na stronce pisze, że mają oni "pełny pakiet świadczeń socjalnych". Co w niego wchodzi? Może opieki medyczna pracownikowi i jego rodzinie?

Świadczenia socjalne jak w każdej firmie, bony na święta tylko że MASTER daje po 200 zł nie jak inni po 500 lub 1000, do tego musisz wykazywać zarobek całej rodziny a nie tylko TWÓJ co jest chore. Małżonek może gdzie indziej zarobić o wiele więcej niż ty ale tobie uwalą pomimo najniższej pensji jaką Ci płaca bo przecież inni w rodzinie zarabiają więc nie musisz dostać.

Czy w firmie Master - Odpady i Energia pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Jan

Jarosław
@Jan

Trzeba cos z tym zrobic Panie Janie, bo kto za to zaplaci .Wiadomo ze my szanowni radni

Joo
@Jan

O rodzinę się dba to co że że Szczecina.... Czego nie rozumiesz?

Bożena
@Joo

Chyba żartujecie, że tak było. Bo chyba do teraz to zmienili już co nie?

tomek

Ta firma jest totalnie beznadziejna, sami nie wiedzą czym się zajmują, nie ogarniają tematu odbioru odpadów. Nie da się z nimi dogadać jakkolwiek, nie dotrzymują danego słowa. Totalny majdan.

Master to ja

Pracowałem w tej firmie drugi raz ale nie przedłużyli mi umowy, bo zachorowałem, a kierownik jedyny problem jaki ma to ze sobą a nie ze mną. Pragnę wam tylko powiedzieć, że kiedyś Prezydent może sie zmienić, bo wiecznie nim nie będzie i w Masterze wszystko dopiero się zmieni. Jak mi powiedział kierownik, że tam się dużo pozmieniało, a tylko ciotków i wujków przybyło, a tak to nic sie nie zmieniło, praca jest ta sama. Jeszcze może trafić kiedyś szatan na szatana i drugich szans kierownik nie dostanie. Ludzie którzy nie potrafią przebaczać w nieskończoność w ogóle nie powinni zarządzać ludźmi. Tam jest jeszcze gorzej niż w przedszkolu, bo niektóre dzieci są mądrzejsze. Jade śmieciarką a kierowca do kobiety na wadze, coś taka smutna, nikt cie chyba nie wyruchal. (usunięte przez administratora) straszna, jak ktoś nie chce cofnąć się w człowieczeństwie, to nie polecam tam pracy, chyba że w przyszłości, gdy się dopiero dużo w tej firmie musi zmienić.

Rzecznik Master
@Master to ja

Szanowny Panie, pana wpis na tej stronie wymaga wyjaśnienia. Został pan zatrudniony w listopadzie 2021 na okres próbny do 31 stycznia 2022 roku. W tym czasie przez 11 dni przebywał pan na zwolnieniu lekarskim i 5 dni na urlopie wypoczynkowym, z czego 4 dni to był "urlop na żądanie". 27 stycznia 2022 roku o godz. 13.00 samowolnie opuścił pan stanowisko pracy, mając świadomość, że za kilka dni kończy się panu okres próbny. Na tej podstawie otrzymał pan wypowiedzenie umowy o pracę z winy pracownika. Trzeba dodać, że w listopadzie 2021 roku otrzymał pan drugą szansę na pracę. Po raz pierwszy pracował pan w Master Odpady i Energia w Tychach w latach 2009-2013. Wówczas współpraca została zakończona, ponieważ przyszedł pan do pracy pod wpływem alkoholu. Tylko i wyłącznie pana postępowanie, w efekcie którego dwukrotnie zwiódł pan zaufanie pracodawcy, spowodowało pana zwolnienie. A zakład pracy to nie przedszkole, tylko organizacja, w której wszyscy muszę przestrzegać określonych zasad.

@Rzecznik Master

Nie ma znaczenia za co zostałem zwolniony, jak już nie pije. Urlop to jest każdego indywidualna sprawa, ja czyimś urlopem nie rozdysponuje, tylko swoim. Ostatnie dwa lata siedziałem w domu to mają mnie chyba prawo nogi boleć od takiego chodzenia. Chyba mogę zachorować będąc cały mokry w zimie a nie chodzić do pracy i innych zarażać albo jeszcze bardziej sie rozchorować. Jak kiedyś zachorujecie na cowid, stracicie smak i mięśnie będą was boleć to może zrozumiecie, że akurat tego nie da się kontrolować. Ja dużo rzeczy kontroluje, nawet swój alkoholizm, ale żeby deszcz padał czy słońce świeciło sprawić nie mogę. Dziękuję za pracę i na przyszłość nie myślcie tyle, bo wielu ich domysły w błąd wprowadziły. Nie zapomnijcie dbać o zaufanie tych co w autach piją albo przychodzą wczorajsi aż szyby parują.

@Rzecznik Master

Zapomniałem jeszcze dodać, że nie opuściłem stanowiska pracy, tylko pracę skończyliśmy i poszedłem na stołówkę, a tego dnia telefonu nie wziąłem ze sobą, gdy kierownik do mnie dzwonił gdzie jestem. Opuścić stanowiska to tam wielu może, bo pracę którą wykonuje 5 jeden by wykonał, a ludzie którzy mokną na dworze by mogli więcej zarobić. To nie jest organizacja charytatywna, masz Pan racje.

Master to ja

Jak wam się język polski nie powoda, to mogę po hebrajsku? Wolicie po rusku czy uczycie się ukraińskiego.

@Master to ja

Zgadzam się w 100 procentach

Hahaha

Na tą stronę wchodzę tylko po to, żeby poczytać te śmieszne komentarze, bo coraz lepiej tu się robi.. Ludzie, nie szkoda wam czasu na takie bezsensowne pisanie? Pokazujecie tylko, że Was to rusza.. Mi na wchodzenie nie.. Można sobie humor poprawić.. Każdy wie, jak jest na zmianie B. A co reszta sobie myśli? A co nas to obchodzi? Przychodzę do pracy na zasadzie odj*bać swoje i do domu.. I praktykuje raczej powiedzenie miej wyje*ane, a będzie Ci dane. I tego się trzymam.. Źle Ci w Masterze? Pamiętaj, świat się na nim nie kończy .. Osobiście nie narzekam na pracę tam, aczkolwiek mogłoby być lepiej.. Stanie na linii z uczuciem na (usunięte przez administratora) że inny Cię obserwuje, nie należy do najprzyjemniejszych, ale niektórzy już tak mają. Masz jakiś problem, lub coś Ci się nie podoba? Są zebrania, czemu nie powiesz otwarcie co Cię boli, tylko obrabiasz (usunięte przez administratora) za plecami? Wszyscy są tacy odważni, ale jak jest problem,i przyjdzie co do czego, to kulą ogon i spier*alają, bo boją się wyrazić własne zdanie, bo gdzieżby znowu.. Przecież premię można stracić, to lepiej będzie, jak posiedzę cicho .. Szok, szok, szok.

mieszanie
@Hahaha

Popieram pana Dyrektora Pawła by pomieszać laski na jakiś czas byłby spokój.

Hahaha
@mieszanie

Jestem za.. Tylko żreć się potrafią.

mieszanie

Kolejny dobry pomysł każdą dać na wstępną przeleci jej parę zwierzątek zdechłych sama się zwolni Popieram. Nawet jutro zagadam z pomysłem :) Bo pomysł iście szatański :)

Sortowacz
@mieszanie

Pracowałem na wstępnej. Fajna fucha. Można było sobie tam dorobić. Kto tam robi to wie o co chodzi z tym dorabianiem. A co do zwierzątek to najwięcej jest ich przy starcie taśmy na pierwszej zmianie i to żywych ????????????

jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu?

przesluchanie

Byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej, praca miała być przy ładowaniu hasiokow, czyli nie jakaś wybitna I za taka ciężka pracę dawali 18 brutto (śmiech na sali) Ale pomijając ten temat. To rozmowa wygląda tak jak by mnie jakieś (usunięte przez administratora) przesluchiwalo masakra.. Do tego rekruterzy mega wysrani, nigdy się z czymś takim nie spotkałem.

amigo65

Nie mam zdania na temat firmy jako pracodawcy, ale... Już na pewno zdanie na temat firmy jako klient i w zasadzie zapytam ile płaci ta firma, że zatrudnia takich a nie innych(usunięte przez administratora). Telefon odbiera owy(usunięte przez administratora) i na merytoryczne zapytanie o koszty wynajęcia kontenera na odpady informuje, że kontener kosztuje niezależnie czy to jest jeden czy 14 dni i proponuje wpisać bezpieczny termin a odbiór nastąpi natychmiast o zgłoszeniu takiej potrzeby telefonicznie. I co (usunięte przez administratora) jeden po telefonie stwierdza, że było na 14 dni więc odbiorą wcześniej gdy będzie taka możliwość. (usunięte przez administratora) z ogłoszenia ma więcej chonoru niż takie coś :(

emigo77
@amigo65

A HONOR to HONOR czy CHONOR? Kto tu (usunięte przez administratora) jest???

Annus887
@amigo65

Co za parszywiec, czyli nie uwzglednial w koszcie uslugi dla jaśnie Pania zmiany ceny ropy, Pan może byc stratny, ale równie dobrze moze Pan zysķac jeśliby wzrosło, kogo oni tam zatrudniają!

@emigo77

Odpowiedziałeś sobie sam, bo (usunięte przez administratora) zazwyczaj literówek się czepiają :(

@Annus887

Wreszcie zabrali i mimo Twojej sugestii nie doliczyli nic za wzrost ceny paliwa :D

MoscipaniE

A ta pani dalej kuca pod taśma i układa w zeszycie taktykę ????????????????

@MoscipaniE

A pani to musi znaleść dobrego psychiatrę a po drugie ludzie którzy wypisują różne bzdury wyssane z palca to na ten temat powiem krótko cytuję, JAK PIES NIE MA CO ROBIĆ TO JAJCA LIZE także życzę przyjemnej zabawy????

Onka
@MoscipaniE

Tragedia zmiana B,, pani od dyspozytora obrosła w piórka, władczyni tylko podpiepsza tragedia i wstyd mi za zmianę b

@Onka

Jakim trzeba być nie udać niie udacznikiem życiowym żeby pisać takie bzdury tu już nawet najlepszy psychiatra nie pomoże zazdrość i jad zeżre cię od środka

@Onka

Niewiem kim jesteś ale nawet nie nadajesz się do przebierania śmieci więc nie pisz bzdur bo nie wiesz co się dzieje na zm. B a wielce piszesz komentarze żmijo

Rabin
@Mila

A ja sobie chodzę po kabinie z kijem spiewam podrywam moje dziewczynki i jest fajnie kocham kotki i dużo jest dlatego jestem taki chudy tylko brygadzista cos zły chodzi ale moje córki kocham

obserwator

No a do tego kolejna co myśli że jest księżniczką a najwyżej mogła by jej buty podawać.

Mila

Nic nie kole bo nimo co a że se piszczą to niech se piszczą niech se udają to jest twoje zdanie przynajmniej nie udają chodzącą kroelle że sztylem(usunięte przez administratora). Taka jest różnica między mami że nie godom ludzią jak mają pracować a napewno z kim mają rozmawiać w przeciwieństwie do ciebie żenada chyba czas zmienić stanowisko? ????????????

Wiosna
@Onka

Zgadzam się, jestem na tej zmianie każda która dostała władze z tych 3 Pan na kabinie obrosła w piórka. Zmiana tragiczna, każdy każdego obgaduje. Krzyczą wyją i piszczą na tych kabinach nie da się wytrzymać...

Rozumiem
@Wiosna

Najlepsze rozwizanie to po dzielenie zmiany B robią się jakieś grupki i wszyscy na wzajem (usunięte przez administratora) obrabiaja

Kate
@Rozumiem

Ja jestem za tym aby firma wprowadziła alkomaty bo co niektórzy za zmianie B przychodzą albo wczorajszi albo nietrzeźwi, tak samo niektórzy lubią popalić niedozwolone produkty, narkotesty też by się przydały

Lop
@Wiosna

Władza, władza i po władzy.. Ludzie tak was to boli? Nie macie innych problemów?było, minęło, a Was dalej ból d*py trzyma. Wypisujecie te żałosne komentarze cały czas. Mało jest zakładów na terenach przemysłowych? Nikt Was tu na siłę nie trzyma. Idźcie do góry, złóżcie wypowiedzenia i idźcie gdzie indziej robić (usunięte przez administratora)

Morfeusz
@Wiosna

Wyją jak dbiali następni kabinowi wchodzą jak do obory komuś uwagę zwrócić mogą ale zwróć uwagę GWIAZDOM to od razu krzywo patrzą przerwa 30min leci na 5min i spowrotem na kabine robic taktykę na drugie 4h????????????

Była
@Morfeusz

A ta co tak za nią faceci latali a ona się z nich śmiała i obgadywała robi jeszcze ? Bo ta to sobie o siebie myślała. A ci dwaj faceci to dopiero jeden łysawy a drugi z humorami jak baba.

Smak
@MoscipaniE

Tak dalej kuca i układa taktykę gorszych ludzi nie widziałam a pracowałam w paru zakładach, obgadywanie to norma układy i układziki na zmianie tworzenie grup itp problemy ta z tą nie chce stać bo jej nie lubi bo nie pracuje itp wycie śpiewanie i inne na tej zmianie tragedia dobrze ze jednego się już pozbyliśmy teraz czas na drugiego może w końcu coś zeobia i wymiezzjaa zmiany bo z niektórymi z was kobiety nie da się wytrzymać szczególnie 3 osoby

Dyżurny HausMajster
@MoscipaniE

Teraz szukają do dokarmiania kotów i szczurów jeden Asterix na wstepnej miejsca kupione a na drugiej kabinie żelazne dziewice szaleją i stare panny????????

Hdh

Ta firma i praca tam to porażka warunki pracy i wynagrodzenie żenada ludzie co wy tam robicie !!!!!rozmowa kwalifikacyjna na najniższym poziomie

chcę być częścią składu Master

Dzień Dobry mam pytanie czy przyjęcia do pracy na stanowisko sortowacza albo Ładowacza jest nadal Aktualne i jaka stawka na tych stanowiskach pracy jest przewidziana

Beata
@chcę być częścią składu Master

Te oferty pracy w dalszym ciągu widnieją na oficjalnej stronie firmy Master - Odpady i Energia, więc pewnie są aktualne: https://www.master.tychy.pl/praca-i81.pl.html Jeśli chodzi o stawkę - to sama chciałabym wiedzieć, jaką tam oferują. Dasz znać, jak już zdecydujesz się na podjęcie tam pracy?

Jgh

W dzisiejszym dniu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej pojechałem z ciekawości mówię co mi tam poszukują pracownika na zbiórkę selektywną odpadów w punkcie zbioru odpadów pszok spotkanie na 9 oczywiście pani spóźniona zdarza się ale sama rozmowa rozbiła mi serce. A więc do rzeczy pani mówi są 3 punkty kobiór, wyrywa, tychy trzeba dojeżdżać własnym autem za darmo oczywiście zależy to oczywiście od punktu gdzie trzeba być i uwaga kasa to 2800 brutto normalnie jak to usłyszałem masakra taka firma a takie ochłapy proponują ludzie zejdzie z tych waszych biur i weźcie ten etat i rodzinę wykarmić żenada wstyd pani rekrutująca normalnie tak była naburmuszona to tyle naprawdę podziwiam ludzi co tam pracują z drugiej strony żal mi ich może nie mają wyjścia ps. Te wasze wczasy i paczki to teraz wszędzie każdy zakład daje.

Zostaw merytoryczną opinię o Master - Odpady i Energia - Tychy

• Jak się pracuje w Master - Odpady i Energia?

Zobacz opinie na temat firmy Master - Odpady i Energia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Master - Odpady i Energia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Master - Odpady i Energia
2.1/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Lokalna 11
    43-100 Tychy