Poznań

0 0

Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Komunalno-Transportowych Vikom Iwona Kubera I Rafał Kubera sp.j.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zofia

Czekamy na opinie pracowników firmy Vikom, czy są tu osoby, które podzielą się komentarzem? Jakie warunki oferuje firma? Czy odpowiada wam wysokość wynagrodzenia? Napiszcie, czy nie ma problemów z terminowością wypłat, wzięciem urlopu.

Jan

Malo spraw mial w sadzę bo ludzom nie placil za likend tom firme powinli zamknoc t przykladowo ty musis miec worki a pracownicy majom na posesjak kubly tobie biorom smieci wedug regulaminu a pracownikom wywozom na posesjach co dzenne prawie

Zofia

@Jan, zapoznaj się z regulaminem serwisu- mówi on o zachowaniu kultury wypowiedzi. Wpisy niezgodne z zasadami mogą zostać usunięte. Czy możesz w rzetelny i prawdziwy sposób wypowiedzieć się na temat pracy w Vikom? Jaki rodzaj umowy jest oferowany zatrudnionym osobom? Czy mogą one skorzystać z benefitów pozapłacowych? Czy pracodawca zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy?

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie pracowników mogą mieć benefity pozapłacowe. Czy Vikom Sp.j. Przedsiębiorstwo Usług Komunalno-Transportowych Iwona i Rafał Kubera jest takim przedsiębiorstwem?

Robota

Vikom to firma zajmujaca sie wywozem odpadów kierowcy sami ładują kontenery w ramach oszczedności to są prace łatwe i a to że śmierdzi to taki klimat wykonywanej roboty kasa slaba !! Ale człowiek jest jak szczór do każdych warunków się idzie przyzwyczaić .Czeste mycie to wydatki za gaz i wode i tak dalej wynagrodzenie nie pozwala na godne życie :( A wstyd jeśli ktoś zapyta to podajemy w brutto !!! Bo jest nam przykro że tak mało mamy sierodków nie na życie tylko na przeżycie :( Ale życie jest przewrotne i czasem może bedzie lepiej ?! Gdzieś ludzkie scenariusze sa zapisane i dzialaja jakies sily nie znane zwyklemu czlowiekowi !.

jasietamzatrudnie

czytajac opinie o alkomie,vikomie itd same opinie negatywne az sie nie chce wierzyc....i tak pewnie jest ze pisza to osoby ktore zostaly wywalone na wlasne zyczenie albo ktos po zlosci z konkurencji i nie tylko.

gość

Dokladnie! Caly ten "szef" tej firmy to zwykly pazerny k*tas ktory nie ma kompletnie szacunku do ludzi, wszystkich traktuje jak smieci i kazdego poniza! Te osoby ktore jeszcze tam pracuja doskonale wiedza o czym pisze. Omijajcie ta firme szerokim lukiem!

Adam

O tej firmie to aż żal się wypowiadać... ale jeśli jesteś lub chcesz zostać codziennie sponiewieranym białym murzynem to się tam zatrudnij.

gość

Chciałbym podjąć prace jako kierowca czy są wolne etaty

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Usług Komunalno-Transportowych Vikom Iwona Kubera I Rafał Kubera sp.j. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usług Komunalno-Transportowych Vikom Iwona Kubera I Rafał Kubera sp.j.