Poznań

Opinie o Vikom Sp.j. Przedsiębiorstwo Usług Komunalno-Transportowych Iwona i Rafał Kubera

Robota

Vikom to firma zajmujaca sie wywozem odpadów kierowcy sami ładują kontenery w ramach oszczedności to są prace łatwe i a to że śmierdzi to taki klimat wykonywanej roboty kasa slaba !! Ale człowiek jest jak szczór do każdych warunków się idzie przyzwyczaić .Czeste mycie to wydatki za gaz i wode i tak dalej wynagrodzenie nie pozwala na godne życie :( A wstyd jeśli ktoś zapyta to podajemy w brutto !!! Bo jest nam przykro że tak mało mamy sierodków nie na życie tylko na przeżycie :( Ale życie jest przewrotne i czasem może bedzie lepiej ?! Gdzieś ludzkie scenariusze sa zapisane i dzialaja jakies sily nie znane zwyklemu czlowiekowi !.

jasietamzatrudnie

czytajac opinie o alkomie,vikomie itd same opinie negatywne az sie nie chce wierzyc....i tak pewnie jest ze pisza to osoby ktore zostaly wywalone na wlasne zyczenie albo ktos po zlosci z konkurencji i nie tylko.

gość

Dokladnie! Caly ten "szef" tej firmy to zwykly pazerny k*tas ktory nie ma kompletnie szacunku do ludzi, wszystkich traktuje jak smieci i kazdego poniza! Te osoby ktore jeszcze tam pracuja doskonale wiedza o czym pisze. Omijajcie ta firme szerokim lukiem!

Adam

O tej firmie to aż żal się wypowiadać... ale jeśli jesteś lub chcesz zostać codziennie sponiewieranym białym murzynem to się tam zatrudnij.

gość

Chciałbym podjąć prace jako kierowca czy są wolne etaty

Zostaw opinię o Vikom Sp.j. Przedsiębiorstwo Usług Komunalno-Transportowych Iwona i Rafał Kubera - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vikom Sp.j. Przedsiębiorstwo Usług Komunalno-Transportowych Iwona i Rafał Kubera